23018
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Experimental 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Kijött az 1.0 experimental! Experimental letöltés útmutató a F.A.Q-ban!
  • havenday
    #21563
    Mire jó, ha a nagypapa elixirjével visszahúzom a skilleket?
  • DevEagle
    #21562
    Örök kedvencemet hoztad fel. Igen. Ez a játék soha nem lesz pvp mert túl sok a bug. A fegyverek, a hitbox, az iranyítás, a server lag. Folytassam?
  • seza444
    #21561
    7days pvp. Na ne.. Skacok amig a játék saját maga ad lehetőséget arra hogy csalj a másikkal szembe addig szerintem értelmetlen. 42 nap alatt az oroszok 1 láda a rakétát 1 ládnyi c4et és 1 ládanyi piros kézigránátot 40 üveg nagypapa italát amivel a skillt vissza húzhatod akkora mennyiségű 762est duplikáltak hogy 4en alig bírtuk elcipelni. Őszintén ezek arra mentek hogy szivassanak a szerveren embereket. Tehát akkor ha játék arra ad lehetőséget hogy a textura alá nézz vagy duplikál bármit akkor szerintem itt és most arról szerintem kár beszélni hogy pvp. Értemetlen.
  • vajdaati
    #21560
    Nem lenne ilyen. Mert ott elkerülnéd a másikat, nem kockáztatnád az egyetlen életed szórakozásból. :) Ha full drop lenne halálnál, ami azért felér egy "gyengébb halállal" ha már gearelt vagy, akkor az ilyenek se rontanák a levegőt, mert könnyen visszanyalhatna a fagyi és ő veszthetné el mindenét.
  • DevEagle
    #21559
    Ez így van. Ezért nem rustozok. Csupaszt lőni nem szeretek. Dd mennyi csupi megy ott is cuccal ha nem lövöd ő fog... Sajnos sokan első körbeb hullanánk egy valódi apokalipszisban. Ott nincs szabály. Ott élsz vagy halsz elv lenne szerintem is. Csak elfeljtik az emberek, ez játék...
  • undY1ng #21558
    Egy jó kis Terminátor 2 idézet jutott erről az eszembe: "A véretekben van az önpusztítás."
    Mennyire igaz (mindegy, hogy játékok terén vagy sem).
  • havenday
    #21557
    Ez még senkinek se jött le? Az egyén, úgy játszik, amilyen valójában. A játéka letükrözi az igazi énjét. Sokféle ember létezik.
  • havenday
    #21556
    Miért, mit gondolsz, ha lenne egy apokalipszis, az nem ilyen lenne?
  • vajdaati
    #21555
    Napokig harcoltunk kockán egy cs-t és 7dayst is játszó társulattal. Iszonyú mérgezőek voltak... :( Mert ha dropolsz halálnál, még megértem a pvp-t, mert a cuccáért ölöd meg. De itt nincs drop. Ha konkrétan egy zsíros loothelyen kezdődik a pvp, oké, érthető. De csak úgy vándorolni a térképen és ölni mindenkit aki az utadba kerül az nem 7 days. Hat hónap alatt letekertünk 1500 órát Gilgearen, ott nem volt tizedannyi halál mint kockán a 18 kijövetele óta.
  • Norbertboy
    #21554
    Csak kíváncsiságból. Miért ,mit érdemel meg ez a játék?
  • undY1ng #21553
    Ez a jelenség sajnos mindegyik játékot megfertőzi.
  • DevEagle
    #21552
    Ugye nem hagyjuk a nyomorultakat a normális közösségünkbe beszivárogni? Pls. Ne hagyjuk. Ne tegyük egy cs, vagy rust vagy hasonló rákos brigáddá a játék közösségét. Ez a játék nem érdemli meg.
  • Ironman2
    #21551
    ok!
  • undY1ng #21550
    Köszi, király vagy!
  • nibron
    #21549
    Mert a B155 a stabil, a b4 pedig experimental.
    Kikapcsoltad a Steam-en az experimentalt, és visszatöltötte az utolsó stabilt.
    Utoljára szerkesztette: nibron, 2019.11.02. 00:13:02
  • Akela0107
    #21548
    Ma már látom. De miért lett A18 (B155)? A teszt szerver A18.1 (b4) után?
  • Akela0107
    #21547
    Bővebben? Miért?
    Szarházik voltak s lesznek is...ezt tudjuk :)
    Kód, kódkérés és aki nem oda való: meneszted
    "Csak" tanács / ötlet, nem bírálat (mielőtt annak vennéd)
  • DevLupius
    #21546
    Csak a szokásos, valaki kiélte az elfojtott vágyait :)
  • havenday
    #21545
    mi történt?
  • DevLupius
    #21544
    Ironman2
    Töröld a szerveremet a szerverlistából, kicsit naiv voltam, hogy bíztam az emberekben és bárkit beengedtem.
    Mostantól az összes szerverem visszalépett privátba.


  • Bal0924
    #21543
    Ez a társaság is csinál olyan hordavárót.
    (olyan 3órától építik a ketrecet..) Remélem tudtam segíteni, látod mikből építik.
  • undY1ng #21542
    Jól néz ki, csak nem látom át a felépítését vagy, hogy milyen blokkokból áll fel az egész szerkezet.
  • Bal0924
    #21541
    Nem. ez a hidas.
    Tessék ilyen van. hordaváró alfa18
  • undY1ng #21540
    Pl. ?
  • Bal0924
    #21539
    igen működik.
    kicsit hasonlít a régire.
    Youtube-on keresgélj. van pár videó a 18ra igazított zombiváró..
  • undY1ng #21538
    "Cápaketrec" bázis még működő képes? Ha igen melyik blokkból kell megcsinálni? Elfelejtettem. :(
  • Bal0924
    #21537
    Mi minden változott a 18.1 (b4) és a (b5) között?
    Nem akar betölteni a meglévő játék. Kiakad és összeomlik.
    Nálatok?
  • DevEagle
    #21536
    Kb olyan mint a solo eoka raidert megvárni rustban míg majdnem végez és kinyírni, helyette kipickelni a falat és elhordani a lootot. Szemét dolog, de nyereséges tud lenni. Remélem itt nem lesz divat ez a cancer mentalitás. Ha egy csinálja több is fogja egy idő után mindenki....
  • gilverto
    #21535
    Igen minden maradt! köszi hogy javítottad!
  • gilverto
    #21534
    pedig ott kell lennie, már volt rajtunk kívül más is
  • Akela0107
    #21533
    Mikor? Nem találni.
  • Ironman2
    #21532
    Maradt a 2x xp,és 2x loot mint az előzőnél?

    javítottam a linket a bannerban!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.10.31. 21:50:39
  • gilverto
    #21531
    Üdv mindenkinek! Újra elindítottuk szerverünket a gilGear PvP-t. Mindenkit várunk szeretettel! Sima verzió, nem EXP

    84.0.160.170:26900
    Utoljára szerkesztette: gilverto, 2019.10.31. 21:38:06
  • havenday
    #21530
    a pvp szépségei
  • banita32
    #21529
    Ezer hála és köszönet :)
  • vajdaati
    #21528
    Na srácok-lányok... Értem én hogy pvp meg vagánynak kell lenni, de olyan még nem volt, hogy 50-es szintűként meg KELLJEN ölnöm egy lvl1-est a vérhold kellős közepén, mert talált egy csúzlit és kettőnket akart leszedni a váróról miközben a zozókra figyelünk - ő meg már megölte azt a 2-t ami spawnolt rá. (Mondjuk a tíz álnév steamen elmond róla és a stílusáról egyet és mást. :D ) First aid kit és az m60 csodákra képes, amíg van lőszer, addig szemrebbenés nélkül ugrok le a toronyból az ilyenekért.
  • vajdaati
    #21527
    Szia! Egyszerűen blokkot készítesz cobblestoneból, kézbe veszed majd R betű és a felső opciót választva előjön mivé lehet alakítani.
  • banita32
    #21526
    Sziasztok!
    1000 meg 1 év után visszatérve, azt szeretném megkérdezni hogy a Cobblestone Pillar-t most hol találom. Lehet nagyon béna vagyok, de egyszerűen nem találom hol kell készíteni.
  • Ironman2
    #21525
    7.8 euro most a játék!! Még 43 óráig! Aki nem vette meg,most lecsaphat rá!
  • DevLupius
    #21524
    2 és 60 perc