22993
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

11 év alfa fejlesztés után! Teljes játék (1.0) megjelenése 2024 júniusban!
5.50 euró a játék április 29-ig,utána brutálisan megdrágul,utolsó lehetőség,csapjatok le rá!
  • tutituti
    #1
    Egy kickstarteren induló majd megvalósuló játék a 7 Days To Die.
    Ez egy nyílt világú voxel-alapú sandbox játék.
    Még korai fázisban van de már most sokan lecsaptak rá,mert a survival játékokból hiányzó elemek által keltett lyukakat tömi be.

    Van itt minden,Dynamic Block Stability Physics System,azaz ha egy épület pillérét szétlövöd,akkor az összedől(persze még mindig minecraft kockákból épült házra kell gondolni)
    aztán van itt még egy nagy térkép,napszakváltozás amiben este a zombik aggresszívvá és gyorsabbá válnak,a zombiknak nincs akadály,betörik az ajtót,felmásznak a tetőre,tehát nem \"buták\".
    Rengeteg loot van,ami kell is,mivel hihetetlen jó crafting rendszerrel rendelkezik.van itt szegekkel kivert baseball ütő,balta,kaja és csapdák is.Persze lehet házat is építeni ha úgy tartja kedvünk.
    single ás multiplayer mód is be van ígérve.
    no és ne felejtsük el hogy kaptunk egy skill tree-t is amit a killek után járó xp pontokkal növelhetünk.

    a honlap:
    http://7daystodie.com/
    steam greenlight
    kickstarter oldal
    de ne csak szöveg legyen,itt egy videó:


    és pár kép:
  • precise
    #2
    Októberben jelenik meg?
  • tutituti
    #3
    elvileg,de az aplha teszt már megy.Ehhez csak meg kell venni azt a csomagot ami tartalmazza eme kiváltságot :)
  • LeWyTy
    #4
    Ez. jól!-- néz ki!!
  • precise
    #5
    Megvettem de még nem találtam meg a letöltő linket
  • precise
    #6
    aug 16...
  • Fehercsoki
    #7
    35 dolláros csomagot vetted? Amúgy én is gondolkoztam rajta(és még mindig gondolkozok), jó az alapötlet, de a kivitelezés annyira nem tűnik profinak, nem tudom de szerintem hamar megunható játék=/
  • precise
    #8
    igen, de az fontba csak 25 környéke volt.
  • Fehercsoki
    #9
    Az forintban úgy még drágább is:D
  • precise
    #10
    A forint engem szerencsére nem érint :D
  • PrasCo
    #11
    Hasonló tehát, mint a Rust, gondolom.
    Te jó ég, mennyire rárepültek újabban a zombis témára. Már-már hiányzik az az éra, amikor világháborús volt minden játék. :D
  • tutituti
    #12
    aha,dayz rust minecraft keverék,csak nem akartam a rust-ot beleírni a fejlécbe mert sokan nem ismerik.

    Zombi láz után érzem hogy az űrszimulátorok ideje jön el.Egyre többet jelentenek be.Nem mintha ezzel is problémám adódna.
    tőlem aztán lehet zombi VH vagy akármi,csak kössön le annyira hogy megérje a pénzét.

  • Fehercsoki
    #13
    Hamarosan a zombi állatos stretch goalt is elérik...
  • Fresh Duke
    #14
    Nekem tetszik, kíváncsi vagyok milyen lesz a kész verzió.
  • Fehercsoki
    #15
    23 óra van hátra kickstarterből, elég sok stretch goal el lett érve, nem tudom hogy megvegyem-e, stretch goalokból már minden megvan ami kellhet=/
  • Fehercsoki
    #16
    Van crackelt változat már ha valakit érdekel...(de nem linkelem be, fent van mindenhol)
  • Fehercsoki
    #17
    Ha már nappal sem mersz lemenni mi lesz éjszaka?:D
  • Fehercsoki
    #18
    Itt volt egy hsz:O Most vagy a jövőbe látok vagy képzelődök:O
  • precise
    #19
    Ha én megvettem és már van tört akkor nekem miért nincs még meg?
  • Fehercsoki
    #20
    Mert megvetted. Szedd le a tört változatot, ugyanaz.
  • Ironman2
    #21
    Tunnglén is lehet nyomni,csak a Tunngle ip-t kell beirni,és már csatlakozik is

    http://www.tunngle.net/wiki/Network:7_Days_to_Die
  • Ironman2
    #22
    LOL! leszáll az éj,kicsit bevadulnak a zombik!
  • KiruHoshino
    #23
    Itt sem valami nehéz a túlélés. Nappal gyűjtögetsz éjjel elbújsz egy házba. Lehetőleg valami emeletesbe. Szétvered a lépcsőt és nem tudnak feljönni.
  • Fehercsoki
    #24
    Köv alphába lesznek mászó zombik meg olyan zombik amik leköpik a házad és a köpet lebontja a falat meg lesznek repülő zombirovarok is.(szerintem ezekkel már kicsit túlzásba viszik)
  • Fehercsoki
    #25
    Nem akar valaki coopozni? Egyedül elég szar találtam egy shotit, gondoltam hogy egy padláson jól elleszek és kitakarítottam a házat felmentem a padlásra ott meg volt vagy 15 zombi és meghaltam és nagyon messze rakott le a játék=/
  • lammaer
    #26
    Mennyire játszható jelen állapotában? sajnos az alfákkalnincs jó tapasztalatom, bugokat meg úgyse fogok jelentgetni ingyér... szóval, van élvezeti faktora jelenleg, vagy még nagyon kezdetleges?
  • Fehercsoki
    #27
    Szerintem lazán el lehet vele lenni, csak azt csinálja ez a szar, hogy folyamatosan amennyi ram csak van azt telerakja valamivel aztán meg szaggat, van akinek 200gb adatot pakolt rá a vinyójára. De ha mondjuk van 6-8 giga ramod akkor az elég lehet, ettől eltekintve jól fut. Amúgy jó játéknak tűnik, jó a loot rendszer, bár biztos meg lehetne unni egy idő után, a fegyverek szerintem kicsit erősek, egy SMG-vel egy tárból le lehet dönteni egy házat vagy kb 30-40 zombit megölni, és én egy nap alatt találtam 7 tárat, coopban lenne ez igazán jó, amúgy nagyon hangulatos ahogy a zombik próbálnak bejönni a házba.
  • Fehercsoki
    #28
    Nappal folyamatosan gyűjtögetni/vadászni kell hogy legyen elég víz és kaja(ez szintén elég hangulatos), az éjszakák viszont unalmasak ha fent vagy egy biztonságos helyen, és elég hosszúak is=/
  • KiruHoshino
    #29
    Azon kívül, hogy kraftolhatsz itemeket nem sok minecraft érzet van benne.
    Azért jó lett volna ha több figyelmet szentelnek ennek mintsem egy mész és éld túl a zombikat játék legyen.

    remélem lehet majd rendesen építgetni is mint a minecraftban és fene jó alkotásokat is majd meg tudunk nézni amit a játékban építettek.
  • Fehercsoki
    #30
    Lehet rendesen építeni most is, van sok féle kocka, csak furcsa a kockaszerzés, pl craftolni kockákat lehet rendesen, viszont amit elpusztítasz abból nem mindig kapsz kockát.(persze lehet ez is bug)
  • KiruHoshino
    #31
    Multi-ról tudd valaki egy leírást adni, hogy miképp lehet becsatlakozni egy másik játékoshoz?
  • Ironman2
    #32
    #21
  • Fehercsoki
    #33
    Vagy ha nem akarod tunnglen akkor csak simán indítasz egy játékot és az IP címeden keresztül maximum 3 játékos tud hozzád csatlakozni.
  • gvarga12
    #34
    Nekem nem eppen uncsi az ejjelem se, asok egy likat 6-7 kocka melyen fuggolegesen lefele, az ajjatol egy kockaval fejjebb vizszintes jaratot inditok alulra tuske a falakra fakja es megyek banyaszni...
    Asok 1-2 kijaratot aztan mikor olyanom van megyek irtok kis zombit a fobejaratnal :) A banya melyen meg van par labirintus halozsak ladak
    lassan neki is allok a kobol eroditmenyt epiteni.
  • Fehercsoki
    #35
    Nekem sem az eleje unalmas csak az éjszakák:) Köveket mivel bontod le? Esetleg szereztél ásót? Nekem még fáklyám sincs, viszont már annyi vizem van hogy nem tudom hova tenni, étel viszont fogy.
  • Fehercsoki
    #36
    Bármilyen zombibiztos feljárót építek mindig az a vége hogy csak simán lerombolják az egészet=/
  • gvarga12
    #37
    csakannyal banyaszok, iron ingot *4 meg *4 stick a csakany receptje
    asot meg nem probaltam, tuzolto baltaval vagom a fakat :)
    pisztoj shotgun levagja az elso fat aztan 3 lepesben lehet belole a faronkbol > stick
    az iron ingot az mar huzosabb vagy banyaszod vagy scrap metalbol csinalod
    mostanaban mar a kukakat is osszetorom scrapmetalert mert kell az aknakhoz is :)
  • Fehercsoki
    #38
    Megvan már csak eddig nem volt stickem, de most elkezdtem lebontani a házam tetejét:D Majd valahogy jó sok fát össze kéne szednem és építeni egy házat az erdőbe vagy a kukoricásba. Amúgy eléggé zavaró, hogy ha nem zajongok meg semmi akkor tök jó észre se vesznek az utcán a zombik, de ahogy leszáll az éjszaka rögtön tudják hogy melyik házban vagyok és elkezdik szétverni=/(pedig a fényeket is szétütöttem)
  • pogií
    #39
    Merre fele lehet letölteni ? :3
  • Fehercsoki
    #40
    Piratebay például...