23018
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Experimental 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Kijött az 1.0 experimental! Experimental letöltés útmutató a F.A.Q-ban!
  • LaLee67
    #21689
    Sziasztok!
    A bedrollal kapcsolatban: Leteszem az elso halozsakom es ha mashova maszkalva leteszek egy ujat, akkor az elso az megszunik?
    Hordas napon kezdokent ha felmegyek egy viztartaly tetejere, annak van ertelme? Szetszedik azt is es osszeomlik?
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.01.05. 22:47:33
  • hardyHun
    #21688
    Sziasztok.
    A Hardy szerver leállításra került.
    Nincs rá érdeklődés, ha lesz akkor újraindítom és jelzem. :)
  • Marfy
    #21687
    Bocsánat, "Iron Gut" a perk neve.
  • LaLee67
    #21686
    Nagyon koszonom, kiprobalom. Valamit biztos benaztam,mert hiaba vettem valamelyik uveget a kezembe, nem tudtam megtolteni. Utana kezdtem keresgelni a valaszt,de csak a havas utalast talaltam.

    Persze,most ujat kezdtem es havas tajra rakott le,de itt meg befagy a seggem :)

    Okes, az volt a baj, hogy en az "E" betuvel akartam megtolteni,kozben egerrel kell..Szuper :)
    Utoljára szerkesztette: LaLee67, 2020.01.04. 09:57:07
  • Marfy
    #21685
    WC-ből, tavakból, házak udvarán lévő medencékből, a víztisztító üzemből, víztorony lábánál, vagy ha ott nincs, akkor ki kell ütni a víztorony oldalát és abban is lesz. Kezedbe veszed az üres üvegeket és megtöltöd.
    Annyi hogy ez szennyezett viz, tábortüznél meg kell tisztitani, egy lábas kell hozzá.
    Vagy lehet találni modot is, amitől közvetlenül megihatod a szennyvizet is.
    Illetve én a Slow Metabolism-ra szoktam rakni 1-2 pontot, hogy ne legyek állandóan éhes, meg szomjas.
    Utoljára szerkesztette: Marfy, 2020.01.04. 08:31:43
  • LaLee67
    #21684
    Sziasztok!
    Most vettem meg a jatekot, teljesen kezdo vagyok. Sok filmet megneztem ezzel kapcsolatban a youtubon,de nem talaltam valaszt.
    Kerdesem: Csak hobol lehet ivovizet kesziteni? Persze azon kivul, hogy a hazakbol ossze szedegetem.. Random palyan vagyok SP-ben, de mire havat talalok eszak iranyaban addigra letelik a 7 nap es vegem lesz.....
  • Ironman2
    #21683
    Nálam be kellett állítani minden egyes exe fájlt rendszergazda módba,mert nem volt hajlandó elindulni a moddolt játék a menün belül,steam authentication hibával leáll.
  • Marfy
    #21682
    Köszönöm!
  • Ironman2
    #21681
    Igen,a modlauncher megcsinálja azt! Ott vannak a hivatalos korábbi patchek,egészen vissza az alfa 8.8-ig,és a latest patch,és latest experimental is!
    Eléggé komplikált a kezelése a modlaunchernek,egy mappát ki kell neki jelölni,lehetőleg sok tárhellyel,mert akárhány modot,verziót telepitesz,mindig átmásolja a teljes játékot először mindegyik mappába,és aztán tölti rá a modot az aktuális helyről.Az eredeti steam mappába lévő játékot nem módosítja,csak onnan másolja át!

    http://7d2dmodlauncher.org/

    evvel a modlauncherrel lehet kapcsolgatni az aktuális verziók közt,nálam volt amikor 3-4 7days verzió is fent volt a gépemen.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2020.01.03. 15:17:21
  • Marfy
    #21680
    Sziasztok!
    Lehet valahogy két játékot telepíteni, hogy ne kelljen mindig 18.2 és 18.3 között váltogatnom?
  • Ironman2
    #21679
    Hamarabb fog jönni az alfa19,nem kell rá várni egy évet,viszont az elkövetkező javításoknak már lesz neve is:"The New Combat Book Update",vagy pl az alfa19.2 lesz a "Vehicle Update"..stb.Egy éven belül több ilyen update is lehet,de a pontos megjelenést még ők se tudják.
  • Ironman2
    #21678
    BUÉK MINDENKINEK!

    Majd ha lesz újra akkor szóljál,aztán kirakom megint az elérhetőséget!
  • havenday
    #21677
    Boldog új évet!
    A csupasz ugar szerver ideiglenesen szünetel, érdeklődés hiánya miatt.
  • Marfy
    #21676
    BÚÉK! :)
  • Akela0107
    #21675
    B.U.É.K. mindenkinek!
  • Jossua
    #21674
    köszi) Majd meglátogatlak titeket )
  • gilverto
    #21673
    gilGear eu Pvp 10 aktív magyar játékossal
  • Jossua
    #21672
    GYerekek ti most hol toljátok melyik szerón ?
  • Ironman2
    #21671
    Elkezdődött amúgy az alfa19 fejlesztgetése,jármű modok,ütközés,és törésmodell,új könyvek,perkekből visszavesznek,néhol 5 helyett csak három fejlődési lehetőség lesz.Új konzervek:
    Gumbo Stew
    Shepard's Pie
    Spaghetti
    Tuna Fish Gravy on Toast

    Továbbfejlesztett játékos animációk,TPS nézetben már nem lesz merev a fegyver vagy szerszám a kezünkben.

    A Treasure Hunter visszatér a perception perkben! Ugyanazok az elérhetőségek lesznek fejlesztéskor,tehát csökkenni fog a kincs helyének előfordulási szélessége,és mélysége!

    BUÉK MIndenkinek!


  • DevEagle
    #21670
    Nektek is srácok!
  • hardyHun
    #21669
    Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
  • Marfy
    #21668
    Köszönöm, viszont! :)
  • Akela0107
    #21667
    Minden kedves 7DTD játékban játszó barátomnak- és minden volt s lesz játékostársamnak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!
    Legyen szép napja mindenkinek!
  • Random_
    #21666
    Már el is pörgette valaki!
  • Random_
    #21665
    Én szívesen leviszem a hordát, de még most nem tudok belépni... talán egy óra múlva
  • Gilmoor
    #21664
    Random szerverén is viccesen hagyta ott valaki a szerót előző nap, horda előtt 3 órával. Ma pihenőnapos lennék, ráértem volna játszani kicsivel többet, mint átlag, de így sajna buktam, ha csak nem akarok begyűjteni egy második halált is.
  • vajdaati
    #21663
    Kockán? Én is beléptem, nézem vérhold, éjfél körül... kiléptem. Komolyan a leggyökerebb húzás otthagyni a szerót vérhold közepén, meg kezdése elött 1 perccel... :( Ez a videó meg egy kis kedvcsináló. Fura várókat építünk, hogy maximalizálható legyen a sniper és a páncéltörő lőszer bónusza. :)

    Utoljára szerkesztette: vajdaati, 2019.12.13. 22:55:23
  • dalmar
    #21662
    A helyzet nem ilyen egyszerű.PVP szerón vagyok, a bázisom álcázott és nincs claim block-al védve.Hiszen a legjobb védelem ha nem is tudják ,hogy hol van.Viszonylag nehezen megközelíthető,a bázisomról 1 perc valós időben míg kijutok.Ennyi idő alatt a zombik a bázist nem tudják szétverni,de az álcázást igen és azt nem igazán tudom visszaállítani úgy hogy természetesnek tűnjön.Valami paraszt meg elindította a horda éjjelt és a közepén kilépett..
  • hapi
    #21661
    Hát menj ki és harcolj.miután meghalsz nem keresnek többé a zombik. Régen lehetett üveget enni sosem próbáltam, de ártani nem árthat. :)
    Utoljára szerkesztette: hapi, 2019.12.12. 19:51:36
  • dalmar
    #21660
    Valaki tudja hogy hogyan lehet öngyilkosnak lenni? Horda éjszaka van és nem vagyok a hordabázisomon,nem szeretném ,hogy a sima bázisomat szétszedjék a zombik ,az nincs olyan jól védve.
  • Random_
    #21659
    Az airdrop jelzést is kilőttük anno szerveren. Szerintem alapból nem kellene jeleznie térképen. Nem reális, igenis vagy megtalálod a füst alapján vagy nem. Volt, hogy később találtunk airdopokat és kellemes meglepetés volt.

    A jelzését PvP-ben látnám fontosnak, ahol kis harc is kialakulhatna körülötte.
  • undY1ng #21658
    Full ugyanígy lőttem be én is, csak annyi különbség, hogy Loot 50%-os.
  • hapi
    #21657
    Warrior nehézség, horda éjjel kétszerese a defaultnak, loot újratermelődés kikapcsolva. Utánpótlás 7 naponta, minden más default. Nekem kellemes kb. 35. napi hordáig van kihívás, aztán már felül kerekedem rajtuk, kapcsolgatom ki a csapdákat stb. Ezeken a beállításokon nem elég az ammo amit találsz az tuti. Mondjuk ha újat kezdek biztos hogy nehezebbre teszem.
  • Norbertboy
    #21656
    Én 25%-os lootal szoktam játszani. lassan pörög úgy ki a játék és ott minden talált tárgy örömöt jelent. Szerveren nem tudom mennyire jó, de single módban jó.
  • undY1ng #21655
    Loot 25% nagyon kicsi? Továbbá utolsó előtti fokozaton próbáltam a nehézségi szintet.... Azért 15 ütés fejre 1 zozónak ki is égetett...
  • Random_
    #21654
    Én nehezítésként a loot újratermelődést kapcsoltam ki korábban. Illetve hordaéjjelen felnyomtam a zombik számát.
  • undY1ng #21653
    Ennyire ne tolongjatok, alig tudok választani, hogy melyik beállítással menjek. :D
  • undY1ng #21652
    Úgy látszik kell egy új mapot indítanom valami combosabb beállítással (pedig alapból nehezebb fokozaton kezdtem), mert halomra találok mindent és már semmi kihívás.... Főleg rengeteg töltény és mi egymás.
    Valaki tudna ajánlani kihívó de nem idegtépő beállításokat? Gondolok itt a loot mennyiség találás, ellenség szám, nehézség, stb. NEM KELL MÁSIK MÓD! Teljesen jó ez a vanilla.
  • Random_
    #21651
    Köszi a hasznos hozzászólásokat!

    Ezek tényleg informatívak voltak, sajnos nekem kevés időm van játszani, de ez az Alpha18 szimpatikus. A könyvek rendszere is bejön, meg úgy általában a sok poi és a felszín generálás szerintem hosszú idő óta a legjobb! Persze van néhány út ami nem tökéletes, de változatos és hangulatos a terep szóval jó az atmoszféra.
  • undY1ng #21650
    Köszi! Bár tudok angolul, mégis jobb elolvasni az anyanyelven ha valaki leírja részletesen! :) Egyből kedvet adtál a játékhoz.