23018
7 Days To Die
Jelenlegi stabil verzió:alfa21.2

Ide katt a banner láthatóságához!

Hivatalos oldal | WIKI | STEAM | REDDIT | X (Madmole) | X (7 Days to die official) I KÉPFELTÖLTÉS
UNDEAD LEGACY MODTOPIK I 7Days Blood Moons topik I A22 Fejlesztői Napló
Magyar szerverek:(katt ide!)

Az első 4 számjegy az IP cím,a kettőspont után a port száma található!


Experimental 1.0 szerverek:

Ironman 7 days server
IP:176.57.140.228:26940
jelszó:meggyfa
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
F.A.Q

Időjárás kikapcsolása:f2-vel konzolt előhívni,és ezt beirni:weathersurvival off
Játékban F9,és F12 a képlopás gomb.
F9-el a játék könyvtárába teszi a képet:
Program Files (x86)/Steam/Steamapps/common/7days to die/Screenshot
F12-vel viszont a steam screenshot képtárába:
Program Files (x86)/Steam/userdata/.......(sajátszám)/760/remote/251570/screenshots
Akinek nagyon laggol,az vegye vissza a textúra méretet half-size-re,és kapcsolja ki az árnyékokat!
Experimental,és korábbi változatok letöltése:steam könyvtárban a játék nevén jobbklikk,majd a menüben tulajdonságok,és a béták fülnél a legördülő menüben a latest_experimentalt,vagy egy korábbi verziót kiválasztani! Kiválasztás után,azonnal töltődik!
Minden új verzió kezdetekor ajánlatos a régit uninstallálni,és a launcher tools menüjében a clean game data résznél mindent bepipálni!! Launcher előhívása a steamen belül a játék nevén jobbklikk,és show game launcher.Régi mentések instabilitást okoznak,ha kijön egy új alfa verzió! Mindenképpen új játékot kell kezdeni!

Figyelem! Az off/warez/flém,és nem a játékkal kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek! Ott az offtopik linkje felül!

Az egész sg fórum,sajnos haldoklik,nincs aki foglalkozzon vele,igy ha valakinek jelzi hogy új üzenet van,és nem irja ki,akkor törölje a sütiket a fórumról a böngészőjében,vagy irjon egy választ a topikba,és akkor megjelennek az előző üzenetek! Felül a kis nagyitó ikonnal bejön a bannerkép.A régi hátteret esély sincs visszahozni.Próbáltam,nem lehet.
Legjobb megoldás a reklámblokkolók kikapcsolása a fórumban!

Kijött az 1.0 experimental! Experimental letöltés útmutató a F.A.Q-ban!
  • ntex
    #23018
    Az biztos, hogy mérges leszek akkor ha olyan DLC-ért fizetni kell majd, ami már rég a játékhoz lett ígérve és több alfa óta tologatják már. A ruhák meg remélem úgy lesznek majd fizetősek, hogy nem csak kinézetet fognak adni hanem extra statokat stb. és akkor rá lehet húzni a pay2win jelzőt is majd.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2024.06.25. 02:40:42
  • Ironman2
    #23017
    Indítottam egy experimental 1.0-s szervert,egyelőre 10 slottal,jöhet aki akar.

    Ironman 7 days server
    IP:176.57.140.228:26940

    jelszó:meggyfa

    ha lesz rá igény,növelem a slotot,pve a szerver,nincs egymás gyilkolása,3-as játékerősség.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.06.25. 01:08:24
  • Ironman2
    #23016
    Viszont a mai napon megjelent az experimentalt 1.0-s verzió.Üdvözöljük a teljes játékot,meg azt hogy 11 évvel öregebbek lettünk,mióta elkezdtük tolni ezt a gyönyörűséget! Szóval 11 év sok idő,azt hogy miért nyúlott meg ennyire a fejlesztési idő,azt csak ott Dallasban tudják megmondani,mi csak a fórumokról tudunk némi információkat ellesni,és tippelgetni.Unity motorcsere,többszörös rwg generálás újraprogramozása,többszörös újratextúrázás,ugyanis jócskán eljárt az első textúrák felett az idő.Többféle alfa verzió,szinte mindig egy új játékot kaptunk a kezünkbe,ahogy nőttek a verziószámok.Újrajátszhatósági élmény a maximumon volt.Most viszont megálljt parancsoltak az alfának,és úgy döntöttek a fejlesztők,hogy ez már kinötte a bughalmazos alfát,igazi felnőtté vált,ezért megjelentették full release-ben.
    Tömören ennyi,azt tudni kell hogy folytatódik amúgy a fejlesztés,de majd dlc formában fognak jönni a többi kiegészítők a játékhoz.
    Első lesz a bandita dlc,azt hogy mikor jön,még megjósolni se lehet,talán 1 év múlva.

    Storm’s Brewing (Q4 2024)
    Weather system & biome progression overhaul (source)
    Wardrobe system
    Crossplay/random gen for consoles
    Plus: additional zombie stages, spawn near friend, Twitch drops, outfit DLCs and much more
    A New Threat (Q2 2025)
    Bandits
    UI/main menu overhaul
    Event system
    New quest type
    The Road Ahead (Q4 2025)
    Trader overhaul
    Story mode
    Steam workshop support
    New quest type
  • Ironman2
    #23015
    Ja sorry akinek törlődött megint az üzenete,ugyanis az sg miatt,ha egyet törlök,akkor az az üzenet is törlődik,amire az illető válaszolt.Igen hülye beállítás ez.
  • JonasSandor
    #23011
    A pc-s verzió nem most fog jönni?
  • Ironman2
    #23010
    Version 1.0 Target Release Dates:

    Streamer Event: June 21 2024

    Experimental Beta: June 24 2024

    Stable PC Release: July 25 2024

    Console Release: July 25 2024
  • JonasSandor
    #23009
    Június 21 a konzolos verzió július 25
  • undY1ng #23008
    Szupernek tűnik az új karakter modell / animációk. Ez a híd csak Navezgane-en lesz vagy vissza kerül Random Gen-be is? Jó régen működött az utóbbiban is.
  • Ironman2
    #23007
  • ntex
    #23006
  • undY1ng #23005
    Ohh azt hittem ez a legfrissebb változat de akkor azt majd csak a dev stream után fogják.
  • JonasSandor
    #23004
    Akkor itt fogják kiadni a megjelenési dátumot is.
  • Ironman2
    #23003
    Fejlesztői stream,most péntek éjjel! (nekünk szombat hajnal 4 óra,ha minden igaz)

    TFP is proud to announce the first Version 1.0 Developer Stream begins this Friday, May 31st at 9 PM CT. Join Co-Founders Richard Huenink, Joel 'Madmole" Huenink & Senior Developer Lathan (@fubar_prime) as they talk about changes coming to 1.0! twitch.tv/fubar_prime

    Tune in for Free Keys!

    fubar_prime
  • Ironman2
    #23002
    Numero 1!!!!!

    Legjobbak mégcsak ezután jönnek:

    Storm’s Brewing (Q4 2024)

    Weather system & biome progression overhaul (source)
    Wardrobe system
    Crossplay/random gen for consoles
    Plus: additional zombie stages, spawn near friend, Twitch drops, outfit DLCs and much more

    A New Threat (Q2 2025)

    Bandits
    UI/main menu overhaul
    Event system
    New quest type

    The Road Ahead (Q4 2025)

    Trader overhaul
    Story mode
    Steam workshop support
    New quest type

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.05.29. 12:41:10
  • Ironman2
    #23001
    Megjelenés előtti trailer:

  • JonasSandor
    #23000
    Este 7-től szokták ezeket vagy 6-tól.
  • Ironman2
    #22999
    Persze,és az se mindegy mikor jön ki,éjjel,vagy nappal. :)
  • JonasSandor
    #22998
    Jó lenne pontosítaniuk a dátumot, hogy hó melyik időszakába jön.
  • ntex
    #22997
    Gyakorlatilag csak a skinje lesz más, illetve ilyen variációban is fel fog majd bukkanni, mindegyik zombinak lesz ruházat színében eltérő változata.
  • Ironman2
    #22996
    Az új dagadt zombi,már ki tudja mennyi átalakuláson vett részt,most ez lesz a végleges kinézete:





    Klikk a kis képekre! A játék változatlanul jövő hónapban jelenik meg 1.0-ás változatban,tehát kikerül early accesből.Egyelőre még 23 euró a játék,nem tekinthető drágának!

    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.05.14. 00:45:51
  • undY1ng #22995
    hát ez.....érgyekes.
  • Ironman2
    #22994
    Ismerős érzés:

    Link
  • Ironman2
    #22993
    Hehe,mit mondtam én! Le is vitték az árat az előbb 5.50 euróra,mielőtt majd 44 lesz! Evvel most hatalmas vásárt fognak csinálni.Egy hétig tart az akció!
  • Ironman2
    #22992
    Konzol verzióból láthatunk kis gameplay részletet:

  • Ironman2
    #22991
    Addig jön ez a gyönyörűség:

    Undead City

    Kipróbálható most a demója neki.


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.04.22. 19:59:24
  • Ironman2
    #22990
    Közben érkezik a 7Days Bloodmons is,nem szabad róla elfeledkezni,jó kis fps,meg rts stratégiai tower defense játék lesz.Játszhatunk akár zombiként is a szerón.Izgalmas lesz!
  • Ironman2
    #22989
    Csak ezek után jönnek a legjobbak! Még ott lesz a másik játékuk a Bloodmon!


    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2024.04.21. 23:52:30
  • Ironman2
    #22988
    2023 júl.6-a óta nem vettem elő a játékot,de ha kijön az 1-0,akkor megállíthatatlanul tolni fogom megint.3009 órám van eddig benne az eredetivel,de a régi virágboltival is volt vagy 1000 óra,amikor a gépemen toltuk a játékot jópáran.Szóval kb 4000 felejthetetlen óra,rengeteg steam ismerős,barát,a legjobbak már nem is játszanak,más útra tértek az életben.
    Ha kijön az 1.0,akkor tényleg bontok egy pezsgőt! Majd teszek róla egy képet! :)
  • Ironman2
    #22987
    Valami pezsgőt be kéne hűteni akkor,nem? :)
  • ntex
    #22986
    Van egy olyan érzésem nekem is, meg kb ugyanez lesz a sztori móddal...
  • Ironman2
    #22985
    Jó reklám! Utána már a kutya nem fogja megvenni,mert addig mindenkinek meglesz.45 dolcsit elkérnek érte,mikor volt ez már pár dolcsi is nemrég.A banditákat szerintem alapból fizetős dlc-be akarták tenni.Úgy is lesz majd.
  • JonasSandor
    #22984
  • ntex
    #22983
    Javítom magam: 1-1,5 év lesz, ha nem csúsznak vele még tovább.
  • ntex
    #22982
    Úgy néz ki hogy az A22-vel kiléptetik early access-ből a játékot, tehát az A22 lesz a hivatalos 1.0-s verzió.

    Tök jó, csak épp az eddig ígérgetett és többször elodázott lényegre még minimum további 1,5-2 évet kell várni a roadmap szerint, vagyis a banditák, sztori mód mind 2025 közepe - végére van csúsztatva. Le is tiltották a YouTube hozzászólásokat :D Igazából azon kívül hogy A22 helyett 1.0 lesz a verziószám, lényegében semmi sem változik azon kívül hogy még tovább csúszik minden beígért tartalom.

    Ja és aki még eddig sem vette meg a játékot, ne nagyon halogassa tovább, mert megemelik az árát 44.99$-ra, utolsó lehetőségként április 22-29 között lehet még a régi áron, leárazva beszerezni a játékot
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2024.04.21. 01:09:36
  • undY1ng #22981
    Egy picit off lesz de hátha érdekel másokat ez a tegnap megjelent Early Access zombi RTS.

    Infection Free Zone

    Fun fact: Akár a saját (valós) utcánkban is leszimulálhatjuk / túlélhetjük a zombi hordákat!
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2024.04.12. 13:10:59
  • nibron
    #22980
    Szóval ezek a szépségek lesznek a zombik.xD
  • nibron
    #22979
    A hit ereje:)
  • Ironman2
    #22978
    Optimalizált lesz ugye a random gen,visszavettek a memória használatből,tehát ez azt jelenti hogy már szép nagy tájakat lehet majd végre újra generálni.
  • Ironman2
    #22977
    Na ennek fussál neki mégegyszer! :)
  • Ironman2
    #22976
    Néhány női karakter variáns az alfa22-ből!