121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #95988
    "kicsit" olyan mintha hülyének néznéd azt, aki vár egy picike mélységet is játékoktól
    de akkor hogy írjak példákat, amiket én pl elviselnék egy marveles akciójátékban, és a videó alapján nem várható hogy lesz:
    - cooperative mód 2-4 játékossal, hogy együtt zúzhassunk, persze mindenki másik hőssel
    - fejlődési rendszer, ahol 1-1 karakter 1-1 sajátossága = 1-1 skillfa, pl. tankos hulk, vagy aoe stunos hulk, vagy mittudomén hulk
    - kinézetek, kosztümök, ilyesmik gyüjtögetése
    - apropó gyűjtögetés, valamiféle sandbox mód, olyasmi mint a saints row-okban van, hogy járhassátok (ugye együtt coopban) a várost, küldetéseket vehessetek fel, felszereléseket, ilyesmiket
    - mass effecthez és társaihoz hasonlóan valami bázis rendszer, ahova visszatérhetsz a nagyobb küldik között

    hirtelen ezek jutnak eszembe - persze lehet benne lesznek, de a videó alapján nem valószínű

    nagyon gáz hogy ilyeneknek örülnék? vagy ha esetleg bárki más is? ha nagyon gáz, azért megbocsájtható? bónusz kérdés: szerethetem úgy is a marvelt / avengerst, hogy a fentieknek örülnék ebben a játékban? (amellett hogy legyen zajos meg látványos meg amiket leírtál, mert persze, azok a lelke az univerzumnak)
  • Kongy
    #95987
    Nem értem itt az Avengers játék szkeptikusait.
    Mit lehessen csinálni egy Bosszúállók játékban? Nyílt világban Witcher-szerűen küldetéseket megcsinálni? Esetleg sakkozni vagy felülnézetből taktikázni? Jeez. Szerintem pont olyan, amilyennek lennie kell és amilyenek a filmek is voltak. Nagy, színes, zajos, látványos, és lehet zúzni benne, mint a filmekben.. Ennyi, ennél nem kell több szerintem egy Avengers rajongónak.
    Utoljára szerkesztette: Kongy, 2019.08.20. 16:45:21
  • Rage47
    #95986
    Még mindig olyan érzésem van, mint az Űrgolyhókban az alteregóknál :D
    https://pbs.twimg.com/media/Dn4v3I9WkAI2pHW?format=jpg&name=large
  • Tikal #95985
    épp írni akartam mennyire gáz ez a játék, talán ps plus-ban megpiszkálnám...mikor kiugrottak a pajzsosok ott vesztettek el végképp
  • Moby
    #95984
    pont annyi, mint a hasonszőrű játékokban: elindulhatsz a stílusodnak megfelelően valahogy, amíg kopasz vagy. Hogy milyen build lesz belőle, azt majd az idő eldönti, de a játékosok többségénél az elején választott kaszt egyfajta elköteleződés is.
  • j0nNyKa
    #95983
    akkor viszont azt a kérdést veti fel, hogy mi értelme a kaszt rendszernek (?!) kinézetben pl van különbség? én még csak huntert láttam a játékban
  • Moby
    #95982
    Lehet létjogosultsága, hisz a választott kasztnak az első néhány óra után már semmilyen szerepe nincs (addigra megkapsz minden kelléket, hogy bármi más legyél), az elején meg lent a sewerben pont el is lehet csapkorászni a kisdisznók között.
  • gregoryan
    #95981
    Jön a Death Strandingen kívül idén bármi érdemleges PS4 cím még??
  • gregoryan
    #95980
    Nem.. ez GURULÓS és csak aztán lövöldözős játék :)
  • j0nNyKa
    #95979
    hozzá se nyúlnék ha meele-re épülő játék lenne, azokat valamiért nem sikerült megszeretnem sose
    ez egy vérbeli shooter, pörgős gurulós fejbelövöldözős harcrendszerrel, ahol kb minden 30-40. ellenfélbe szoktam meeleben ütni ilyen-olyan indokkal

    mondjuk ez felveti a kérdést, hogy a meelere specializálódott classnak van-e létjogosultsága (valaki próbálta már? el nem tudom képzelni)
  • Moby
    #95978
    Jah, a BB-ban a chalice-ek már teljes egészében roguelike.
  • Tinman #95977
    Moby-nál van most pedig a pötty, hiszen pont a minap rágtuk a témát, hogy a souls-like is rogue-like (feltétlenül az az alapja), kivéve a random generált dungeonokat (ami meg mondjuk egy Bloodborne címben benne is van mellékzöngeként, persze a fő sztori irány az fix mapekkel operál).

    A Remnant viszont kétség kívül rogue-like.
  • Tinman #95976
    Igen, tudom, hogy nem mondtad... láthatod, hogy én is hozzátettem: "szerintem".

    Nekem a poise a meele-re épülő játékokban nagyon fontos... de ahogy olvasom ez egy lövölde és nem melee. Akkor nincs gond.
  • gregoryan
    #95975
    ÓÓÓ kalapálnak ott rendesen.. pl Thor... pont ez a baj..
    kb megnézték mit szeretnek az emberek.. püfölni.. ok.. akkor vegyük a mostanság közszeretetnek örvendő karaktereket, dobjuk be őket pályára, story valamit kerítünk, világmegmentős az midig egyszerű, azt had szóljon.. Kb ezt érzem benne.. Talán még egy Battlefield game-nek is több vonalvezetése van, mert az legalább a történelemhez igyeksik visszanyúlni a helyszinekkel, több-kevesebb sikerrel.. " már aelyik".. de így, ahogy egy másik kolléga mondta lejjebb, hogy 1 gombos játék, mert csak az ütést kell spamelned.
  • Mephike
    #95974
    Egyet kell értsek a megállapításoddal. Bízom benne, hogy kalapálnak még rajta, mert ez így eléggé soványnak tűnik.
  • gregoryan
    #95973
    Nagyon BUTÁNAK tűnik ez a game sajnos.... de úgy igazán.. Nagyon BUTA (Avengers)
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.08.20. 12:05:50
  • CptFlint
    #95972
    Borzasztónak tűnik. A harc rettenetes. A karakterek meg úgy néznek ki, mint valami kínai utánzatok. A játékmenet is ilyen faék. Ez így nagyon gagyi. Másik csapatnak kellett volna ezt adni.
  • j0nNyKa
    #95971
    szerintem várj vele pár hivatalos kritikát, mert benne van a pakliban hogy szar
  • Kandurex
    #95970
    Elég fasza, csak az esetek nagy százalékában nyomod azt az egyetlen egy gombot és win... mert mondjuk egy Thor-t, Hulk-ot nem tudom, hogy lehet leverni...
  • Tatyla
    #95969
    PS4-en mennyire optimaluzálatlan a Remnant? Mert nagyon érdekel de nem tudom hogy inkább várjak e inkább egy akciót?
  • Moby
    #95968
    Van olyan boss és mob, akit meg sem tudsz sebezni meele fegyverrel, mert nem éred el(levegőben van). Itt nem lesznek olyan csellendzsek, hogy csak meele végigtolni, vagy igen, de az rerollfeszt lesz, amíg ki nem pörög olyan helyzet, amiben tovább lehet majd vinni.
    Bár ez simán lehet, hogy így sem megoldható, én sem láttam még mindent.
  • kill3r21
    #95967
    Avengers Gameplay! Szerintem nem lesz ezzel semmi gond! Várós :D
  • gregoryan
    #95966
    Aáírom, hogy nem voltam még az első világn kívül, lehet annyira bekeményít, hogy már szinte kötelező lesz a lőszerláda. Megnézem.. Mindazonáltal érdekel a game továbbra is ami már pozitívum alapból, lehet fakezü vagyok vagy túl parázom, de pl a Primary lőszer volt h már csak olyan 2-4 db volt a tarsolyban. Igaz akkor jött valami megváltás, és dobtak lőszert..
    A Coop ellenben nagyot dobhat az élményen, és ha rendesen beleimplementálák nem olyan "megidézlek haver egy harcra" módon mint a Souls okban, akkor az már cool. Elvben azt hirdeti, hogy a tutorial után fullban játszható együtt csak a progression megoldás nem volt túl meggyőző a Client emberek számára a leírás alapján, mert ugye a HOST játékát viszitek, ergo kb csak a lootot meg a skilleket viszi magával " haza" a joined player. Azt sem tudom tud e pl a HOST HUB jában fegyvert fejleszteni.
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.08.20. 10:25:52
  • j0nNyKa
    #95965
    szvsz a közelharc itt inkább kiegészítésre van egy shooterhez, mint minden más shooterben is, szokott lenni egy melee gomb vészhelyzetre, de alapból elfelejted
    próbálj már így tekinteni rá (ha már hivatalosan is ez), és akkor lehet jobban fogod élvezni, nemtom
  • Moby
    #95964
    Azt a 70%-ot én olyan 95%-a tenném inkább. De ha van ilyen stat a játékban, meg fogom nézni pontosan.
  • Moby
    #95963
    Helyiértéken értettük. Ez nem DS klón. Ez egy roguelike shooter. A töltény maximum akkor fogy el, ha fakezű vagy, és a levegőbe lövöldözöl, a minionokat azért dobja be ezerszám, mert azokból esik az ammo, de ha az nem elég, vihetsz magaddal 4 teljes feltöltés készletet. Szinte végtelen a lőszer. Matematikailag elfogyhat, igen, meg biztos van olyan, akinél el is fogy.
    A játék egyharmadától nem is használok meele-t egyáltalán, mert nem jó, veszélyes, és a második világban már nem is volt nagyon olyan enemy, aki ellen használható lenne. az SMG hatékonyabb. Nem is fejlesztettem jóideje, mer minek.
  • gregoryan
    #95962
    Legyen neked Souls like, hogy értsd?
    Ennyi erővel akkor a Bloodborn is egy Shooter game. Persze, a lövés ebben olyan 70%, de a töltény elfogy, avval kell sakkozni. DS klónt értsük már helyiértéken.
  • AntiHero
    #95961
    Nekem ps4-en adja az irànyitàs.
  • Moby
    #95960
    DS klón? WTF? :D
    Ez nem egy DS klón. Ezt meele weaponnal a büdös életben nem játszod végig. Nincs lock, nincs parry, nincs poise, nincs backstab, ez nem meele-re van kihegyezve. Az egy menekülőút benne ha már nincs idő célozni. Ez egy shooter. Nem DS klón.

    Te mi a jóistennel játszol?? :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.20. 08:46:07
  • Ulthanito
    #95959
    Darky, te visszatértél?

    Belenéztem a streambe, és meggyőzött, hogy ez a játék nekem mégsem kell. Azok az ugráló pöffetegek, meg pacák, hááát, nem tudom. Meg az a béna pisztolyozás benne.
  • gregoryan
    #95958
    nem mondtam, hogy világ játék volt, de 1x jó volt coop-ban. a Jellegét és az " emlékét " hoztam csak fel példának :) Mivel ott i volt egy Távolsági és egy közeli karakter,. Itt is ezt tudom elképzelni, hogy mivel nekem MID ranges karim van és ha a haver jön egy távolsági karival, akkor a feeling nagyjából meglesz. de ez sajnos nem változtat a többi ponton,. mint pálya design, grafika, és " üresség" vagy nevezzük sterilitás-nak.

    A Poise dologra annyi, hogy animáció megvan, hogy vissza veti, és jaj de fáj neki, de pont úgy üt az ellen is, hogy bizonyos ellenfeleknél persze te is kapj a jóból.. kb a legelején a játéknak mielőtt beengednek a bázisra szal értsd első 10 ellenfél ,majdnem meghaltam emiatt, pedig szerintem DS-1-2-3 után kiválóra csináltam azt a részt..
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.08.20. 08:22:22
  • Tinman #95957
    "Pedig én előbb ütök, előbb landol az ütésem, és nem veti vissza annyira, hogy blokkolja a mozdulatát."

    A Bloodborne előtt le a kalappal, mert ott ebben eléggé odafigyeltek... még egy nagy mob is ha kapott chargolt ütést azt megérezte és egy pillanatra megroppant. A DaS 3-at ezért gyűlöltem leginkább már az első perctől, mert szartak a poise-ra egy jó nagyot és PC-n kb. fél év múlva egy patch-el javítottak rajta valamelyest.

    Ha ebben a játékban nincs poise, pontosabban csak visszafelé van, tehát téged megszakíthatnak, de te soha az enemyt, az ultragáz!

    A Hunted: Demon's Forge-ot anno X360-on toltam végig. Szerintem egy iszonyatosan középszar játék volt. (Ránéztem közben a metára, jó szívűek voltak, 61/100 critic, 6.6/10 user score).
  • gregoryan
    #95956
    Ráadásul nálunk az sincs (Österreich)
  • gregoryan
    #95955
    Plata

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    PH-en ment Possible solution hátha segít Patrician III-ra..
  • AntiHero
    #95954
    Hàt aki dolgozni megy hamar kell. Hiàba van ünnep. :D
  • gregoryan
    #95953
    Azért ez az 05:37 es időpont kissé csíp még így távolról is.. :)
  • gregoryan
    #95952
    Én lehet, kicsit ünneprontó leszek, de a Hype ellenére, nekem az a véleményem, VOLT már jobb DS klón is. Ez a játék abszolut nem rossz, de igy egyenlőre olyan 4-5 óra után azt érzem, hogy egy Surge pl számomra érdekesebb volt. Ma nyomjuk majd Coop-ban úgy valsz jobb lesz, de a Grafika az kb a hagyjuk kategória, a sebzési modell legalábbis az ellenfeleknél, az is kb ugynanaz. Alíg van olyan, hogy a legalapabb ellenfelet amit betett a game elején meg tudjam úgy ütni, hogy azért ne találjon el ő is kicsit. Pedig én előbb ütök, előbb landol az ütésem, és nem veti vissza annyira, hogy blokkolja a mozdulatát.
    Ez a lövölde nem rossz, de kb csak Meele weaponnel félek játszani, mert nem lehet ugyanara a reakcióra számítani, mint ami egy DS3 ban jól meg volt csinálva, hogy ha jól időzítesz, sikerül.
    A világ illetve a map rendezés, értem én, hogy mekkora fun, hog random, de amíg egy DS ben szinte MINDEN helynek megvolt a módja, hogy menj fel / be/ alá, addig itt ezek a random ajtók amik nem nyílnak, meg olyan 3 emeltes ház aminek a 3 ik emeletét felejtsd el, tuti nem jutsz fel, a 2 ikon meg van egy rész ahol van ellenség, ő le tud jönni, de te nem tudsz felmenni mert feljáró nincs,a z ugrás meg legjobb szándékal is Nah,.. " Érdekes"....
    Tolni fogom még kicsit, de ezek sajnos visszavetnek engem, jelzem ez lehet teljesen szubjektív, de nincs meg bennem az a felfedezni vágyás mint egy Dark souls nál, hogy vajon milyen táj és kaland vár?
    Ha valaki játszott a Hunted: The Demon's Forge játékkal, kb olyan lesz Coopban a game, bár ott meg egy eléggé érdekfeszítő story szál volt, és nagyon váltogatta az ellenfeleket. ÉN eddig az első világban taálkoztam vagy 4-5 fajtával beleértve a nagyobb szájú elleneket? Max ennyi..
    Ti hogy látjátok?
  • AntiHero
    #95951
    Magyarban is éjfélkor felkerült. 12.500ft
  • Tatyla
    #95950
    Mármint a US storeban
  • Tatyla
    #95949
    Ez a Remnant most már fenn van a storeban csak ára nincs