121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tatyla
    #96109
    Ja nem az Exodus, félre olvastam
  • n000rbi
    #96108
    Kezdd el “super strong” ellenfelekkel és majd megtapasztalod :) Az alap túl könnyűnek tűnt, de így a nehezítéssel később vérthugyozós lett. A legvégső bossnál visszavettem normálra, mert már be ajartam fejezni :D
  • TomStorm
    #96107
    A Redux?
  • Seth
    #96106
    Ez a kép nem mond semmit :D , de gratula. Nekem is neki kellene állni végre
  • n000rbi
    #96105
    DQXI, true ending, 185 óra. Gecijó volt. (bocs a fos képért, belezoomoltam, lusta voltam felállni a babzsákfotelből :D)

  • sanya200
    #96104
    Jó lenne de egyszerűen kontrollerrel kínszenvedés, alapból is nehéz a játék, de egyáltalán nem lehet még célozni se időben. Ha más nem legalább fps-nél lenne támogatva az egér billentyűzet
  • Tatyla
    #96103
    Ja nekem az év legnagyobb csalódása
  • sanya200
    #96102
    Kár volt megvenni ezt a metró reduxot ps-re.. Egyszerűen fos az irányítás lassú az egész karakter, nem lehet normálisan célozni se. 2-3 ember ellen kb esély nincs... A god of war-t a Horizon zero dawn-t hardon végig lehetett vinni de ez a metro egy fos. Ahelyett hogy élvezném csak felbassza az embert agyilag
  • Tatyla
    #96101
    Remnant final boss down...
  • Seth
    #96100
    Egyre jobb (technikai gondokat nem figyelembe véve), ahogy az épület egyre több szegletébe el lehet jutni. Olvasgatni, nézni, hallgatni való meg annyi van, hogy már sok is. Mellékküldik is vannak, meg random felbukkanó challengek, amikért jó kis loot jár . Olyan felénél járhatok a fősztorinak, beszippantott rendesen
  • Kandurex
    #96099
    Mi a helyzet control földön? Gondolom már haladtál sokat, elmúlt a 0 day varázsa is...még mindig fasza lenne?
  • davidka003
    #96098
    Emlékszik valaki, hogy Black Friday környékén mennyiért szoktak menni a PS plus kódok?

    Most 13700 Ft az 1 éves UK

    November elején jár le a plusom. Agyalok, hogy vegyek-e most ennyiért. Szokott 12-13k alatt lenni?
  • TDC Geronimo
    #96097
    Én már várom nagyon. Jó lesz már tolni valami singleplayer mindfuck játékot.
  • n000rbi
    #96096
    A Resi Remake tükröződései is ilyenek voltak, legalábbis ps-en.
  • TDC Geronimo
    #96095
    Jó lesz ez nem kell megint ilyeneken fennakadni :P

    Eran már elég sokan tolják és azt mondja mindegyik, hogy nagyon jó
  • TDC Geronimo
    #96094
    lol
  • Seth
    #96093
    Sima PS4, írtam is. Alan Wake-re engem max a színész miatt emlékeztet ; )
    Most volt egy jó gyűjthető kézirat amin jót nevettem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A faszi fel van háborodva, hogy egy ilyen cégnél nem tud nyugalomban WC-re járni, mert a toalett éppen eltűnt a megszokott helyéről, de szóljanak neki merre jár ,ha valaki megtalálja :D

    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.08.24. 16:00:52
  • TDC Geronimo
    #96092
    Ja ez ilyen volt QBbe is már. Engem annyira ez nem érdekel. SIma PS4 vagy pro?

    Én jókat olvasok a játékról. Sokan mondják Alan Wakere is emlékezteti őket
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.24. 15:58:00
  • Moby
    #96091
    Hát ez meg mi? LOL
  • Seth
    #96090
    Még korai így 2 óra után :)
    De eddig tetszik, csak elszöszölök az olvasgatni és nézni valókkal, azok nagyot adnak a hangulatához :)
    Ha valaki képben van az SCP Foundation-nel, az képben van mik fognak történni , tuti a készítők is onnan loptak csomó dolgot :)
    Grafikával van kis gondom, egyrészt alap PS4-en mikor harc van,törmelék meg mifene száll össze vissza, akkor 15 fps körülire esik, remélem ezt optimalizálják még. Textúrákat is elég lustán váltja jó minőségűre
    A másik, hogy van valami filter az egészen, vagy talán a tükröződésekhez kellett valami eljárás és az miatt van, de ocsmány. szöszös,aliasing-ol.
    Csináltam egy videót róla(nem túl jó minőség,de talán a lényeg látszik):

  • Kandurex
    #96089
    Mesélj majd róla!
  • Seth
    #96088
    Yupp, most érkezett :)
    24,46 GB install + 2,43 GB Day1 pecsenye
  • TDC Geronimo
    #96087
    Most már értem mikor mondtátok, hogy szar a PSN letöltési sebesség. Régi netemmel nem volt gond, de itt közel se használja ki. Mondjuk így is jóval gyorsabb minden :D
  • j0nNyKa
    #96086
    lehet nektek már nem új, mindenesetre: Modern Warfare supports mouse and keyboard on consoles
  • Rage47
    #96085
    gondolom most már erre lehet majd számítani minden játéknál :D
  • TDC Geronimo
    #96084
    Új cod alatt mondjuk olyan hangja van a pronak szinte végig hogy mindjárt elrepül
  • darkSectorxxx #96083
    Ja meg nem vezsem mert Remnant mellett annyi időm sme lesz majd idén hogy aludjak. :)

    De belenézek majd. ;)
  • Tatyla
    #96082
    Ja átraktam 1080p-re így már nem fagy ki
  • TDC Geronimo
    #96081
    Hát ez a cod olyan day 1 lesz mint a huzat :D
  • TDC Geronimo
    #96080
    Érdemes. Szerintem a legjobb gunplay, amit valaha tapasztaltam. Nem gondoltam volna, hogy egyszer codról mondok ilyet
  • darkSectorxxx #96079
    Amúgy elég addiktív.
    Nekem is mindig hiányzik.

    A peccsel kapcsolatban még csak annyit hogy feltűnő buggal én sem találkoztam eddig xbox meg pc-n.
    (ps-el nem játszottam még)

    Csak annyi, hogy újra kellett telepíteni a játékot.
    De utána még 5 ora játék volt éjjel és az felhőtlen volt.

    MerlinW durva karit hozott össze, csak lestem coopba hogy darált. :)
  • darkSectorxxx #96078
    Ma próbálom én is.
  • darkSectorxxx #96077
    Akkor 3an coopoztunk mind3unknak dissconnectelt. Elkezdte tölteni a peccset.
    Azt írta 500-as nettel 10 perc volt a 299MB peccs.

    Aztán kiléptem. Frissítettem, addig 2 havernak a gépe úgy behalt hogy újara kellett indítani.

    Nekem frissités felment 100-ra de a steam nem állt alapra, a játék neve mellett beragadt hogy 100 letöltés és kész a játék nem indult el.

    Letöröltem a játékot majd megint ment.

    2 havernak mikor ujrainditották a gépet ugyanez volt.

    Lehet az miatt ragadt be, mert épen coopba voltunk és engem úgy disconnectelt.
    Nem tudom.

    Lehet 3 gép volt egyidőben szar, nem tudom.
  • TDC Geronimo
    #96076
    wow ez az új cod.

    Sose voltam codos, de ez odabasz. 2v2 mód nem lesz a kedvencem, de minden más nagyon jó. Jó graf, animok, eszméletlen jó gunplay és hangok. Végre egy CoD ahol látni a fejlődést.
  • j0nNyKa
    #96075
    - szinten
    - szinten (meg mindig 2. vilagban tartunk, tippre kb a kozepe fele)
    - szinten (valszeg nem jutok oda ma se)
  • Moby
    #96074
    Akinél voltak pécén fennakadások, annak szar a windowsa és/vagy a gépe. A játékkal tizenhatodika óta nem volt egy darab probléma se.


    /azt nem tudom hogy viselkedik ha nem frissíted. Frissítsed, oszt jó :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.23. 11:05:07
  • Moby
    #96073
    Eddig nulla darab problémával találkoztam.
    Illetve a játékkal a legnagyobb problémám az, hogy két napja nem tudtam elé ülni egy kicsit veretni :D
    Remélem ma le tudom tesztelni az új peccset.
  • j0nNyKa
    #96072
    Moby nalatok se volt semmi baja a pcs verzionak ugye? egyik patchnel se?
  • darkSectorxxx #96071
    Kabaré amit ps-en művelnek.

    Pc-n is voltak fennakadások mert a játék ha nem frissítetted, kifagyott, ha frissiteted, nem indult el.

    Az egész játékot viszont ha újratelepítetted, legalább utána ment.
  • TDC Geronimo
    #96070
    Ja holnap javítják