121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #95788
    Ugyanez, csak nálam nem csak ps4-en, nem sulis haverokkal csak, és kb több mint 5 éve.

    Azóta max souls játékokba coop segítség, azt ennyi. Meguntam, ha meg jött ismerős, gondolt egyet, hogy 30-40 perc multi elég azt majd folytatjuk.
    30 percért a gépemet nem indítom el, nemhogy leszervezzek multi meccseket.
    Meg multi előfizetést is spórolok.
  • darkSectorxxx #95787
    Én is akarom majd venni a cuccot, hol tudtad előrendelni?

    US store-ban látok bejegyzést, de nincs még ár meg pre-order gomb.
  • gregoryan
    #95786
    Simán lehet, hogy csak TE nyomhatod, mert látjék mennyire lelkes vagy, de te már csütörtöktől :)
    Engem a coop része érdekel majd nagyon . Bár én sztem PC re veszem, sajnos PS4 en nincsenek haverok, mivel régebbi motoros vagyok, és a haverok a régi iskola szerint élnek még :SSS ez a:
    1, töltsd le ha lehet ingyen
    2, ha nem lehet, várj és töltsd le ha kijött ingyen
    3, ne játsz vele
    4, ha nagyon durván lemegy az ára, akkor esetleg talán vedd mem.
    5, ja és ne konzolra, mivel ott kontroller van ami " MEGSZOKHATATLAN"....

    ezért én inkább single kaland gameket veszek PS re, days gone, GOW, Last of us és barátaik..
    Itt hányan gondolkoztok játszani a Remenantot? mert ha elég sok fő van, lehet be kellene szállni.... csak mondom eddig okafogyott volt PS en a multi
  • Moby
    #95785
    Vagy mi sem, és ez lesz az első refundom a sonynál.
  • TDC Geronimo
    #95784
    Remnant még mindig nem elérhető EU storen és csak preorderesek tolhatják péntektől :(
  • tomi890125
    #95783
    Nincs 1 éves Prohoz kapott kontrolleren a jobb analóg balra húz magától. A reset megoldja egy darabig de egyre szarabb. Gariztatani nem fogom elvinni személyesen mert nem éri meg nekem. Viszont futárt sem küldenek érte mert ez nem érték....
    Most ott tartok hogy a szabi alatt szétszedem és teliverem kontakt sprayvel.
  • benőmenő
    #95782
    Kék DS4-em 2015 decemberi, a fehér V2-es kontroller meg talán 2017-es és köszönik jól vannak. Pedig ment velük Dark Souls, Dark Souls 2, vagy 200 óra Witcher 3, meg DMC-k is.
    Utoljára szerkesztette: benőmenő, 2019.08.13. 15:05:44
  • gregoryan
    #95781
    és téged ez a kombó (sekiro + kontroller leb szás) hogy viselt meg?? csak esztétikailag vagy esetleg ... :)))
  • Ulthanito
    #95780
    A Pro-val együtt kapott kontrolleremnek semmi baja. Azaz, egyszer földhöz basztam Sekiro közben, de csak esztétikailag viselte meg picit, funkcionálisan nem.

    A másik, ami a fiókban van, rosszabbul járt: őt DaS közben basztam a földhöz, a jobb analógja el is tört, kis ügyességgel még így is használható.
  • Myselor
    #95779
    szintén semmibaja a controlleremnek nem dobálom kopás sincs rajta.ez általában az elejtésektől dobálástól eszetlen vad nyomkodástól romlik el szerintem :d
  • TDC Geronimo
    #95778
    Én vigyázok minden tech cuccra. Mindenem olyan, mintha most bontottam volna ki. Nem tehetek arról, hogy ilyen minőséget fogok ki :(
  • Rage47
    #95777
    ne úgy játssz, mint egy állat :D
  • Seth
    #95776
    4 éves, dettó semmi gondom. Egyedül a hátuljáról kopott le részben a matrica, amit aztán teljesen le is szedtem
  • TDC Geronimo
    #95775
    Akkor csak én vagyok ilyen szerencsés :D
  • Rage47
    #95774
    3 éves kontrollerem, amit a Slimhez kaptam, semmi baja :D
  • Moby
    #95773
    Nekem mákom van velük. Kontroller nálam csak 1 szart be. A legöregebb már legalább 4 éves. A legfiatalabb is több 1 évesnél.
  • TDC Geronimo
    #95772
    Remélem sony rágyúr a build qualityre nextgen, mert förtelmesek ezek a kontrollerek. Évente kell kb újat vennem, mert valami mindig beszarik rajta. Hol a ravasz, most a jobb stick a változatosság kedvéért.
  • gregoryan
    #95771
    azért lehet, én inkább valami Badsector hagy HDD hibára gondolnék.. nem hiszem, hogy pasztázás ergo hőmérséklet hiba volna.. de valami ott mindenképp elmakkant sajnos
  • Seth
    #95770
    4 éves a gépem, eddig kb 2-3 alkalommal fordult elő, hogy csontra fagyott és csak táp kihúzása segített. Ha ez nálad mindennapos, az tuti nem jelent túl jót.

    Próbálj meg egy safe mode-os database rebuild-ot, szokott segíteni
  • Ulthanito
    #95769
    A hiba semmiképp nem általános, nálam nem jelentkezik.
  • Árpitallica
    #95768
    Nektek is fagy a ps4 amikor csak a menüben, storeban nézelődtök? Most is csak kiléptem volna a storeból és le fagyott de úgy hogy a kép megmerevedik és magától nem indul újra, hanem egyedül a gépen lévő power gombot nyomva 5-10 másodperc múlva kikapcsolható, viszont ilyenkor azt írja ki mintha kihúztam volna működés közben a dugót, majd a külső winyóra is kiírja hogy javítani kell adatsérülés elkerülése végett, utána rendbejön minden csak félek, hogy egyszer elromlik a gép! :( Emiatt már újrapasztáztattam kitakarítattam, de ugyanez fennáll. Megjelenés napjától megvan ez a ps4.
  • Ulthanito
    #95767
    Három hete csak és kizárólag a BF5 multival játszom...
  • Ulthanito
    #95766
    Hány évet szívtál és mivel?

    Akkor nagy megkönnyebbülés lesz!

    Most én szívok már május óta mobilnettel a digis giganet után (költözés), nálunk szeptemberre ígérte a Telekom az optikát, kíváncsi vagyok, mennyit csúsznak vele.
  • Moby
    #95765
    Zsír!
  • TDC Geronimo
    #95764
    Kedden végre kötik a gigabitet. Épp ideje volt ennyi év szívás után ezzel a fos nettel :D
  • Zóanagyvarázsló
    #95763
    Engem nem hagy hidegen, de launchkor úgysem érek rá, semmi okom előrendelni, ráérek bevárni, hogy mennyit ér egyáltalán. Nem vagyok day1-mániás. (A DMC5-öt bezzeg előrendeltem tiszteletből, de még mindig nem túl valószínű, hogy idén hozzáérjek.) Ezért nem is kapálóztam, hogy várjál rám. Ki tudja, hátha PS6-ra veszem
  • Moby
    #95762
    Azt írtam, hogy még nem tudom mire veszem, de a környezetemben senkit nem érdekelt a pécés táborból, ez meg erősen coopra épít. PS4-re meg többen is veszik.
  • Seth
    #95761
    Nem azt írtad korábban, hogy ezt PC-re szerzed be?
  • Moby
    #95760
    Ja, amúgy legjobb sztori: eltűnt a játék a sztórból. Az összes európai sztórból. Azt mondja a sony, hogy pegi besorolás probléma miatt, de ez nehezen értelmezhető, mert a játék eredetileg is 18-as "karikával" volt kint. Szóval jelenleg nem tudjuk mi van. Előrendeltem egy játékot, ami ma nem létezik a ps sztórban :D
  • Moby
    #95759
    Láttam. Válaszoltam :)
  • TomStorm
    #95758
    Írtam HA-n.
  • Moby
    #95757
    Igen.
  • TomStorm
    #95756
    Te árulsz 2070-et?
  • Moby
    #95755
    Control jó lesz majd gamepassban. Men of medan meg nem tudom, talán. De szerintem pécére. Majd egyszer. Border3 nekem skip, az a greedfall meg egész érdekes, de bárcsak sosem szólalnának meg a karakterek (az a facial anim katasztrofális :D)
  • TDC Geronimo
    #95754
    Hát nekem remnant, control meg men of medan ebben a hónapban. Szeptember Border 3 meg meglátjuk az a greedfall milyen lesz.
  • Moby
    #95753
    Idén ez az egyetlen preorderem volt a sztórban :D Kurvára tetszik.
  • TDC Geronimo
    #95752
    Jól rá vagy kattanva :D

    Fasza lesz. Tetszik HUD is
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.08. 21:46:00
  • Moby
    #95751
    Egy kis gameplay a frissen bemutatott területen.
  • Seth
    #95749
    Van benne :)
  • TDC Geronimo
    #95748
    multifos, nem nektek való :P