121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #95828
    Nézd a jó oldalát. Legalább mások tesztelik nekünk 4 napig :D

    Tolhatjuk majd PSen ha jó lesz és megvesszük :)
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.14. 22:04:23
  • Moby
    #95827
    Nincs itt semmilyen kárpótlás. Azt kapom, amít amúgy is kaptam volna, mínusz vip weekend access.
  • Moby
    #95826
    Egyrészt ezzel továbbra sincs coop partner oda. Másrészt ezzel csak a sony-t és a pw-t(és gg-t) egyszerre gazdagítom, mert a játékot megveszem mégegyszer, a sony refundja csak a walletra érkezik vissza, nem a kártyámra, és ezek után egyetlen árat sem nagyon érdemelnek, nem hogy kettőt, szal maradok a seggemen, és kivárom most már a huszadikát. Minden opció csak rosszabb ettől, vagy egyáltalán nem játszok vele, de az sem jó opció.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.14. 22:01:41
  • TDC Geronimo
    #95825
    Milyen kárpótlást? A sima preorder bonust kapod
  • TDC Geronimo
    #95824
    Akkor veszed PC?
  • darkSectorxxx #95823
    "Players with pre-orders will still receive the other bonuses when the game launches on August 20."

    Na adnak extra kárpotlást.... ez a minimum.

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.14. 21:53:14
  • TDC Geronimo
    #95822
    Istenem -.-
  • Moby
    #95821
    De legalább van végre hivatalos közlemény.
    Röviden: a preorderesek bukták a vip weekendet, mindenkinek huszadikán jön a játék, akkor lehet majd megvásárolni (megint).
  • Moby
    #95820
    Ja, meg az irányítás, meg a hud is iszonyúan el van baszva néha a skyrimban. Meg ilyen nyomorúságok vannak benne, hogy vr-ban át lehet nézni az ajtón, és átkapcsolni a kapcsolókat. Az egész össze lett csak okádva.
  • Moby
    #95819
    Egyébként a Blood&Truth is rohadt jó (bár ezt mintha ide is írtam volna már). 25%-os kuponnal (szerintem sokatok kapott itt is) + cdkeys-es feltöltővel 14 font most az is.
  • Moby
    #95818
    Én abba 1 órát nem tudok belepakolni az elbaszott 3d audió hiánya miatt. Nekem a PSVR graffal nincs ilyen bajom. Ilyen. Majd a ps5-el jobb lesz egy második generáció. Lehet kapni sokkal jobb vr headsetet, csak az 180-200K. Ezt meg most vettem éppen 35-ért. Ennyi pénzért ez egy csoda :) Entry level VR.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.14. 21:20:47
  • Tinman #95817
    A Skyrim-el se az a baj, hogy nem lehet 100 órát belepakolni, hanem az, hogy 30 percenként a vödrömbe hányok, vagy ha már akklimatizálódtam, akkor meg egyszerűen csak szemrákot kapok a graftól. Lenne az én fejemen a PSVR jóval többet is a jelenlegi havonta 1x előveszem fél órára tendenciánál, de szó szerint el kell viselni. Aztán leveszem a fejemről és még a FHD kijelzőm is kisüti a szemem olyan csodás hozzá képest.

    Ettől függetlenül ha jóárasítva lesz PS-en feltétlenül berántom, elökörködök vele pár órát, már csak azért is megérte ez az idézet...
  • Moby
    #95816
    Idemásolom magamat ha nem baj:
    "Ha már ígértem: ma kijött az NMS-hoz a Beyond bővítmény. Benne a PSVR támogatással.
    Olyan sokat bántották ezt a játékot. Én is. Pedig tiszteletre méltó, amivé mostanra lett. Én nem hittem, hogy ezt meg lehet csinálni VR-ben az alapján, ahogy eddig futott. De megcsinálták. És nem csak összetaknyolták, hanem megcsinálták rendesen, szívvel-lélekkel, odafigyelve. A felbontás olyan szokásos-VR-os, meg a terrain olyan, hogy a talpam alatt nő a fű (ne legyenek irreális elvárásaink), de az immerzió így is szinte tökéletes. A HUD és a multi tool kivitelezése zseniális. Mindenre figyeltek, minden látható és olvasható legyen rendesen. Rohadtjó az egész. És amikor beültem a BC1-be, és felrepültem a csillagok közé...ott végem.
    Naszóval azthiszem ez az első olyan PSVR cím, amibe tényleg százórát bele lehet pakolni. Tartalom van benne ezt tudjuk. Nem össze van gányolva, mint a Skyrim VR, hanem becsülettel van megcsinálva. A téma iránt fogékony, pláne VR-al is rendelkezőknek is jó szívvel ajánlott. Ráadásul mindezt épp most gombokért.
    GG Hello Games."
  • darkSectorxxx #95815
    Akkor talán a profilod UK régiós, mert nekem a support azt mondta, hogy amilyen régióba lett regisztrálva, azt az ügyfélszolgálatot kell hívni, mert mások nem tudnak belépni a profilokba, más régiós profilokba.

    95813, az egy nagy faszság (mármint amit mondanak), és így 20.-án hogy sikerül majd megjelenni a játéknak?
    Sokszor arról sincs fingjuk, milyen feliratok vannak a játékokban.


    Azt hogy egy játék magyar felirattal jelenik meg nem a store-ból tudod meg mint potenciális vásárló, hanem neten a cikkekből, vagy a magyar boltokból ha bereklámozzák

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.14. 19:51:24
  • TDC Geronimo
    #95814
    Nem értem mit szerencsétlenkednek vele. Ez a fejlesztőknek se jó, mert konkrétan nem lehet megvenni a játékot PSre
  • Moby
    #95813
    Twitteren a ps uk már azt hazudozza, hogy soha nem is volt szó huszadika előtti dátumról. Nyomorult rühes hazug banda. Szerencsétlenségükre még mindenhol elérhető az előrendelő oldal, amit be is linkeltek nekik. Azóta kuss van.
  • TDC Geronimo
    #95812
    Pénteki Remnant kezdésről szerintem lemondhatunk hacsak a sony holnapig nem rendezi a dolgokat, de kétlem :s
  • Moby
    #95811
    De hogy jót is mondjak: a NMS-hoz az igéreteknek megfelelően csorog le a Beyond(11 giga).
    Virtuális űr, végre megkaplak! :D (azért az eléggé arcpirító, hogy ez az sokat kapott (pofonból) cím alá megcsinálják a PSVR támogatást, a E:D mneg már valszeg soha nem kapja meg :(( )
  • TDC Geronimo
    #95810
    Nem ők a hibásak. Sony válaszára várnak napok óta.
  • Moby
    #95809
    Magyar sztórban vettem.
  • darkSectorxxx #95808
    Igen sajnos ha UK-ba rendelted akkor az csak ott kezelhető support terén. Ez is jó nagy köcsögség. Nah mind1.

    Én is este nyomatom Xbox-ra... Később meg ha jön lesz ps4-re is azt ennyi, de a minimum ezekután szerintem a kompenzálás ps4-en... Akár egy exclusive tartalom vagy valami....

    Ha lesz Xboxon társ akkor felesbe, ha nem akkor még ezt kibírom ebben az uborka szezonban
  • Moby
    #95807
    Azt én már nem várom meg. Az különösen mókás, hogy mivel nincs működő store oldala a játéknak, a refundot azon keresztül nem is tudom kezdeményezni, csak az ügyfélszolgálaton keresztül. Azt is inkább uk-n keresztül, mert ott van rá form, meg ezekbe az agyhalottakba az itthoni n a karakter is kár.
  • darkSectorxxx #95806
    Ja de a normál 20.-ára gondoltam, hogy nemhogy pre-ordert nem használhatjuk ki, de szerintem a standard launch is erősen megkérdőjelezett szerintem.
  • Tikal #95805
    Egy kontrollerem se szart még be PS1 óta, vagy nagyon peches vagy, vagy én vagyok szerencsés :)
  • Moby
    #95804
    Nem öt nappal vagyunk a megjelenés előtt, hanem másféllel. Nekem még mindig 16-t ír a preordereltre. Egyébként nem törölték az oldalát, én még oda tudok menni, csak megvenni nem lehet ott. Itt is volt preorder, hetekig ott volt a storeban, én is ott vettem meg, egészen öt nappal ezelőttig.
    Link
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.14. 18:21:05
  • darkSectorxxx #95803
    [off] Nekem is gyanús hogy 20.án semmiféle megjelenés nem lesz, mivel más játékból eleve hónapokkal korábban van legalább egy pre-order opció vagy valami.
    De itt konkrétan a pre-order lehetőséghez van odaírva hogy comming soon...

    És 5 nappal a megjelenés előtt nyomasincs a játéknak.

    Pláne úgy hogy előtte volt és nem szimplán a pre-order opciot kapcsolták ki, hanem full törölték a store oldalát. Eléggé para, hogy 5 nap alatt nem oldódik ez meg.
  • Moby
    #95802
    Ez nem indie cucc. Egyre biztosabbnak tűnik, hogy a előrendelők ps4-ek bukták a vip hétvégét, de abban is kételkedem már, hogy 20-án egyáltalán megjelenik ps-re. Nem kizárt, hogy valami kiadói civakodás megy a háttérben, merthogy mai a hír, hogy a Gunfire Games-t felvásárolta a THQ Nordic.
  • darkSectorxxx #95801
    Megmondom őszintén, nekem ez valami indie cuccnak tűnik, de annyira igényelnék már egy újabb jó kis soulslike cuccot, hogy most erre hangolódva valszeg beújítom x-re és utána a megbeszéltek szerint, amikor lesz ps4-re akkor ahogy megbeszéltem Anti kollegával, akkor ps4-re is....

    Mégse 21k-s játékról beszélünk (14000 magyar pénz) ...
  • Moby
    #95800
    Napok óta ez van ott. Amióta eltűnt a store-ból.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.14. 17:35:29
  • mucsácsó
    #95799
    masszív pletykazuhatag - állítólag 2020. február 12-én lesz egy PlayStation Meeting, ahol bejelentik a PS5-öt:



    további infók itt

    mondjuk ez egybecsengene a tippemmel, mert anno a PS4 is is egy februári meetingen lett bejelentbe (lehet más is csak pont ennek analógiájára találta ki az egészet) - másik tippem meg egy 2019 december eleji PSX lenne, de az lehet, hogy még "korai"...
    szal ez szvsz. tökre észszerű lenne, de majd kiderül...
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.08.14. 17:24:35
  • Seth
    #95798
    Nekem üres a spoiler
  • darkSectorxxx #95797
    Ennyit erről...... -.-

  • mucsácsó
    #95796
    MediEvil amúgy jah... szerintem se nagy durr, dehát genvége van, nem kell csodát várni... :(
  • gregoryan
    #95795
    Azért ez az év eléggé gyenge PS4 exclusive-ek terén.
    lásd Days gone, és Death Stranding.. és ennyi? kihagytam más jeletős címet?
  • Moby
    #95794
    Már nyomtam. Előző oldalon.
  • gregoryan
    #95793
    Kis reklámot nyomj már pls, miért annyira várod ezt a gamet, vagy mi lesz benne a nagy tűz. mert őszinte leszek, játékrajongó vagyok, és PS fan is, de szinte nem is hallottam erről, míg nem említetted.
  • darkSectorxxx #95792
    [off] Akkor ps problem, ami aggasztóan hangzik picit. Mert ügy gondolnám a ps kapja multis címeknél az elsődleges supportot.

    Így akkor én is nyomnám a refundot, mert semmi értelme. [off]
  • Moby
    #95791
    A kiadó balfaszkodik, nem a készítők. Xboxon meg steamen már megy a preload.
    Vagy a sony. Nem tudjuk.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.14. 12:44:35
  • AntiHero
    #95790
    Vicces mondjuk, hogy ezt se tudjàk megoldani. Akkor milyen lesz a jàték.. Twitteren írjàk, hogy dolgoznak rajta..de akkor is elég nagy intő jel lehet màr ez is.
  • Moby
    #95789
    Én még azelőtt preordereltem, mielőtt eltűnt volna a store-ból.