121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • mucsácsó
    #96149
    Meg az enginek és az elvárások is változtak azért az elmúlt években 2013-hoz képest :)

    az meg hogy miért jön genváltáskor prevgenre is a sok fosminőségű port, eléggé egyszerű: pénz a kiadónak :(
    sokan maradnak lastgenen még évekig tuti ilyenkor - addig pedig bőven nagy profitot ki lehet szipolyozni még viszonylag olcsón - más kérdés, hogy mennyire kókány minőséggel... :D
  • Kandurex
    #96148
    Hétvégére behúzom én is.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2019.08.27. 18:14:12
  • Moby
    #96147
    Ránéztem erre a controlra. A grafika ugyanaz a tejfelben úszó zsizsegős fertelem mint a quantum break. Viszont a játék meglepően érdekesnek ígérkezik. Mondjuk azon, hogy a főhősnő állásból kettőésfélméter magasra ugrik, azon azért hangosan felröhögtem :)
    Jó a fizika benne, de ezt már Gero írta.
  • Moby
    #96146
    Én végigtoltam ps3-on. Nemhogy popup cunami nem volt, de egyetlen problémára nem emlékszem. Ott fetrengtünk a képernyő előtt, és nem hittük el, hogy ezt így kihozták a gépből.
    Láttam én is videókat. Szerintem azok a gépek vagy rosszak voltak, vagy az olvasójuk dögledezett, vagy a bánat tudja
  • Tinman #96145
    Volt/van még X360 és PS3 konzolom is, tolhattam volna, de pont anno azt beszéltük, hogy ez így, ebben a formában oké, hogy "mitkinemhoztakahardverbőlwow", de mindannyian jól tudtuk, hogy nem sokat kell aludni és jön a normális verza. Nem véletlen, hogy amikor volt PS2-öm, az SotC-t kb. 15 percig "élveztem", majd a fosfrém miatt legközelebb PS3-on indítottam csak el és ott le is toltam. Jah, várnom kellett volna a PS4-esre, de ha megüt egy jó szintet technóban a játék, akkor én már örömmel tolom. A Sotc PS2 nem ilyen volt és számomra a GTA V PS3 sem ilyen volt.

    Soha nem felejtem el, a linkelt problémák sorát a konzol verzákról... a legdurvább a popup cunami volt.
  • n000rbi
    #96144
    Fasza, köszi. Biztos, hogy meg fogom venni, nagyon tetszik, amit eddig láttam belőle.
  • TDC Geronimo
    #96143
    A fizika eszméletlen jó a játékban. Remélem nextgenbe rágyúrnak az ilyen fizikai szimulációkra is, mert rengeteget dob a látványhoz
  • TDC Geronimo
    #96142
    Nincs semmi input lag. nagyon reszponzív a combat
  • n000rbi
    #96141
    Akkor semmi zavaró input lag?
  • TDC Geronimo
    #96140
    És ebben nincs HDR :(


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.27. 16:31:18
  • TDC Geronimo
    #96139
    Tetszik nagyon. Elég beteg az egész. A map tetszik, jó kis metrodvania style. Graf fasza, gunplay nagyon jó. Egyre több az upgradelhető cucc meg power. Vannak benne light RPG cuccok is.

    fps drop combat közben van, de egyáltalán nem vészes. Mindenhol máshol lockolt 30
  • ppista
    #96138
    De ez nem a "vas" hibája, hanem a fejlesztőké. Miért akarnak olyan látványt ráerőszakolni arra a szerencsétlen konzolra, ha nem bírja? Ha az első időkben ment az a kurva 30 fps, akkor most is menni kellene. A konzol nem változott. hanem az emberek, sajnos rossz irányba.
  • Moby
    #96137
    Én végig játszottam ps3-on, xboxon félig, ps4-en teljesen, meg pécén is, de nekem a legnagyobbat ps3-an ütött, elsőre. Nem hátráltatott ott engem a világon semmi a beleélésben sem, meg semmiben. Az ott egy csoda volt, ahogy az ment azon a szar ps3-on.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.27. 15:29:05
  • Tinman #96136
    Az oké, de aki akkor és ott tolta, azok közül sokan később azt mondták, hogy bár jobb verzát tolták volna és ne az elavultat a prevgenen. Nekem PC-n volt szerencsém letolni, ha jól rémlik egy 1070-es társaságában maxon és nem kicsit odacseszős élmény volt, mert nem csak a játékmenet ott a varázslat, hanem a környezet is és a beleélést nagyban segíti, ha nem rece, meg fice, meg nem fosfrém, meg nem lowres a textúra, meg ellátok Kenyáig.
  • Moby
    #96135
    Holnap elvileg kapok hozzá egy nvidia kupont is. Már csak azt nem tudom mikor fogok vele játszani, mert őszintén szólva túlságosan nem is érdekel, viszont megy még bőven a remnant, ami meg nagyon is :)
  • mucsácsó
    #96134
    várom a beszámolót! :D
    lehet berántom én is, eléggé jónak tűnik :)
  • Moby
    #96133
    Ezt mondta az nmag is :D
  • TDC Geronimo
    #96132
    Na lássuk ezt a controlt
  • mucsácsó
    #96131
    jó ez valós, vagy a Last of Us anno PS3-on.. :D de így kb. ennyi...
  • Ulthanito
    #96130
    Én még csak most győztem le az



    22 óránál tartok, egy hónapig most pihentettem
    Utoljára szerkesztette: Ulthanito, 2019.08.27. 07:39:38
  • Ulthanito
    #96129
    Igen, ilyen genvégi "szenvedés" volt a GTA V is. Annyira szenvedés volt, hogy generáció legszebb multiplatform játéka lett anno, egy 7 éves masinán...
  • Moby
    #96128
    Hát én azt nem tudhatom, de nem is igazán érdekel, mert nem veszem meg :D Konzolra biztos nem, pécére meg talán egyszer. Valami kicsi pénzért.
  • Kandurex
    #96127
    Tippre talán a force 1080p segíthetne. Valamiért genyóra nyomják a sok k-át, pedig lófasz különbség nincs.
  • bardocz
    #96126
    Nincs is benne semmi opció arra, hogy lebutítsa az ember kicsit, hogy stabil fps-sel fusson? PC-men valszeg még szarabbul futna..:S
  • mucsácsó
    #96125
    már legalább 1-2 éve kellett volna, nagyjából úgy kb a Spidermannel bezárólag :( :D

    mostmár csak ilyen fosfrémes cuccok fognak jönni szerintem sajnos (kivéve 1st party címek) - pláne a base gépeken.. de ez várható volt, mi a francokat csináljanak már egy 6-7 éves vassal... :\ genvégi szenvedések.

    de a leges legótvarabb minőség majd akkor lesz, amikor majd a crossgen címek jönnek (pláne a külsős fejlesztőknek lepattintottak), de az már nem fog érinteni :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.08.26. 16:49:40
  • TDC Geronimo
    #96124
    Én csak amiatt vagyok kiakadva, hogy egy ilyen képi világgal rendelkező játék nem támogatja a HDRt 2019ben. Bezzeg az RTXet igen, amit a játékosok 1%a ha fog használni, mert olyan tróger a performance alatta
  • TDC Geronimo
    #96123
    Szerintem ez CPU. Tök mindegy milyen a felbontás
  • Moby
    #96122
    “The only downside to all these moving parts is performance. Control’s frame rate on PS4 Pro isn’t always smooth, and the game seems to have a bit of trouble every time you unpause it. Occasionally, the map – which you 100% need to navigate this metroidvania space – doesn’t load in when you pull it up. ”
    Egy újabb masterpiece :)
    Nyugdíjazni kéne már ezt a generációt nagyon.
  • Seth
    #96121
    Jujj :D Ilyenkor nem értem miért erőltetik a magasabb felbontást, miért nem lehet a 1080p ( vagy fene tudja mit használ alapgépen,lehet dinamikus)
  • Moby
    #96120
    Ahogy olvasom prón még szarabb a frém.
  • Seth
    #96119
    Mert frankó cucc, tényleg. Viszont aki teheti , nincs Pro-ja, XBox X-e( bár még nem láttam ezeken hogyan operál, de napokon belül jön tutira egy DF videó ), inkább PC-re :)
    Utoljára szerkesztette: Seth, 2019.08.26. 15:42:41
  • TDC Geronimo
    #96118
    Holnap neki is ugrok. Astral chain is nagyon jó pontokat kapott. A switch ex platinum játék. Kinek van ennyi ideje :S
  • n000rbi
    #96117
    Köszi srácok!
  • mucsácsó
    #96116
    jaja, épp írni akartam :D elég faszákat kapott, jobbakat, mint amire számítottam :) átlag 8-9 simán.
    akkor ezek szerint ez most nem lett új Quantum Break :D
  • TDC Geronimo
    #96115
    8-9-10 pontokat kap control :O
  • TDC Geronimo
    #96114
    BSZN norbi!
  • Moby
    #96113
    Boldog szülinapot Norbi!
  • TDC Geronimo
    #96112
    ne legyen igazad? 7-8 az jó. Annyi lesz kb, de én továbbra is teszek a pontokra. Amit láttam meg amiket olvasok az alapján jó lesz. Már le is töltöttem
  • mucsácsó
    #96111
    Isten éltessen! :)

    ...

    15:00-kor lejár a Control review embargó, kíváncsi leszek nagyon.. én egy ilyen 7-8 közöttieket jóslok max, de ne legyen igazam :D
  • darkSectorxxx #96110
    Gratulálok, remélem lesz még + tartalom és még több része ennek a játéknak, legutóbb a dark souls-bb-nioh-sekiro tudott ennyire lekötni az uj generációban....