121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #95908
    arrol pl tudunk barmit hogy milyen hosszu a jatek? vagy hogy egyaltalan van-e klasszikus vege neki?
  • Moby
    #95907
    Végtelen ideig játszható. Nem is igazán tudjuk még miket tartalmaz a játék, hisz a játékosok többsége jelenleg az első keverés pakli pár kártyáját játssza, vagy játszotta végig.
  • j0nNyKa
    #95906
    amugy ~10k forintot szerintem boven meger mar csak a feeling meg a harcrendszer miatt, legalabbis pcn franko, boxon meg majd psen nemtom milyen lehet, mer az teny hogy muszaj "fejre" loni kb 100%ban, kulonben kifingatnak
    igy egerrel meg billel, meg 6felekeppen allithato sensivel nagyon kiraly a harc, foleg -nekem- azota tetszik nagyon, hogy megtalaltam az elso sniper puskat

    ha tenyleg ennyire random az egesz, akkor valszeg booooven van benne ujrajatszhatosagi faktor, es ugye erre radob a 3 kaszt is (mondjuk nem tudom elkepzelni hogy a hunteren kivul a masik ketto hasznalhato-e)

    en problemakkal nem igazan talalkoztam eddig, lehet picit mas szemszogbol nezem a vilagot mint... egyesek, merthogy nem is kerestem hibat, igy nem is talaltam, viszont kerestem benne elvezetet, es talaltam is boven
    konzolon lehet erdemes varni vele, arrol nem tudok nyilatkozni, nekem pcn 130 koruli fpssel fut max grafikan, de gondolom nem veletlenul ul meg rajta a sony (vagy aki epp ul rajta)

    tldr jo ritka vetel a remnant
  • Moby
    #95905
    Nem, az opcionális quest item. Ha érdekel itt találsz róla infót.. Vagyis de, a secret itemek is randomok, mert lehetnek olyan helyeken, amit nem generál a játék a randomizációban (nekem pl nincs pocket watchom, mert nincs mud tooth's hideoutom)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.19. 09:56:22
  • j0nNyKa
    #95904
    ja lol ezt nem is tudtam, akkor mind1 :) mondjuk el tudom kepzelni hogy bugos, odatettek egy zart ajtot, de kulcsot nem generalt nekunk a jatek
    apropo quest itemek kozt van nekem egy penzermem, nemtom mire (lesz) jo, az is random dolog esetleg?
  • Tinman #95903
    Kezdtek felpiszkálni... há' mindjárt megveszem basszus
  • Tinman #95902
    "megnézel egy netes bossfightot és akkor alkalmazol egy tuti módszert. Ez a souls játékokkal ellentétben nem tanulható a randomsága miatt."

  • Moby
    #95901
    Na az van, hogy ebben nem tudok segíteni, merthogy nem csak procedurális a pálya, de a pályák és a bossok is randomok. Nekem ott nem volt ilyen aréna egyáltalán, de pl nekem a mutter után hiányzott egy komplett pályarész (mud tooth's hideout) is, így ott nekem nem volt árus sem. Naszal az, hogy neked volt ott egy ajtó, ez így nem nagyon információ :)
    Dark tegnap egy olyan bossal hasrcolt vagy 7 órát, amit egyelőre semmilyen oldal nem listáz, pedig már vagy 30 bossnál tartanak, közben a játékban olyan 10-12 nél többel nem találkozol (ez is random, én earth minden négyzetcentijét kipucoltam, és 2 bossom volt).
  • j0nNyKa
    #95900
    ja igen, a valtozas felelmetes, plusz ahhoz adaptalodni is kell, nem lehet videok alapjan ugy jatszani, ahogy amugy egy robotot vagy egy majmot is odaultethetnel, idovel mindketto megtanulna
    hat... ezek jogosak
    en azt hittem ebben a topicban (meg javareszt a forumon) 15-20+ eve jatszo gamerek vannak, akik orulnek egy kis regi modi igazi jatekelmenynek, ellentetben a manapsag divatos halalra egyszerusitett valamikkel szemben
  • darkSectorxxx #95899
    Engedelmeddel. A játék random.
    Pont erről van itt szó, van aki végig megy egy boss-on, de sajnos a játék nehezedik random.

    Valóban van nehézségválasztás a kőbél. (Normal, Hard, Nightmare)
    De az más.

    Ezt úgy kell értelmezni, hogy te elkezded mondjuk normálba, meg én is.

    Nekem van x boss x nehézségen.

    Ha én megyek, és másképpen fejlődök, vagy más sorrendben érek a bossokhoz, vagy nem tudjuk még a pontos kiváltó okát a boss modosul.
    Nem csak a damage/armor értékek változnak, hanem a Boss hac modosul, akár több agresszívebb ellenfé vagy plusz nehezítés aa harcban .

    Ez most nem feltevés, hanem tény.
    Bizonyított tény.
    Egy ismerösöm egy bossal 3.-ra végzett, én meg a másik haver a modosított ugyanazzal a bossal meg szenvedünk/szenvedtünk.

    Nem tudjuk ez mi alapján van.
    Valami kiváltja a gameplayben, vagy a random első pályageneráláskor történik.

    Nem lehetetlen.
    Nem ezt akartam mondani.

    De az itt nem megy, hogy megnézel egy netes bossfightot és akkor alkalmazol egy tuti módszert.
    Ez a souls játékokkal ellentétben nem tanulható a randomsága miatt.

    Ez a játék hasonló stílus mint a Division.

    Ezt szerintem nem árt azért elmondani, azoknak, akik lehet nem tudják milyen a játék.
    Mert ha csak egy netes gameplay-t megnéznek, abból nem biztos hogy leszűrik, hogy a játék mennyire dinamikusan változik.

    Ezért is fontos és jó, hogy pár ismeröst követek, folyamat beszélve ezekről.
    Kinek mi hogy van a játékban, stb.

    Szóval azoknak akik jobban szeretik a tanulós souls játékokat (kezdetben ezt hittem én is, hogy a boss-ok ilyenek lesznek) , szerintem azoknak ez a játék idegesítōvé tud válni hamar.

    De valóban, sok véleményt nézzen mindenki.
    Olvassanak utána a játéknak informálódjanak.
    Én ezt csak azért írtam le, mert nem feltétlen derül ki ez olyan végigjátszásokból a youtube-on. Vagy emberek által, akik konkrétan nem nézik össze a játékukat máséval.

    Nem lebeszélni akarom az embert a vásárlásról, csak megosztani egy infót, ami szerintem nem elhanyagolható vásárlás előtt.

    Ez a játék mazoistáknak van. És nem minden souls fan mazoista.
    A souls játékokon egy idő után végigszaladsz. Itt kevésbé. Mert Random.... Minden.
  • j0nNyKa
    #95898
    vagy akar hallgathattok barki masra is, semmi ilyesmi nincsen, vannak nehezebb reszek, dehat ugye aki kurvanak all, ne csodalkozzon ha megb*sszak, ez egy ilyen stilusu jatek, dark soulst sem azert vesszuk hogy asitozva fel kezzel toljuk :)
    van 1-2 neccesebb resz, amit mondjuk nekem casual jatekosnak 5-6-7edjere sikerult megcsinalni, itt van 1-2 arc akinek tuti menni fog elso-masodik probara
    plusz meg nem nezegettem, de mintha lehetne allitani a nehezsegen a waypointos cuccokban, valami World settings vagy milyen menuben, egyelore nem lattam okat hogy babraljam

    mas: moby most haverral vegigtoljuk, aztan ha ugy latom hogy van ebben a jatekban meg 1 vegigjatszas (egyelore igy latom), akkor felveszlek es csapathatjuk :)

    valaki jart-e mar aaa... najo inkabb spoilerben, kb 2 ora jatek utani gameplay spoilerek vannak benne:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szoval miutan a templomban a root holgyet kiszabaditottam, az utana levo teruletrol nyilt egy ilyen nagy iparteruleten levo "arena", ahol mindenki mindenkit pufolt agyba szajba, ez megvan? na, itt volt az egyik kozepso epuletben egy zart ajto mogott lila targy, de az istennek nem talaltam hozza kulcsot, masnak sikerult?
  • darkSectorxxx #95897
    A Remnant From The Ashes-el kapcsolatban szeretném megjegyezni, mielőtt valaki beruházna a játékra, hogy a sok jó mellett legyen tisztában, hogy mire adja ki a pénz.

    Nem árt ezt figyelembe venni vásárlás előtt.

    Köszönöm a figyelmet.

    LINK
  • gregoryan
    #95896
    És mi lesz lett " BIANKÁVAL"..? )
  • Moby
    #95895
    Gyerekeim nyomták :) Nálam csak a Remnant pörög (és még egy darabig fog is)
  • mucsácsó
    #95894
    láttam pörgött ma a Rayman :) már ha te toltad, nem más :D
    most én is pont nyomom, támadt egy olyan elvetemült ötletem, hogy kimaxolom teljesen - de iszonyat gecinehéz tud lenni 1-2 pálya, úgyhogy majd meglátjuk még azért ezt.. :D
  • Moby
    #95893
    Ha gondolod vegyél fel steamen, szívesen beugrok hozzátok: moby_30
  • Moby
    #95892
    Felértem a metróból. Látom a ködöt. Második boss jön. Félek. :D
  • j0nNyKa
    #95891
    igen és igen és igen és haver már bejelentkezett hogy toljuk :)
  • TDC Geronimo
    #95890
    én is :)
  • Moby
    #95889
    Pécén nyomod? Koop képes(vásárolt)?
  • darkSectorxxx #95888
    Így a biztos:Remnant From The Ashes
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.17. 13:09:59
  • darkSectorxxx #95887
    "Miért ne férne el. PS4es játék is."

    öööööö. 2018 (én tudom Moby miért kérdezte meg)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.17. 13:02:25
  • darkSectorxxx #95886
    Ni-oH nem randomgenerált.

    Ez viszont rohadtul az, tegnapi streamben kiderült....
  • Moby
    #95885
    Hunter. Karakterben az ex-cultist jobban tetszett, de a dinnyemagköpködője nem :)
  • Moby
    #95884
    Mittudomén. Annyi az érzékeny lelkű, inkább megkérdezem :)
  • j0nNyKa
    #95883
    ott tartok én is pont a 2 dungeon után kaszt?
  • TDC Geronimo
    #95882
    Miért ne férne el. PS4es játék is. Mit tudnánk még beszélni a gépről 6 évvel a megjelenés után. Nem én sírtam eddig se, ha játékról volt szó itt a topikban :P
  • Moby
    #95881
    Megtaláltam végre ezt a
    Tyű. Azért ez itt már kifejezetten szép, és a hangulata a plafont veri. :O
    Meg az még nagy kérdés, hogy ha megveszem steamen, vajon jó lesz-e hozzá a mentésem. Újrakezdeni nem szeretném.

    /elfér ez a téma itt? vagy nyissak neki sajátot?
  • mucsácsó
    #95880
    pfff, atyaég... na majd egy 3 év múlva jön ehhez is a 2.0-ás patch, mint a NMS-hoz, és akkó játszható lesz

    mondjuk közben néztem pár videót, és tényleg faszának tűnik eléggé :)
  • Moby
    #95879
    Nekem megérte előrendelni, mert bár ez csak puszta véletlen, hogy a vip weekend éppen idehaza az államalapítás ünnepével esik egybe, de én meg ennek kapcsán épp most érek rá 4 napig :D Az más kérdés, hogy pénzért nem ment, ingyen viszont igen. cserébe most nem kooperatívkodok..Olyan nagyon nem sírok így sem.
    Meghát azt sem olyan nagy baj végülis, hogy nem egy szaggatós izéval kell toljam, merthát én nem tudom mennyiben köszönhető a streamelésnek, de darknál ahogy fut a twitchen az sokszor fertelem. Nincs illúzióm afelől, hogy ps-en sem lesz ez másképp.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.17. 11:16:25
  • AntiHero
    #95878
    VIP weekend meg ruha skin. Megéri előrendelni. :D

    Az a szép, hogy még így is megveszem. Mert tetszik. Hàtha ps4re màr jön patch is.
  • Moby
    #95877
    Mármint oké, preodert felvesznek 1 évre előre mindennel, de hát ott kb annyi az ígéret, hogy majd játszani fogsz vele valamikor. Itt olyanokkal adták el, garantált vip weekend hozzáférés, meg ilyenek. Egy olyan játékra, amiről senki nem tudta milyen állapotban van, amikor valaki a világban valahol elkezdte begépelni a garantált szót :D
  • Moby
    #95876
    Nem a kiadó balfaszkodott. A sonynál úgy működik a dolog, hogy simán felveszik a preordert úgy(mindenféle ígérettel), hogy a termék még tesztelés alatt áll. Éshát bizony súlyos hibákat találtak benne + performance gondokat. És miután a Gunfire Games végighazudta az elmúlt 1 hetet twitteren azzal, hogy ők azt sem tudják miért tűnt el, és hogy ez a kiadó ügye a sonyval, a sony uk leírta a sztorit. És mivel már nem lehetett kifarolni az egészből, pár GG-s bevalotta discordon, hogy hát bizony itt ez van. Gondok vannak a a játékkal. Gondok vannak xboxon is, csak az ms kiengedte így is. Most meg vakaróznak
    Elképesztő ami folyik. Senkinek semmiféle felelősségvállalása, se kompenzáció, se semmi, csak a pénzt szedik be minden szarra, aztán majd lesz valami. Balkáni állapotok uralkodnak a videójáték biznicben. Tisztára mint az építőipar.

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.17. 10:55:42
  • j0nNyKa
    #95875
    bleedinget bandage-zsal, ahogy... írja is :)
  • AntiHero
    #95874
    Mert a kiadó balfaszkodott. Elvileg 20.àn màr ott lesz.
  • Tinman #95873
    Miért írjátok kötőjellel, meg a jó ég tudja még hogyan? Nioh. Ennyi.

    A Nioh amúgy egy kibecseszettül jó játék, az alapja ugyan úgy a 39 éves Rogue, mint a Soulsoknak. Mész, meghalsz, elveszíted az előző halálod óta megszerzett tapasztalati pontokat, de 1 esélyed azért van visszaszerezni, ez Souls jellemző vitán felül. Van a Nioh-ban content meg mélység bőséggel, elég csak Abyss-re gondolni, vagy kismillió itemre, fegyóra, no meg a 3 DLC is rendesen odacsap, lehet ott vért köpni keményen.

    A procedurally gen. pályák a Remnantban jelen vannak, a Souls bagázs meg úgy döntött, hogy inkább megmaradnak a fix pályáknál. Részemről én is jobban kedvelem az igényesen megtervezett pályákat, mint a random generált témát.

    A DeS vegytisztán a King's Field-ből származtatható, de a King's Field, meg a Rogue-ból, ami viszont már tabletop RPG-kből (is) merített.
  • Tatyla
    #95872
    Ez a Remnant miért nincs a storeban?
  • TomStorm
    #95871
    Jó ez a Remnant!Ezt a k.. a bleedinget hogy lehet leállítani?

    Amúgy van benne Souls,Hunt Showdown,Vampyr tehát minden ami jó!:)
  • Moby
    #95870
    Egy pár óra nekem is beleugrott :D Nehéz abbahagyni, na.
  • AntiHero
    #95869
    Hellgate na az, hogy bedőlt. Pedig nagy diabló klónnak indult.

    Csak hàt...félkész volt az is..meg "havidíjas".