121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #95948
    Mindig vágytam egy játékra, amiben lehet pisálni meg gyereket ringatni. Bár simán lehet, hogy valamelyik sims-ben is lehet ezeket :D
  • Moby
    #95947
    Máig nem játszottam végig. Ráuntam mint a szar, a 128. tökugyanolyan küldi után. Szal erről ha lehet, én inkább nem nyilatkozom.
    Őszintén szólva a mester egyetlen játékát sem játszottam végig. Kicsit bíztam benne, hogy talán a DS lesz az első, de már nem álmodok ilyeneket :D

    A filmet majd megnézem azért kivonatosan.
  • TDC Geronimo
    #95946
    Mindig azért sírnak az emberek, hogy az összes játék ugyanolyan. Na EZ nem áll be a sorba az biztos
  • Kandurex
    #95945
    Na, én mán tudom mi ez ez! Gomba kihúgyozó szimulátor. 10/10!
  • TDC Geronimo
    #95944
    MGS V gameplay mondjuk nagyon jó volt.
  • Moby
    #95943
    Ennek a csávónak amúgy filmeket kéne rendeznie, a videójátékoktól meg lehet el kellett volna tiltani mostanra.
  • Moby
    #95942
    Ez? Egy valami irtózatos fasság :D Egyenest a mestertű!
  • AntiHero
    #95941
    Őszintén... ahogy közeledik a megjelenés.. annyira kezd nem érdekelni a jàték.
  • Kandurex
    #95940
    Hát ja, mazisten mi lesz ez...
  • Moby
    #95939
    3. világban vagyok. A 2. világ endbossa elsőre meglett :D
  • TDC Geronimo
    #95938
    Hát nem tudom ez a death stranding gameplay amit most is mutattak egy semmi. Várom nagyon játékot, mert a karakterek, átvezetők, zenék, story érdekel nagyon, de ez a gameplay elég nagy semmi.
  • TDC Geronimo
    #95937
    Spider-Man PS4 has sold 13.2 million copies as of July 28th 2019
  • Moby
    #95936
    Véééégre!
  • TDC Geronimo
    #95935
    Nah

    Big news:
    @InsomniacGames
    is joining PlayStation’s Worldwide Studios! We are honored and thrilled to join forces with this legendary developer. Please join us in congratulating our friends and partners at Insomniac!
  • Moby
    #95934
    Ja, elég parás.
  • j0nNyKa
    #95933
    azaz, akkor igen a 2. worldben járok, az eleje felé
    találtam ilyen lézersugárágyút, nagyon beteg a steampunkos picit horroros darkos hangulathoz

    apropó, ti is... paráztok néha (nem is néha), mintha horror játék lenne? azon agyaltam hogy annyira jók a hangeffektek, plusz ugye hogy néha mögéd is spawnolnak, hogy este sötétben rendesen parázós, nagyon tetszik
  • Moby
    #95932
    Random, eddig úgy tudjuk, hogy két world end boss van:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A fa - The Ent (Choking Hollow)
    A sárkány - Singe (The Ashe Yard)

    Nekem az előbbi volt.
  • j0nNyKa
    #95931
    hát, nem akarok nagyon spoilerezni, megváltozott a környezet, a "kinti" is, meg a dungeon-ök is, kinézetre is, ellenfelekre is
    volt egy nagyobb boss fight közvetlen ezelőtt, nem tudom az mennyire random vagy nem:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a sárkány harc?!
  • Moby
    #95930
    Mármint a 2. világba? Most vagyok túl az első bossán. Kemény menet volt :D
  • j0nNyKa
    #95929
    Remnant: átjutottam a 2. területre, és mint egy besózott tinilány olyan vagyok :) nagyon lájk
  • AntiHero
    #95928
    Megvenném, ha fent lenne. :D
  • Moby
    #95927
    Nyilván nem lehet. Meg kell venni steamen, ps storeban, vagy ms storeban. Nem nagy pénz érte.
  • AntiHero
    #95926
    Azért remélem ma màr felpakoljàk a storeba. Éjféltől jó lenne tolni.
  • gregoryan
    #95925
    Gyerekemberek.. lehet ezt a verziót ami a virágboltban van valahogy coop-olni? van fix hozzá és ha igen hogy lehet összehozni 2 jatekost, ha haverral tolnénk le az egszet?
  • mucsácsó
    #95924
    wowwwww, na ez most meglepett :D
    mi a szösz... nem vágtam, hogy digit only.
    akkor viszont marad a digit :D
  • TDC Geronimo
    #95923
    Geoff Keighley : "Lots of gameplay, I don’t think there is one CG trailer [at the GC conference]”
  • Tinman #95922
    Remekül hangzik! Nem is terveztem konzolos játszadozást ebből... amit lehet érdemes PC-re venni, mert ha bírja az ember hw-el, akkor egyértelműen jobb élményben van része PC-n. Nioh-t is anno elkezdtem PS4-en, de hamar hagytam, PC-n, meg már 2x is letoltam, szebb, jobb, etc.
  • Moby
    #95921
    Nincs használtpiac. PSN Only.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.19. 12:47:57
  • mucsácsó
    #95920
    sőt, istenigazából még meg sem jelent :D
    viszont mostmár nagyon érdekel, úgyhogy szerintem jövő héten berántom én is talán, ha megjöttem a nyaralásból - gyanítom kurvagyorsan hemzsegni fog a használtpiac a soulsokhoz hasonlóan

    bár őszintén szólva nem kicsit félek a PS4 verzától, játszhatóság miatt és a technikai oldal miatt is

    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.08.19. 12:44:53
  • darkSectorxxx #95919
    Bocs elfelejtettem egy pillanatra hogy lehet normálisan komunikálni.
    Bocs hogy leírtam azt amit 30+ órán keresztül tapasztaltam a játékban.

    Tejlesen iagazd van nem kellett volna ezt csinálnom, csak mindig megfeledkezem róla.
  • j0nNyKa
    #95918
    mindig mindenki félreérti szegényt, fel kell még nőnük
    btw igen lehet csízelni bőven, kb az összes boss beszorítható sarkoknál, hűtőszekrényeknél, bizonyos fajta ládáknál, meg kb bármilyen tereptárgynál, szóval ha valakinek nagyon nyűgje lenne valahol, picit ügyeskedik és megoldja sebződés nélkül is
    de nem, nem szükséges ilyeneket csinálni, legalábbis eddig nem volt, később lehet, de csodálkoznék
  • darkSectorxxx #95917
    Várj. Pontosítok. Mert lehet félreértettél.

    Nincsen cséz teknika mert nincsen semmi támpont, nincs menekv3és, a legtöbb mob a legkönnyebb ruhában, max stamina buff-al utol3érnek ha futsz.
    Random odateleportálja a hátad mögé a játék az ellent.

    Vagyis nem teleportál csak körbevesznek, vagy a hátad mögötti lyukakon jönnek elő, 3és ezt úgy képzeld el hogy másodpercek sem állnak sokszor rendelkezésre.

    De láttad te is mikor harcoltam, mindig kellett valami elől menekülni vagy futni vagy gurulni.

    Örülnék ha lennének trükkøk. Vagy jó buildek.

    Várom szeretettel, de az a baj hogy időt kellene nyerni harc közben sokszor, amit most még nem tudok elképzelni, hogy tudnának neten kiokoskodni, de informálodni fogok majd folyamat, hátha lesz valami tipp.

    Addig meg kénytelen vagyok 6-8 órákat próbálgatni, hátha egyszer átjutok. :D
  • AntiHero
    #95916
    Mivel 3-4 napos a jàték ezért nehezen lesz cheese taktika videó minden boosrol.

    Van amit szerintem még kb senki se làtott.
  • darkSectorxxx #95915
    Meglepő, de igen a DS-ekben souls cuccokban szinte mind vannak taktikák, amiket ha mondjuk ügyes vagy, megtanulsz, akkor nem a szerencsén múlik.

    Speedrunok ebből élnek meg.
    Egy random boss van ami agyrák, az a Das3-ban a Crystal Sage.

    Azt túl kell élned.

    Itt hiába nézem a neten más mit csinál, nem ugyanaz történik nálam, ez a kis mobok miatt van a játékban ez a változás.

    Das-ban a moveset kicsit változhat, de a moveset az ugyanolyan elemekből áll.

    Ha Das-ban keresek egy safe zónát, az akkor is ott lesz, ha fekreállok NG7+ ban...
  • darkSectorxxx #95914
    Szeretem a kihívást, a régi játékokat.
    25+ éve játszom.

    Ez régen nem volt. Nem íyg voltak nehezek a játékok.

    Aki nem szeretné magát szivatni feleslegesen, azért mert hiába buff-olsz ha random és skálázódik a játék, az a játékos nem feltétlen gunyolandó, most nem arról beszélünk, hogy van easy fokozat, amibe a játék játszik, az ellenfelek meg eléd sétálnak.

    Nem így gondolván a nehézséget, hanem az a nehezítés hogy valaki korrekt kihívást kap a lutrin, valaki meg olyat, amihez ilyen brutál precízen kell játszani, órák kérdése mire átjutsz.

    A souls-okban se fenékig tejfel azért mert gyakorlott valaki, de azt érzed, hogy fer kihívás van és érezteti a játék, hogy rajtad múlik.

    Itt meg az hogy mikor mennyi mob fut a közeledbe, mikor mennyi milyen sorrendben támad.
    Hátadmögé spawnolnak, vagy a boss.
    Stb.

    Vagy éppen vannak olyan próbálkozások, amikor a boss picit már ütembe hiv más ellenfeleket más mennyiségben, ez nagyon megnehezíti a dolgot.

    El lehet bánni 30 mobbal ha jön mondjuk egyszerre rád és 5 mondjuk kicsit messzebb van amig pont dodge-olsz töltesz stb.

    De konkrétan amiket én leharcoltam sokszor képtelenség volt eltávolodni picit, hogy kapj szabad 2 másodoercet élettöltésre.
    Vagy lövésre.

    Van olyan hogy ha dodge-olok ugy ütnek meg mikor még fel sem álltam a földről.
    Magyarul nem rajtad múlik, mert esélyt se kapsz.

    Nem baj hogy ilyen, de ez miatt nem lehet hibáztatni senkit, mert ez az unfer kihívás nem az amikor valaki very easy fellett már panaszkodik hogy nehéz valami.

    Sőtt az sem mindegy milyen messze van az ellen ha megüt, ha nagyon közel kerül hozzád, képest dupla annyit sebezni ugyanaz a támadás mint ha csak kicsit ér el a mancsával.

    Szóval le a kalappal aki ezt végigviszi, de végigjátszás és végigjátszás közt van nagyon sok különbség. Sajnos.

    Jobb lenne ha ez a nehézségtől vagy NG+ októl függene, de nem.

    Ja és a szavatosságról.

    Mivel a very rare itemek nem egyformák vagy nem egyformán adja, nem feltétlen tudod ugyanazt a buildet megcsinálni, mint más a sajátjában.

    Vagyis ha igaz.
    Akkor ahoz hogy lásd a 100% tartalmat.
    Többször kell legenerálni a reset menüvel a játékot.

    A Bossokból is sorsol a játék nem találkozol 1 játszás alatt mindennel.
    Vagyis ezt mondták...
  • Moby
    #95913
    Hát ez pl. Hetek óta fent van a játék honlapján is, meg be is mutatták őket videókon, szal ha ez spoiler, akkor a készítők elspoilerelték hónapokkal ezelőtt :D Én viszonylag régóta követem a sorsát, szal én ezt jóelőrevtudtam, meg pár bosst is láttam már korábban.
  • AntiHero
    #95912
    Bocs a telefonos auto correct miatt..
  • AntiHero
    #95911
    Azért vannak érdekes dolgok a jàtélban. Ez a melee fegyver is milyen fasza. :D

    Meg a random puzzlek se egyszerűek. Kell gondolkodni rendesen. Még sok puzzle teljesen beleolvad a környezetbe. Ha nem figyelsz akkor ott hagyod.
  • j0nNyKa
    #95910
    na en a 4 vilagot se tudtam, fu
    remelem ez 4 kulonbozo hangulatvilagot (is) jelent, ne valaszolj, nem kerdes :D hangulatos nagyon eza... hat nem tudnam korulirni az elso teruleteket, de azer ha lesz valami nagyobb valtas latvanyvilagban meg ilyesmikben, annak tuti nagyon fogok orulni - marpedig miert ne lenne
  • Moby
    #95909
    Ezt nem akarom elspoilerelni magamnak, szóval kerülöm az ezzel kapcsolatos infókat (hogy mi van a végén). Mivel van sztori, azt gondolom kéne legyen klasszikus vége, de ezt majd meglátom, ha addig bele nem futok valami spoilerbe :D Ami biztos: 4 világ van.
    A hossza szintén nem meghatározható, mert az is random, hogy kinek hány és milyen bossokat dob le 1-1 világba.