121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • blackfire001
    #96029
    Nekem nagyon tetszett az Origins, és mivel akciós volt a PASS ezért nem tudtam megállni, hogy ne szerezzem be az Odyt. Véleményem szerint mérföldek vannak a két játék között, nagyon nagy élmény az Ody és bőőőőven megértem, hogy miért kellett hozzá plusz idő. Sokkal, de sokkal több és jobb a tartalom benne.
    Óckodtam a téma miatt, de még is magába szippantott a hangulat.
  • darkSectorxxx #96028
    Egy évvel később kezdték Ody-t és egy évvel később is adták ki, Origins szerintem sokkal jobb lett, maga a pályák is szebbek. Lehet kisebbek voltak de ennyi.

    De persze mindenkinek más.

    Lehet ha az Ody-t előbb adják ki másképpen vélekedem, de a hajózást így is rühellem benne.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.21. 15:17:08
  • Evoluti0N
    #96027
    Használ itt valaki Prime Video-t? Valamiért a 4K tartalmakat is csak 1080p-ben játssza le nálam és nem tudom, h miért.
  • gregoryan
    #96026
    Én pont ellenkezőleg vagyok..

    ezekre szoktam rá/kaptam rá.
    az elsőt vagy 4x kezdtem el játszani, és 4x hagytam ott..
    lehet a 2 ikkal kellene próbálkozni amire mindenki " veri" de egyenlőre nem vitt rá a lélek. A 4-et a (Black Flag) et léenyomtam DLC-stül. az nem volt rossz bár a vége már monoton volt hogy ki legyen maxolva
  • Moby
    #96025
    Az odyssey az egyetlen AC, amit nem játszottam végig. Az originsnek is kétszer álltam neki, de erre olyan szinten untam rá, hogy kétlem, hogy valaha még előveszem. De azért megvettem belőle a goldot, hátha :D

    Mondjuk nekem már hagynom kéne ezt a szériát, mert ezek már csak a nevükben Assassins's Creedek, de már nem tartalmaznak semmit abból, amit én szerettem bennük régen.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.21. 13:53:29
  • gregoryan
    #96024
    Évekig???

    ugyanakkor csinálták mint az Originst.. és azért Lássuk be az Odyssey " szerintem" nem KICSIT sikerült jobban mint az Origins. Az sem volt rossz, szó se róla, de azért a görög világ, meg a térkép, és a harcrendszer sztem sokkal jobb az újban, ráadásul 1 évvel később jött ki mindössze, ez a minimum asszem, (vagy dták vlna ki egyszerre a 2 játékot? :)) ) ++++ benne van az a szabadon felfedező (explorer ) mód ami sztem tök jópofa, de legalábbis egy új és jobb irány, hogy nem kezel sík hülyének a játék, és nem lenget zászlót minden célpont meg irány feje felett hogy IDEEE IDEEE.. " Ide lőőjeteek"...
    Tegnap játszottam egy kis Splinter Cell-t 2003 ból. Halljátok.. bizonyos útvonalakat 10 percig kerestem, mert a játék hagy felfedezni. megoldani, kitalálni, hogy csináld..
    Az emberek elfeletették használni a fejüket 15 év alatt. Biztos a pisis kis gyerekeknek marha buli, de azért a játékos közösség nem csak 10-15 évesekből áll ma már, hanem erősen 30+-40+

    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.08.21. 13:39:06
  • AntiHero
    #96023
    Remnant amúgy meg tud lepni.

    Boss spoiler az elején:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Konkrétan van egy boss ahol ha ketten megyünk be akkor felájànla, hogy őljük meg egymàst és akkor nem bànt minket. (Ezzel talâlkoztatok màr? :D)

  • darkSectorxxx #96022
    "és ezen tököltek ennyit.."

    Na ez a vicces szerintem is.
    Ráadásul eddig nekem az látszik, hogy még feleannyira sem lesz érdekes, sem a cselekmény, sem a harcok.
    De ők is ezt látják sokszor a nagyoktól.

    AC Origins után az Odyssey miért kellett évekig csinálni?
  • gregoryan
    #96021
    Nekem sajna 2 perc aatt ellaposodott a QB.
    De hogy ugyanaz a style jön megint tőlük, és ezen tököltek ennyit..
    A Quantic Dream-esek legalább valami környezetbeli változást igyekeznek bele vinni, amitől kicsit más jellegű lesz a hasonszőrű lélektipró játékaik.. :) Mondjuka Detroit aztért nekem Oda B+ott És pl az olyan grafika és minőség, hogy nem hiszed el h PS4 en fut.
    Utoljára szerkesztette: gregoryan, 2019.08.21. 10:46:43
  • darkSectorxxx #96020
    Ránézésre a sebesség szerintem ugyanaz mind2 gépen.
    Nem tünt fel a próba alatt hogy ps lassabb lenne 1080p-ben.

    Technikailag nekem az én 1080p-s kijelzőmön így néznek ki....
    4k-t sajnos nem tudom.
    Remélem tudtam picit segíteni:

    Remnant (nem spoileres képek, csak a helyfoglalás miatt van spoilerben):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Xbox X (1080p)


    PS4 Pro (1080p)

    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2019.08.21. 10:03:11
  • Kongy
    #96019
    Szerintem nem kell előre leírni az Avengers játékot. Nyilvánvalóan a leglátványosabb részt demózták, ahol nonstop akció és zúzás van, és közel sem biztos, hogy az egész játék csak erről fog szólni. Ez olyan, mintha az Uncharted-ből azt a részt demózták volna, amikor omlik minden és csak rohanni kell. Akkor arra is mindenki azt mondaná, hogy "na ez is egy üres sz.r, mert csak a látvány van meg, 0 gameplay."
  • darkSectorxxx #96018
    Ez nem beütés, hanem konkrétan a Quantum Break lesz női karakterrel.
    Ez 1000%.

    Hát visszatérhetnének az Alan Wake-hez, de egyre lejebb süllyednek.
    Viszont a QB nekem tetszett annak ellenére hogy kicsit rövid volt a gameplay, mert az időutazósdi jó volt.... de hogy ebbe mi lesz ami majd előre visz a játékban, nem tudom.
  • gregoryan
    #96017
    Hát ez valami röhely.. komolyan ennyire ebbe az irányba megyünk? miért nem "SHE" akkor már :D:D
  • gregoryan
    #96016
    Nekem elég Quantum Break beütés, ami nem jó.. remélem nem lesz igazam. Ezek a srácok nem tudnak eltávolodni ettől a stílustól...
    ez multiplatform?
  • Ulthanito
    #96015
    Ez most komoly?
  • gregoryan
    #96014
    Ott a PONT....

    És még sorolni lehetne.

    VAGY mindössze nem kell Avangers-ből játékot csinálni.
    Végülis mit várna az ember egy szuperhősös játéktól Batman vagy Pókember game után, amkben azért voltak eléggé meggyőző karakterek, skillezés és értelmesEBB story.
    Ha zúzni akar az ember, arra számtalan játék van.. a 80 as évektől kezdve lásd Beat 'em Up.-ok.
  • darkSectorxxx #96013
    Nekem 10 óra szokott lenni a takarítás 1 pályán. :)
  • Moby
    #96012
    A harmadik világban 10 nekifutásból nem értem el a következő kőig :OO

    Velem mossák fel itt a padlót :D
  • AntiHero
    #96010
    Na 7 óra Remnant utàn azt kell mondjam ez baromi jó jàték.

    Le is ment az első boss. Igaz vagy 15x tuti megprobàltam. XD

    Van ebbe kihívàs bőven.
    Mentem kicsit co-opba is. Az is fun.

    12 ezret simàn ér a jàték. De mondjuk csak annak aki szereti a kihívàsokat.
  • CptFlint
    #96009
    Nem az. Baromira tetszett. Jobb volt az összes hasonszőrű játéknál, amivel játszottam.
  • Kandurex
    #96008
    Jó volt a spidi, de az atom jó harcrendszer az ugye csak költői túlzás?
  • CptFlint
    #96007
    Miért lett volna? Az a kis csapat megmutatta, hogy lehet ezt jól is csinálni. De, ha nem is érték volna el, akkor sem kellett volna ennyire alá lőni. Most tényleg ezeket a karakter designokat komolyan gondolták, mert viccnek azért erős így. Thor úgy néz ki, mint egy hobó, az özvegy meg mint robin a how i met ur mother-ből, kapitány egy sima swatos, de ő még elmegy, tony meg mintha a bolhapiacos alkatrészekből költséghatékony páncélt rakott volna össze :) Még a hulk szódával ahogy elmegy.
  • TDC Geronimo
    #96006
    minimum spider man szintet? Azért az elég magas lett volna :D
  • CptFlint
    #96005
    Szerintem senkinek nem az a baja, hogy nem úgy néznek ki, mint a moziban. A pókemberben sem nézett ki egyik karakter sem úgy, mint a moziban mégis imádták, mert jó volt a design. Itt az avengersben meg szar a design. Ilyen kínai szar hamisított gagyi az egész. Az meg, hogy halomra ölik a katonákat az egyenesen borzasztó. Már ennyiből látszik, hogy ilyen kő buta hülye sztorija lesz. A hídon halomra öli Thor meg Ironman őket, de azért bevetik a Hulkot is, mert nem voltak eléggé túlerőben.
    Én azt vártam volna, hogy hozzák minimum a spiderman szintet. Ott fasza grafika volt mind design mind teknó tekintetében. Atom jó harcrendszer volt benne. És normális sztori. Nem volt ott sem egy háború és béke, de nem rúgta el a pöttyöst 10 perc alatt, mint ez az avangers gameplay.
  • darkSectorxxx #96004
    Ez igaz.
    Pályák terén kicsit olyan mint a Bloodborne chalice része. Ahogy én érzem.

    Viszont egyet nem tudok még.
    Vajon vannak-e olyan cuccok, amik kizárólag nehezebb fokon kapsz csak vagy pedig minden elérhető normal fokon és a hard/nightmare-en meg szimplán csak több mennyiség van loot-ban meg xp-ben.
    Erre kíváncsi lennék.
  • TDC Geronimo
    #96003
    Remnant nem looter shooter. Minden fegyver meg ruha egyedi.
  • darkSectorxxx #96002
    Jó a Remnant, meg jó dolgok vannak benne elvegyítve.

    Csak kicsi az egész.
    Ezt kellene nagyobb projectbe egyszer.
    Még több kontent.

    Lehet majd eszer lesz ilyen is pár év múlva.
  • darkSectorxxx #96001
    Mert lehet majd egyszer ott kell valamire coop vagy valami.
    PC-re is úgy néz ki beszerzem majd.

    Amúgy annyit, hogy tök jó, a sok secret cucc, de így nem merném mondani, hogy annyira ötletes dolgoka lennének.
    Eddig secret cuccot egyetlen helyen védett egy "puzzle".

    Eddig eléggé üresnek érzem a játékot.
    Oké hogy van újrajátszhatóság, de én amíg eljutottam fikarcnyi cucc van csak. Szerintem ebbe a játékban hemzsegnie kéne a felszerelésektől.
    A cuccok zsáma, darabszáma nekem ehhez a stílushoz nagyon kev3és egyelőre.

    Pályák is ha egyhangúak.
    Szerintem fejszámolva kb a cuccaim 80-90%—szimplán pottyant bossoktól vagy hasonló.

    Azt vártam, hogy a mapokon több érdekesség lesz.
    Ez szerintem nagyobbat ütött volna ha sokkal több cucc let volna a játékba.
    Nem hinném hogy ebbe sok időt ölnének majd coopba, mert eddigi infok alapján kevés a megszerezhető cucc.

    Div 2-ben szerintem van vagy 30 féle pisztoly csak alapon, mâs stat stb, sima, rare, epic, legendary..... Stb.
  • darkSectorxxx #96000
    Xboxon nekem nem tűnt fel probléma, csak olyan volt most az utolsó alkalommal hogy random elkezdett szaggatni, de ugye ment közbe a stream.

    Annyi hogy kiléptem a menübe meg vissza és ennyi.
    A másik amit nem tudom, hogy bug-e az egyik pályám egy szörnyfajtát mikor meglövök, remerevedik a levegőben, de ezt nem tudom bug-e.

    Amúgy azt nem tudom mennyi fps van, de probléma nincs. Nekem korrekt eddig.
    Annyi hogy lehetne szebb is egy fokkal.
    Division ehhez képest nextgen látvány.
  • Rage47
    #95999
    Egy single player Uncharted-szerű Iron Man játékot vártam volna :)
  • darkSectorxxx #95998
    El kellett jönnöm dolgozni sajnos, de holnap ha hazaérek belepróbálok és akkor leírom kb, hogy megy.

    Azt tudom hogy itt 12500ft ellentétben xboxon 14000ft volt.
  • TDC Geronimo
    #95997


    Ez viszont várós.
  • Seth
    #95996
    De miért, amikor nem is tetszik különösebben, meg megvan már egy jobb platformra ? :)
  • TDC Geronimo
    #95995
    Hogy fut? Nem hallottam jókat X verzióról, de állítólag jön valami optimalizáló patch hamarosan...
  • darkSectorxxx #95994
    Itt
  • TDC Geronimo
    #95993
    Valaki megvette akkor PSre itt Remnantot?
  • Tikal #95992
    Nekem elég viccesen hatott, hogy Thor meg Hulk ellen emberek vonultak fel puskákkal meg pajzzsal... vagy azok robotok voltak, esetleg humanoid lények szuper erővel? Mert ha nem akkor mégis mit gondoltak mi lesz?
  • darkSectorxxx #95991
    Remnant = Division + Rouge Like....
  • j0nNyKa
    #95990
    ámen ha igen, várós
  • kill3r21
    #95989
    Hasonlóképp érzek én is! Ott a pókember game is, itt is hasonló lesz szerintem a helyzet, ami a küldetéseket és tennivalókat vesszük!
    A lent leírtak alapján tényleg nem tudom, hogy milyennek kell lennie egy Avengers gamenek!
    De ahogy látom, és nem csak itt, mindenhol ahol most téma, még mindig nem tud sok ember elvonatkoztatni attól hogy a hősők nem úgy néznek ki mint a moziban :D

    Johnyka: Amiket felsoroltál elvileg a többsége lesz!