121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • j0nNyKa
    #96069
    ah! ma is megerte felkelni
  • Moby
    #96068
    Neki 4K tévéje van. Nincs supersampling bekapcsolva nála :)

    /a kimenetet viszont le tudja korlátozni 1080p-re.
  • Moby
    #96067
    Úgy, hogy a ps4 rendszere kék :)
  • AntiHero
    #96066
    De amúgy ha a supersamplinget kikapcsolod + 1080p-re beàllítod a ps-t akkor megy a jàték. :D
  • Tatyla
    #96065
    Így is lehet hívni amikor össze ömlik a játék és kilép vissza a ps menübe egy hiba kóddal
  • j0nNyKa
    #96064
    jajo mert epp gondolkoztam is hogy hogyan kerem meg a steamet hogy ne frissitsen

    akkor viszont kerdes: ps4en van olyan hogy kekhalal?
  • Moby
    #96063
    Téged(minket) nem érint. Csak ps4-en szopósodik ki.
  • j0nNyKa
    #96062
    thx
  • Tatyla
    #96061
    Jaja így következő patchig sajnos annyi :( pedig már annyira megszerettem, basszák meg
  • AntiHero
    #96060
    Konkrétan kék halàl van sokszor töltés utàn.
  • szebag79
    #96059
    Az RDR2 mostantól madárszimulációként is funkcionál, nem hivatalosan...Birdsim
  • n000rbi
    #96058
    Jól hangzik, már csak azt várom ki, hogy a QB-hez hasonló fos input lag lesz-e konzolon. Ha nem, akkor veszem.
  • Kandurex
    #96057
    Az mit jelent, hogy megölte?
  • AntiHero
    #96056
    Na a remnant patch sikeresen megölte a jàtékot. Aki jàtszani akár az ne töltse le!

    Dolgoznak rajta, hogy jó legyen.
  • TDC Geronimo
    #96055
    Tölthető a CoD alpha. Erre vetek egy pillantást, mert videókon egész ígéretes
  • TDC Geronimo
    #96054
    Csupa jókat olvasok róla ERAn azoktól akik már tolják. Azt mondják igazi remedy game, jó gunplayel és elég mindfuck a story. Meg durva az atmoszféra

    Metrodvania stílusú a map, így minél több képességet szerzel annál több út nyílik meg és amiket láttam nagyon változatosak a helyszínek
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2019.08.22. 23:32:56
  • n000rbi
    #96053
    Hoppá, a Potf-t a Max Payne 2 óta hallgatom. (Late goodbye) Egyre jobban érdekel ez a Control.
  • kill3r21
    #96052
    Igen, sokat kell lőni :D
  • Tatyla
    #96051
    Dark Soulsoknál könnyebb
  • TDC Geronimo
    #96050
    :O

  • Kandurex
    #96049
    Csak elég lesz a passzív ott.
  • Kandurex
    #96048
    A remnant -ba nagyon elmennek a lövölde felé? Mert lehet behúznám, de félek a kontrolleres célzástól, pláne ha ilyen nehéz a játék...
  • Moby
    #96047
    Ha kívül van, egy ekkora tápnak kívül is kell hűtés.
  • Kandurex
    #96046
    Miért baj a külsö táp? Ha bent vannik csak felesleges méret és hőnövelő. Nem?
  • Moby
    #96045
    Ez ma már nincs. 1 éve csináltattam szerszámot kínában, kb egy nagyobb kézikonzol mérete (vagy a most divat retrókonzolok mérete). Elég bonyás is, 3db-ból van, stb. Az egész a kb 4 hónapnyi reszelgetéssel volt 3M ft úgy, hogy összesen 1000db-ot rendeltem, de ez nem is befolyásolja az árat. Kína olcsó. nagyon (meg szar is). Egyébként a devkitek jellemzően ilyenek, és nem készül belőlük sok.
    A második generáció (próhoz) ps4 devkit is némileg formatervezett, legalábbis az elsőgenerációs ipari kiviteléhez képest mindenképp:

    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.22. 19:07:56
  • Tikal #96044
    jézus, ezt szekrénybe kell majd rejteni
  • Seth
    #96043
    A szellőzéssel valószínűleg nem lesz gond :D
  • bardocz
    #96042
    Én is úgy gondolom, hogy a végleges is ilyen lehet, csak a házhoz a fröccsöntő szerszámok 10-100 milliós tétel, szerintem indokolatlan drága lenne csak és kizárólag devkitnek gyártani ezeket.
  • Moby
    #96041
    5db usb van rajta (meg hátul valami két spéci). Nem olyan sok az.
    /mondjuk hdmi-t sem nagyon látni rajta, meg lant se
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.22. 19:00:26
  • Moby
    #96040
    Kizárt? Két nappal ezelőtt mindenki ezt mondta arra az elképzelésre is, hogy ez egy devkit. Azóta kiderült, hogy a devkit ilyen.
    Én nem tartom kizártnak, hogy a végelegws is hasonló lesz. Sőt. A megerősítés arról szól, hogy a devkit ilyen forma. Ez a rajz, viszont nem tűnik devkitnek (azokon jellemzően sokkal több port és bővítőhely szokott lenni). Szóval én elképzelhetőnek tartom azt is, hogy a rajz a retail gépet ábrázolja, és a devkit is ilyen)
    Egyetlen ijesztő részlet van a rajzon: a tápcsati hiánya. Pontosabban az a külső tápcsatlakozóra hasonlító valami.
  • TDC Geronimo
    #96039
    A sok USB miatt egyértelműen devkit
  • mucsácsó
    #96038
    Kizárt, hogy a végleges ilyen legyen majd, nem is értem ez hogyan vetődhetett fel bárkiben :D
  • Moby
    #96037
    Pedig vissza van igazolva, nagyon úgy fest, hogy ez tényleg a devkit :O

    Jó randa :)
  • Seth
    #96036
    Devkit egy egyszerű ,kompakt ,vagy pc házba rakott cucc szokott lenni kimenetekkel. Ez meg ahhoz kicsit túl van dizájnolva
  • n000rbi
    #96035
    PS5 leak?

    Fura egy szörny lesz, ha ez tényleg igaz :D Persze lehet devkit is, de majd kiderül :)
    Utoljára szerkesztette: n000rbi, 2019.08.22. 13:18:28
  • darkSectorxxx #96034
    Dobtam neked érdekességképpen képeket a Remnant-ról, 4 verzióban. :)
  • darkSectorxxx #96033
  • Moby
    #96032
    írtam oda.
  • darkSectorxxx #96031
    A Remnant-nak van már topik, ezért töröltettem amit csináltam.
    Annyit kérek tőletek, ha valaki már nagyon a végén van a Remnant-nak, egy kérdésem lenne felé:

    Itt van a kérdés, csak azok kattintsanak rá, akik végigvitték már, vagy legalábbis nem érdekli őket egy boss, mert random boss-ok vannak, nem biztos hogy mindenkinek ugyanolyan a játék.
    De ha van közületek aki ebben tud válaszolni, megköszönném

    Képek nincsenek a spoler mögött, kizárólag a boss neve van a szövegben..... de abból aztán amugyem lehet kitalálni hogy milyen boss, mert a neve egy kodnév vagy mi, csak az tudhatja aki már eljutott hozzá, hogy kiről van szó.

    Előre is köszönöm!
  • darkSectorxxx #96030
    Hát izlés kérdése ezek szerint.