121208

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #96189
    Arra gondoltam :)
  • Seth
    #96188
    Ja bocs :)
  • n000rbi
    #96187
    Nem a Darkyét kérdezte :D

    @gregoryan: Moby egy 40-50k-s Platinum Wireless Headsetet kaparintott meg bagóért, Ennyi az sztori :)
  • Seth
    #96186
    Egy Spyro szobrocska
  • n000rbi
    #96185
    Szinkron eddig is volt, japán szinkronban több a switch verzió. Egyébként az angol itt kivételesen nagyon igényes.
  • gregoryan
    #96184
    azért elmondjuk mi az öröm? mert sajna nekem nem látszik :))
  • Moby
    #96183
    Mondjuk most ne jöjjön switchre, mert most switchre annyi minden jön/jött, hogy ingem-gatyám rámegy a nintendóra :D

    Addig húztam a DQXI elkezdését is, hogy mostmár csak switchen jöhet szóba a superior verza (nagyzenekari+szinkronos+mindenjóság) :D
  • Moby
    #96182
    Jah. Én nem tudom honnan bukkanak fel ilyenek. Egyszer csak előkerül pár tucat füles. Elárazás? Nemmhiszem, abból visszatáncoltak volna. Úszott a tengeren, és kihalászták valahol? :D
  • Moby
    #96181
    360 az egyetlen platform, amire nincs meg, és nem is toltam azon. Minden máson igen. Ha lenne switchre megvenném arra is, és letolnám ott is, csak hogy legyen ok a miértre :)
  • Tinman #96180
    Ja, hogy ez a Platinum és nem a Gold... oh wow! Sorry, akkor az kőkemény, mert ez 50%-os árcsökkenés alsó hangon!
  • Moby
    #96179
    Arra ott a cloudom, nem fogom ezt kábelezni a vr miatt.

    /de amúgy megnézem neked, persze :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.28. 12:34:35
  • Tinman #96178
    A keresővel én ezt már meg nem találom a büdös életben, csak emlékekből építkezek, de még olyan is rémlik, hogy fagyott a játék keményen, X360-on meg HDD-ről is előtted nőttek ki a dolgok a földből. Nyilván akkor is k. jól nézett ki azokon a vasokon, csak hát később curgenen, meg PC-n azért nem kicsit odacseszett. Örülök, hogy nem vállaltam be a fosverzákat anno, hanem PC-n pergett le. Legjobb sandbox shit ever.
  • Moby
    #96177
    Eléggé, mert a rendes ára 45-50k. De ha dobsz egy linket a társaságnak, biztos imába foglalják a neved :)

    /ezt a fortnite játékkal részt nem értem, a fortnite ingyenes játék :)
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.28. 12:32:32
  • n000rbi
    #96176
    Amúgy mennyire psvr kompatibilis ez? Mármint elfér jól a sisakkal a fejeden? Majd megnéznéd ezt, ha úgy lesz időd?
  • TDC Geronimo
    #96175
    45k körül van a normális ára. Szóval ja...
  • Moby
    #96174
    De egyébként többen írják ott is, hogy nem kapják meg, hiába rendelték meg, szal ehhez tényleg jókor kellett jó időben lenni.
  • Tinman #96173
    Most 22k-ért látok bruttó, de jövő hétre lesz 22.5k-ért, de Fortnite full játékkal. Ennyire extrém jó árnak számít a 18k érte? Nemtom, nem értek hozzá, kérdezem...
  • Moby
    #96172
    Igyekszem majd ilyenkor ide is posztolni, ez most valahogy kimaradt :( Azthiszem pH-n jött az infó, de már ebben sem vagyok biztos. Érdemes oda is benézegetni.
  • Moby
    #96171
    Pár órán keresztül volt elérhető. Néhányan bepórábltuk, de senki egy lukas garast nem adott érte,m hogy lesz belőle valami, valamelyik nagyker durva elárazásának tűnt, mert egyszerre jelent meg csomó bolt kínálatában.
    Nem az volt. Az átvételi ponton még kettő volt belőle, tehát biztos, hogy volt belőle készlet ennyiért. 17750Ft-ot fizettem érte. Még most sem hiszem el :D
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2019.08.28. 12:26:35
  • mucsácsó
    #96170
    hehe, azt én is megköszönném - bár gyanítom ez ilyen egyszeri eset volt ennyiért :D
  • n000rbi
    #96169
    Szép fogás, használd egészséggel! (egy link jöhet privátban, ha lehet még ennyiért kapni :D)
  • mucsácsó
    #96168
    nálam látszott, meg darkynál is ezek szerint :D
  • gregoryan
    #96167
    csak én nem látom a Spoiler cuccot?
  • darkSectorxxx #96166

    Utoljára szerkesztette: j0nNyKa, 2019.08.28. 12:19:23
  • darkSectorxxx #96165
    Nekem az élet ezt dropolta :D
  • mucsácsó
    #96164
    ennyiért tényleg ajándék :D
    mindenhol csak 45-55k-ért látni, szal.. mák, grat! :D
  • darkSectorxxx #96163
    Honnan ennyiért? :)
  • mucsácsó
    #96162
    honnan? :O :O
  • Moby
    #96161
    Tizennyócezerér azthiszem az idén ezt semmilyen vásárlás nem fog ja ütni :D

  • gregoryan
    #96160
    Asszem akkor nálad van a hiba, ha nem érted.
    a baj, hogy nem az h élethű hanem egyfajta kb csalás..
    Szerinted mennyi munka vagyminőségi munka van ebben a gameben (Control) és mennyi egy Red dead 2 ben?
    Nem ez a game fogja megnyerni a legélethűbb grafika dijjat idén sem az fix.
    Ennyi erővel ülj be gy játékfilmre egy moziba ott is ezt kapod.
  • Moby
    #96159
    Pedig eléggé érthető dolog. Milliószor linkeltem már a témában, és még milliószor fogom.
    uncanny valley
    bővebben
  • Kongy
    #96158
    Várj... ha jól értem az a baj, hogy túl élethű a mocap és szép a játék? :D Wow, na ilyet se hallottam még negatívumként :D:D:D
  • gregoryan
    #96157
    Ez a Control ez nem nnyira..

    nem rossz, meg megint ilyen kis MINDFCK story mint mindig a Remedy-től, de ez a grafika nagyon nem jön be.. ez a Hú de szép, már film inkább KB, az egész inkább egy élőszereplős Mocap-es valami. Nem tudom, nekem sok.. Aki szerette a Quantum Breaket annak tuti jó lesz, bár szerintem az sem volt egy év játék.
  • Kandurex
    #96156
    Szerintem paraszt vakítósdi, vagyis úgy próbálják előadni, a legtöbb összehasonlításban olyan, mintha se tükröződés, se bevilágítás nincs az rtx off részeken. Aha, persze, soha nem volt ilyen.
  • TDC Geronimo
    #96155
    Én láttam képeket nem vagyok ray tracingtől elájulva se itt se más játékban az fps viszont feleződik PCn. Ez a ray tracing még fiatal technó
  • TomStorm
    #96154
    Viszont Ray Tracing odabasz:)
  • mucsácsó
    #96153
    lehet-lehet, én csak 1-2 évre rá nyomtam utólag :) bár én még úgyis nagyon élveztem, nagy élmény volt PS3-on :)

    rohadtul kíváncsi vagyok, hogy a GTA6-tal mit alkotnak majd, de kb. belegondolni sem merek...
    RDR2-vel is rohadt magasra került a léc azért minden téren, de következő generáció nyilván mégdurvább lehetőséget nyit meg a fejlesztők előtt majd :)

    az biztos, hogy bármikor is jön - sztem egy bő 3-4 évet még várhatunk rá sajna fixen - utána az állunk a padlón lesz éveken át :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.08.27. 23:11:45
  • Zóanagyvarázsló
    #96152
    Annak idején a PSN-ről letöltős verzióból volt legendás pop upolós gif, ami a lemezesre már 1.0-ra sem volt igaz. A GTA IV-hez képest mindenki elájult aperformance-tól.

    Amely IV-et Tinman is elég szenvedős formában élvezhetett csak sok évvel később PC-n is, de ott jó alternatíva nem is volt.
  • Seth
    #96151
    A map az egyik legrosszabb része a játéknak, de majd meglátod :D
  • mucsácsó
    #96150
    Én is PS3 Slimen toltam a GTA V-öt végig anno, és abszolúte nem találkoztam popuppal (meg is lepett emlékszem, mivel számítottam rá, hogy lesz bőven) - de tényleg nem volt, erre kifejezetten emlékszem.. monjduk én HDD-ről toltam, lehet az is közrejátszott :)

    ...ellenben a GTA IV anno X360-on egy popup tenger volt nálam, néha már azért nem volt kedvem vele játszani se -- volt nem egyszer láthatatlan falba ütközésem :D

    szal szerintem gép és gép között is lehetett különbség - akár HDD vagy olvasófej ratyisága..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.08.27. 18:41:30