121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Tikal #69739
    hahó, ez már a negyedik rész
  • darkSectorxxx #69738
    Megint egy sci-fi játékba keressük a valóságot, hát bakker..... ...vagy valósághűséget, kinek, hogy tetszik.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.11. 01:50:46
  • Ulthane
    #69737
    Szomoru. Nem kene igy lennie, ha gondolkodo emberek keszitenek oket.
  • Bandicoot
    #69736
    Akkor javaslom nézz utána egy csigás íjnak milyen ereje van-lehet mert bizony olyan fegyvereket is maga mögé tud utasítani mint az AK...
  • darkSectorxxx #69735
    Az nem jó, én jumpolni akartam. :)
  • Seth
    #69734
    Nem. De kecsesen előre szökelleni,mint egy féllábú gazella, azt lehet
  • darkSectorxxx #69733
    :DDDDDDDDDDDDD
    Amúgy lehet benne ugrani? (mármint előrefelé?)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.10. 17:09:24
  • AntiHero
    #69732
    Jóóó jáááték. Imádom... :D Ez a pálya amúgy...mindenhol leesek. :D

  • darkSectorxxx #69731
    Lehet hülyeséget írok, de szerintem ne a sima fa íjjakra gondolj, amikre az erdőben őzekre vadásznak, ennyi erővel az összes játék abszurd. :D
  • Kongy
    #69730
    Na végigvittem én is a Resident Evil 7-et. Szerintem baromi jó volt. Tényleg előjött a régi Resi feeling, emlékszem, amikor az első részen rettegtünk PS1-en egész kisgyerekként, most nagyon visszahozta ezt a hangulatot a Resi 7, csak nyilván a kornak megfelelően. Jó párszor meg is ijedtem, annak ellenére, hogy a legtöbb elemét már láttam valahol az évek során. Nyilván ha nem lett volna ismerős egy halom dolog, akkor végig rettegtem volna. De így is bőven korrekt volt, méltó visszatérés. Bárcsak a CoD-nál is történne egy ilyen "csoda".
  • Katalizátor
    #69729
    Ez a Horizon csudaszépen néz ki, de ez az "íjjal robotokra" koncepció nálam elég abszurd. Kb mint a FF játékokban az 5 méteres kardok.
    No sebaj, majd csekkolom a véleményeket.
  • TDC Geronimo
    #69728
    Horizon review embargo február 20

    45gb a játék




    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.10. 15:57:42
  • orichalcos
    #69727
    PS4-re is jön a Black Desert Online
  • darkSectorxxx #69726
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vigyázz! Spoiler! :DDDD
  • ppista
    #69725
    Basszus, a világ összes játékat fel lehetne sorolni, hiszen mindegyik tele van rogyásig az általad felsorolt hibák különböző verzióival.
  • Evoluti0N
    #69724
    Én örülök, h ezt kihagyják belőle. Nem szerettem a ME-ben, na meg a korábbi Bioware játékban ez a jófiú-rosszfiú pontozást. Ne pontozzák, h mennyire vagyok jó vagy rossz. Saját lelkiismeretem szerint döntök, minden karakterrel úgy bánok, ahogy érzem, h megérdemli és ennyi.
  • Kongy
    #69723
    Azért azt se felejtsük el, hogy Drake hogy tud ekkorákat ugrani, és hogy él túl minden zuhanást!
  • Ulthane
    #69722
    Tolom ezt az uncsi 4-et. hogy a Naughty Dog mennyire nem tud normális gameplay-t csinálni, az elképesztő. Háromféleképp lehet haladn a játékban:

    * boost me up
    * jé itt egy doboz
    * előre kiépített, komplett sziklamászó útvonalak (ki építette ki, mikor, hogy?)

    Ezt a sémát ismételgeti orrvérzésig. Arról már ne is beszéljünk, hogy több száz éve elhagyatott területeken mit keres kicsi kerekes láda, olyan, ami akkor még nem is létezett. De ami még ennél is logikátlanabb és kiakasztóbb: megy Drake, csúszik mászik, a nagy explorer, nagy nehezen átrágja magát helyszíneken, és érdekes, mindig már ELŐTTE odaér a Shoreline. Azaz, nem is Drake fedezi fel a helyszíneket, mert akárhova megy, a Shorline már ott van! WTF? Az meg másik kérdés, hogy hogyan juttattja el ezekre a szinte megközelíthetetlen helyekre a felszereléseit, jeepjeit, lőszeres ládáit, stb? Hemzsegnek a katonák olyan kis szegélyeken, csúcsokon, kiemelkedéseken, ahova Drake is vért hugyozva jut fel, de persze a katonák ott vannak tucatjával.

    Arról már nem is beszélek, hogy a sziklához rögzített létra persze MINDIG eltörik, miután a társad előtted felment rajta...Agyrém, na.

    Nem az a bajom, hogy ezek az elemek a játékban vannak, hanem, hogy mértéktelenül vannak benne. Semmi fejlesztői fantázia nincs, aki a gameplayt tervezte, jól ki kéne rúgni onnan, az összes többinek meg aranyba foglalni a nevét.




    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.02.10. 12:46:40
  • AntiHero
    #69721
    NIOH teszt Gamer 365. :)

    Mondom én, hogy jó. :)
  • Myselor
    #69720
    hát most azért dolgozik 3 címen is a from reméljük az egyik BB2 lesz a második demon souls remaster hd ultimate és a harmadik pedig valami újabb beteg dark fantasy cím lesz :D bár van egy olyan érzésem azt a mecha szart fogják folytatni egyik cím alatt...
  • Moby
    #69719
    Nem relatív. Szubjektív. :)
  • ppista
    #69718
    Relatív. Nálam a BB, és a Demons is megelőzi. Utóbbi az újdonság miatt, előbbi meg a változások miatt. Viszont csak hangyafasznyira van csak lemaradva ettől a kettőtől. A DS2. nekem csalódás volt, viszont a harmadik az nem volt rossz, bár tény, már egy kissé megfakult a sorozat.
    Remélem azért a BB2.-t már javában kalapálják. :)
  • Ulthane
    #69717
    Álmomban ne jöjjön elő!
  • Moby
    #69716
    Az egész DaS3 eléggé meh.
    A DaS1-et amúgy ménem pótolod? Ottvan most már a pécéd. A létező legcsodásabb minőségében tolhatnád a (szerintem) létező legcsodásabb alkotását a fromnak.
  • Ulthane
    #69715
    Ami hiányzik belőle, hogy nem lesz a játékban paragon-renegade rendszer, a "jófiú" és "rosszfiú" séma helyett inkább az egyetértés-ellenvetés kettőse uralja majd a párbeszédeket. Szóval ezt kikukázták, nekem személy szerint tetszett.
  • Ulthane
    #69714
    Azért Sister Firede az ultimate From-boss, enélkül a DLC nélkül nem ismertük volna meg...
  • Tatyla
    #69713
    Kár hogy most vettem ps pluszt nem régen a Hongkongi 12+3 hónap 9976 forint
  • TDC Geronimo
    #69712
    To the surprise of no one, Fallout 4 Pro Patch fucked up the performance in previous places where Boost mode fixed it (mainly Far Harbor).

    Bethesda... Szánalmak
  • SlickAdam
    #69711
    "Call of Duty 2017 going "back to its roots""

    fukkin copy-cats
  • TDC Geronimo
    #69710
    pár morzsa activision jelentésből

    Activision Blizzard made $3.6 billion on DLC/season passes/microtransactions in 2016

    Confirmed: Full Destiny sequel in 2017, "broaden franchise's global reach"

    Call of Duty 2017 going "back to its roots"
  • LBandi77
    #69709
    Crown of the Sunken King dlc.
    A legjobb,a pálya a zene,beszarás jó az egész.
  • mucsácsó
    #69708
    Ehh, ez a baj, hogy mindehol ezt hallom/olvastam, hogy eléggé lagymatag lett a DS3 DLC-je... reméljük, hogy a 2. már ütősebb lesz...
    Amúgy BB nekem is közelebb áll a szívemhez, az tényleg egy remekmű, az utolsó porcikájáig (DLC-hez még nem volt szerencsém, de ha nem sokallok be a Nioh-tól, akkor az lesz a következő vételem. arról meg úgy tudom, hogy eléggé fasza lett :))
    A fél karomat adnám egy jól összerakott 2. részért kb... :D egyszerűen zseniális tényleg az a játék. Tényleg csak azok nem szeretik, akik az első mobon nem tudnak továbbjutni 8 óra múltán se :D

    @LBandi: amúgy igen, a lifegem sokat könnyít, ez tény.. lett is volna rendesen bajom elég sok bossnál anélkül :D
    melyik poisonos helyszínre gondolsz? DaS2-ben a poison pool / malmos cucc?
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.02.09. 21:04:20
  • LBandi77
    #69707
    Das2 csak a lifegem miatt könnyebb,mert azt vehetsz korlátlanul.Egyébként szerintem az összes das-t beleértve a 2 dlc pálya a poisonos a legjobb das helyszín.
  • TDC Geronimo
    #69706
    Én letoltam a DS3 DLCt, de olyan meh volt az egész. Ezerszer inkább BB, mint DS. Második rész szerintem sose lesz :(
  • mucsácsó
    #69705
    hmmm pedig... végignéztem az a videót (legalábbis IGN-est), és ott nemvót a végén rohadjakmeg nomindegy :D

    amúgy lehet csak azért gondolom azt, hogy jobb lenne, mert ez most friss élmény, DaS1 meg már rééégvót :D bár a DaS3 is már lassan-lassan 1 éve...

    az uncsi helyszínekkel egyetértek, hiába volt sokféle, jópárat éreztem "kihaltnak" meg olyan kihasználatlannak, ötlettelennek... meg azért a fitymafejű békabosshoz vezető útért (az a vizes rész) remélem a pokolra kárhoznak a fejlesztők :D :D

    az hogy könnyű-e.. hát az szerintem reletív, igazából szerintem azért is érezhetjük könnyebbnek, mert már volt tapasztalat több souls játékkal (jó, DeS-hez képest tényleg cakewalk, de sztem az már pofátlanul szemét játék volt, én nekem nem is tetszik, kövezzetek meg :D emlékszem, hogy mit össze nem kínlódtam annak idején az első résszel..............)

    viszont állítólag a DLC-k szopatósak, ahhoz nem volt még szerencsém.

    de sebaj, én is behúzom a Nioh-t ;)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.02.09. 20:41:38
  • TDC Geronimo
    #69704
    PC Gamer (UK) spoke with BioWare for their cover story in the new issue. These are some highlights (not really new info)! Also, no new screenshots.

    Most important bit:

    There are also over a dozen ‘hubs’ in addition to the planet areas, including the Nexus, a Citadel-like space station, and Kadara, a populated zone that looks like a more cyberpunk version of a Wild West town from Firefly.
    Others:
    There is no 'big bad' like the Reapers, no overarching threat.
    The story is slightly more optimistic bent, 'instead of barreling towards certain doom'
    The stories are 'of a more casual nature', says Michael Gamble
    "The Reapers had basically attacked and everything had all gone to shit. It’s really hard to have a story about an individual, their struggles, their personal crises. For Andromeda we wanted to remove that a little bit so that we can tell stories of exploration, stories of a more casual nature. We definitely want to take on a bit of a lighter tone, for sure."
    Father passes down Pathfinder job 'for as-yet-unknown reasons' in first act
    Some of the Initiative apparantly 'broke off and formed factions'
    Planets will have enemy bases to clear out, powerful optional enemies and areas to scan for crafting opportunities
    There are also puzzle-locked vaults to uncover
    "One of the things that was very critical for us early on was this saying that when we develop these planets, each one needs its own story and its own history, its own backstory and its reason for existing."
    “We are approaching the completionist aspect very differently, because we’ve done and learned a lot from Inquisition. But we’ve also observed what other games have been doing, like The Witcher. And it was very important for us that the quantity of scope doesn’t downgrade the quality of whatever you are doing there.”
    Side quests are 'meaningful'.

    Loyalty missions like in ME2
    “The squad members that you have, whether they’ve arrived with you or whether they’ve come before or whether they’ll come after – in addition to the kind of political game that’s been going on already in Andromeda, that sets a cool ground for us to tell a lot of different side stories. The story is not only about the cast. The story is about settling, the story is about survival, the story is about the locals – and that’s where the loyalties will definitely focus.”
    'Not everyone arrives at the same time, there are things going on in Andromeda that you have no control over.'
    Cora is 'more militaristic and orders and rules based', Peebee will appeal to those who think adventure is fun
    Interrupts return
    'The ability to express tone and different emotions to many NPCs in the game, and have different reactions from them based on that, is not just exclusive to your love interests anymore. It’s kind of sprinkled more throughout the game.'
    Instead of rolling you use a dash attack and cover is automatic
    Story missions are a little more arena-like (than out in the open world)
    Space (the map) is more 3D than 2D
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.09. 20:07:54
  • Totti5
    #69703
    Nem tolok én semmit, csak azt látom hogy más mivel próbálkozott és mi vált be ( az ugye megvan hogy nem csak az ID? ). De mindegy, nyilván bele lehetne kakkantania a T10nek is a frémbe és az is jó lenne ezekszerint, mert egy kicsit több akármi és máris nem fix 60. Aztat majd az Xbox Skoprió megoldja a frémet.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2017.02.09. 19:16:28
  • SlickAdam
    #69702
    azt mondjak, uccso dlc trailer vegen volt ez a goty, de ki nez ilyesmit vegig? vagy ki inditja el? :D

    das2 azert volt "gagyi", mert:
    - kb nulla elörelepes gameplay-ben az 1-hez kepest
    - unalmas területek (csak 1-2 erdekes van szvsz)
    - baromi könnyü (meg a kesöbbi remixelt verza is)

    persze besziv, mert megiscsak das2. de hogy jobb lenne, mint az 1.? naaaaaaa :D
    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.09. 19:13:04
  • mucsácsó
    #69701
    hmmm, esküszöm pont tegnap gondolkoztam, hogy mondom tuti, hogy lesz majd vmi GOTY (vagy DLC pakkos) kiadás - mint BB-ből is ahogy lett... asszem akkor ez lesz nálam majd a befutó. (majdnem végigtoltam már egyébként, de DLC-k érdekelnének)

    most amúgyis kissé ráfüggtem a Dark Souls 2-re (PS3-on), beleraktam 45 órát 4 nap alatt #getalife
    szerintem kurvajó rész lett, pedig eleinte annyira nem tetszett...kövezzetek meg, de nekem jobban bejött, mint az első rész :D egyedül az nem tetszett annyira, hogy nincs az az egybefüggő és atomjó level dizájn, mint a DS1-ben, de főleg BB-ben.. :( viszont kibaszott sok féle és változatos pályák vannak (amik közül persze jópárat kihagyhattak volna.. :D )

    de amúgy hallottam, hogy anno fikázták a 2. részt... de miért? :D
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2017.02.09. 19:08:42
  • SlickAdam
    #69700
    ez mar be lett jelentve? (engem total elkerült). aprilis 21.