121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • darkSectorxxx #69860
    Engem nem annyira izgat, legalább tudom mit veszek a pénzemért :)
  • TBTPumpa
    #69859
    Látom a NEOGAF topikja már tele van spoileres képekkel a játékból, szerencsére még csak a menüről láttam képeket, de van ott még több is, gondolom.
    Csak óvatosan!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.15. 12:28:32
  • darkSectorxxx #69858
    :)
  • TBTPumpa
    #69857
    5-6-ot láttam már (ebből 1 az előrendelői DLC ruci volt, 3 pedig a Limited/Collector's/Digital Deluxe kiadások része).
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.15. 10:32:18
  • Tatyla
    #69856
    Azt a 2-3-at én is láttam
  • Seth
    #69855
    Már mutattak pedig párat
  • Tatyla
    #69854
    Többfajta ruhája lesz csak még videókban nem lehet elspojlerezni
  • TBTPumpa
    #69853
    Naná. Főleg, hogy mindkettő megbökne. Lara szellemileg sérült és idegbeteg lett, Aloy meg alapból bökős típus. Ezek a mai lányok ilyenek. Nem csak ők véreznek, hanem a közvetlen környezetük is.
  • Moby
    #69852
    Mindenki az oroszok markában van. Az oroszok már a spájzban vannak!
  • darkSectorxxx #69851
    Hat szerethető, de a valóságban egy ilyen csaj nekem úgy látványra nem jönne be. Inkább Lara. :)
  • TBTPumpa
    #69850
    Na látod. Pedig aztán az a játékvilág alja volt.

    Mondjuk azt sajnálom, hogy Aloy-nak ilyen elrejtős ruhái vannak.
    Kíváncsi lennék milyen női modellt hoztak össze, ám azokban a cumókban, amikben szaladgál, nem sokat látni belőle. Szerencsére a Tömbradírban volt kabátmentes ruci is, ahol látható volt a popsi. Itt nincs ilyen. First World Problems
  • darkSectorxxx #69849
    Mármint melyik részére gondolsz?

    Technikailag, tartalmilag, minőségben, irányításban? :)
  • darkSectorxxx #69848
    Hát a Ni-oH az jópofa, de azért vannak idegesítő dolgok is, nem akarok elárulni itt infókat, de nekem így nem annyira kihívás és kis trükközések miatt néha télleg érdektelenné válík, ha ne lenne boss benne.

    Én mindenképpen Horizonra szerettem volna ráállni, ez részemről nem húz annyira, mint a BB vagy Das3.

    Mafia 3 egy sandbox, amikbe idővel bele szoktam fásulni.
    Nem is éreztem olyan faszának, irritál benne a sok cseszett időjárás bug, sokszor annyira, hogy konkrétan a gameplay részét vágta tönkre. Éjszaka autózva mikor kb fél méterre látsz benne, azt nem tudsz normálisna menni az úton.

    Egyetlen sandbox volt, ami eddig lekötött, vagy open world, nem tudom mi számit manapság minek, ha nem számítom a FF régi részeit, az RDR volt.
    És tudom is miért, mert egészen egyszerűen a játék stílusa talált be nagyon.

    Ezt érzem a Horizonnál. Szeretem a sci-fi-t, robotok, de mégis szabadban, természetben van az egész.
    Eddig ami veszély lehet ami utólag befolyásolhat a játékban, az max egy ostoba irányítás lehet, de nem hiszem hogy ettől a csapattól ez aszóba jöhet. :)
    Feb 28.án simán félreteszem a Ni-oH-t gondolkodás nélkül. :)
  • Tatyla
    #69847
    Én a rettentő hulladék no man sky-al is elvoltam vagy 200 órát :)
  • TBTPumpa
    #69846
    Ha a tavalyi hulladék Mirrors Edge Catalyst és rettentő hulladék No Man Sky színvonalát felülmúlja, már megérte az árát.
    Látod milyen alacsonyra került az elvárás és a színvonal?
  • Ulthane
    #69845
    Ha nem is egy kiadós, de azért egy fájó pofáraesésre szerintem készülhettek nyugodtan. Rácuppantatok, mint gyöngytyúk a takonyra, de nem eszik majd olyan forrón ezt a kását!
  • Bandicoot
    #69844
    Ennyi f*szságot. Igazi index """"szinvonal""""...
  • Ulthane
    #69843
    Na mesélj!

    "Moby azt állítja, hogy pontos információkkal rendelkezik arról, hogy Donald Trump, amerikai elnök tényleg az oroszok markában van."


    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.02.15. 07:57:15
  • Tatyla
    #69842
    Te miért unatkozol? Neked ott a NiOh én meg az unalmas Mafia3-al kell addig beérnem mert semmim nincs most :(
  • darkSectorxxx #69841
    hidd el orára pontosan tudom mennyit kell még unatkoznom. :D
  • TBTPumpa
    #69840
    Még két hét:
  • TDC Geronimo
    #69839
    Ez sima mezei játékos. Sajtó már pár napja megkapta 20án jár le embargo
  • TBTPumpa
    #69838


    Batman Arkham City/Knight szinkronhangok visszatérnek.
  • TBTPumpa
    #69837
    Újságírók pölö? Míg végigmegy rajta és megírja a rívjút, addigra úgyis február 28 lesz.
  • TDC Geronimo
    #69836
    GAFon már valakinek megvan



  • Moby
    #69835
    Ezt nem tudom, egyikkel sem toltam. Nincs is tervben :)
  • arty
    #69834
    nos, ők a For Honorban sok előnyt nem szereznek vele :)
  • arty
    #69833
    nekem nagyon tetszett a harcrendszer, ami már kevésbé az az extrák használata... itt is kb "behozhatatlan" előnye van annak, aki mondjuk már 6 hónapja nyomja (és nemcsak a begyakorolt/skill miatt). oké, nyilván előre tudsz jutni ígyis, de ....

    most a beta alatt lvl1 makiként simán dobált a lvl tizensokasok ellen, pedig tippre ezrekből választhatott volna partnert...
  • Moby
    #69832
    Picsafüst a pécén durván csítelő tinik száma a konzolos wasdegerezéshez képest. Nem tudok olyan szerverre bemenni, ahol ne lenne 3-4, akiket azonnal látsz, hogy egérrel tolják.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.14. 14:48:08
  • arty
    #69831
    tuti auto aimra gondolsz nem aim assistra?

    assist jó is tud lenni, kellhet is, de az auto aim semmiképpen.
  • Maxyka
    #69830
    For honoron én is gondolkozom. Csak meg kellene látnom benne a különlegességet ami megkülönböztetné egy céltalan vagdalózástól.
    Persze ezzel az erővel a siege-re is lehetne mondani, hogy céltalan lövölde de azért így fps-shooterként egy kicsit más. Persze mondok úgy véleményt a játékról hogy igazából csak videókat láttam. tehát fingom nincs hogy itt vannak -e rangok,jönnek e új karakterek lehet e skinezni a meglévő harcosokat stb. Vannak combok vagy itt is képességek vannak? Mert csak azt látom hogy nyomják ezerrel a támadó gombot. Kevésbé tűnik ez alapján skill alapú játéknak de majd ki okosítotok ti engem. Hogy van ez?
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.14. 14:44:29
  • arty
    #69829
    2010-ben vettem a ps3at, akkor az UC1 még kurva jó kis játék volt. Persze az igazi megelégedés és állejtős látvány a másodikban jött :)
  • arty
    #69828
    és a cheater paradise-ért :P
  • arty
    #69827
    Szerintem abszolut nem. Az látszik, hogy mindeben olyan kicsit esetlen, csunyácska, de remek "tanulmány" (honnan indult a tech) - ahogyan jó felvezetés is a NAGY, négyrészes kalandhoz.
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.02.14. 14:41:19
  • Moby
    #69826
    Ő is pont ezt mondta. Csak ellenkező előjellel :D

    /*szerk: írta.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.14. 13:07:22
  • Tatyla
    #69825
    Legyen igazad de ez pont az a játék lesz ahol a konzolos játékos bázis jóval nagyobb lesz
  • TDC Geronimo
    #69824
    irányítás? PS kontrollerrel lehet játszani. MM meg szar lesz mindenhol főleg PSen, mert gondolom ott lesz a legnagyobb játékosbázis. Ugyanez van most siegenél. Ingyen hétvége óta annyi új játékos lett, hogy azóta naponta 10* állnak szerverek kb, mert nem bírja el a terhelést
  • Tatyla
    #69823
    Nem az fps volt a probléma hanem sok minden más, irányítás, matchmaking stb...
    Egyébként mi is akcióban vesszük meg és a Ubisoftot ismerve 1-1,5 hónap
  • TDC Geronimo
    #69822
    Én próbáltam még az első betat pcn, atom 60 volt a játék
  • Tatyla
    #69821
    PC-seknek nagyon nem voltak vele megelégedve a két béta alatt, sok ismerősöm akiknek pedig izom pc-je van mégis ps4-re vették meg.