121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Kandurex
    #69551
    Mi van benne elbaszva?

    (egyetértünk amúgy, csak kíváncsi vagyok)
  • ppista
    #69550
    Engem is megettek tucatszám, de én mazochista vagyok, ezért nekem ez inyencfalat. :) A Souls-ok is feltörölték velem a padlót, mégis mindegyiket kiplatináztam (na jó, a harmadikat azt nem fogom, mert el van baszva), maximumra fejlesztve közben a káromkodási skill-em.
  • Evoluti0N
    #69549
    Annyira zavar, h ennyire béna vok benne. Kipróbáltam a trialt és szopok benne ezerrel. Mindenki mondja, h mennyivel könnyebb, mint az alfa (vagy béta vagy mi volt), de én nem ezt érzem. Megettek reggelire minden alkalommal. Kb. a 10. próbálkozásnál feladtam. Pedig szeretem a nehéz játékokat, de úgy tűnik, h nem ebben a kategóriában. :/ Kár, pedig a téma tetszik. Na mindegy. Marad pénz más játékra. Lesz még úgyis kismillió.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2017.02.07. 15:22:43
  • ppista
    #69548
    Nekem az egyik legjobban várt játék ebben az évben. El sem hiszem, hogy holnap már játszhatom is. Felkészül Nier 2, Persona 5. Talán a Horizon is, de az openworld jellege miatt annyira nem jön be, így sanszos egy későbbi beszerzés.
  • TDC Geronimo
    #69547
    Majd leárazva beszerzem valamikor a nyári uborkaszezonban


    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.07. 15:04:05
  • Tikal #69546
    Lázadoznak az Overwatch játékosok az egér ellen...
  • TDC Geronimo
    #69545
    ESOt valaki próbálta pron 1080p tvn? Tegnap beraktam mondom felrakom. 40 gb patch
  • arty
    #69544
    HACSAK a proverza nincs elkaffantva :PPP
  • Tatyla
    #69543
    itt probáltátok már hogy enged többször 10$-t venni?
  • Evoluti0N
    #69542
    Végignéztem. Nem volt benne. Kapolják be.
  • TDC Geronimo
    #69541
    Hát ha neked jó a játszhatatlan input lag + fos fps akkor oké :D

    Boxon nem próbáltam, de gondolom Pron egy "kicsit" jobb és ha ott olyan szar volt csak elképzelni tudom oneon milyen lehetett.
  • Myselor
    #69540
    dehogy.ez ultrakirály élethű játék és kurva jó az autózás is jobb mint a gta-ban.és buzik sincsenek benne csak beképzeled :3
  • Rdinho10
    #69539
    Hat akkor ez egy szar:O:)
  • Myselor
    #69538
    ilyen menő a sebesség érzet.jobb mint a gta v-ben meg minden .nem tudtad? :3
  • Rdinho10
    #69537
    Udv, megvettem a watch dogs 2-t ,az elejen vagyok,de nem tudok gyorsan menni a kocsikkal:O mintha csak 50el mennek:D ez mi?:D
  • Evoluti0N
    #69536
    Végignézte valaki? Mutatnak benne mellékküldit? Az a része érdekel a legjobban a játéknak. Eddig egy videóban se láttam egyet se, amit kicsit aggasztó. Attól félek, h nagyon MMO fílingűek lesznek és azért nem nagyon mutogatják őket.
  • Totti5
    #69535
    Nekem jó volt.
  • arty
    #69534
    OFF: ti is oneon toltátok, érzékeltetek input lagot? merénnem, noha én a tombraiderrel is elvoltam, ami közismerten lagos (volt) ..... :)

    és bár voltak frémgondok, alapvetően ebben is pozitív volt a képem a játékról.
    openworldhöz képest oké.
  • TDC Geronimo
    #69533
    soon
  • Moby
    #69532
    Na, adják kifele, meg a 4.50-et, és boldogság :)
  • TDC Geronimo
    #69531
    fun, pár órát.
  • Totti5
    #69530
    Csak egy hozzáfűzés, csak neked, csak most, csak emiatt.

    Semennyire. 3an COOPban mocskosuljó fun az egész a járműves közlekedéstől kezdve a ketten csipáznak én meg másik oldalról bekommandózok taktikákkal és a folyamatos random marhaságokkal. Rég nem szórakoztunk ilyen jól COOP játékkal.
  • TDC Geronimo
    #69529
    Felraktam tegnap F4et megint mondom jön a héten pro patch. Toltam fél órát és megkérdeztem magamtól. Hogy voltam képes ezt a jankfestet én végigtolni :D

    Ment is a del
  • TDC Geronimo
    #69528
    Igen pont ezt mondom. 21 zóna van. Szerinted mennyire fogja az ember szénné unni magát úgy kb a 3. után? :D

    Ráadásul PS4pron is voltak fps droppok és akkora input lag van, hogy élvezhetetlen
  • arty
    #69527
    kb 3-5 óra alatt ki lehet(ett) pucolni ezt a térképrészletet :) és bár ez így végülis tetszett, nem tudom h ugyanebből 5x ekkora térkép és 10x ennyi feladat/activity lekötne-e... valószínűleg egyedül, nem coopban nem. day1 biztosan nem veszem, később meglátjuk mekkora hiány lesz a "komolyabb" lövöldéből.

    (nekem GRAW1-2 volt a kedvenc, de a Future Soldier sem volt rossz (pláne a Raven Strike DLC!), itt most nem éreztem, hogy egy elit jófiú lennék, elég badass volt "minden" karakter :/ )
  • TDC Geronimo
    #69526
    Archivált stream

    dinamikus HUDal tolták. Combaton kívül nem látszódott csak a felső "iránytű"

    Én is így fogom
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.06. 19:57:25
  • TBTPumpa
    #69525
    Ne sztrímeljenek, hanem adják ki! Majd én sztrímelek.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.06. 19:50:31
  • TDC Geronimo
    #69524
    wildlandset szerintem szénné unta a többség pár óra után :P
  • arty
    #69523
    nem adok 6 ezret érte, miközben nemtom mennyire tetszene ;)

    ellenben itt volt az ingyenhétvége, a lehetőség, hogy megszerettesse magát, de a csodás matchmakingnek hála egy csepp esélyt sem adott a játék h netalántán rácsapjak a BUY NOW-ra :) ubi elbaszta. pedig most a játékosok egy részét tuti elvitte a wildlands (idióta időzítés....) és még így sem tudott működni a siege.....
  • AntiHero
    #69522
    Holnap ejfeltől mar tolom is. :3
  • TDC Geronimo
    #69521
  • TDC Geronimo
    #69520
    Ma 5kor GG streameli Horizont. Spoilermentes lesz azok a részek, amik a previewkben voltak.
  • TDC Geronimo
    #69519
    wut?

    Engem instant hív állandóan. Valószínű ingyen hétvége miatt szarakodott matchmaking. Egyedül játszol vagy 1-2 emberrel akkor 10 sec kb a matchmaking.

    Amúgy meg új játékosként valószínű sokat hal az ember az elején azt se tudja mitől, hogyan. Ennek a játéknak idő kell, megtanulni mapokat, operator képességeket stb. Türelmetlen játékosoknak nem való :P

    Sok órányi szopás után mikor beklikkel onnantól kezdve nem enged
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.06. 16:22:18
  • arty
    #69518
    50 perc VÁRAKOZÁS-ra jutott 5 perc JÁTÉK.

    és akkor még gáláns voltam az arányokkal ....
  • Kongy
    #69517
    Na kipróbáltam én is a Wildlands bétát PS4-en hála Mobynak.
    Mit is mondjak, a grafika talán a legjobb pontja a játéknak, nagyon tetszik már a bétában is a nagy bejárható terület, ilyesmi. Ami kevésbé tetszik az az animáció. Nem tudom, valahogy szüttyögősnek érzem. Egyedül a motorozásra mondom azt, hogy eltalálták. Maga a játék meg nekem egyébként dögunalom. Nulla, érdektelen sztori, unalmas küldetések, de legalább lehet taktikázni, ez valami színt visz a cuccba. Bár a drónozás a WD2-ben sokkal jobb volt pl. Eddig sem nagyon érdekelt a játék, és most a béta megerősített abban, hogy nem is kell, hogy érdekeljen, mert nem hagyok ki semmit, ha nem játszom.
  • darkSectorxxx #69516
    Küldtem neked a NioH topikba valamit. :D
  • AntiHero
    #69515
    Csak neki ténylegesen találkozni kellet a támadóval. Jackalnak meg elég csak a lábnyomot észrevenni.
  • TDC Geronimo
    #69514
    nem op az, caveirára is azt mondta mindenki aztán mi lett belőle
  • AntiHero
    #69513
    Jackal mondjuk kicsit OP, hogy az egész csapat látja az ellenfelet ha scannel.
  • TDC Geronimo
    #69512
    Végre behoznak egy countert a sok roamerre, de a támadás is sokkal nehezebb lesz, ha lesz mira. Imádom.