121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #69820
    Ebben a for honorban is látom a siege féle potenciált, de megvárom míg olcsóbb lesz és PCre veszem, mert ez ordít a 60 fpsért.
  • Kongy
    #69819
    Igaz, de tegyük hozzá a PS3 kontrollerrel nehezebb is volt célozni. A Dualshock 4-el PS4-en nekem nem volt problémám az első résszel célzás tekintetében. Valahogy precízebben lehet mozgatni az analóg karokat.
  • Rdinho10
    #69818
    Udv, regen tokosan megvettem az uc 4-et,kijatszottam majd eladtam,most viszont megint kijatszanam,akcios is storeba,csak nagyon gyer itt a netem...kerdesem az lenne,hogy ha megveszem digitalba muszaj letolteni,hiszen regen ugye telepitettem a tokosat es fent is van a gepen.Ezzel a nettel inkabb nem probalkoznek letolteni...
  • Ulthane
    #69817
    Amivel nincs is nagy baj, hisz a világ fejlődik. Én nem megjelenéskor játszottam vele, hanem rá néhány évre, a kérdés az, hogy AKKOR vajon milyennek számított az egész.
  • Ulthane
    #69816
    Az a baj, hogy aki azt gondolja, hogy egy lövöldében nincs helye autoaimnek, az még a büdös életben nem lőtt fegyverrel. Akkor ugyanis tudná, hogy célzáskor már eleve a testtartásoddal célzol, amerre fordulsz, arra célzol, és nem egy sticket rángatsz, amivel próbálod becélozni a cépontot. Azaz, az érv, mely szerint "az életben sincs autoaim" egy nagy baromság, mert igenis van, kávzi a testtartásod, ahogy jobbra-balra fordulsz, egy meglehetősen precíziós mozgással célzol.

    Ezt lenne hivatott szimulálni az autoaim a játékokban. De legalább a választást adnák meg, ha valaki akarja, használja, ha nem, nem. De ne kényszerítsenek bele egy eleve szar rendszerbe.

  • mucsácsó
    #69815
    Nah ezzel viszont egyet kell értsek veled: UC1-et én is egy ilyen bő 4-5 éve játszottam végig (PS3-on persze), és már akkor is borzalom volt az egész...esetlen mozgás, hulladék gunplay... ég és föld a 2. részhez hozzá képest, bődületes a minőségi ugrás :)
    én bárkinek ajánlom az UC szériát, mindig mondom, hogy az elsőt hagyja ki, kár végigszenvedni...

    Elhiszem, hogy annak idején nagy siker volt, de mai szemmel tényleg gázos.
  • Tatyla
    #69814
    Horizonban se lesz, íjjal lesz nagy móka :D
  • darkSectorxxx #69813
    De akkor még ettől is legyen egyszerűbb a játékmenet? :)
  • Ulthane
    #69812
    Tolom uncsi 1-et. Elképesztő, hogy mennyit fejlődött a játék az utóbbi években minden téren: dramaturgia, hangok, zene, rendezés, animáció stb. Ma szemmel az első rész már gagyicska hatást kelt, a negyedikkel összevetve ég és föld a kettő.

    De azt, aki kitalálta, hogy ne legyen autoaim a játékban, tüzes vassal kéne megböködni kicsit, hogy ha legközelebb lövöldét fejleszt, az első dolog, ami eszébe jusson az legyen, hogy jaaa, a faszparaszt akar autoaimet? Oké, egy gombnyomás, és kész.
  • TBTPumpa
    #69811
    Jövő héten löncs tréler és rívjú áradat (20-án lejár az embargó).
  • darkSectorxxx #69810
    Hát nem tudom akkor melyik résznél vagy, de nem emlékszem olyan nagy titkos dolgokra.
    De majd akkor helpelnek pm-be ahogy látom. :)
  • darkSectorxxx #69809
    Hangsúlyozom, hogy most a FF XV-höz hasonlítottam. :D
    Pl harcrendszer ég és föld. :D nem? :)
  • TDC Geronimo
    #69808
    pont most akartam linkelni :)
  • orichalcos
    #69807
  • AntiHero
    #69806
    Na azert erre nem szamitottam hogy ezt mondod. :D

    Azt hittem amugy megjelenes elott, hogy nem fog tetszeni neked.
  • TomStorm
    #69805
    Küldök Pm-t és segíts légyszi mert ez lehet bugos
  • Seth
    #69804
    Írd már le hol :D
  • TomStorm
    #69803
    Itt nincs rejtvény most.Ez egy semmi amit csinálok éppen.Megtettem amit kell és egy teljesen értelmetlen dolog elött állok
  • Seth
    #69802
  • darkSectorxxx #69801
    Szomorú, Ni-oH mérföldekkel jobb. :P
  • TDC Geronimo
    #69800
    PCn siegezek leginkább már.
  • Maxyka
    #69799
    Valamiért nem jeleníti meg nekem. Amúgy hogy haladsz a siege új seasonal?
    Kellene valami játék helyette amíg helyretákolják a servereket meg ezeket a bugokat mert borzalmas.
    Jelenleg Nioh és a Final Fantasy XV, között nem tudok dönteni. :\
  • TDC Geronimo
    #69798
    4 horizon kép. Mind ingame. HOGY NÉZ EZ KI?!

  • darkSectorxxx #69797
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyszerű a mechanika, nézz szét alaposan, ahol x-el fel tudsz valamit szedni, aott szedd, ahol használni, ott beteszed a megfelelőt, több bonyolítás nem lesz. :)
    max nem tejlesen kutattál át még mindent. :)
  • darkSectorxxx #69796
    Jó de 70%-ban 1 hit kill. :D
  • TomStorm
    #69795
    Ment PM.Tel.-ról nem tudok spoilert
  • Evoluti0N
    #69794
    Spoilerben írd le, h hol akadtál el. Ne izgulj, nem segítek, még azt se írom le, h mennyire vagy közel a végéhez, de kivi vagyok.
  • TomStorm
    #69793
    De most küzdök még Residentel.Jól elakadtam megint de nem kérek segítséget ismerőstől aki végigtolta és videót se nézek.
    Amúgy a vége felé lehetek szerintem(de ne így legyen!:)
  • TomStorm
    #69792
    For Honor-t lehet megveszem Ghost Recon helyett.
    Bár nem így terveztem mégis Beta alatt For Honor tetszett a másik nem.
  • Kongy
    #69791
    Én már kétszer végigvittem az Uncharted 4-et, de tuti benne lesz még 1-2 végigjátszás. :D Nálam olyan ez, mint a God of War 3, vagy a Prince of Persiák. Azokat is időről-időre végigviszem. Már vagy 10-szer végigvittem mindet, de még mindig úgy érzem, hogy lesz ez még plusz 10 végigjátszás is.
  • Ulthane
    #69790
    Én is vágigtoltam ismét, akkor te is végigtudod. :)
  • darkSectorxxx #69789
    Én imádtam az U4-et de még1x nem tudnák végigmenni rajta azért.
    Régi részeket is a felújítás miatt vettem elő, sorba vittem mindet, a célzás sokkal jobb mint ps3-on. :)
  • Ulthane
    #69788
    "Tempest top speed is 13 light years per day"

    Szóval Einstein tévedett. Mégis csak lehet a fénynél gyorsabban utazni. Most forog szegény a sírjában.
  • Ulthane
    #69787
    Nahh, tegnap kitoltam másodjára uncsi 4-et. Hát ja, az epilógus alatt azért kicsit nyeltem a könnyeimet. Valahogy olyan megható volt az egész, meg a tudat, hogy vége. Nem voltam sosem nagy uncsi rajongó, bár letoltam az összes részt, most felbátorodtam, és elkezdtem a Drake Collection-t szépen az elejéról. :) Huhh, hát ez az auto aim nélküli első rész bakker...:-/
  • SlickAdam
    #69786
    ez se ismeri a jatekot... mehh (hogy hol van odabaszos frame drop...)
  • darkSectorxxx #69785
    Megoldást? :) lehet nem emlékszem, mire gondolsz? :D
  • AntiHero
    #69784
    A nagy játék hibádra leírtam a megoldást :D

    A final boss neve meg:


    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.13. 01:22:22
  • darkSectorxxx #69783
    Lehet elértem a játék végére. :D
  • darkSectorxxx #69782
    + Kandurex.

    Részemről. :)
  • TDC Geronimo
    #69781