121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #69780
    Kicsit több mint egy hónap

    Mass Effect: Andromeda - Info from Official Xbox Magazine Cover Story

    * There are 'several highly advanced alien races' we'll meet in Andromeda

    * Barrier can now deflect projectiles at foes

    * Powers have individual cooldowns

    * Blades confirmed as a craftable melee weapon (we already knew hammers)

    * After a couple of encounters with the Kett, you'll be able to craft some of their technology (they use plasma guns)

    * Crafting is entirely optional, not important to the story

    * Based upon your dialogue choices, there can be tensions in the team

    * You see planets and stars fly by from the Tempest's bridge, all windows on the ship give a view of your current location on the galaxy map

    * 'Interrupts' are not paragon/renegade, but 'disarm' for example (it's a strategic choice, not a moral)

    * You'll be able to understand the Kett motivations, they're more nuanced as an enemy

    * There's a whole separate storyline besides the Kett

    * The Kett were originally designed to be completely nude, but it was awkward in cutscenes

    * All squad members have a loyalty mission (they seem to be 'a string of objectives' rather than one single mission)

    * The loyalty missions will explain the squad members' motivation for leaving the Milky Way

    * Michael Gamble: 'I definitely wouldn't call Andromeda an open-world game.We like to use the term exploration-based game. Sometimes that happens in open spaces, but not always. You can cruise around some of these planets in the Nomad, but it's not the traditional sandbox-type game.'

    * You don't have to fuel the Tempest

    * Side quests will be 'more varied and interesting than ever', says BioWare

    * Active abilities/powers (like Overload, etc.) have an alternate fire mode

    * There is no level cap, you can keep leveling until you run out of skills to put points into

    * 5 difficulty levels, including narrative (very easy, just the story)

    * Nomad's top speed is 130+ km/h

    * Tempest top speed is 13 light years per day

    * You can upgrade the omnitool (the blade)
  • Kandurex
    #69779
    Rengeteg a meló :(
  • TDC Geronimo
    #69778
    Még nem vetted meg? Nem azt mondtad tolni fogod?
  • AntiHero
    #69777
    Baromi jó. Darki ki sem száll belőle. Most is nyomja. :D
  • Kandurex
    #69776
    Milyen a Nioh? Tényleg.
  • Maxyka
    #69775
    Coop milyen megkötésekkel van? Lesz újra játszhatósága newgameplus vagy valami?
    HA veszem dárki akkor kóópuzunk! :D
  • darkSectorxxx #69774
    Azt mondták nincs annyi 25, a többi állítólag sub küldetés boss, de mindegy még a 25 is sok, az alapján kalkuláltam. :D
    Viszont hálisten télleg nem szamurájok meg ninják vannak egyfolytában, sőtt szinte alig, és ötletes bossok, eltérőő dizájn és harcmodot, stb...szóval nem ismétli önnmagát.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.12. 16:36:15
  • AntiHero
    #69773
    11. bossnál tartasz a 41ből amúgy :D
  • darkSectorxxx #69772
    Én saccra a 45%-ánál vagyok, 27 órával kb, és akkor nem számoltam a sok mellékküldetést.
    50-60 óra alsó hangon a játék, ha sietve játszod, nem állsz meg farmolgatni meg ilyenek.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.12. 16:29:48
  • Maxyka
    #69771
    Halálszamuráj játék mennyi óra szórakozást nyújt? érdemes?
  • darkSectorxxx #69770
    Ingyé multi on?
  • darkSectorxxx #69769
    Oksi. :)
  • AntiHero
    #69768
    Na akkor... :D Gyere akkor facebookra. :D
  • darkSectorxxx #69767
    Az csak akkor arra a profilra jó, ha kreálsz egy újat, amire még nem tettél, vagy vettél előtte. :)

    De amúgy sokan azt mondták van egy megoldás.
    Csinálj új profilt.
    Aktíváld a próba 14 napot. Bankkártyát hozzárendeled és asszem 40 ft-ot levon próbaképpen, ha jól tudom, Aztán szépen kikapcsolod a megujulást és kiszeded a kártya adataidat, miután aktiválodott a trial. :D

    Sokan így szórakoznak állítólag.
    Ezt csinálhatod a végtelenségig kamuaccountokkal. :D csak értelemszerűen a kedvezmények nem lesznek, meg asszem ingyen játékok sem.
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.12. 14:04:20
  • AntiHero
    #69766
    Van e valakinek 2 napos ps+ kodja?

    Mert hát hetvegen kell lejárni az előfizunak mikor nincs banki utalas...a kartyan meg persze hogy nincs pénz. :D
  • Katalizátor
    #69765
    Ahhoz nem kell csigásnak lennie. Az amúgy is a pontosabb célzást szolgálja, nem az erőt növeli.
    Egyébként tök mindegy, egyszerűen csak ez a koncepció nem szimpi nekem. Ennyi! :)
  • Moby
    #69764
    Ezt a df mondja, de téves. A fejlesztők mást mondanak, és matematikalag sem jön ki a legtöbb helyen. Engedélyezve van az összes CU, de a shaderek kompi módban futnak. Ennyi a limitáció. Meg persze az ótvarcpu.


    /A múltkori pc/ac boostmode df analízis ugrása órajellel elképzelhetetlen. Nem is értem, hogy a saját analízisük után hogyan kezdték el fullba tolni a kretént.
  • TDC Geronimo
    #69762
    boost mode GPU egyik felét használja csak. Órajel növekedés van csak CPUn meg GPUn
  • Moby
    #69761
    A boostolt evil within nevetséges. Ugyanolyan gpu-val tolom most pöcön, és 60-80 frém. Itt meg nincs meg a 30 boostolva.
    A fixhardver csodája :D
  • Tatyla
    #69760
    ezt mondtam még megjelenés előtt nem kell nekem 4K csak stabil frame
  • Amiga
    #69759
    Mondj egy random játékot és szétszedem hasonló módon 10 perc alatt...

    Minek játszik, aki nem bírja? :-)
  • tomi890125
    #69758
    Igen ám de elég sokszor esik 30 alá a frame még a pron is, vagy legalábbis a szememet néha megzavarja mikor bele csapódok nagy sebességgel a sorba :D
  • Moby
    #69757
    Na. Tök jó, a BB boost-al már máshogy szar :(
  • Moby
    #69756
    pöcöre megveheted g2a-ról 1.50-ért csomagban a superhottal, syberiákkal, meg tudomisénmivel. Ha jók az emlékeim a konfigodról, az elég jól boostolja :D
  • Myselor
    #69755
    jójó értem én :D
  • TDC Geronimo
    #69754
  • SlickAdam
    #69753
    1. nem anime
    2. nem full japan stilusu zene ill. a szöveg is gyakorlatilag egy hablaty (de tenyleg)
    3. elözö generacio legjobb OST-je. period

    tehat? :D
    amugy de, nem vagyok wannabe "i love japan" polos kisgyerek.


    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.11. 21:39:34
  • Myselor
    #69752
    jó de akkor is :D amúgy szerintem szuper de én amúgyis szeretem a japán szarokat xd
  • Seth
    #69751
    Ez zene, az univerzális :)
  • Myselor
    #69750
    na mivan te nem undorodsz a japán meg animés szaroktól?:D meglepő ^^
  • SlickAdam
    #69749
    ha valaki megtalalja nekem ezt a koncertet viragboltban, az kap egy puszikát (nincs 50+ ojrom a BD-re)

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.11. 20:51:57
  • TDC Geronimo
    #69748
    Boost mode minden nem pro patches játékra hat

    gta 5 szinte lockolt 30 végig. Sok változás nem lenne
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.11. 20:51:37
  • tomi890125
    #69747
    Engem az érdekelne, hogy a Gta 5 is kap ilyen boost funkciót?
  • TDC Geronimo
    #69746
    Na lords of the fallent patch után lehet elkezdem. Ott van ps+ libraryba, de még nem nyúltam hozzá
  • TDC Geronimo
    #69745
    boost mode v2

  • arty
    #69744
    "Tolom ezt az uncsi 4-et. hogy a Naughty Dog mennyire nem tud normális gameplay-t csinálni, az elképesztő. Háromféleképp lehet haladn a játékban:
    * boost me up
    * jé itt egy doboz
    * előre kiépített, komplett sziklamászó útvonalak (ki építette ki, mikor, hogy?)"

    Tippre ezeken a részeken (?) tölt a játék.
    LOADING screen jobb volna? Naugye.

    "Ezt a sémát ismételgeti orrvérzésig. Arról már ne is beszéljünk, hogy több száz éve elhagyatott területeken mit keres kicsi kerekes láda, olyan, ami akkor még nem is létezett."

    Odavitte egy "előző Shoreline vállalkozás" ;)
    De megint kérdés: mi legyen ott a kerekes doboz helyett, ami reális, Drake meg tudja mozdítani, nem kellett h elporladjon az ezerkéccáz év alatt?

    "De ami még ennél is logikátlanabb és kiakasztóbb: megy Drake, csúszik mászik, a nagy explorer, nagy nehezen átrágja magát helyszíneken, és érdekes, mindig már ELŐTTE odaér a Shoreline. Azaz, nem is Drake fedezi fel a helyszíneket, mert akárhova megy, a Shorline már ott van! WTF? Az meg másik kérdés, hogy hogyan juttattja el ezekre a szinte megközelíthetetlen helyekre a felszereléseit, jeepjeit, lőszeres ládáit, stb? Hemzsegnek a katonák olyan kis szegélyeken, csúcsokon, kiemelkedéseken, ahova Drake is vért hugyozva jut fel, de persze a katonák ott vannak tucatjával."

    Helikopter. Mamár eskövőkre is ilyenekkel járnak, nehezebb terepre evidens a használata.
    És van belőle olyan, ami elég sok cuccot is el tud vinni.

    "Arról már nem is beszélek, hogy a sziklához rögzített létra persze MINDIG eltörik, miután a társad előtted felment rajta...Agyrém, na. "

    Ha nem törne el, FOLYAMATOSAN a társal mennél. Ez nem coop játék, hogy a nemlétező haverod egy AI _FOLYAMATOSAN_ pótolja.
    Ellenben sokszot ott kell lennie, hogy lemehessen a dialógus, haladjon a sztori, tehát nem lehet tökegyedül se Drake.

    "Nem az a bajom, hogy ezek az elemek a játékban vannak, hanem, hogy mértéktelenül vannak benne. Semmi fejlesztői fantázia nincs, aki a gameplayt tervezte, jól ki kéne rúgni onnan, az összes többinek meg aranyba foglalni a nevét."

    Igazad van egyébként, rengeteg a KOMMERSZ videojátékokban az olcsó dramaturgia, de ez sokszor kényszer is: 12-20-40 órákig kell "lekötni" a vásárlót, mert pipa lesz.

    Vagy te jobban éreznéd magad egy lecsupaszított, 6-7 órás unchartedtől? (azt ne kérd, hogy RENDES tartalmat kapj 12-20-40 órában, mert nincs rá pénz és/vagy tech limitáció miatt nem lehet).
  • darkSectorxxx #69743


    Videóban is volt már minden területből 1-2 képsor. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.11. 12:20:42
  • Moby
    #69742
    Ötödik.
  • Evoluti0N
    #69741
    Ez alapján lesz erdős vidék, kopár, meg hav is.
  • darkSectorxxx #69740
    Horizon Zero Dawn térkép!!!