121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Moby
    #69900
    Nem adtak el több darab hardvert. Szerintem kevesebbet adnak el. Én nem azt írtam, hogy egyre többet ad el. Azt írtam, egyre többet ad el a nagy teljesítményű cuccokból. Ami tény. Az nvidia rekordévet zárt a drágapascalok miatt. Az olcsók amúgy is csak később jöttek. Az nagy tömegben, olcsó vasat vásároló inkább konzolt vett.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.16. 13:49:28
  • arty
    #69899
    "A pécés világ meg egyre többet ad el a nagy teljesítményű gémercuccokból, a játékhoz szinkronizált jelátvitel és megjelenítőkből, mert van igény, és van rá kínálat is."

    A hírekben darabszámokról nem volt szó, csak fentebb kúszó összértékről. Annak növekedése pedig jöhet(ett) a finom áremelkedésekből is, ahogyan persze abból is, ha több db hardvert adtak el, ezt nem tudjuk :P
  • Moby
    #69898
    Mármint ez az egész nem baj persze. Nekem baj. De az teljesen normális, ha egy ipar a többségi igényeket szolgálja ki, és nem egy kisebbségét. Ezt nem lehet számon kérni senkin. Én is ezt tenném. Nyilván. Ők pénzt szeretnének. Mindenki pénzt szeretne. Ezért senki nem lehet elítélni.
    A pécé piac sem azért lett ilyen, mert hozzám hasonló kivénhedt voltgémerek csinálják, hanem mert a ps4 mindent elsöprő sikerével nem lehet szembemenni. Ott most olyan igényeket szolgálnak ki, ahol nincsenek jelen a konzolgyártók. Ott még van mit kapargatni. De gyakorlatilag minden behatás nélkül szeparálja magát a piac.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.16. 11:19:31
  • Moby
    #69897
    >ezért a játékipar marad ugyanilyen, platformtól függetlenül.

    A konzolplatformok igen. A pécés világ meg egyre többet ad el a nagy teljesítményű gémercuccokból, a játékhoz szinkronizált jelátvitel és megjelenítőkből, mert van igény, és van rá kínálat is. Szerencsére. Konzolon erre nincs igény. Nem azért, mert a őskonzolosnak nincs igénye, hanem a hatvanmillió eladott konzol miatt. Akikből 58 milliónak fogalma sincs a képkocka létezéséről, nemhogy számszerűen számonkérje. Mert soha nem játszott sehol. Most kezdi, vagy most kezdi 20 év után ismét. És ezt kapja, ez a természetes neki. Nincs összehasonlítása. Akinek meg van, annak meg fáj ez. Az tudja, hogy nem ilyennek kéne ennek lennie, és hogy mennyivel is jobb is lehetne. De ők/mi nem számítanak. Egy nemlétező kisebbséggé korcsosultunk ebben a hűdejódenagy sikergenben.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.16. 11:06:44
  • arty
    #69896
    szomoru :(
  • ppista
    #69895
    Szerintem minden résztvevő egyformán hibás ebben a dologban.
    Ha rajtam múlna, csak olyan játékot engednék kiadni, ami bármilyen szituáció minimum 99%-ban stabilan tartja a 30/60-at.
    Apelláta nincs! Mivel egy szar senki vagyok, ezért a játékipar marad ugyanilyen, platformtól függetlenül.
  • darkSectorxxx #69894
    Vagy ronthat.- :D
  • TBTPumpa
    #69893
    Hát de a mostani videó még a 0day patch előtti állapot. Pletykálnak valami 10GB-os 0day patchről. Az sokat dobhat a teljesítményen.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.16. 08:21:20
  • Moby
    #69892
    Kétlem. Konzol-konzol. Itt sem a hw hiányzik alóla, hanem a fókuszcsoport erre vonatkozó igénye.
  • Maxyka
    #69891
    Kár hogy exkluzív. Skorpión biztos jobb lenne a frém :D
  • TDC Geronimo
    #69890
    Press event vanik

  • Moby
    #69889
    Szart? Ez ma már nem számít szarnak. Teljesen átlagos. Megszokott.

    /kicsit titkon bízom prón egy fullhd-s, jobbfrémes beállításban, de vállrándítással fogom elintézni ha nemlesz. Ilyen. Itt ez van már, ezt kell szeretni. Minden más legyen odabaszós.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.15. 22:55:41
  • TDC Geronimo
    #69888
    Hát nem tudom GG azért nem szokott szart kiadni én ettől nem tartok, főleg nem pron
  • Moby
    #69887
    Tele van vele a mostani videó is. De mivel videó, semmire sem jó. 2 hét, és kiderül.


    /nem mintha meglepő lenne. Minden alá van rendelve a látványnak. A frém a konzoloknál meg már olyan amilyen, nem foglalkozik azzal már senki, egyik oldalon sem sajnos.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.15. 22:50:16
  • TDC Geronimo
    #69886
    Hát preview videókon én csak ott láttam droppot, amikor mászott fel arra a nagy robotra, de GG állítása szerint már az is javítva van
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.15. 22:47:17
  • Moby
    #69885
    >de hogy ez így fog kinézni sima ps, full hd tv-n jó sub 30frémmel

    fixd.

    /sőt, valami azt súgja, prón sem lesz meg a 30 ha bedurvulnak a történések.
  • TDC Geronimo
    #69884
    Ja sony is nézi gafot :D

    kb 10-20 percig volt elérhető
  • Tatyla
    #69883
    Elindult a banhammer....
  • TDC Geronimo
    #69882
    Első 10 perc. Több videót nem rakok, de ezeket se osszátok meg máshol

    [/spoiler]
  • darkSectorxxx #69881
    Nem hípe vonat, csak egyszerűen tezsuik a játék, vagy nem.

    minden játéknak van reklám, meg hype, az nem azt jelenti hogy azért játszanak emberek játékot mert annyiszor látják neten a reklámokat, nagyon nagy baj ha valaki eszerint vásárol. :D

    Te pont hogy jól csinálod, ha nem érdekel akkor ne vedd emg csak mert pár embernek tetszik, mert neked utána nem fog tetszeni, amikor játszani fogsz vele, nem szabad azért megvenni mert xy azt mondja hogy szerinte fasza, az semmit nem jelent, mert, én nem te vagyok, meg xy sem te...az ha valami tetszik valakinek és azt mondja fasza, állat, az szubjektív, objektív vélemény nem létezik.
  • Maxyka
    #69880
    Azért van bennem remény :D már elkülönítettem neki a pénzikét, ha már megvettem a playstationt akkor ne hagyjam már ki az exkluzívait.
  • TDC Geronimo
    #69879
    This game seems to be a big mix of everything but with a hell of a nice new coat of paint.

    -Mass Effect dialogue trees and side quests
    -Huntin/gathering like Tomb Raider
    -Light platforming/scaling walls like Uncharted (though Aloy is much faster)
    -Witcher sense for following footprints and blood trails
    -one hit kill stealth takedowns like Batman or Uncharted
    -Far Cry crafting system (animals needed for pouches etc)

    Playing on Hard, two solid hits will kill me so I've mostly been playing the stealth route
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.15. 21:15:03
  • TDC Geronimo
    #69878
    A previewk 99%a sima PS4es videó. Nem kell elhinni, majd keresgéled az állad elsején :)
  • Maxyka
    #69877
    Én megmondom őszintén nem ültem fel a horizon féle hype vonatra. Van egy olyan érzésem hogy pro-n 4k-ban biztos hogy beszarunk de hogy ez így fog kinézni sima ps, full hd tv-n jó 30frémmel Ezt nem nagyon tudom elhinni. Ennyi kraft lenne a gépezetbe?!
    Remélem a történetet is eltalálják, mert akkor day1-veszem...
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.15. 21:10:41
  • TBTPumpa
    #69876
    Friss reklámanyag:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.15. 20:57:04
  • TDC Geronimo
    #69875
    Horizon intro. Természetesen csak saját felelősségre

    [/spoiler]
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.15. 20:53:33
  • Kandurex
    #69874
    Nekem az első is az volt a csapnivaló harca miatt...
  • TDC Geronimo
    #69873
    ME3 pofáraesés volt? Mióta?
  • TBTPumpa
    #69872
    Neogaf-on már van egy-két vélemény. Eddig rendkívül pozitív a visszajelzés (látvány, hangzás, zene, harcrendszer, irányítás), az ottaniak szerint év játéka esélyes. 2 hét múlva meglátjuk. Bár ugye ezek csak az első benyomások, aztán lehet akkora pofára esés lesz a végére, mint a Mass Effect 3. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.02.15. 19:48:18
  • arty
    #69871
    azt hittem te hiszel az idegen hatalmak befolyasolasaiban :))))
  • TDC Geronimo
    #69870
    5 nap és horizon reviewk. 2 hét és itt a full
  • darkSectorxxx #69869
    Spoileres videó:

  • TDC Geronimo
    #69868
    Első 1 percben már úgy rángat a game, mint a picsa. Ahogy nézem unlockolt frém, de közelebb a 30hoz. Remélem pron normális lesz.
  • darkSectorxxx #69867
    Shoti milyen fasza dizájnt kapott, a lőszer számlálóval... :D

    Sokkal jobban tetszik ez a kijelző a fegyón mint hud formában a sarokban.
  • TDC Geronimo
    #69866
  • TBTPumpa
    #69865
    Kimentek a sajtópéldányok:
  • TBTPumpa
    #69864
    Nézem azt is. Csupán hozzászoktam, hogy az elmúlt 6 év játékterméséből, amelyben női főszereplő jelen volt - mutogatták elég rendesen. :)

    Néhány cím, amikben találkoztam ezzel:
    StarCraft II: Hearth of the Swarm / Legacy of the Void
    Batman Arkham City / Knight
    Tomb Raider 2013 / Rise of the Tomb Raider
    Witcher 2 / 3
    Resident Evil 6
    Mass Effect 3
    Overwatch
  • Ulthane
    #69863
    Inkább a csajod/pasid seggét nézd, mintsem ezt hiányolod egy játékból. Kinda sick, nem?
  • TDC Geronimo
    #69862
    A héten beindul a PR elvileg. Csüt/pénteken jön egy hosszabb gameplay videó végre és minden héten már lesz valami + beta is nemsokára
  • Evoluti0N
    #69861
    Annyira nem voltam felhypeolva a játékra az elején, de az utóbbi 1-2 hétben már eléggé fel vagyok. Igazából sajnos oda jutottunk, h a három nagy márciusi megjelenés közül: Horizon, Nier, Mass Effect, az utóbbi izgat legkevésbé. Ejnye, ejnye Bioware, pedig pár éve még kétpofára faltam a játékaikat.