121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • AntiHero
    #69511
    K*rva jó operátorok :O

    Nekem Mira az nagyon adja mivel inkább ez a kivárós játékos vagyok. De a jackal meg tökéletes ellentéte. A sok "rómingoló" defens operátort leszedi. :D


    SlickAdam
    #69510

    Arra sokan rácuppantak. :D De szerettem azt a játékot. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.05. 20:50:27
  • SlickAdam
    #69510
    en is egyszer rendeltem onnan, meg 2008-ban.
    sosenem talalod ki mit
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Midnight Club Los Angeles
    [spoiler]X360-ra :D

    [/spoiler]
  • TDC Geronimo
    #69509


  • AntiHero
    #69508
    Csinálom ezt a Hong Kongi miujságot..aztán nézem nem enged regisztrálni a Play Asiára.

    Mondom mi rák. Aztán rájöttem én már 2008ba is használtam ezt az oldalt még xboxhoz. :D

    Midnight Club: Los Angeles (Asia, NTSC J)
    Shipping €2.43
    Total €13.07

    Teljesen elfelejtettem milyen jó akciók is voltak itt. :D
  • Moby
    #69507
    Hát a 4.50 beta firmware már megvan, de sajnos nem lehet feltenni. A gép flaggelve kell legyen bétára, ergo béta engedélyezett account nélkül nem megy.
    Várunk.
  • orichalcos
    #69506
    Plusz tegyük hozzá, hogy a premier játékokat az ember előbb játszhatja a más időzóna miatt. :)
  • Bandicoot
    #69505
    Ez benne a szopó.
    Főleg akiknél belakott acc rendszer van meg share stb...
    Mindenesetre aki teheti és multira is fizet vétek kihagyni. Csak ez a 3 játék többet ér mint az éves plus...Csak ugye Sony jobbszereti a zokniárusokat.
  • Moby
    #69504
    Naja, csak nekem pl. nem opció ez. Én egy ilyen HK-s accountot nem tudok main accnak használni, és a felhőbementés meg nagyon kéne.
  • Bandicoot
    #69503
    Nem is a nagy olcsóságon volt a hangsúly.
    De jelen van az is sok játéknál de főleg a plus előfizuért.

    A plus tartalma és ára a lényeg. De azért a Horizon 358hkd-ért előrántva se rossz biznisz.

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.05. 17:53:49
  • Moby
    #69502
    Hát én beregiztem, de azonkívül, hogy a psnp tényleg olcsó, és psnp-vel a játékok is némileg, olyan nagy olcsóságot nem látok. Normál áron a HZD 400 HK$. Az feltöltőben 55 euro.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.05. 17:49:52
  • Bandicoot
    #69501
    Nincsmit.:)
  • Tatyla
    #69500
    jah tényleg nem figyeltem ,köszi
  • Bandicoot
    #69499
    Persze de akár itt is írtuk lentebb: Play Asia .
    Én innen lőttem. Régen is használtam mert néha usa acchoz adtak jóáras motyikat.
  • Tatyla
    #69498
    és megadnád privátba ezeknek a megbízható helyeknek az elérhetőségét?
  • LBandi77
    #69497
    A játékokat én sem értem,de az árak gondolom ott nem 27% a NEMZETI áfa.
  • Bandicoot
    #69496
    Hát biztos nem a kínai - japán nagy barátság...
  • Bandicoot
    #69495
    Nemhiszem.
    PP-t se, kivágja hogy nem jó a jelszavad.
    Ez az egyedüli hátulja hogy hokidolcsis giftkártyákat kell venni.
    De erre meg vannak megbízható helyek.:)
  • Kandurex
    #69494
    Egyébként ennek mi az oka? Mármint, hogy Ázsiát leszámítva, mindenkit torkon húgyoz a Sony?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.05. 14:16:41
  • Bandicoot
    #69493
    Tyhűbaz ez a gow3 remaszti így 4k 60frémen odavágóan ömlik le a képről..:-O

    A Sony mindenesetre tehet egy szivességet. Januárban mi kaptuk a szokásos aranyesőt torokra... Közben itt meg a torkonpisa mellé 2 fullos komoly játékot kiraktak ingyen... jövőhét meg ugye februári plus és Until Dawn...
    5000et fizettem a 3 havi plusomért eu-s store-ba...És kb kaptam 3 havi torkonhugyozást.
  • darkSectorxxx #69492
    Magyar karit meg pp-t (magyar karival regisztrált pp-t) semmilyen más régió nem fogad el. Túl egyszerű lenne a dolgunk. :D
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.02.05. 14:14:24
  • Tatyla
    #69491
    Magyar bankkártyát elfogad?
  • SlickAdam
    #69490
    najsz
  • Bandicoot
    #69489
    Az egész store full angol.
    A játékok Eng/China verziók vagyis vagy nyomod angolul vagy kínaiul. Éop most indítottam a Gow 3-at full angol. Nyelvváltásnál csak a kínai meg angol szerepel.
    Tehát iggen. Minden van full angolul -esetleg a 300 féle csöcsökre hegyezett Dead Or Alive kiegekben nem vagyok biztos. Az a kínálat szerintem csak nekik szól nálunk nem láttam ennyi szart hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.05. 14:00:59
  • SlickAdam
    #69488
    es MINDEN van full angolul?
  • Bandicoot
    #69487
    Ahogy alattam írták szórul szóra.
    És pont a playasia-ról vettem a giftkódot paypallal. :)

    Még halálpontos utcaszerinti cím sem kell.
    Hong Kong
    Majd megint Hong Kong
    És kinézel gyorsan egy kisvárosnevet onnan. Ennyi.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.05. 13:55:34
  • Evoluti0N
    #69486
    Elég. Pontokat pedig tudsz neten venni. Kapsz egy kódot, amit be kell aztán írni a store-ba. PlayAsia többek között árul.
  • AntiHero
    #69485
    Leírnád nekem a dolgokat hol kell pontot venni oda? Meg pontosan hogy regeljek be? Elég ha egy google Hong Kong címet adok meg?
  • Bandicoot
    #69484
    Na hölgyek urak addig bosszantott a plus kérdés és az hogy a Hong Kong store többet ad, beregeltem.
    Vettem potom 3600 forintért 80 hokidolláros giftet, 35 hokidollár 1 hó plusz.
    Januári plus játékaim lettek így ingyé a Gow3 remaster és az Aliennation - a gagyi sallang is persze amit mi is kaptunk.
    Árak? Akciók? 300-as hokidollár feltöltő cirka 12ezer huf. Ebből meg lehet venni 268 hokidollárért egy 12+3 azaz 15 hónapos plus előfizetést...És akkor még ott vannak akciók kedvezmények például a Horizon előrendelés olyan 13500 forintra jön ki.

    Úgyhogy kapd be Sony! Mától ferdeszemű lett a primary ps4-em....

    Rég meg kellett volna tennem... Kevesebbet mint az eu/us store sose kapnak. Viszont többet szinte mindig....És olcsóbban.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.02.05. 13:37:16
  • Moby
    #69483
    Nem, nagyon tetszik. Imádom. Azt is nyomom(gatom).
  • SlickAdam
    #69482
    de miert nem az elkezdett RE7-et folytatod? csak nem...?

    Utoljára szerkesztette: SlickAdam, 2017.02.05. 13:15:40
  • Moby
    #69481
    Tegnap feltettem (a gyári tökéletes működik természetesen minden hókuszpókusz nélkül, csak a honosítással szívtam picit). Viszonylag jóra be is tudtam lőni, szal nekimegyek én is.

    Más. Tegnap indult egy topik gafon, ahol 4.50 bétás accountokat adogattak körbe fw letöltésig. Sajnos ott is olyan szépen tudnak viselkedni a népek mint itt, szal mára bezárták a threadet :((
  • Kandurex
    #69480
    Ne biztass.
  • Moby
    #69479
    A youtube mindig segít ;)
  • Kandurex
    #69478
    Megbirkózok vele valahogy
  • Moby
    #69477
    Az egy újabb kudarc lesz. Egyik követi a másikat. :)
  • Kandurex
    #69476
    Szarul hangzik. A kedvem egyre jobban apad a játék után. Sebaj, úgyis Nioh terveztem.
  • AntiHero
    #69475
    Én egyik bossnál hagytam abba anno..vége felé talán chapter 11? 12?

    Annyira elbaszott volt a harc, hogy csak felidegesített..aztán ha elkapott instant halál...
  • Kandurex
    #69474
    Mindenesetre ma este (mert hát horror játék nappal játszani butaság) folytatom.
  • Kandurex
    #69473
    Valahogy nem homogén a minőség. Ahogy indult (~1.5 óra) és ahol most vagyok, nem szórakoztató és félelmetes, hanem frusztrál.
  • SlickAdam
    #69472
    ja hogy a füben sunnyogos resz? nem. nem olyan.
    viszont igy nem ertem a "csökken a szinvonal" dolgot. miert csökken? nem jönnek be az ezutani palyaszakaszok külsöre? mert a gameplay "marad".