121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • TDC Geronimo
    #69699
    Kijött a fallout 4 pro patch is
  • TDC Geronimo
    #69698
    melóból néztem linket ott nem jött be videó azt hittem azt linkelte, ahol benne van BF is :D

    Mindenesetre pakolom is fel ahogy kijön az fw
    Utoljára szerkesztette: TDC Geronimo, 2017.02.09. 16:49:51
  • arty
    #69697
    "MINDENKI FAKEZŰ!"

    nem mindenki.
    de extrém sok a balfasz, tehetsgtelen, dilettáns, igénytelen állat köztük :)
  • arty
    #69696
    jó, de honnan tudják előre, h milyen erős lesz a gép amin fut a játékuk?! :DDD

    ps4, slim, pro, xboxone, S, scorpio.... annyi gép van, egyre gyorsabbak, nem csoda h hetvenféle pécére... izé... konzolra nem tudják belőni!
    Utoljára szerkesztette: arty, 2017.02.09. 16:41:35
  • arty
    #69695
    szemetebb cheat, mint az egéremulátor :((((

  • darkSectorxxx #69694
    Haverom küldött valami képet, nem tudom ez kamu info-e:

    Destiny 2
  • Evoluti0N
    #69693
    Nagyon-nagyon remélem, h jó lesz. :) 1 nap maradt a tavalyi szabadságomból, amit ki fogok venni március 3-ra. Aztán mehet 3 napig a Horizon ájulásig. Ha nem lesz jó, akkor meg¯\_(ツ)_/¯. Majd vmi mást nyomok. Előrendelni nem fogom, ahogy semmit se szoktam, de másodikára azért már vili lesz, h mi a helyzet.
  • TBTPumpa
    #69692
    Az nem baj. Még Aloy öltözékeiről lehetne videót mutatni, arra kíváncsi lennék.
  • Evoluti0N
    #69691
    Hypevonat megy ezerrel.
  • Moby
    #69690
    Tudom, de ez sokkal keményebb dió az egész euban. Adózás, kultúrális kérdések, eltérő szabályozások (PEGI pl.*), stb. Van amit erőből áttolnak, van ami szélmalomharc. Ez szvsz inkább utóbbi. Látjáktudjáértik, csak azt is érteni kell, mennyire hoznák hátrányos helyzetbe pl. a lokális kereskedelmet a fogyasztó védelme címszó alatt.


    /ami ott működött, az kéne felszorozni tizenhattal, és bízni, hogy máshol is így átmegy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.09. 15:04:01
  • darkSectorxxx #69689
    Nem baszhatod, csak kinti bankkártya kell, vagy pp, kod.
    Kellemetlen a, de én is így élek aztán hogy később mi lesz, azt nem tudni.
  • darkSectorxxx #69688
    Most nem azért írtam így mert ezeket nem tudod csak azért írtam részletesen, ha más olvasná legyen érthetőbb.

    Amúgy amire te akkor gondolsz az az ezekszerint mint xbox live, hogy egyazon account régióját nem lehet utólag váltogatni, de ha erre gondolsz ez eddig senem volt, csak xlive-on, azt se használtam, csak mások mondták, hogy ott gond nélkül, volt lehetőség.

    Szóval ha így érted hogy hazajössz, akkor ja nem nyomhatod át magyarra .....
  • Tikal #69687
    Azt nem kell magyarázni hogyan kell kijátszani a rendszert, ezt már mindenki tudja, ez a tervezet pont ezt szeretné megváltoztatni. Mellesleg legutóbb mikor néztem még csak régiót se tudok változtatni PSN-n, tehát baszhatom a mostani accountom ha Magyarországra költözöm.
  • Tikal #69686
    Ezt értem, de az is geoblocking , hogy Magyarországról magyar kártyával nem tudom elérni az angol boltot. Egyébként ezt is meg akarják szüntetni ebben a tervezetben ( Digital Single Market ), de erről nincs szó a cikkben.
  • TDC Geronimo
    #69685


  • darkSectorxxx #69684
    Most nem tudom mire gondolsz, de a jelenlegi szitu:

    Bárhol vagy teljesen mindegy.
    A fontos az, hogy az account létrehozásához az elején régiót beállítod, aztán viheted ahová akarod.

    A bankkari meg megintcsak régió függő, melyik országban kerül ki, a pp megintcsak ugyanez, hiszen ott is a kártya van hozzárendelve.

    Bár azt nem próbáltam ha a pp ra tölteni és úgy kifizetni, de szerintem az se menne.
    Ilyenkor azt írja hogy jelszó nem stimmel, ami fake.
    Ja és asszem a legkisebb összeg 1500ft amit levon vásárláskor.

    Psn pontok régiófüggők. Acconthoz valót kell venni.
    Ps plus, at tudtommal www, vagyis egységes, ellenben abból is már volt szerencsém olyan, hogy ami only us, bár az pro kód volt.

    Szóval bármit, bárhol, bármilyen valutában vehetsz, berakod mindet primary-nek és kiválasztasz egy régiót, egy fő profilt, amin játszol.

    Ez nem steam. :)
  • Moby
    #69683
    Nem. Arról szól, hogy a megvásárolt vagy jogosult tartalomhoz eu-n belül bárhol hozzáférjek.
    "Az új szabályok értelmében a fogyasztók az EU-n belül utazva ugyanúgy hozzáférhetnek a megvásárolt online tartalomszolgáltatásokhoz, mint otthonukban. Például a Canal+ csatorna filmeket és sorozatokat kínáló online videotékájának francia előfizetője akkor is hozzáfér majd a Franciaországban elérhető filmekhez és sorozatokhoz, ha éppen Horvátországban nyaral vagy Dániában jár üzleti úton."
    Az UK pógár, UK sztórból, UK bankkártyával vásárolhat MO-n? Igen.
    A jogszabály a fogyasztót védi a geolockkal szemben. Nem szól semmiféle egységesített kiszolgálásról, vagy feltételekről, vagy bármi hasonlóról.

  • Tatyla
    #69682


    Hong Kong
  • Tikal #69681
    Arról szól, hogy vásárolhassak a UK store-ban otthonról, nem? De ez ugye nem megy most, csak akkor ha UK bankkártyám van.
  • Tikal #69680
    Azt se bánnám, ha azt is jelentené, hogy nincs DLC region lock, vagy lemezes és digitális verzió lock ( A witcher 3 lemezes mentéseit nem tudtam használni a digitális verzióval, pedig ugyanabban az országban vettem mindkettőt ). Ne legyen semmilyen kibaszott lock az EU-ban:)
  • Moby
    #69679
    Nem, ez rohadtul nem erről szól. Ez arról szól, hogy ne akadályozhassák meg a hozzáférést. Azaz ne lehessen eu-n belül geolock. Ezekben most sincs. Vagy legalábbis itt nincs, a PSN-ben. Steamben már pl van, csak ott a bibi, hogy nem EU tagállmok felé. Amire te gondolsz, az olyan mélységű beavatkozás lenne, amire szerintem nincs hatásköre brüsszelnek sem.
    A UK psn kódod itthon is be tudod váltani. Nem bármilyen accountra, de ez már belső policy.
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2017.02.09. 13:44:25
  • Ulthane
    #69678
    A legjobb lenne ha azt jelentené, hogy tudok bankkártyával fizetni bármelyik Store-ban.
  • Tikal #69677
    Ja jó... Akkor ez nem azt fogja jelenteni, hogy a UK psn code-t beválthatom majd otthon is? Vagy hogy ha visszaköltözöm Magyarországra akkor nem kell új accountot csinálnom ahhoz hogy a magyar store-t lássam? Vagy hogy ugyanazokat az akciókat fogja látni mindenki? :(
  • Moby
    #69676
    Ráadásul ez a dinamik baszkurálás egyre kevésbé opció, csekerbórd mellett ezt már nemigen lehet használni. Szal lassan ennek is búcsút lehet inteni (hálisten).
  • Moby
    #69675
    >Odafingja 1080pbe a CARSt

    Értem én, hogy nagyon keményen tolod a 3d programozást, de nézd ezt el nekik, hogy attól, hogy abban az istentelenül kurvaszar idtechben kézenfekvő a dinamikus felbontás, ettől még nem lesz mindenhol az. Van, ahol ez megoldható, meg van, ahol nem. A KZSF pl. olyan csodatechnókat tol, hogy az ember esze megáll, mégsem fix a frém, csak ha lecappeled 30-ra. Hát ez ilyen.
  • Totti5
    #69674
    Megpróbálta? nem. Odafingja 1080pbe a CARSt ami nem lesz 60 fps, hanem még 29et is benyalja. Miért nem 900p? miért nem dinamikus 1080p? ki a tököm veszi észre hogy esőfüggönybe 200nál leveszi a felbontást a több frém miatt? senki. De nem csinálja. Mondjuk ezek az autós játékok rossz példák, mert PCn is gányul futottak / futnak, de érdekes mód akadnak fejlesztők akik megoldják, próbálkoznak, jobbat csinálnak.
  • Moby
    #69673
    Nem, nem az. Ez döntés kérdése. Teljesen agyrém azt gondolni, hogy ne tudnák megcsinálni. Úgy döntenek, hogy inkább nézzen ki jól, és ne fusson jobban. Mert valszeg ez a tömeg igénye. Vagy mindemellett jó sokan, akiknek nem ez az igénye, hogy pontosan mennyien, ezt majd most fogja a sony feltérképezni a pro, és pro-t ilyen módon használók statisztikáiból. Egy konzoltopikban ilyet talán erős mondani, pedig ezt 100%-ban a konzolos énem mondja: ha a kiadók/stúdiók/platformholderek kezéből az igénytelenség jön, az nagyrészt nem azért van, mert nem tudnák, hogy az igénytelenség, vagy ne tudnák hogyan lehetne jobb. Az azért van, mert az igénytelenséget szolgálják ki. Mindenesetre az elmúlt 10-15 év annak a jegyében telt el a legtöbb platformot illetően, hogy a játékok nézzenek ki a lehető legjobban. BÁRMI ÁRON. Nos, az fps az egyik ára. A nagyobb tömeg okán fizetik ki azok is, akik amúgy abból nem szeretnének fizetni.
  • Ulthane
    #69672
    Amúgy az. Nézd meg hogy néz ki a Hitman, meg az Uncharted 4. És akkor mondd azt, hogy nem fejlesztői készség/képesség illetve szándék kérdése az egész.
  • Moby
    #69671
    Ez most is igaz a PSN-re. Milyen változást vársz ettől?
  • Tikal #69670
    Nem lenne rossz ha ez a PSN-re is vonatkozna
  • Moby
    #69669
    Ühüm.
    Meg a KZSF is azért lett jobb, meramúgy a guerrilla csupa fakezűekből áll. MINDENKI FAKEZŰ!
    Sőt. Szerintem minden fejlesztő síkhülye. Nem tudnak olyan kódot írni, ami egy jobb hardveren ne futna jobban! A lámoid állatok.

    Olyan tudathasadásos állapotban léteztek a pécé jelenlététől, meg ettől az egész helyzettől, hogy amikor új konzol jön, akkor hanyatt-homlok szaladtok a boltba, de amikor arról van szó. hogy a hardver, nos akkor hirtelen minden fejlesztő hozzon 500%-ot ki a gépből. Ha ebben ennyire hisztek, akkor minek váltottatok generációt? Hát nem elvárható lett volna a ps3-tól, hogy kitolja a TLOU-t 4K-n, 60fps-el? HÁDEHOGYNEM! FEJLESZTŐKÉRDÉSEAZEGÉSZ!
  • Ulthane
    #69668
    Na, beszéljünk inkább a hüvelygombáról.
  • darkSectorxxx #69667
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az tény, hogy a válaszokat megértem, téged zavart, csak az egy erősítés arra, amit nem akartam kimondani, ha igaz az amiről beszélünk egyeltalán.
    Vagy nem. Mert nem tudjuk a dlc-ig.
  • SlickAdam
    #69666
    egyebkent megint csak el lett szpojlerelve indirekt...
    mert ugyan megis miröl beszelnenk ugye... szpojler tag meg mindig egy nagyon komplikalt dolog to use.
  • SlickAdam
    #69665
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nem Darky szerint. tenyleg Ö az.
    es nem utalas van csak. RE univerzumban van. pont. es mar megbocsass, de ez szpojler, mar-mar "fordulat", hiszen mint irtam (mar vagy HAROMSZOR): nem erre szamit a jatekos. szandekosan nem toltak az arcodba a trailerek / bemutato videok.

    latszik, hogy egyikötök se tolta vegig.

    es hogy titeket ez hidegen hagy, az nyilvanvalo. kutyat se erdekli. arrol van szo, hogy MASOKAT lehet, hogy igen (meg akkor is ha nem szolalnak fel, mert mondjuk passziv tagjai a topiknak).
  • AntiHero
    #69664
    Mer lesz utalás???? OMG BAN PLEASE!


    Amúgy igazad van.
  • Ulthane
    #69663
    Ha nincs ráheggesztve ki van a képen, akkor bárki lehet, nem? Azért, mert Darky szerint az a valaki XY, nem szpoilerez semmit, mert az csak az ő véleménye, és nem tény.

    Na mindegy. Ez az utalás az ilyen meg olyan univerzumra meg beteg. Tehát ha azt mondom, hogy az Andormeda-ban lesz utalás Shepard univerzumára, akkor most elrontottam valakinek a játékát? Ugyan már. Na.

  • darkSectorxxx #69662
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én később valszeg megvenném, megvettem volna, csak tudni akartam mégis mint spinoff, tartalomba mit kapok, mert nekem nem elég az hogy belekben tocsog a játék, akkor Doom-oznék.

    Csakhogy apránként jöttek dolgok, egyrészt most merem neked mondani, mert te már játszottál vele, hogy pl a demo nagy szopatás volt, független attól, hogy ki mit gondol, ebben azok is egyet értenek velem akik megvették a játékot és tetszett nekik.

    A demó egy iszonyat nagy téma volt, egy deka ellenfél nem volt, csak a misztikusság, az agyalás, ha ezt csinálom, akkor az lesz, ha azt akkor amaz történik.

    Megmondjam ehhez képesz a játékban mi van, ami egyértelmű amúgy a játék első egy órájában?

    [spoiler]Semmi. Konkrétan semmi. Elárulom, hogy részben ezért döntöttem úgy hogy megnézem youtubon (kb a játék 80%-át láttam).
    Vagyis mint spinoff (most zárjuk ki azt, hogy resihez mennyi köze van, csak mint spinoff horror), a demoban azt sugalták, hogy ez valami brutál szerteágazó, összetett téma, tele lehetőségekkel, az a véglegesben mit csinálsz?
    A gyógyszer, meg lőszerek előállítása bonyolultabb szinte mint a játékban a "hopp, zárt ajtó, 3 szobával arrébb egy kulcs, szaladj már el érte".
    És ez nem túlzás, a demoba ölt x órám után, pl ezt látva elment a kedvem, hogy én magam kutakodjak.

    Komolyan a demóba az a sokféle lehetőség, annyira megfogott akkor, hogy full meglepett a végleges megoldás.
    Ilyen lehetőséget kihagyni, nem is értem.

    Arról nem is beszélve, hogy most a cuccok vizsgálata ha jól figyeltem semmi pluszt nem ad hozzá, vagyis ha valamit megvizsgálsz, max annyi haszna van a rejtvényekben, funkcionálisan, hogy a kód egy papír hátoldalán, stb.

    Nincs leírás alapján logikai rész, vagy tárgy, amit vizsgálódás alatt kinyitsz, átalakítasz, stb. Jó mondjuk ez az új részekben sem jellemző nagyon ez igaz.

    Végefelé meg úgy nyisz ki egy szekrényt, hogy van 3-3 kép a falon, és fogasd úgy a bal 3 képet ahogy a jobboldalon. De nem is tudsz hibázni, mert csak az a 3 forgatható, amit kell, és a falról leszedni sem lehet, nehogy túlbonyolítsák.


    Illetve picit hiányoltam az újrajátszhatóságot, szavatosságot.
    Van a MH fokozat, ami ad egy extrát, aztat ennyi.

    Skinek, ruhák kilőve az fps nézet miatt ugye. Az oké. De meg oks egy VR jàték, azt értem hogy ilyen, de a demó a bizonyíték hogy ezt másképpen is lehet, lehetett volna.

    Amúgy az hogy ronda, vagy mit mondtál, az nem vészes, vannak benne kis felbontású dolgok, melyikbe nincs ugye, ami viszont nem érthető, az a pálya, mert hiába van sok terület, kb 3 féle stílusban, textúrázottságban látod a pályákat.
    Vagyi hiába mész be 40 faházba, ha bellül közel ugyanaz a sárgásbarnás folyosók, falak, sőtt, sokszor tárgyak.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Na a hajót nem is említem, hát ott aztán a fantáziátlanság csúcsa.

    Bár ez szubjektív vélemény.

    Vagyis a lényeg, hogy számomra ezt majd olvsón később, mert max, határozottam max 2,5 végigjátszásra lenne elég.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Az meg hogy nem 6 óra hanem sokaknak 9-10, az oké, de ebbe benne van, hog, sok, nagyon sok területet ÚJRA kell játszani, kazettákon, illetve a végefelé van egyéb megoldás.


    Szerintem a VR miatt lett ilyen.
    Az első dlc az mutatja, mi lehetett volna minimum a játek logikai része, bár az sem vetekszik a demoval.
    Aztán a mostani dlc lehet még jobb lesz, csakhogy dlc. :)

    [/spoiler]
  • Tikal #69661
  • Totti5
    #69660
    Fejlesztők helyett optimákol a HW. PC fíling.

    Mi akadályozta meg őket abban hogy pl PS4en dinamikus felbontást pakoljanak alá = fix 60 frém mindenáron? senki. Csak bénák.

    Pcars banda PCn is az írtózatosan.
    Assetto is, évek kellettek mire fix 60 frém lett póverPCn is, pl nálam is. Volt ott szopás bőven vele.