121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • SlickAdam
    #69659
    lentebb valaszoltal törölt kommentre, szoval olvastad.:)

    utoljara:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    NEM, nem ismert, hogy ki van a dlc-ben. egy kep van csak a dlc-röl, amire nincs raheggesztve, hogy ki van a kepen. lehet barki.
    a karakter nem csak a dlc-ben fog feltünni. alap jatekban is benne van picit (ezt irja is a WARNING!-al ellatott hir a dlc-rol...).
    bar a sztoriba nem kavar be ez a bizonyos szemely (vagy megis?), elegendö csak a nevenek emlitese ahhoz, hogy azonnal kiderüljön, hogy a jatek igenis kapcsolodik a RE/Umbrella univerzumhoz. darky szerint ez magatol ertetödö, de NEM az. sose volt ugy reklamozva a jatek. es vegigjatszasnak is csak uccso 20%-ban derül ki lassan. ugyhogy nem picsogas vanik, hanem undorito ignorans szpojlerezes.
    erti?
  • Ulthane
    #69658
    Én nem olvastam a törölt kommenteket (hogy is lehetne, hisz törölték), de általánosságban fura nekem az, hogy valaki amiatt aggódik, hogy kiderül, hogy egy bizonyos karakter szerepel egy dlc-ben. A dlc-k szereplői ugyanis mindig ismertek, a sztorija is.
  • SlickAdam
    #69657
    be lehet fejezni a tegnap esti szpojlerezes kibeszeleset, mert a vegen megint leirja valamelyikötök...
    (idöközben törölve lettek a kommentek, nemtom feltünt-e)

    darky meg meg mindig nem erti a problemat (föleg vegigjatszas nelkül), s lathatoan te se. pedig eleg vilagosan leirtam (az egyik törölt kommentben), hogy miert az.

    darky! NE valaszolj! eleg a szofolyasbol. de tenyleg.
  • TBTPumpa
    #69656
    Inkább a Gran Turismo Sportot mutogassák, ne ezt a szennyet.
  • Ulthane
    #69655
    Szerencse, hogy két és fél óra után gyorsan eladtam a játékot, olyan unalmas volt, és olyan szánalmasak ezek a pincében járkáló szörnyek. Így felőlem Nathan Drake is lehet a DLC-ben, akár zöld hajjal is.
    Utoljára szerkesztette: Ulthane, 2017.02.09. 09:44:20
  • darkSectorxxx #69654
    Hát pl az vicces volt régen hogy nem mentek a remasterelt témák 30 felett ps4-en.
  • darkSectorxxx #69653
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mindegy, elnézést kértem, bár ennyi erővel elég veszélyes bármely játék kapcsán beszélni.
    De nem para, nem haragszom én, ki lett törölve a komment aztán meg van oldva, majd legközelebb még finomabban szelektálom a szavakat. :)

    Bár gyanítom hogy itt már mindenki végig vitte, nem mintha írtam volna hogy miképpen kapcsolódik valszeg a játékhoz, a dlc-t csak pár kommenttel utána írtam.
  • Ulthane
    #69652
    Majd a PlayStation 5-ben. Ami lesz, vagy nem, vagy mi. Vagy tudod mit? Majd a Pro-exkluzív címeknél 2 év múlva!
  • Moby
    #69651
    Kik mondták? Gémsztár?
  • darkSectorxxx #69650
    Mondtam régen, hogy azt mondták "minden játék" 60-al fog futni. Közel járnak a megoldáshoz. Még 3 év és menni fog.
  • Ulthane
    #69649
    Na, ha ez meg ennyire bizonytalan, pláne nem értem, mi volt ebben a szpojler! Egy DLC szereplői meg különben is ismertek mindig, szóval nekem ez kicsit picsogásnak tűnik.
  • darkSectorxxx #69648
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudni 100%-ig, mert bármennyi ismerőssel beszéltem, neten, bárhol, annyi fajta találgatás van.
    Konkrét megerősítés nincs, vagyis abban az értelemben hogy a külső miért lenne ilyen, ha ez télleg ő.

    Csak a DLC képen ugye olyan a csákesz mint Chris a 5-6. részben, csak mégsem olyan, lehet klón, Chris rokona, testvére, vagy csak simán kamu és a DLC-ben derül ki.
    Bárki is az, kevésbé van formája szegénynek. :D

    Ha viszont a grafikusok agya szállt el, és ez télleg ő, akkor olyan lesz mint az 5. részben a kastélyos dlc, ezzel próbálnak meg visszanyúlni gondolom valahogy a régi témákba, mármint hogy konkrétan vissza.
    De akkor megint ott van a legújabb cg film, amit nagyon várok már, csakhogy ott Chris nem szőke.
    És itt a probléma, ha ez 2016-2017-es filmek, és a cg-hez kötnék a dlc-vel a témát, akkor Chris külseje, ha ő lenne konkrétan, a kinézete is a filmhez hasonlítana.

    Ez csak találgatás, mert bárki, bármit mond, a fickó, ennyit nem változhat tekintve, hogy a Resi eseményeihez képest ez a jövő, NEM LEHET fiatalabb Chris, mikor már a Resi 5-ben "öreg" volt.
    Ha meg ez egy fiatalabb Chris, akkor a régi Resident-ek vajon mikor játszódtak?

    Ennyi erővel Wesker is lehetne. :D Rá inkább hasonlít.
  • Ulthane
    #69647
    Nahh, amint látszik, akkor ennek van is értelme. Lehet nyomogatni a turbó gombot, hadd izzadjon majd a konzol. :)
  • Ulthane
    #69646
    Ezt most én nem értem. Ez nem olyan, mintha azt mondta volna, hogy az Andromeda-ban de hülyén néz ki Cora a szőke hajával? Akkor most ez is játékélményt elrntó brutális spoiker? De hát nyilvános videóban van benne egy karakter, akinek ismert a neve.
  • TDC Geronimo
    #69645
    BF4 locked 60 :O
  • TDC Geronimo
    #69643
    Majd akkor szólj amikor, spoilert írok
  • TDC Geronimo
    #69641
    de jó hogy már végigvittem...
  • Seth
    #69632
    Azért néz ki úgy ahogy, mert most valós személyekről szkennelték az összes szereplőt. Amúgy tényleg bazinagy spoiler volt , dádá lesz...:D
  • Myselor
    #69628
    és szerinted ezt ki olvassa el?aki végigvitte
  • Myselor
    #69625
    tudod hol van kint?a játék végén és a resident evil7el foglalkozó posztokban.nincs kint midnenhol ezt most elbasztad :D
  • arty
    #69622
    :(

    pcars gyalázatmoslék mindenhogy, de a másik kettő elég szépen kisimult.
    viszont mostantól minden játékban van pró mód, szal nincs többé perfekt futóra tuningolás
  • Moby
    #69619
    Elég szépen kivasalták az assetto corsat. Jaj szegény Arty...


    #4KTVNÉLKÜLÉRTELMETLENAPRO
  • SlickAdam
    #69618
  • Tatyla
    #69617
    Tudnád mennyi helyen olvasom amikor valaki érdeklődik hogy sima vagy pro a legtöbb válasz:ha nincs 4K tévéd akkor semmi értelme...
  • Moby
    #69616
    Ja. Még mindig ott tartanak többen, hogy pro=4K.



    BOOST MODE FTW
  • Tatyla
    #69615
    Mi történt a Rainbow six siegeben együtt vagyunk squadban és külön rak be játékba más más squadokba?
  • AntiHero
    #69612
    Alpha vagy 1 bétába volt ez . Ki emlékszik már. :D
  • AntiHero
    #69610
    Tudod, hogy megy ez. :D elsőre majdnem megvolt..utána már csak rosszabb.. :D
  • Seth
    #69608
    Beta-ban volt időm kitapasztalni, kb meg sem tudott itt a teljesben ütni :). Twilight verzió sem sokkal erősebb
  • Seth
    #69607
    Hát valaki nem számolja a prológus-ost.
  • AntiHero
    #69606
    Hino-enma
  • Seth
    #69604
    Melyikről van szó pontosan?
  • AntiHero
    #69602
    Azok esti mesék gyerekeknek.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.08. 16:47:34
  • AntiHero
    #69600
    nem..verjem bele..utolsó kis hajszál élete mindig marad és elfogyok.
  • AntiHero
    #69598
    3. boss igen..nekem legalább is.. :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.08. 16:45:17
  • Seth
    #69596
    Há'me nem is nehéz
  • TDC Geronimo
    #69595
  • Ulthane
    #69594
    A Darkszósz meg minden más elég könnyű kérdés: Darkszósz.
  • Ulthane
    #69593
    HDR10 egyértelműen, a Dolby Vision licensz nagyon drága, nem szeretik a gyártók, a HDR10 terjed majd el és fut be karriert.
  • partizan182
    #69592
    TPS vs FPS: Az még a 90-es évek vége, nekeverd :)
    Akkor inkább már Dolby Vision vs HDR10. Checkerboard vs temporal upscale vs native 4K. Darkszósz vs mindenmás!
    Utoljára szerkesztette: partizan182, 2017.02.08. 15:03:44