121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • Ulthane
    #69591
    Na, pont a 4K játélkok miatt kell 4K tévét venni, nyilván nem a nem létező 4K-mozik miatt.
  • Ulthane
    #69590
    És a TPS vs FPS-t se.
  • partizan182
    #69589
    LCD vs OLED-et ne feledd :)
  • Evoluti0N
    #69588
    Hát nem király, h a PC vs konzol, Xbox vs PS mellé most már PS4 vs Pro is van? :D
  • AntiHero
    #69587
    Beszélgethetnénk a NIOHrol is, hogy mennyire nehéz. De hát senkit se érdekel. :D
  • TDC Geronimo
    #69586
    loál már megint a pro téma. Mióta megvan a gép csak olyan játékokkal játszom, amik jobbak, mint siman 1080p tvn. Ráadásul 3 hét és jön a 4.50 fw
  • LBandi77
    #69585
    Hát ez-az csak arra jó most a 4k hogy a pro néhány játékban mutatóban,de amire még használom a tv-t arra fölösleges.
  • Moby
    #69584
    Mármint az a szint, aki érti a viccet, amihez segítségképp még a smile is ott van?
    Nem, az sajnos nincs meg :(
  • Ulthane
    #69583
    Értem, tehát szerinted nincs értelme a

    * jobb framerate-nek
    * stabilabb futásnak
    * 4K felbontásnak
    * jobb szellőzésnek, ezzel csendesebb működésnek
    * a 4K nélkül is szebb látványvilágnak

    Ezzel az erővel játszhatnál egy NES-en is 2017-ben...Az is adja...
  • Ulthane
    #69582
    Már hogy ne lenne tartalom. Kismillió játék Pro patch-t kap, nem beszélve a native 4K-s címekről, mint pl. TLOU. Aztán továbbmegyek, a 4K-s videók YouTube-on, trailerek stb.
  • Mozes
    #69581
    3 hétig volt Pro-m, teljesen jó gép, csak ahogy írtam, annyi értelme van mint most egy 4k tv-nek. Ha lenne 4k tv-m, akkor én is azt vettem volna, ez nem kétség, de mivel arra sincs semmi tartalom, ezért a 3 éves elég profi FullHD tv-t nem látom értelme lecserélni.

    De nem akartam ebből itt flame-et, csak a hozzászólás tartalmi érdemi mivoltát nem értettem, ennek ellére, ha valakiben ennyi van, akkor ennyi van.
  • LBandi77
    #69580
    Egyenlőre igaza van,a pro félig 4k felbontásán kívül semmi tartalom nincsen rá.Szerintem a jövő héten én is veszek pro-t de hogy a tv-t nem cserélem le az vadkurvaélet.
  • Ulthane
    #69579
    "csak annyi értelme van mint most egy 4k tv-nek."

    Igen, ezt addig fogod mondani, amíg nem játsszol Pro-n egy jó kis játékkal 4k-ban. Utána soha többet.
  • Mozes
    #69578
    Látom a szint azért megvan :) ez az annak a nagyobb a cerkája akinek újabb vasa van, én már így 40 felött kinőttem, el tudom dönteni most minek van értelme és minek nincs, ennek megfelően vettem a slim-et és úgy hogy párhuzamosan használtam mellette 3 hétig a Pro-t. 1 év múlva meg mi lesz, lesz ez érteme a Pro-nak, azt majd meglátjuk, nem lepődnék meg, ha 2 év múlva jönni az újabb hardver frissítés ahogy pletykálják...ennek ellenére semmi gond nincs a Pro-val, csak annyi értelme van mint most egy 4k tv-nek.
  • darkSectorxxx #69577
    A mostani állapota, ha olyan mint a demo, akkor inkább simán nehéz, ha nem figyelsz, fejben ott kell lenni, nincs lébecolás meg agyatlan futkosás, nagyon óvatossan, lassan kell haladni.
  • darkSectorxxx #69576
    Demóban sem kellett, a váltás olyan volt mint a bb-das ban az hogy r1-el ütsz vagy r2 l1 l2-vel.

    Nem sok, addig fontos a taktika amíg nem ismered ki az ellenfeleket, ahogy a többi játékban. Gurulás mindig elég ha tudod mikor térj ki.
  • Bandicoot
    #69575
    Sajnos van benne valami mert a sok sírás miatt az alpha után butítottak. De még így is a BB/DS felett áll,más.
    Viszont az a keménység ami az alphában volt sajnos odaveszett. Ott durván számított ki ellen milyen stance,milyen támadások....
    De a hiszti nagy úr.:(
  • Moby
    #69574
    Mi itt nem veszünk slimet. Továbbmegyek. Nemigen vesszük emberszámba a slimgépeseket!
  • LBandi77
    #69573
    Ez lehet hogy így van,de amit olvastam tesztet ott azt írták hogy ennek a nagy része csak ott van és nem nagyon használta a végigjátszás során csak a középállást.Amit meg én láttam twitch-en ott meg a parry helyett a végén ilyen kivégzés animáció volt a mobok ellen.
  • Bandicoot
    #69572
    Sokkal összetettebb és mélyebb a harcrendszere mint a soulsborneoknak.
    Emiatt is hullanak sokan,itt nem elég egy dodge/parry páros a harcok zömében.
  • AntiHero
    #69571
    3. pályáig könnyű volt. Itt meg már sz*pás van bőnyállal.

    A 3. bosst meg hagyjuk is miket csinál... :D
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.08. 11:03:23
  • Ulthane
    #69570
    A játék könnyű, csak gyakolrás kérdése, bármikor megcsinálja Darky, csak nem jön be neki az atmoszféra, így minek játsszon vele?!
  • Mozes
    #69569
    Sziasztok!

    Mennyire hangos nektek a PS4 slim. Nem tudom azért hallom elég rendesena ventilátort amikor játszom, mert kicsit be van építve a gép és nem 100%-os a levegő mozgása vagy alapból mindig ennyire felpörög a ventillátort. Tudom ez szubjektív, de azért kíváncsi lennék mások tapasztalatára, mennyire pörög fel nekik a venti.
  • AntiHero
    #69568
    Másabb. De nem sújtalan. Most kezdtem a 3. pályát..most már nehéznek érzem. :D
  • LBandi77
    #69567
    Még nem vagyok meggyőzve,majd olvasom amit írtok aztán lehet beszerzem.Néztem twitch-en a dark souls speed runnerek haltak rendesen.De amit láttam nem is tudom hogyan fogalmazzam meg,talán az a jó szó hogy olyan sújtalan a harc a souls-born-hoz képest.
  • AntiHero
    #69566
    3 órát toltam az este. Eddig nagyon tetszik.

    Nehéz e? Mint egy dark souls. Ha türelmetlen vagy akkor pikk-pakk halál.
    Pályát ki kell használni.
    Van lehetőséged, hogy nem lekaszabolod, hanem: belököd a tűzbe, lelököd a sziklán\tetőn az adott ellenfelet.

    De van olyan is, hogy direkt szopat a játék és egy "mini boss"-t berak egy 2x2es kis házba. Győzd le.. :D

    Pálya amit eddig láttam hangulatos.
    De ha 100 órán át ezt kell néznem...hááát.. már nem lesz az. Remélem nem csak ilyen helyszínek lesznek mint a 2. pálya.

    Első pálya pl bloodborn-ra emlékeztetett. Az jöhetne még. :D

    Boss az 2db volt 3 órán belül (na jó 2 órán belül, mert 2. bossnál haltam párszor)

    Eddig a bossok is ötletesek voltak. Főleg a 2. boss.
    Utoljára szerkesztette: AntiHero, 2017.02.08. 09:33:17
  • LBandi77
    #69565
    Na milyen a game?Vérhugyozós vagy csak simán nehéz?Netán easy,Darky szavaival élve.
  • TomStorm
    #69564
    Fallout 4-et nagy dicséret érdemli részemről még ha néha borzasztó is a grafika.
    Jó a hangulat és a párbeszédek.Audio része is profi.L17 most de nem dobál küldetéssel oda ahova ez a szint illik.
    Megfelelő nehézséggel teljesítem a küldiket random "normal" módban(Hard most húzós volt ez alapjában véve nehéz játék szerintem)

    Loot az elején rohadt unalmas de aztán érdekessé válik.
    Nagy hangulata tud lenni a játéknak!!
  • TomStorm
    #69563
    Nekem holnap jön RE7.Horizon-ig kellett valami hát rá gondoltam:)
  • AntiHero
    #69562
    Na akkor NIOH :3
  • Kandurex
    #69561
    De itt van ez a Nioh. A hétvégére behúzom. Lássuk van e alapja a kritikáknak!?
  • Kandurex
    #69560
    Van. Nem is olyan rég az RE7 csatlakozott a szindikátushoz. De pl. Bloodborne-t (ha-ha) is jónak tartom. Vagy az Uncsi 4-et. stb.
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.07. 18:20:26
  • SlickAdam
    #69559
    van egyaltalan olyan jatek, amit jonak tartasz? (gyerekvotammegesmaskentlattamavilagot memorylane cuccok nem szamitanak)
  • AntiHero
    #69558
    Az a betü :o
    Akkor elleszek vele. :D

    Siege dlc is most jött..

    Mar csak a melóba kellene felmondani, hogy időm is legyen. :D
  • Kandurex
    #69557
    Szinte biztos, hogy jobb lesz, mint a játék:))
  • TDC Geronimo
    #69556
  • AntiHero
    #69555
    Mennyi?
  • ppista
    #69554
    Rengeteg időt kellene beletolni (farmolni mint az állat) egy-két trófeába, amihez nincs se időm se kedvem. A DaS1-2., meg a BB ezt sokkal finomabban csinálta, szinte csak játszani kellett vele, és már hullott is. A Demon's-ban szintén el volt cseszve a ritka kövek farmolásával, főleg az a kurva pure blade stone-nal, amire ráment rengeteg órám. Bántam is utána.
  • SlickAdam
    #69553
    es itt a trailer :D
    "she's a real snake eater"
  • TDC Geronimo
    #69552
    Most nézem hány boss van Niohba...