121194

status.playstation.comgamefaqs ps4PSN IDs


NEM JELÖLT JÁTÉK SPOILER-ES HOZZÁSZÓLÁS, KÉP KITILTÁST EREDMÉNYEZ!
A warezzal kapcsolatos minden hozzászólás törölve lesz!


SG.hu Discord
  • arty
    #69940
    " ...semmilyen fos,,.. "

    a fosfrém okának egyik jeles személyiségét látjuk megnyilvánulni.

    te kandurex, mérnem állsz át teljesen youtube videok "játszására" inkább? :D
  • TDC Geronimo
    #69939
    Én várok pcs kulcs akcióra aztán megveszem majd
  • TomStorm
    #69938
    For Honor-al mi a helyzet.Megvette valaki?
  • Evoluti0N
    #69937
    60 FPS-sel nyomul majd a játék. Szóval érthető a gyengébb graf. Ilyen játékhoz nem is nagyon illik a kevesebb.
  • TDC Geronimo
    #69936
  • Kandurex
    #69935
    +

    A grafika, így a Horizon videók után, eléggé felemás, ...semmilyen fos,,... és még mindig nem értem miért kötik le a szemüket?
    Utoljára szerkesztette: Kandurex, 2017.02.17. 14:07:55
  • TDC Geronimo
    #69934
    Take on the challenge of Resogun with 4K HDR support, higher resolution & improved graphical quality with the #PS4Pro update, available now.
  • Evoluti0N
    #69933
    Ez a videó után a Nier: Automatáról alkotott véleményem pozitívból vegyesre váltott át. A demót játszottam és nagyon tetszett. A harc, a karakterdesign, a zene, a kameraváltások, a bossharc, mind zseniális volt. Azonban, amit ebben a videóban látok, az egy kicsit elkeserítő. Baromira sivár az egész. A város is baromira üres. Ok, tudom, h posztapok, de a TLoU is az volt, ahogy Fallout sorozat is, mégse érződött a világ ennyire üresnek. Lehet, h jobb lett volna, ha nem open world a játék, de ne legyen igazam. Nagyon reményekkel vártam a játékot a demó után.

  • TBTPumpa
    #69932
    Dat 0day patch:
  • Moby
    #69931
    Fessél magadnak egyet. Ő is csak ezt tette. Ilyen az, amikor a rajongó milliószor igényesebb, mint a gyártó. Mindennapos dolog.
  • ppista
    #69930
    Csesszék meg, nekem kell egy ilyen!
  • LBandi77
    #69929
    ps4 pro
    Nesze ps1 pro.
  • Moby
    #69928
    Beteg :)
  • TDC Geronimo
    #69927
    lol

    So this is insane detail... ants... that move... on a tree, in an open world... BRICKS SHAT! The game didn't zoom in on that to show me, I just used the camera to cause I wanted a tree close up.



    GG :D
  • TDC Geronimo
    #69926
    gafról

    Ok so on a PS4 Pro, 4k TV, ummm this gif has never been more appropriate. HOLY SHIT.

  • Moby
    #69925
    Ezek a trailerek nem valami jók. Mindegy. Én kivettem magam a munkából megjelenésre.


    /najó ez barokkos túlzás :D Elfáradtam picurkát mostanában, amúgy is pihentem volna picit, de az időzítés szándékos.
  • darkSectorxxx #69924
    2. videó 0:05.....
  • Kandurex
    #69923
    Szép.
  • Maxyka
    #69922
    Neogaf os hozzászólás:

    "I have no idea what the fuck is going on but this is cool as fuck"

    Aloy múltja egyébként eléggé titokzatos lesz, Maga a szereplő is komoly és csavarokban gazdag történetet fog kapni, de aki olvassa neogaf ot néha annak le eshet miről beszélek :D Na de irány a meló, előrendelve!
  • Maxyka
    #69921
    Engem a Horizon Intrója amit gero tett ki az gyözött meg a vásárlásban. Ahogy megy a kamera a szép táj háttérben pörögnek a fejlesztő nevek lágy feelinges zene szól, Talán A TLOU-ban kapott el a feeling legutoljára aminél éreztem hogy hmm.. ez jó, és van hangulata pedig én már nagyon régóta kiégetnek érzem magam, nem nagyon szoktak kiváltani belőlem érzelmeket sem érzéseket a játékok, TLOU -volt mostanság aminek ez sikerült de ennél a címnél újra ezt éreztem mikor néztem az introt és hallgattam a zenét, bár a TLOU- esetében egy apával könnyebben tudtam és tudnék azonosulni mint egy női karakter főszerepében. Lehet a Tömbradír is ezért maradt ki az életemből. Hát meglátjuk. Kihagyni nem érdemes semmiképpen sem. A zene és a látvány világ kárpótol ha a sztori még se jönne össze.
    Utoljára szerkesztette: Maxyka, 2017.02.16. 20:59:03
  • arty
    #69920
    vicceltem!

    amugy most bennevagyok az alairasgyujtesben ugyis, csinalj szervezetet es jovok freesync tvkonzol aktivistanak :))

    ha meg mindig moslek a mobilsg, akkor ez moby hszere ment ;)
  • Moby
    #69919
    >de szerintem pc-n se jobb a játékfejlesztés.

    Na ilyet én sohasem mondanék. Az maga a kénköves pokol.
  • darkSectorxxx #69918
  • Evoluti0N
    #69917
    Crash Bandicoot N. Sane Trilogy Lands on PS4 June 30
  • Ulthane
    #69916
    Hát nem tudom, nekem ez a Jurassic Titanfall nem jön be valahogy. :-/ Próbálom-próbálom, szeretni, de egyelőre nem megy, na.
  • Ulthane
    #69915
    Legalább nem 5-8 giga mint általában.
  • darkSectorxxx #69914
  • Tatyla
    #69913
    ez szerintem kurva jó lesz,már látom mit össze fogok vele szöszmögni...
  • Bandicoot
    #69912
    Én rohadtul nem szarnám telibe a TLOU 1-et is a botŕányszar framerate miatt dobtam és remélve vártam hogy az új genen valami mód full minőségben élményrombolóan szar framerate nélkül tolhatom. És bevállt. Ég és föld volt az elménykülönbség.
  • Maxyka
    #69911
    Downgrade patch ? :D
    Nagyából egyetértek azzal amit moby írt de szerintem pc-n se jobb a játékfejlesztés. Ott meg úgy vannak vele hogy lesz annyi fps-amennyi lesz azt majd ha nem tetszik akkor pumpálj még fél milkát a gépben az majd ki izzadja. Na persze konzolokon erre nincs lehetőség. Itt nem is az a probléma hogy nincs igény 30ról 60fps-lépésre hanem ha már 30 az legyen már lockolt az istenverje meg. De ha kiadnak egy TLOU-2 bizonyára mindenki telibeszarná hogy az 30lockon vagy döcögve fut mert hát élmény az úgy is.
  • TDC Geronimo
    #69910
    Guerrilla Games ‏@Guerrilla
    For those interested, #HorizonZeroDawn will receive a day one patch of around 250MB.
  • Ulthane
    #69909
    A Mass Effect 3-ból semmi pofáraesés nem volt, annak úg volt tökéletes a vége, ahogy volt. Elképesztően összerakva, csodálatos darab, a tirlógia ékköve. Mai napig kedvenc marad az a befejezés.
  • TDC Geronimo
    #69908


  • ppista
    #69907
    Tudom hogy nincs túl sok esélye, de harminc év teljesen hiábavaló lottózás megtanított optimistának lenni. :)
  • Moby
    #69906
    Nincs közbenső. Két/több platformozás van. Jelenleg nincs más/jobb. Ami azért is jó, mert folyamatosan lehetnek olyan igényeim, amit még véletlenül sem próbálnak kielégíteni :D


    /pedig egy "freesyncet a konzolokba-tévékbe" kampányba már nagyon bele kéne állni :D
  • arty
    #69905
    van közbenső !!!!

    PS4 PRO :D

    (meg az Xbox Scorpio :P )
  • ppista
    #69904
    Sajnos igaz.
    Nálam az is gond, hogy a pc legozástól és kínlódástól alapjaiban írtózok, úgyhogy nálam az alapból kilőve. Többször is próbálkoztam visszatérni az elmúlt húsz évben, de egyszerűen képtelen vagyok rá. Jó volna valami közbenső megoldás, ami egyesíti a pc és a konzol előnyeit. és teljesen ki volna gyomlálva belőle annak összes hátránya.
    Na olyan soha nem lesz, így nálam marad a kisebbik rossz, a PS.
  • arty
    #69903
    bocs, akkor beírtam egy egyest pízatesztből magamnak ;)
    és így/akkor/amugy logikus amit írsz...
  • Moby
    #69902
    A brutál szépről nincs kétségem. A többiről van, de ahogy írtam mámindegy. Ha lockolt 30 akkor mégfaszább. Viszont ezt prón 4K-n kell tolni, nincs mese.
  • TDC Geronimo
    #69901
    Gafon most olvastam csávót sima PS4en tolja azt mondja lockolt 30 és brutál szép :)

    Day 1 patch nélkül