40520
  • Amaymon
    #498
    Pont arénához kell az igazi skill, tökéletesen tisztában kell lenni a lapok értékével. Kizárt, hogy nem ad klassz specifikus lapot. A pro arénások fenntartják magukat csak arénából. Már írtam első néhány lap után lehet tudni milyen típusú decked lesz, onnantól kezdve fantázia és játéktudás kérdése, hogy az esélyek figyelembe vételével milyen végleges aréna paklid lesz. Brutális sokféle módon lehet nyerni, rengeteg win kombináció van arénában, nem mindenki képes egy ilyen egyszerű játékban sem szűrni, kockáztatni, szisztematikusan dönteni választáskor. Szinte biztos vagyok benne, hogy az aktuális háromból nem véletlen sorsolja a választható aréna lapokat (legalább egyet). Esélyekkel dolgozik a játék, mint a játék elején. Sokkal nagyobb valószínűséggel oszt le low manás lapokat, mint végjáték lapot. Persze betesz, mert mint írtam esély alapú, de azokat ki lehet dobatni onnan. Ha valaki nagyon rászűkült a 80 iq-s konstruált deckekre az arénában megszívja.
  • Anthrax
    #497
    Viszont shaman nagyon tetszik, Basic pakli eddig bejön, kellene egy overloados is, de ahhoz nagyon sok lap kellene
  • Anthrax
    #496
    Én szimplán nem tudok normális paklit összerakni arénába, bár ez lehet majd sikerül ha többet játszok vele,de eddig max 1et nyertem. Playben meg a sima basic paklival nyerek :D
  • bujcsik555
    #495
    Nekem se jön be annyira mint gondoltam. Nagyon függ a random faktoron az egész. Persze ez nem hiba, ez a játék lényege, csak ez előtt sose játszottam ilyesmivel és így nekem nagyon bosszantó.

    Pedig örültem először hogy lesz valami játék ami elfut a laptopomon és érdekel is, de marad a sakk meg a AoE2
  • anadrex
    #494
    Nem lesz nálam hosszú életű ez a játék, arénában állandóan olyan kasztokat kapok amik lap függők. Rugóhoz nem kapok se shap-ot se vanhish-t , mage-hez nem kapok flamestrike-ot. Uccsó 2 arénám 3/3 lose. Ellenfélnek meg olyan paklija van, hogy másnak constructedbe nincsenek olyan jól összeválogatva a lapok. Nevetséges.
  • hawkie22
    #493
    Ránéztem megint Hearthhead.com-ra, hogy a napi küldikhez kirakjak pár paklit. Olyan jól ránéztem, hogy minden kaszthoz készült egy basic pakli, jelenleg ezekkel a paklikkal veretlen vagyok. Összesen 11 meccset játszottam velük eddig, ebböl 6 priest, 4 hunter és 1 lock. Zsinórban 11 gyözelem. Ma folytatom, remélem a sorozat nem áll meg, ma reggel értem el a One Star Platinum-ot. :)
  • MEdievil
    #492
    Silence. ;)
  • Murmur
    #491
    Szép. Nekem legendary+rare+golden common az eddigi rekordom 1 csomagból. :)
  • Anthrax
    #490
    dropboxot nem szereti sg :S na mind1 itt a link
  • Anthrax
    #489
    0-2 meccsből ezt nyitottam :P
  • Negritis
    #488
    én tegnap szereztem keyt :D
    eddig a mage amit tolok, de most épp 'kiéheztetett' egy priest
  • anadrex
    #487
    Egész eddig jól ment basic paklival is. Tegnap óta viszont nem tudok nyerni :D 6 kör alatt vernek el az inner fire, lightspawnos priestek :D
  • anadrex
    #486
    Hehe, vicces. Dobtam fel 10 eurót battlenet balance-ra erre ilyet ír, hogy 1 és 3 napon belül érkezik meg az accountomra. Mi ez már? Egyből levonja a pénzt akkor mire kell még nekik a 3 nap?
  • MEdievil
    #485
    Meg lehet csinálni csak baromira fárasztó. Most ez után a 11 meccs után rendesen kiégtem és nincs kedvem ma már arénázni.
    Amúgy én akkor vagyok meglőve amikor nincs Mage-Priest-Warrior. Azért nagyon nem mindegy hogy épp a kedvenc kasztodat kapod vagy azt amivel alig játszol. Nyilván Trumpnak van elég ideje fejleszteni mindent így nem is csoda hogy jól megy akármit is választ.

    avengir igazából nagyjából rendben van csak 1-2 dolog van eltúlozva. Pl: mindcontrol nem elég hogy megfoszt a legerősebb lényedtől de még pofán is vág vele :) De a mostani 9-2.ben pont sikerült 3x is Priestet verni mage-el. Pont ezért raktam be counter spellt. Gyönyörűen működött, turn 6-7 környékén felraktam majd turn 7-8 kidobtam valami finom csalétket amit biztos hogy mindenképp el akar lopni. Az egy kör kimaradsz pedig elég fájdalmas tud lenni végjátékban.
  • Amaymon
    #484
    Mi az a top tcg?
  • avengir
    #483
    &? A héten néztem a top streamet 9000 kovetovel, a srac feladta a 4. korbe; en a kezebol levo lapokkal, pedig lehoztam volna. Tovabba meg mindig nem jatszanak a jatekkal az igazi top tcg playerek, tehat jelenleg "vakok kozt a felszemu a kiraly" elv ervenyesul, amig nincs eleg bontott lapod, addig pedig rengeteget szamit a szerencse faktor es masterbe rohadt nehez feljutni megfelelo lapok nelkul.
  • Amaymon
    #482
    Szép Trump naponta kétszer hozza a 7-9 wint. Nem tudom hogy csinálja, cinkeltek a lapjai.
  • Amaymon
    #481
    3-0-ra kikapott magetól a hétvégi turnén a priest nem kispályás paklival. BO5-ben :)
  • avengir
    #480
    Nem lesz több wipe. És jelenleg a priest a legerősebb kaszt.
  • MEdievil
    #479
    9-2 Arena. Jól hozott a konyhára :)
    Elvileg egy az öthöz az esélye 2 paklinak (csak 9 győzelem esetén)
  • Murmur
    #478
    Sehonnan.
  • Anthrax
    #477
    Rankeden honnét tudom,hogy mennyi meccs kell,hogy feljebb jussak ?
  • Amaymon
    #476
    Inkább azon izgulj, hogy a nehezen megszerzett rare vagy legend lapjaidra, deckedre ne jöjjön wipe. :) Ez mindig is ingyenes játék marad max majd kiadnak hozzá a béta végén starter packokat.
  • antiqueA
    #475
    Ez a hunter egy kicsit erős lett. Nem?
  • Fletley9
    #474
    bármeddig hisz béta után ingyenes lesz :D (vagyis gondolom előbb nyilt béta és aztán, de onnan ugyanott vagy)

    Daily quest másnak se volt még ma?
  • pike011
    #473
    Beta meddig lesz? Mert sajna csak hetvegen kaptam kulcsot es 1 orat tudtam jatszani. Egesz heten nem tudok jatszani csak hetvegente. Ezert erdekelne hogy meddig van meg alkalmam jatszani vele?!
  • antiqueA
    #472
    Óóóó... pedig egyszerű :) Az nem gond, és nem is meglepő :)
  • Fletley9
    #471
    Felveszed barátnak és ott van a neve mellett kis kard ikon. hátránya: semmi gold nem jár érte.
  • antiqueA
    #470
    Lehet valahogy friend-el játszani?
  • samyr
    #469
    http://www.hearthpwn.com/decks/15388-beast-hunter

    Hunter beast paklim. Még lehet rajta javítani.:)
  • kisfigi
    #468
    Random lapok, nem a sajatjaid kozul, es nem az arena a lenyegi resz! A play:) azon belul is gondolom a ranked play :D
  • Amaymon
    #467
    Jobb is, hogy nem ott mentél. Rontottad volna a rejtett statod valószínűleg.
  • Aradebil2
    #466
    elég jól el van rejtve ez a ranked/unranked dolog,most vettem észre hogy unrakned voltam, és nem értettem miért nem léptem szintet :S
  • Amaymon
    #465
    Hm...ez az Acolyte érdekes lehet 2 Power World Shield mellett egy priest pakilban. Kombónak a Shattered Sun Cleric, Temple Enforcer esetleg a Dark Iron Dwarf (ha sebezni is akar).
  • MEdievil
    #464

    Legjobb taunt ever :) Ezt üssék!
  • mukika
    #463
    A rejtett questek listája - itt egy lista amit érdemes csinálgatni egy csomó aranyért. AI ellen felszintezni az összes hőst 10-es szintre + elverni az expert AI-t és közben meg is van a 100 győzelem kb. ez egy csomó arany amikből arénát érdemes menni, nem éri meg 100-ért pack-ot venni szvsz.

    és igen sok-sok stream nézés és tanulás. hearthhead.com-on pedig van minden class-hoz basic deck.
  • Amaymon
    #462
    Mindenképp nézz Trump streameket, gondolom nem ismeretlen neked. HS arénában zseni a srác. Csak az ott keresett goldból játszik, szinte kizárólagosan arénát.
  • Aradebil2
    #461
    Na végre én is kaptam egy kulcsot. Van valami tippetek arra,hogy hogyan lehetne minél több expert packot kifarmolni hatékonyan real money nélkül? Arena egyelőre nem jön szóba,mert nem igazán ismerem minden kasztot (+ az expert lapjaikat). Csináljam a napi küldiket,és aranyból dekkeket vegyek? Vagy a goldot spóroljam arenara?
  • Fletley9
    #460
    Kellett emlegetni, az előbb jött velem szembe egy mage 3 polit meg 3 víz/jég elementált is eltolt a meccs alatt..de vesztett :v
  • MEdievil
    #459
    Engem mindig zavar az a sárkány, meg retket ültetek az a dinnye nem tetszik! :)