40520
  • Amaymon
    #578
    Az is jó akkor ha van fölé valami írva különben elveszik a lényeg a hearthstone felirat.
  • antiqueA
    #577
    ez
  • Amaymon
    #576
    #573 második
  • Anthrax
    #575
    3
  • mukika
    #574
  • mukika
    #573
    1:

    2:

    3:

    4:
  • TBTPumpa
    #572
    Banner anyag:
  • Fletley9
    #571
    Erre rég rájöttem, legalábbis a pap paklimnál ,hogy az elején nyugodtan fel lehet áldozni pár kört/hp-t aztán mikor megvannak a lapok lejönni belőle. csak kicsit fáj és félő feláldozni akár 10-15 hp-t i mire játékba jössz.
  • Amaymon
    #570
    Még gyerekcipőben van az egész meta, mindenesetre az nagyon jól lejött, hogy érdemes kuporgatni a lapokat, csak annyira hogy épp meglegyen a board control. Szép komótosan lejátszani a stratégiát akár health beáldozással az elején. Mondjuk ez evidens, csak high end constructed paklik esetén én spec nem láttam eddig hogyan megy ez arénán kívül. Basictól-expertig szinte körönként fordul a kocka, ha behúz egy passzoló lapot.
  • Fletley9
    #569
    Ha belegondolunk nagyon rizikós kijátszani is meg nem is. valami biztosabb lett volna persze ha lehívja, de a warri pakli tele volt nagyobb fegyverekkel, szóval egy részről érthető.
  • Amaymon
    #568
    Én is azt néztem, hogy nem nyomta le a weaponra, valószínű akkor is csak egy körrel tovább bírja.
  • Murmur
    #567
    Pl. Blessing of might, Ysera... :)
  • Fletley9
    #566
    Kripp nagyot throwolt azzal, hogy nem játszotta ki az ooz-t Artosis gnomja meg ááá izgalmas volt :D
  • Negritis
    #565
    Artosis nyert :D SC2-t néztem fel se merült bennem h nézzem
    bánom a vége brutál volt
  • jazzy
    #564
    leper gnome op
  • Anthrax
    #563
    Sajnos nem emlékszek rá ki volt az, hearthheaden kiírja ki rajzolta és ott láttam magyar nevet
  • Murmur
    #562
    Csak nem Boros&Szikszai? Ők elég ismert grafikusok, pl. MTG lapokat is szoktak rajzolni.
  • mukika
    #561
    [URL=http://us.battle.net/hearthstone/en/blog/11100276/]"Will there be any wipes in the future?[/URL] - We don’t anticipate any further wipes. This goes for both the Hearthstone beta and after the game’s official release. Any progress made during the beta after the wipe will be retained through the release of Hearthstone, such as new cards you obtain, levels that you gain and ranks you achieve. Basically, you’ll now be able to keep your stuff."
  • Anthrax
    #560
    Néztétek,hogy van olyan lap amit magyar emberke rajzolt ? Lesz wipe megjelenésnél ?
  • mukika
    #559
    nem lesz több wipe, megjelenéskor sem. hivatalos megerősítés is van, bár blizzard, szóval...
  • Amaymon
    #558
    Agyvérzést fogok kapni mikor megjelenéskor törlik a legend lapokat mint ysera :o Lehet hónapokig nem adja be újra őket az aréna rewardként.
  • Anthrax
    #557
    de kicsit elszomoritó, hogy pala+priest mindenhol :S
  • mukika
    #556
    helyette Coldlight Oracle... :D kommentátorok meg helyeseltek, hogy ez volt a legjobb döntés.
  • Anthrax
    #555
    viszont mage deckje tetszik, túlélésre megy és 3-4 dmg lappal befejezi gamet
  • Anthrax
    #554
    Pyro+frostbolt :S
  • Amaymon
    #553
    Yaya igazat szólsz, ezzel mindenkinek tisztában kellene lenni, aki bneten játszott abban az időben vagy ennyire torzítja az agyakat az eltelt idő? Gyakorlatilag a wc3 normál játékmódja anno kihalt a dota "custom map" miatt.
  • mukika
    #552
    Artosis vs Krip döntő lesz.

    Reckful elég nagyot hibázott g1-ben, kezében volt a meccs...
  • Unknow
    #551
    + mielőtt okoskodsz legyél azzal tisztában, hogy miről beszélsz. A DOTA-nak kb annyi köze volt a blizzardhoz,hogy tényleg arra készült a custom map. (Ami egyébként egy AOS klón, örülök,hogy segíthettem.) A LoL pedig jobban hasonlít a Warcraft 3 -ban pedig volt egy kb a dotával együtt megjelenő map is a Land Of Legends ami szintén olyan volt mint a Dota, csak egy egyszerűsített rendszerrel.

    A Blizzardnak pedig semmi köze nem volt a Dotához, az csak később került be a szerződésbe,hogy amit abban csinálsz, az az ő szellemi tulajdonuk.

    Viszont nagyon vicces látni mikor valaki jön azzal,hogy Dota klón ez, Dota klón az, közben még kis izé volt mikor az emberek már AOS-t játszottak :D
  • Amaymon
    #550
    Kezdem értékelni ezt a játékot. Hihetetlen variációs mélységei vannak magas szintű endgame lapoknak/játékoknak is. Gyakorlatilag egy "gagyi indy game", 15 ember dolgozik az egészen. Lehet azért nem k*rták el úgy eddig, mint pl. a dio3-at.
  • mukika
    #549
    twitch-en nekem lagol, viszont bnet oldalán tükörsimán megy hd-ben.
  • Amaymon
    #548
    HS a twitchen!
  • Amaymon
    #547
    Thy
  • ProGabe #546
  • mukika
    #545
    itt minden info fent van, elvileg 7-től lesznek streamek. tegnapi meccsekről én sem találtam videókat.
  • ProGabe #544
    The quarterfinals were not streamed. I am not sure if a recording will be posted but I will update this post if one is.
    The semifinals and finals will be streamed for free tomorrow (Saturday) starting at 10:00 AM PST / 1:00 PM EST.

    Ez nagyon csecse :D
  • jazzy
    #543
    Épp ezt szerettem volna kérdezni, nem találom feltöltve a videókat, pedig kell lennie :(
  • Amaymon
    #542
    Ezt vetítik majd valahol?
  • ProGabe #541
  • Amaymon
    #540
    Trump nyert a Blizzconon?
  • ricsa008
    #539
    a Gamestarnak van még :D

    viccet félretéve nekem is jó lenne egy :)