40520
  • jazzy
    #15
    Igen mindenki 0ról kezd.
  • Deviome
    #14
    Valaki nem tudja megmondani, hogy a Beta-ba behívott emberek acc-ja reset-ve lesz a játék kiadásakor?
  • Fehercsoki
    #13
    Nem lesz Monk meg DK=/
  • jazzy
    #12
    +fav

    Nagyon várom ezt a játékot már, remélem inkább Starcraft szintet fog hozni mint Diablo 3-at.

    Jött egy új duel:

  • bujcsik555
    #11
    http://manaflask.com/en/articles/fansite-exclusive-hearthstone-q-a-with-blizzard
  • Pio
    #10
    1 órás livestream, 4 duel van benne.
  • Pio
    #9
  • súter
    #8
    Maga a játék menete nem egy komplex valami. Mana pontot kapsz +1et minden körben, plusz minden manapontod feltöltődik kör elején, manából használod a kártyákat, majd támadsz a lent lévő kártyákkal kb ennyi. Ami igazából érdekessé teheti az a kártyák milyensége, változatossága.
  • Fehercsoki
    #7
    Nekem tetszik, ingyenes játéknak lazán elmegy, a kérdés az, hogy elég komplex-e a játék ahhoz, hogy sokáig lekössön.
  • Pio
    #6
  • Pio
    #5


    ugyanez audio kommentárral
  • puca007
    #4
    Valaki nem tapasztalta még, hogy a beta jelentkezésnél az adatküldő progi sz*rt sem csinál? és meg tudta oldani a problémát? mert én nem jövök rá, hogy kéne :S
  • TurboX
    #3
    érdekes, nekem is ugyanez a gondolat futott át az agyamon mikor megláttam a játékot:)
  • tigeroo
    #2
    hát a tabletekben van biznisz manapság, gondolom meglovagolják azt a piacot is
  • TurboX
    #1
    Blizzard-féle -Free to Play- (ami persze nem feltétlenül fedi a valóságot) kártyagyűjtögetős játék.


    Platform: PC, Mac

    Beta Sign-up

    Béta indulás: nyár (ill. soon..)
    Megjelenés: idén



    Remélhetőleg klassz kis minijáték lesz a műfaj kedvelőinek, még ha nem is egy tág rétegről van/lesz szó:)