40520
  • Negritis
    #658
    epic loot nah így talán menni fog
  • Negritis
    #657

    4/3as arena után :D mondjuk goldot nem kaptam csak kb 100 dustot
  • ProGabe #656
    Háromféle DC van:
    - nem ír ki semmit, felrobban az ellenfél, nyersz;
    - kiírja a játék, hogy az ellenfél lelépett, felrobban, nyersz;
    - amit te írtál

    Blizzconon ígérték, hogy dolgoznak az ügyön. Azzal azért mindenki legyen tisztában, hogy 15 ember van a projekten, hihetetlenül lassan fognak történni a dolgok. Épp a minap írta az egyik dev, hogy a decemberi nyílt béta is csak terv, senki ne lepődjön meg, ha csúszik a dolog.
  • jazzy
    #655
    én dcztem kismilliószor és loset kapsz érte
  • Aradebil2
    #654
    simán discelt az ellenfeled, senki sem kap sem losst, sem wint, csak defeatnak írja ki a meccs végén
  • Fabio Capello
    #653
    Amit speciel a Blizz művel béták terén, azért időnként tényleg bekaphatják, a másik felénél az emberiség szimplán csak nem képes megérteni a béta fogalmát.
  • Amaymon
    #652
    Nincs igazuk? :D
  • jazzy
    #651
    Ez manapság a divat, ha nem jutok be bétára mindenki kapja be, ha bugos a béta mindenki kapja be.
  • MEdievil
    #650
    Mert már megjelent igaz? :)
    Kicsit erősnek érzem egy még meg nem jelent játékon számon kérni hogy nincs kész.
  • Fletley9
    #649
    Igen azt én is olvastam, hogy LESZ benne. Egy online játéknál elég alap dolognak kéne lenni szvsz :D
  • Amaymon
    #648
    Legutolsó info szerint maradnak. A blizzconhoz sem járt volna lap, ha törlik.
  • b4l4g3
    #647
    Azokat a kártyákat amiket most beta-n szerzünk meg, azokat a teljes játék megjelenésekor elveszítjük, vagy megmaradnak?
  • Amaymon
    #646
    Lesz ilyen benne valahol olvastam.
  • Fletley9
    #645
    Számomra a kézenfekvő az lenne ,hogy ha valaki megszakad az tudjon reconnectelni...és ne amiatt bukjon arénát mert valamiért nem stabil a nete éppen. (vis major esetekben pl)
  • hawkie22
    #644
    De ezek szerint nincs ilyen.
  • hawkie22
    #643
    Nem tudom, csak hirtelen nem tudtam hova tenni. Számomra ilyenkor az lenne a kézenfekvö, hogy aki nem volt ott idöben, vagy megszakadt a net, az veszít, a másik meg kap egy ingyen gyözelmet. :D
  • jazzy
    #642
    Ez.. miért lenne feature
  • hawkie22
    #641
    Közben megtaláltam végre.
    Amúgy az bug vagy feature, most játszottam (volna) egy warrior ellen lockkal, ö kezdett volna, írja, hogy 'Opponent still choosing', majd kb. 1,5 perces várakozás után meghal ö is meg én is, és Defeat. Mondom, he, ez meg mi.
    Ötlet? Mert ha bug, akkor jelentem, ha meg feature, akkor meg nem tudom. :) Mindenesetre szarul érintett, kb. 10 meccs óta megint veretlen voltam, erre jön egy ilyen.
  • hawkie22
    #640
    A Golden Mystery Minion kártyát mikor kapja meg az, aki vett a Blizzconra Virtual Ticket-et? Mert akárhogy kerestem is, idöpontot nem nagyon találtam, a Collectionomben meg még nincs benne.
  • ceb1t
    #639
    Próbálkozni azért lehet :P akkor a második a mondandóm második fele érdekesebb, hogy aki kap majd kulcsot és már van az esetleg megszánhatna vele:)
  • Amaymon
    #638
    Megunni nem lehet nagyon jó kis indy game, akár rövid időkitöltésnek is. :)
  • ceb1t
    #637
    Üdv! Ha esetleg valaki megunta a játékot a sok bosszankodás miatt, vagy akinek már van accountja és kap egy másik kulcsot ha nem lenne óriási kérés akkor legyen szíves elküldeni privátba:) Előre is köszi a segítségeteket!:)
  • Fehercsoki
    #636
    Engem a closed bétába inveltek, azóta használom, mégsem kaptam.
  • gerey
    #635
    Mióta van, azóta fenn van nekem. De mindegy dec/jan-ig kibírom, úgy is jön a vizsgaidőszak meg ilyenek...
  • MaRee
    #634
    Úgylátom mindenképp várni kell decemberig.
  • ProGabe #633
    Uhh, bocs, azóta kiegészítették:

    If you are one of these participants, then I recommend you double check your spam folders or Promotions tab to find the beta invite. Please note that the closed beta test phase of the Battle.net desktop app is a very specific period of time and does not include everybody that has downloaded the Battle.net desktop app.
  • MaRee
    #632
    Én sem kaptam, pedig fel van rakva elég rég.
  • gerey
    #631
    Én se, de gondolom ilyen US only a cucc, vagy talán csak késik...
  • Fehercsoki
    #630
    2 accountal is használtam a desktop appot és egyikre sem kaptam...
  • ProGabe #629
    Khm.

    "Everyone who participated in the closed beta test phase of the Battle.net desktop app should have received their Hearthstone beta invites last night."

    Szóval mindenki, aki letöltötte az asztali klienst és bejelentkezett rajta, kapott kulcsot.
  • Fletley9
    #628
    ha feljönnek a lapok és nyersz 5-6 kör alatt akkor igen, ha nem bekap pár aoe-t és onnantól nehéz dolga van.
  • Negritis
    #627
    néztem egy kis streamet este és a murlock-legendary deck tényleg annyira OP?
  • Amaymon
    #626
    Utálom azt a műfajt haveroknak oda adom, ha nem kell nekik beszórom a fórumába. f2f az én stílusom, mint a HS vagy SC2. Vagy egy kivétel de az nem Blizz game. Dio3-at is only hc-ba nyomtam egyedül, néha tímmel, mert nem szeretek mástól függeni. (van kivétel de nem ide való)
  • MaRee
    #625
    Arra én is jelentkeztem, de nem sok reményt táplálok :D
  • Amaymon
    #624
    Már csak barhiból is jelentkeztem a "heroes of the storm"-ra úgyis kapok minimum két kulcsot :)

    A beta updater kliens tudja valaki mit küld fel? Lehet benne van minden hw azonosító serialja. Akkor ha csak egy is azonos, mert valami cserélődött a gépben, azt tudni fogja a Blizz. Szvsz csak különböző gamer PC-kről van értelme multi regeket csinálni.
  • MaRee
    #623
    Bezzeg nekem megvan az összes Diablo és WoW meg Warcraft, de nem kaptam kulcsot. Ilyenkor azért kicsit igazságtalannak érzem ezt.
  • kemotox
    #622
    Nekem nincsen eredeti blizz játékom, de Dio3 bétát is toltam, illetve HS-re jött kulcs.
  • jazzy
    #621
    Erről van szó. Egyébként amelyik accon nincs megvett játék feltelepítve ne kaphasson bétát. Ez is egyfajta szűrés az ingyen kreált multiaccokra.
  • Amaymon
    #620
    Szerintem 3 célcsoport van béta osztáskor,

    1. a potenciális játékos, aki eddig nem szopódott be a blizz gépezetbe, mint fletley;
    2. HC játékosok, nem az a hc, akinek megvan minden blizz játéka; (ráadásul a HC gamerek a legjobb beta teszterek)
    3. Marketingesek, portál, újság, média, stream;
  • Negritis
    #619
    noob Q #1 : mc = mind control?