40520
  • Savmacska
    #538
    Ha valakinek van béta kulcsa elfogadnám !
  • ProGabe #537
    Adventures - Focused Single-player experience while you fight bosses. You'll earn 20-30 cards.
    Crazy new mechanics will be introduced with expansions.
  • ProGabe #536
    Mind Control - Cost increase to 10
    Starving Buzzard - 2/2 to 2/1
    Unleash the Hounds - will be changed Not sure yet -
    Ranked Play Revised - Golden Heroes - 25 new ranks - Every game you win, you get a star. You can go up and down ranks. One month seasons.
    Legend Rank doesn't go up and down.
    Ranked Play Card Backs - Season card rewards - back of the cards look different
    Golden Heroes - Win 500 games in ranked to get it.
    Arena three new keys - 12 wins now.
    Reconnect if you get disconnected
    Making a big entrance animations on legendaries
  • Negritis
    #535
    I Love Diablo 3
    LIVE FROM BLIZZCON - Hearthstone - There will be PVE. Its called adventures.
  • Negritis
    #534
    nekem ma sikerült egy olyan W-t összehozni mage-el hogy a fireball már 10et fájt :D
    2xogre magi + 2x kobol geo :D
  • MEdievil
    #533
    Pedig igaza van részben, Warcraft eredetileg warhammernek indult csak aztán gondok voltak a jogok megszerzésével. Ezért is a sok hasonlóság de szerintem jobb is így. Végül két komoly univerzum lett mindkettőnek megvan a maga varázsa.

    Más:
    Milyen megalázó már amikor a hunter King Crusher dinóját egy equality + Késdobás (Knife Juggler) teríti le? :) Szegény RageQuit-elt.
  • Negritis
    #532
    milyen maszatolás? :D meg milyen évek óta várt bejelentés? :D
    amit eddig nem tudtunk az az új WoW neve

    az hogy Heroes of the Storm lesz kb 2 hete lett bejelentve, nem volt róla még gameplay videó meg nem indult el az open béta

    nem követem a bejelentéseit nagyon a blizzconnak, az SC2 versenyt nézem (ahogy abban a topikban írkálok is) az új MMO-t talán bejelentik idén, de kétlem
  • Amaymon
    #531
    Vagy hősei vagy mifene...:)
  • Amaymon
    #530
    Oké, de ez az eget rengető évek óta várt bejelentés? Röhelyes maszlatolás. :)

    Nem érzem a már régi Blizzard-os feelinget. A WoW első részével lezárult még ha már az sem tiszta saját kútfőből jött nekik. Kihalt valami, ami egyedivé unikummá tette a termékeiket. Hanyatlás és hígulás-t érzek. Semmi innováció bah "A vihar harcosai". Még a neve is szegényes :)

    Na jó, abbahagyom nem húzom tovább az idegeket. A beta keyt ha kapok, ingyen oda adom valakinek. :)
  • Negritis
    #529
    bocs :D

    amúgy a gamestar is oszt kulcsokat
  • Negritis
    #528
    egyébként nálam a HS se lopás, hanem egy leegyszerűsített jó rendszerű kártyajáték ami engem leginkább az IDÉZŐK-re emlékeztet

    de kártyajátékokból is annyi van mint a szemét
    magus,wow,hkk, magic ... csak amik itthon is kaphatók valós lapokban

    böngészősben is van egy sárgatállal, többet is próbáltam
  • davee16
    #527
    igaza van Negritis nek .
  • ProGabe #526
    'szom már az OFFba :D
  • Negritis
    #525
    istenem :D a MOBA kialakult mint egy stílus, és még csak nem is az alap dota volt az első fecske, hanem az is egy tovább fejlesztés (pcguruban vagy gamestarban van is moba history cikk)

    A lényeg hogy a moba egy játékstílus!! ezt el kell sajnos fogadni, és elég sok game van már kisebb-nagyobb különbségekkel
    Demigod volt az első teljes értékű nem mod játék, aztán Hon majd LOL nemsokkal, azóta meg kb minden kiadó csinált egyet
    épp most megy a dawngate,infinite crisis beta ... gondolom ezek is mind lopások elvégre a sok lolfanboy szerint az ő játékuk az egyedi
  • davee16
    #524
    Mi közr a warhammernek a Warcraft hoz xDDD a warcraft 1 hez v 2 höz xDDD öreg te nagyon meg vagy tévedve xD
  • davee16
    #523
    Ok tény hogy fasza lett meg minden, csak egy olyan embernek akinek nincs csapata és soloq-znia kell... ezt hozta ki belőlem mert szerintem a soloq nagyon nagyon rossz hogy annyi unskilled buta ember gamel vele .. hogy alig lehet feljebb jutni ... :/
  • Amaymon
    #522
    Pl. a lost vikings az nem lopás, diablo sem, warcraft már határeset, mert a warhammer-ből merítettek.

    HS = MTG koppincs.
  • jazzy
    #521
    iq0 blizzardhater ismét előtört belőled, grat, nem vagyunk rá kíváncsiak

    #519 ehhez meg megint gratulálok akkora 1 szar ultrafosnak titulálni az év játékát és a világ legjátszottabb játékát, grat 2.0
  • Amaymon
    #520
    Na neee, azon túl, hogy WC3 platformon készítette egy ügyes modder anno a dota-t, attól még lopás.
  • davee16
    #519
    Na akkor mégis csak arra írtad amire én gondoltam. Elárulom neked hogy a LoL az a klón ... meg a dota 2 is egy klón meg az összes hasonló game ... igazábol a dota a blizzardtól jött tehát nem értem hogy mi a fenéről is beszélsz milyen lopásokról ... Igaz hogy nem maga a blizzard csinálta az alap dotát mert az csak egy mod de a Warcraft ból fakad ami a Blizzardé ... tehát az ultra fos lolt meg se említsed mert azon nincs mit el lopni akkora egy szar ....
  • jazzy
    #518
    lol klón, akkor a lol 1 dota klón? ami pedig 1 blizzard játékon alapul? na?
  • Amaymon
    #517
    Mindent tudni róla lol klón idióta katyvasz karakterekkel. :)

    Igazi nyáladzó mainstream game. WoW óta a blizzard csak lop és egyre ótvarabb klónokat gyárt.
  • Amaymon
    #516
    Hots (hearth of the swarm) az kiváló game, az egyetlen piacon levő normálisan megcsinált kidolgozott Blizzard játék. ProGabe által linken nézd meg amire repy-t írtam, az a bejelentett lol vagy dota lopás, klón az vicc wtf kategória :D Vagy ez ilyen blizzard féle tréfa? :)
  • RedDevilsza
    #515
    Nagy hülyeség amit írt, független attól hogy most a Heroes of the Stormra írta. A játékról szinte semmit nem lehet még tudni, így fikázni is elég buta dolog.
  • davee16
    #514
    Amaymon ezt mire írtad mert ha a Hots ra írtad nagyon el vagy tévedve ....
  • ProGabe #513
    Na-na, azért ma már nem elég a név! Én amúgy utálom az összes ilyen mobot, totál hidegen hagynak, csak lagolják twitchet :D
  • Amaymon
    #512
    A blizzard leggagyibb lopott játékötletének tűnik. De lehet a sok nyáladzó fan majd tolja :)
  • Aradebil2
    #511
    első két arena run: 1-3, 1-3 hiáa olvastam szét minden guideot a neten... egyszerűen ha nem ismered az összes lapot a játékban hatalmas hátrányod van :S
  • Anthrax
    #510
    Nem akarom leoffolni a topicot, de amint megláttam diablot Arthas mellett és ott volt Kerigan is, annyira de fura és nem oda illő volt az egész
  • ProGabe #509
    Be is jelentettek gyorsan egy következő játékot, aminek mától lehet jelentkezni a bétájára :D




    http://www.heroesofthestorm.com/en-us
  • mukika
    #508
    ja és decemberben open béta. :)
  • mukika
    #507
    elkezdődött a blizzcon:

    - jövőre (év második fele) jön az iphone és android verzió is
    - új játékmód amiben a golden hero-kat lehet unlock-olni.
  • Amaymon
    #506
    *unit = minion :)
  • Amaymon
    #505
    Miből gondolod, hogy a paklit előre keverten teszi le neked oldalt?
  • Amaymon
    #504
    Nem tudom megerősíteni. Tapasztalat, mint amit andrex ír. Hogyan máshogy balanszolna a blizzard másképp legkönnyebben ilyen síkegyszerű unit képességekre, ami a kártyákon van, mint a kihozatal esélye?
  • vetrox
    #503
    kár hogy egy hét mulva lesz eredményhirdetés :)
  • Opty85
    #502
    Üdv. mindenkinek...

    HearthStone béta kulcs osztás lesz itt:
    http://tryout.hu/hearthstone-beta-kulcsokat-kaptunk/

    Ha valakit érdekel látogasson el az oldalra...

  • Opty85
    #501
    Üdv. mindenkinek...

    HearthStone béta kulcs osztás lesz itt:
    http://tryout.hu/hearthstone-beta-kulcsokat-kaptunk/

    Ha valakit érdekel látogasson el az oldalra...

  • anadrex
    #500
    Novice engineer 10-ből 5ször leosztja kezdésnél, szóval lehet van valami abban amit mond.
  • BladeW
    #499
    Sokkal nagyobb valószínűséggel oszt le low manás lapokat, mint végjáték lapot.

    Ezt meg tudod erősíteni valamilyen forrással, vagy csak találgatás? Elég nevetséges lenne, ha ez igaz lenne.