40520
  • jazzy
    #738
    Csak nem értem mit írjak erre. Toljál rankedet ott van MM, normalban nincs. Lehet több tapasztalatod van, itt mások a szabályok, mások a kártyák, másik a játék. Plusz ez egy béta, nem tökéletes, közel sem. Mage amúgy is szar ha nincs jó kártyád, játsszál Priestet az jó úgy is.
    Vagy játszhatsz gép ellen is, van benne easy és hard ai is.
  • Susarc
    #737
    *15%
  • Susarc
    #736
    persze lehet 25% a win ratem...9 féle mage kártyám van:P nagy kombókat nemtudok kipakolni:) de olyan ellenfeleket kapok akik 5-6. k9rben már lila meg narancs kártyákkal jönnek elő ha épp nem vertek tönkre 5. körben ilyen 20/20-as lényekkel:))

    nem hülye vagyok csak újonc....és hiába van lehet több kártyás tapasztalatom mint a fél topiknak ha nincs miből gazdálkodni:P ezért érzem úgy első blikkre ,hogy a MM kicsit hülyén rakja össze az embereket...ennyi
  • jazzy
    #735
    Alap pakliból is lehet nyerőt összeállítani, pont erről szól a játék, nem arról, hogy 3 manád van tudsz-e számolni hány kártyát rakhatsz ki
  • Amaymon
    #734
    Volt egy egy hirtelen váltás én is érzem. Lehet a sok béta hullámnak volt köszönhető egy időre, de egész jó volt az mm, akár basic paklikra.
  • Amaymon
    #733
    Susarc te mindig bele nyúlsz azokba a gamekbe, amiknek nem MM az erőssége :)

    Tény egy világklasszis cégnél, mint a Blizzard fura.
  • Susarc
    #732
    jó ,de nem mindegy hogy alap lapokkal gazdálkodsz vagy 498 db ból állítod össze a paklikat:P

    nem a játékot nem értem:)

  • jazzy
    #731
    minek ilyen rendszer? faék játék úgyis
  • Susarc
    #730
    édes Istenem átlagosan 5-6 kör alatt elvernek!!

    nincs ebben valami system ami figyeli,hogy újoncokat ne rakjon össze vérprofikkal??
  • Amaymon
    #729
    Ehhez kellett egy jó adag mázli is, krippnek mindig bejönnek az ilyenek :D
  • Aradebil2
    #728
    OP Shaman turn 3 :D
  • Fabio Capello
    #727
    főleg ha valaki taunt deckkel játszik, és szórja egymás után a tauntos lapokat -.-"
  • Amaymon
    #726
    "amugy elég kis tinglitangli game...egyszerű mint a faék a program szinte a popód alá tolja mit kell csinálni és mit ne felejts el:))"

    Pont ugyanezt gondoltam róla, de idővel rájön az ember, hogy komoly előre-hátra harc folyik egy rutinosabb meccsen, 1-2 dmg/hp ponton vagy spellek kijátszásán eléggé előre kell gondolkodni, mert sordöntő lehet. Pillanatok alatt a földön találhatja magát az ember erős vezetésből. Nem állítom, hogy jobb, mint mondjuk a MtG, gyors időkitöltésre roppant szórakoztató game.
  • Susarc
    #725
    na nemtudom,hogy össze vissza töröltem töltöttem még orosz installert is 6x ujraiunditottam a gépet és elindult!:)

    Játszottam 6-ot! ebből 4x priest.... 7 manát osztok és a pap ellenfelem 36/36- os elemntállal meg 7 másik minionnal és körönként 5-öt gyógyít magán....ez milyen összeállitás már? mert az a gyerek biztos nem 5. szintü és 45 perc játék van mögötte mint mögöttem:))

    sok kártyát játszottam/ Vampire,HKK,Mitosz,Magic,Kalandok földje stb/ de ilyen szintü paklit összetenni sok jó lap és sok tapasztalat....akkor meg miért rak össze kezdőt ilyen wolumenü emberkével?:P

    amugy elég kis tinglitangli game...egyszerű mint a faék a program szinte a popód alá tolja mit kell csinálni és mit ne felejts el:))
  • ceb1t
    #724
    esetleg nincs valakinek egy olyan kulcsa amit nem használ és megszánna vele?
  • Negritis
    #723
    kaptál info-t, uninstall és a bnet loaderrel reinstall
    nem ideális, de működő megoldás
  • Susarc
    #722
    nem QQ zok hanem segítséget vártam és nem kioktatást....ha nem tudsz segíteni akkor légyszives ne oktass ki! ,mert szerintem az SZAR ha 3 om játék flottul megy ugyanattól a cégtől és a 4. pedig hulladék:P:) thx bye peace
  • Negritis
    #721
    az hogy külön-külön futnak arra mondtam hogy működő dolgot nem basztak el

    az meg hogy több 10ezren hisztiznek engem nem lep meg, a játékos társadalom elkurvult sok szempontból, és ehhez ez a dlc mizéria is hozzájárul sajnos

    nyilván nem tökéletes még a cucc, de ha megnézed a bnet loader is beta!!!!
    ilyenkor pedig vannak gebaszok, vagy kivárod vagy újrarakod

    vagy nem csinálsz semmit és QQzol mint a sok okos
  • Susarc
    #720
    egy hozzászólásban sikerűlt a tökéletes ellentettjét állítanod ugyanannak a dolognak:

    "blizz nem baszott el semmit" vs "valszeg nem sikerült megoldani hogy a wow vagy dio 3 eredeti installerre rendesen kompatibilis legyen vele,"

    KÖSZI:)

    sztem meg elbaszta,hogyha több tízezren reklamálnak:P:)

    nomeg ha megy 2 játékuk is akkor ezzel a 3. játékkal csak van valami gebasz nem?::P és nyílván nem nálam hiszen mint mondtam kettő simán megy...ja sry SC2 is megy! az is fennt van:P
  • Negritis
    #719
    a wow meg dió megy? gondolom igen, ergo a blizz nem baszott el semmit

    de próbálják átvezetni a "népet" a b.net loaderre viszont nem kényszerítenek senkit

    ha akarsz HSezni akkor újrateszed, ha nem játszol ahogy eddig
    valszeg nem sikerült megoldani hogy a wow vagy dio 3 eredeti installerre rendesen kompatibilis legyen vele, bár lehet kidobnak egy pecst mind3 kliensre (sc2 szépen beolvadt btw)
  • Susarc
    #718
    Blizard megoldás: uninstalláld a wowot meg a Diablót...hát 'nyátokat azt:D

    ennyire tellikl egy Blizzardtól?? szánalamas
  • Susarc
    #717
    ezt mind végig nyomtam pont mint a srác

    Anyway here's a list of what I did:
    1. Run Hearthstone-Beta-Setup-enGB.exe => Error BLZAPPBTS0000C
    1. Remove the whole Bnet folder in ProgramData, restart, try again => Error BLZAPPBTS0000C
    2. Uninstall Bnet Application, remove Bnet folder, restart, try again. => Error BLZAPPBTS0000C
    3. Uninstalled evertything Blizzard related, manually cleaned up registry of anything Blizzard related, restart, try again => Error BLZAPPBTS0000C

    I can't possibly see what else I can do here... I have W7 x64, MSE, can't be more standard. I'll contact the Blizzard support about this, but if anyone has any other solution they can think off, it would be appreciated ;-)
  • Susarc
    #716
    semmi ami heartstone.....

    minden qrva blizz játék megy csak ez nem.....behalok:S
  • ProGabe #715
    A battle.net app sem? Bár gondolom az is csak elindítja azt a bizonyos setupot.
  • Susarc
    #714
    12. re is leírom: NEM INDUL EGYIK UPDATER SETUP-ja sem:P
  • vetrox
    #713
    mmint bármelyik blzz game
    én is letöltöttem free dio 3 uploaderét, utána elindult hs kliens is
  • vetrox
    #712
    bármelyik game uploaderét tölts le, inditsd el, várd meg amig felteszi ujh cuccot, aztán inditsd el HS ét.
  • Susarc
    #711
    pedig már néztem a WOW meg Diablo launchert is hátha onnan van valami shortcut HS-hez....:P
  • Susarc
    #710
    de nem tudom letölteni az uploadert:P az exe egyszerűen nem fut...se az eu se az US
  • vetrox
    #709
    töltsd le a legujabb uploadert.
  • Aradebil2
    #708
    és simán retire-olhatnál 8 win után, de sokan inkább odaadják az utolsó meccseket,hogy javítsanak a karmájukon :)
  • Aradebil2
    #707
    8 winnél több goldot kapsz átlagosan, 9 winnel a + gold slot helyett nagyobb az esélyed arany rareket meg +1 packot kapni
  • jazzy
    #706
    mi értelme autoconcedel goldot farmolni?
  • Aradebil2
    #705
    Végre első 9 wines arenam, igaz ebből 2 autoconcede volt (hála a sok gold farmolónak :D), és beadta a 2 packot :)
  • Amaymon
    #704
    en-GB-t töltöd? (Más verzió pl. US is lejön, az nem fog elindulni)
  • Susarc
    #703
    akkor most buktam?:P vagy van valami mentő ötlet hogyan indulhatna el a telepítő exe?
  • Susarc
    #702
    shittt akkor ez a 22-es csapdája:)
    meg Mátyás király mese: hozott is ajándékot meg nem is:D
  • jazzy
    #701
    Jaja a Blizzardnak
  • Susarc
    #700
    van valakinek egy kliens vmi tárhelyen?
  • Susarc
    #699
    zsír kaptam bétát,de letölteni nem lehet:)) illetve az exe lejön ,de nem indul!! kiráály:)