40520
  • oneal1
    #858
    én is szívok most:S
  • Susarc
    #857
    mai arénámon a 22 db minionból /Hunter/ 2 játékban nem jött ki összesen 3-om 5 körig!! szétszopattak.....
  • Amaymon
    #856
    well played lol 2 HP vs 30 HP :)
  • Susarc
    #855
    ezt láttátok már! OMFG:))

  • ProGabe #854
  • vetrox
    #853
    :)
    normált és simán toltam magevel, aztán a démonos expert ai agyonvert, nagyon erösnek tünt :)
    viszont láttam nem nagyon foglalkozik heallal meg tauntokkal, kicsit alakitottam paklin és cinkesen de lenyomtam. aztán a többit is sorban :)
  • hawkie22
    #852
    Egyébként én azt tapasztaltam, hogy a normál AI sokkal nehezebb volt, mint az expert. LEgalábbis nekem. Sok normál AI höst csak sokadjára tudtam leverni, míg experten többnyire elsöre, max másodikra sikerült a gyözelem.
  • vetrox
    #851
    nem mutatja.
    csak saját jegyezgetéssel tudod számontartani.
  • Susarc
    #850
    az arányodat nem mutatja valahol?,mert ugye csak a gyúzelmeket látod meg meccs végén a kis koronákat
  • vetrox
    #849
    expert AIn basic dekkel egy direkt damages mage paklival robogtam át, csak a herora menve. egyedül exp magevel szenvedtem azt pappal nyomtam le 2x-ra.
    visszaemlékezve most biztos ugy csinálnám hogy megállok silveren egy gyors (pld rugo)paklival, begyüjtök gyorsan 3 wint, utána három meccset feladok, igy maradnék low szinten, és jobban jönne a gold.
    bár igy se panaszkodok, de diamond2-n már csak lassu dekkekkel operálok, (priest, druid) kb 66%os winratevel, de ez nem olyan élvezetes. és lassabban jön a wingold mintha lenn csinálnák ilyen 7-8 körös wineket. (és 1 körös buktákat a szintfenntartás végett :)
  • Susarc
    #848
    minden lapomat azonnal countereli 90% ban

    kevesebb lapom van ,kevesebb manám ,kevesebb Hp-m ,mert ugye 2-3-4 lapos kombókat 1 lappal vágja tünkre és teszi ezt azonnal ahogy felépitettem egy kombót....reális:D
  • Susarc
    #847
    "anno" lehet még nem volt bugos....

    normalon 6-7 kör alatt ver átlagban /sámámlokk,rugót húzom/

    tehát letudok verni Blizzconos pro gamert,de a cseszett AI-t legegyszerűbb fokozaton meg nem??

    tegnap is mondtam már 12-14 éves gyerek az ilyen 6-7 kör alatt szétszopatós AI-kat mennyi idő alatt unja meg és megy inkább vissza BF4 ezni?:))))
  • Amaymon
    #846
    Hát nem tudom, de szó szerint az expert ai-n átmentem, anno mint az úthenger :)
  • ProGabe #845
    Az AI természetesen hekkel, mindig a megfelelő lap jön le. Néha rosszul lép, ez ismert bug.
    Mindezt azért kellett, hogy felkészítsenek vele a PvP-re, mert még egy csaló AI-t is simán szénné lehet szopatni, experteket is.
  • Amaymon
    #844
    Nem a mana costját kellene emelni szvsz, hanem az mc legyen spellbreaker. Vagyis ha feltápolt lényt vesz át, azon törjön meg minden varázs még a taunt is.
  • Susarc
    #843
    méghogy nem csal a gép?!

    csinálok egy 2/3-as kobrából 3 lappal egy 5/7-es lényt taunttal...gépnek 3 lap a kezében warri játszik: lehoz egy 2-őt harci ordításos törpöt 5/5 következő lénye egy 2/1-es lény ami kap egy 0 manás charge-ot majd ráver 5/3 majd kövi lapja egy 3/2-es fegyver amivel le is szedte a lényemet.....
    na neeee:)))

    folyamatosan ilyeneket játszik...
  • Aradebil2
    #842
    Nah, sikerült egy igen buta draftot csinálnom, Pala, 2 conc, 2 trusilver, 3 argentprotector.. de egyszerűen nem adta be a szokásos imba 2-3 droppokat, 3-3 lett a vége :( earlygame-ben vesztettem el mind a 3at
  • Susarc
    #841
    2x mc meg a 4 manás egy körös MC....azzal is lehet finomkodi ám:))
  • Fabio Capello
    #840
    4 MC, te jó ég. Még jó, hogy a köv. patchben megemelik 10-re a mana costját.
  • Susarc
    #839
  • Susarc
    #838
    Mukika és Hawkie! köszönöm végre építő jellegű hozzászólások!!:)

    igen lehet rosszul kezdtem,hogy nem húztam fel mindent 10-re:P fene se gondolta volna kell majd mind /lásd napik/ felhúzom őket--köszönöm:)
    már van 25 aréna win-em hiszen kártyás agyam azért tolja a supportot:) amennyi pakli van a játékban kb. a 12 Vámpír klán közül egynek volt ennyi:P és 3 én 3 klánnal játszottam /a magic,HKK,TF,Mitosz,Star wars stb kártyákról nem is beszélve/ szóval nem gond.

    igen szinte mindenre van counter legendarykra is csak az eltúlzott mákfaktorral nem bírok még zöldágra vergődni...Hawkie én is pakoltam össze olyan unleash beast-es paklit amiben 18db beast van és volt olyan,hogy ennek ellenére 4 kör alatt behúztam kettőt....RNG is broken:)

    mondjatok paklikat pl. ti mikkel játszotok

    nekem most van egy laplopós,light well-es ,hatalom szavás pap paklim 4db mind controllal

    aztán egy Spell powres mage

    és egy beast-es Hunter
  • hawkie22
    #837
    Egyébként én is itt rontottam el, hogy megcsináltam a sámán meg hunter basic decket, elértem velük a level 10-et és mentem pvp-zni. Ezért vagyok még mindig csak platinum1-es, közel 180 gyözelemmel a hátam mögött. A vereségeim száma ennek közel 2-3-szorosa. Szóval megéri elöbb az AI-kat leverni (normál + expert), aztán pár unranked meccset nyomni és csak utána elkezdeni rankedet meg arénát. Ha újrakezdhetném, már máshogy csinálnám.
  • Amaymon
    #836
    "WELL MET" - ezért miért jár autoban 8 percre? :)
  • hawkie22
    #835
    Susarc:

    A hunteres képre --> valszeg Unleash the Hound-os deckje volt, aminek az egyszerre lerakott sok kicsi minion a lényege.

    Aréna --> Nehogy már egy olyan játékos, aki naponta 1-2 órát tud csak játszani, minden nap mehessen arénába, ahol gyakorlatilag folyamatosan elpicsázzák, mert napi 1-2 óra játékkal nem ismered meg a lapok többségét, ami viszont arénához elengedhetetlen.

    Warrior --> jelenleg a main deckem egy fegyver alapú basic warrior deck, amivel 8/10-es nyerési mutatóm van. Nem hinném, hogy olyan szar lenne a warrior, csak ki kell hozzá gondolni egy jó koncepciót. De ez így van a többi kaszttal is. (Egyébként remélem behozzák valamikor majd a Monkot meg a Death Knightot is. :))

    AI --> Valszeg rosszul indultál neki a játéknak és rögtön ranked meccseket nyomtál tapasztalat és kártyák nélkül. A jó indulási koncepció az, hogy levered az összes normál AI-t plusz felhúzod Unranked meccseken az összes karid 10esre, hogy meglegyenek a basic cardok. Eddigre jóeséllyel már lesz egy kis goldod, amit vagy arénára fordítasz vagy paklira.

    Legendary --> nem mindegyik legendary éri meg. Pl. Lorewalker Cho (ha egy spellt kijátszol, az ellenfél is megkapja azt a spellt). Egy Mind Control vagy egy Pyroblast kijátszása elött kétszer is meggondolod, hogy megéri-e. Vagy Leeroy Jenkins. És még sorolhatnám. Legendary nélkül is lehet nyerni, söt. És 8-10 legendaryval is lehet bukni, de még mekkorát.

    Paklifejlesztés --> Az aréna nem az egyetlen módja a paklifejlesztésnek. Én pl. nem arénázom, majd csak akkor, ha minden karim 60-as szintü lesz, addig meg goldot gyüjtök. Pont most váltottam be 2200 goldot 22 paklira. Szóval vannak lehetöségek a játékra, a paklifejlesztésre, stb. (Elötte töredelmesen bevallom kb. 60-70 Eurot költöttem paklira, ami így utólag nézve semmilyen nagyobb elönyhöz nem juttatott hozzá. Nem volt felesleges, de nem is érte meg.)

    Ami a te gondod, az az, hogy azt hittem, mivel már más játékban annyi tapasztalatra tettél szert, az itt is müködni fog, de nagyon úgy tünik, hogy nem.
    És ahogy már mások is mondták elöttem, 1. ez még béta, nagyon sok minden fog még itt változni, lesz átdolgozott Ranked, lesz PvE-tartalom, stb., 2. ez nem a te játékod.

    Bocsi a Wall of Text-ért.
  • mukika
    #834
    WELL MET... Nyilván lvl10-ig AI ellen szintezel mint minden normális ember és utána mész pvp-zni.

    #830: A Master3-at elérő játékosok 44%-a (köztük én is) 0 forintot költött a játékban, ezt Blizzcon-on mondták. Imádok szétszopatni legendary lapos embereket, a 0db legendary-s paklijaimmal. Egyáltalán nem pay2win a játék, csak meg kéne tanulni játszani és nem mindenért sírni itt a fórumon.

    Ha az elején felszintezel minden class-t az !!!AI ellen!!!, elvered az expert AI-t, összeszedsz összesen 100 win-t (bármelyik játékmódban), csinálod a napikat, akkor 700+ aranyad lesz kezdésnek + az első ingyenes arénád. Streameket kell nézni, meg kell ismerni a kártyákat, aztán simán csak arénából is fenntartod magad, ha ügyes vagy.
  • Susarc
    #833
    Súlyos alap probléma:

    hogyan húzol fel egy olyan karaktert akinek még az alap lapok sincsenek meg ha a tapasztalati szintednek megfelelő ellenfelekkel rak össze,akiknek viszont fullos lapok vannak a bírtokában?!?!

    botrányos a MM
  • Susarc
    #832
    ovoda?

    beszélek a játékról a játék topikjában...te kb. semmit nem csináslz azonkívül,hogy szentségeslz meg duzzogsz,mert valakinek vannak gondolatai a játékról....erre még ráadásul ahelyett,hogy mondjuk csak lazán továbbgörgetsz ha nem tetszik valami kiveszed favból a topikot amivel csak magaddal tolsz ki,mert engem rohadtul nem érdekel,hogy durcáskodsz a semmire!

    mondtam már tegyetek be videót,képet,kérdezzetek,elmélkedjünk, találjunk ki kombókat,ha láttatok valami jót osszátok meg /én ezt teszem!/ de te meg pár ember csak puffogtok....

    jó játékot
  • RedDevilsza
    #831
    Na jólvan Susarc a sok faszságod már tényleg fáj. -fav
  • Susarc
    #830
    néztem Swifty-s youtubeot....bazz 8-10 legendary a 30 db-os pakliban...annyira szánalmas....Pay2Win:P

    sztem legendaryból max 1 et lenne szabad pakliba betenni
  • Susarc
    #829
    ma pont hoztam egy 5-ös wint....nem kombóztam televertem lényekkel azt hali....

    :P
  • Negritis
    #828
    amúgy jah 5-7 win már kb 100 gold mellé a napi az 150
  • Amaymon
    #827
    Én játszom, de ha rosszat írsz a blizzard fanboyok tömege átharapja a torkod :D

    Egyébként nem kell annyit játszani, kicsit ki kell ismerni az aréna logikáját. Ha megvan egy nem túl fényes aréna+daily simán fedezi a következő napot. Így minden nap lehet nyomni egy arénát.
  • Susarc
    #826
    ez milyen beteg állás már?:D a poén az,hogy leírtottam és 1 kör után megint 4 minionja volt:))



  • Susarc
    #825
    Co-Op "körbeverős" nagyon jó lenne!!
  • ProGabe #824
    Ez még csak béta, lesz benne még pár konent. VPE adventures néven, valószínű co-op is. Biztos, hogy jócskán bővülnek majd a napi questek, ill. nem csak napik lesznek. Át lesz dolgozva a ranglétra is, nem marad ilyen egyszerű.
  • Susarc
    #823
    van benne sok furcsaság az biztos....

    3 win 10 gold....na az 45 győzelem,hogy tudj menni egy arénát egy meccs átlag 10 perc tehát az 450 perc majdnem 8 óra folyamatos játék...ezt leosztod napi 2 órára akkor 4 naponta /mondjuk legyen 3 ,mert megcsinálod a napit/ tehát normál ember (aki nincs szabin mint én:)) 3 naponta tud menni arénát,hogy tudjon fejleszteni,de akkor mind nap szigorúan 2 órát játszani kell!:)

    ez a játék úgy működik majd élesben mint a nyerőgépek....az elején hagy nyerni benyalatja a fagyit és amikor már rákattansz vagy vered bele a lovét vagy nincs eredmény....ez ilyen androidos,Iphone-os zsebpénz elszívó lesz a fiataloknak....szórakoztató,de egy szint után nincs tovább! jól kitalálta a Blizzard!

    még vasárnapig nyüstölöm aztán pihentetem.

    nem értem ti különben miért nem szóltok soha a topik témájához....nem az lenne a frankó ha megvitatnánk ki mit gondol mit tapsztal??
    vagy itt már mindenki abbahagyta?:))
  • RedDevilsza
    #822
    Nem neked találták ki ezt a játékot. Ez van.
  • Susarc
    #821
    ja és NORMAl-on az AI még nem is experten:))

    mit gondolnak,hogy majd a 10-14 éves gyerek 30 vagy 35 perc alatt unja meg a játékot ha még az AI is tönkreveri félkézzel-behunyt szemmel:))
  • Susarc
    #820
    warriorral 2 órája még nem nyertem egyet se...igaz 16/20 a basic deck,de ez valami bűn gyenge....


    mondom megnézem practice-ban-->
    AI 7!!! kör alatt elvert....következő meccsen 8 kör alatt.....WARRIOR én így szeretlek:P

  • Susarc
    #819
    találós kérdés: enemy Warlock csinált egy 10+/10+es lényt amit kinyrírt valami lila szörnyel a saját körében az meg a megölt lény dupla hp/ap-jével jött létre valami 23/23-as volt.....én pappal vagyok kezemben 2 db lap egy minion meg egy gyógyitás szerintetek mit húztam be a következő körömben?

    egyet tippelhettek:P:))

    ui:most már 101% biztos ,hogy valahogy hekkeli a progi a paklit:)