40520
  • Negritis
    #778
    azt írtad hogy CSAK a pyro üthetett, én meg felvázoltam hogy ez messze nem igaz ...

    és reddevilnek igaza, kicsit vegyél vissza és emberként reagálj ne menstruáló 14évesként
  • RedDevilsza
    #777
    Te nem értelmes beszélgetéseket kezdeményezel hanem csak nyafogsz mindenért, ráadásul égbekiáltóan hülye indokokkal. Talán azért nem vagy senkinek itt szimpatikus. Kicsit vegyél vissza a hozzászólásaidből legyél oly kedves.
  • Susarc
    #776
    azért ha ránézel a pástra az állásra az 1 db lapra a kezében nem a "simán üt" jut szedbe 99x a 100 ból...,de most mivel engem kell utálni beállsz a sorba....:P:)) azthittem jókat fogunk dumálni a tapasztalatokról, különleges meccsekről,kombókról meg hasonlók,de annyi történt,hogy jó magyar szokáshoz híven kipéctek egy embert az most én vagyok és alázzátok...nem gondoljátok,hogy nem erről kéne szólnia a topiknak?

    tapasztalatokról játékbeszámolókról beszélgessünk! és speciel én is várom bárkinek a meccsét, különleges élményét mint ez azt a tini mentalitást! köszönöm
  • Negritis
    #775
    csak szólok hogy ha geomancer volt a kezében akkor geom + fireball is simán üt, vagy csak simán egy firebal
  • Susarc
    #774
    ja aha ha értelmezed a páston a szituációt rájöhetsz,hogy kb 5% esélye volt rá hogy behúzza a pyrot,mert CSAK azzal tudott nyerni....ooooooorbitális mák!

    épp olyannyira minmt az,hogy 5. körömben 30-at sebeztem épp most még meló előtt a gyorsa napi küldiben:P bejött a HP duplázó + az inner fire 2x egymás után....meg az aprólékok:P

    mondom aranyos a játék és élvezem is /mint az látszik/ de nagyonnagyonNAGY az RNG.......
  • Anthrax
    #773
    Nem tudom mit vársz, 30 lapos pakliba bejöhet egy erős lap amit eddig nem játszott ki , főleg a végén ? Nem kell játszanod ezzel , és nem kell minden megmozdulásodat kiírni, menjél facebookra,ott biztos még likeolják is ...
  • Susarc
    #772
    látszik ahogy rámdurrantott előző körben is egy pyrot én cserébe leírtottam a minionjait erre mit húz be? még egy pyrot és nyer innen b+....
  • jazzy
    #771
    -fav
  • Susarc
    #770
    hát erről beszélek...platina kettővel:P túlontúl nagy a makfaktor a játékban....

    tegnapi egyik kedvenc meccsem.....innen nyert a gyerek,mert behúzott egy pyroblastot vagy mit....





  • ricsa008
    #769
    onnan majd lesz nekem is ha kell valakinek... bár mindjárt open béta...
  • Susarc
    #768
    sry 3. körben volt ki is léptem.....
  • Anthrax
    #767
    PlayIten ajándék beta kulcsokat osztogatnak
  • Fabio Capello
    #766
    max a harmadikban, de még ahhoz is nagyon szerencsés leosztás kell.
  • jazzy
    #765
    Hát ja ez konkrétan 2. körben lehetetlen de whatever
  • Fletley9
    #764
    kör 1 : Coin +lightwell
    kör 2 : Divine spirit + Inner Fire
    (de ez mintha egy mannával több lenne, most keltem nem mégy a matek)
  • mukika
    #763
    Kripp most játszott arénában egy lock ellen, akinek Malygos, Deathwing és Ysera is a paklijában volt... RNG...
  • Probatbicol
    #762
    Ez hogyan lehetséges?
  • Susarc
    #761
    2. körben 10/10-es Lightwellel üt a gyerek........az milyen foku mákfaktor már,hogy így bejön a kombó neki???
  • csuuzli
    #760
    hy
    valaki tudna adni egy beta kulcsot?
    köszi :)
  • Amaymon
    #759
    Csináltam egy érdekes paklit locknak. Low manás lapokból, de sajnos van benne pár rare. Murlock mindenféle fajta, stat növelő lapok, mint a blood imp, raid leader, coldlight seerek. Corruptionok ha behúzna valami erős lapot. Spellbreaker a védelem áttöréshez. A lényege hogy a sok low koszt lap miatt, az elejétől fogva konstans nyomás alatt legyen (ott a 2 imp master is) én pedig húzhassak minél többet ha tudok, hp trade. Nagyon nagy az esély hogy gyorsan kombózodik valamelyik lapom, ha nem akkor bejönnek a questing adventurerek, amire rádobálom a sok low lapot. Nincs taunt. A stormwind championt (azt is beraktam +stat miatt) ritkán kell kihozni. Addigra vagy én halok be vagy az ellen nem kap levegőt a ráömlő minion seregtől. Kellemes mikor az imp masterek miatt repülnek a knife-ok, adaléknak dobálom lefele a murlockokat, akár charge-al. Nem egy topdeck, de érdekes vele menni. Kizárólag warlock-al hatékony. Valamint majdnem minden lapból kettő kell, hogy működjön a taktika.

    Gyengesége az aoe, aoe trap. Vagy ha lépés előnybe kerül és nem tudom folyamatos védekezésre késztetni, felszívja magát.
  • MEdievil
    #758
    Láttam egy nagyon érdekes megjátszást:
    Priest ellenfél hátrányban volt felpakoltam egy taunt falat se holy nova se shadow world nem tett volna nagy kárt benne. Erre ledobott egy Auchenai Soulpriestet majd egy Circle of Healinget. 5 Manás flamestrike. Biztos győzelemből kerültem olyan hamar hátrányba mint ahogy porrá égett az áthatolhatatlan falam :D Végül is sikerült megnyernem mert utána semmi koncepció nem volt már a játékában de így is nagyon jót mulattam ezen a mozdulaton.


    -------

    Susarc félelmetes mennyire nem értetted meg amit mondtam. Azon gondolkozzam leírjam-e erre pont más már megtette:
    Szerencse és Skill HearthStoneben
  • Susarc
    #757
    platina 2:P pedig atomjaimra szivatnak én meg mazsolázom a paklikat 8-10 lapokból:P
  • Susarc
    #756
    akkor az időjárásról beszélgessünk?
  • RedDevilsza
    #755
    Nekem is bántja már a szemem a sok baromság..
  • MEdievil
    #754
    Könyörgöm szerezz már nemi tapasztalatot és utána tegyél olyan kijelentéseket amik szinte kész tényként hangoznak.
    Semmi baj ha valaki kezdő és még nem látja át az egészet de az ide érkező másik újoncokat megzavarod és/vagy butasággal tömöd tele.
    Az ilyen alapvető fórumozási etikettről nem is beszélve hogy 4 hozzászólást írsz saját magad után ahelyett hogy összeszednéd és egy kommentbe leírnád.
    Amúgy pedig: #675
  • Susarc
    #753
    mobiltelóra remélem kijön hiszen nem egy 3-5 órás Vampire kártya szinten van:))
  • Susarc
    #752
    már lecsekkoltam az oldalukon:P :)
  • ProGabe #751
    Ugye tudod, hogy végtelenszer fel lehet használni bármilyen nevet? :)
    Amúgy persze valamilyen szinten igazad van.
  • Susarc
    #750
    team liquid-es ,pro gamer....mondom én ez szerencse >>> lapok >> ész vagy tudás
  • Susarc
    #749
    loál most vertem meg Kryptiket basic pala paklival:))
  • Susarc
    #748
    vannak azért beteg lapok: pl a kalandozó...kijön 3 manáért és minden lap után +1/+1 a 30 lapomból 8 megöl egy miniont,de ha nem jön be kézbe akkor 2-3 kör alatt ilyen 10-10-es lesz és kinyír:)

    prioritások: szerencse > jó lapok > ész.......
  • Susarc
    #747
    kártyát lehet cserélni? vagy elveszíteni?

    mi alapján kapok új kártyákat?
  • ProGabe #746
    Várható, folyamatosan mennek ki a kulcsok, legutóbb 5 napja volt EU-s kulcsosztás.
  • jazzy
    #745
    Nekem 1 legendarym sincs és gold3 csillagos vagyok úgy, hogy kb nem vesztettem meccset eddig rankedban, csak egyszerűen nem játszok.
  • Susarc
    #744
    silver 2 vagyok,de ilyen dupla legendarys meg epikes arcokat kapok:))
  • Susarc
    #743
    jaja köszi! nyomom! már 3 küldi megvan:)
  • Forrest Tomee
    #742
    Szerintetek várható még az open beta előtt kulcs vagy már nem osztogatnak?
  • vetrox
    #741
    tanács
    csináld meg a könnyü rejtett q-eket, vehetsz belöle paklikat, aránázhatsz, ha utánaolvasol kész alapdekkeknek, simán át tudsz menni copperen, silveren, goldon. a platina már nehezebb de nem reménytelen, a diamondhoz viszont már komolyabb rákészülés és pár jobb lap is kell.
    könnyü rejtett q-ek
    Teljesíts egy meccset Play módban – 1 csomag pakli
    Oldj ki minden hőst – 100 arany
    Érd el bármelyik hőssel a 10-es szintet – 100 arany
    Nyerj 100 meccset bármelyik módban – 300 arany
    Verd meg az összes expert AI-t – 100 arany
    Törj szét egy kártyát – 95 arcane dust
    Lépj be az arénába – az első alkalom ingyen
  • jazzy
    #740
    Nem, ráadásul legalulról kezded szal semmit nem veszthetsz.
  • Susarc
    #739
    köszi! sry csak azt hittem figyeltek erre,hogy mezei emberke ne riadjon el,hogy 2 percenként sárba alázzák:)

    rankednél veszíthetsz lapokat?