
Játékosok listája Offtopic
Hearthstone tematikájú merchandise cuccok
Hearthstone kártyacsomagokat akarok
TITANS kiegészítő - Megjelent!
-
Susarc #725 na nemtudom,hogy össze vissza töröltem töltöttem még orosz installert is 6x ujraiunditottam a gépet és elindult!:)
Játszottam 6-ot! ebből 4x priest.... 7 manát osztok és a pap ellenfelem 36/36- os elemntállal meg 7 másik minionnal és körönként 5-öt gyógyít magán....ez milyen összeállitás már? mert az a gyerek biztos nem 5. szintü és 45 perc játék van mögötte mint mögöttem:))
sok kártyát játszottam/ Vampire,HKK,Mitosz,Magic,Kalandok földje stb/ de ilyen szintü paklit összetenni sok jó lap és sok tapasztalat....akkor meg miért rak össze kezdőt ilyen wolumenü emberkével?:P
amugy elég kis tinglitangli game...egyszerű mint a faék a program szinte a popód alá tolja mit kell csinálni és mit ne felejts el:))