7912
  • Torzonborz
    #6912
    Soha nem mondták, hogy játszható béta lesz.
    szerk: de ezt a videót keresd már meg mert másnak se rémlik open béta.

    A levélben ott van:
    "I know everyone would like a definitive date on when Squadron 42 will be done but the best answer I can give you is that it will be done when it is done, and that will not be this year."
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.10.15. 15:45:29
  • Hogthar
    #6911
    Dehogynem, kifejezetten emlékszek a videóra, amiben mondta Criss Roberts, hogy (akkor még) Q2 re várható az open béta ahol a SC42 Pledge-l rendelkezők kipróbálhatják a kampányt. Ezt utána át tolták Q3-ra.
    "Amúgy meg jön amikor szerintük kész lesz?"
    Ezt így kijelentették hivatalosan? Ezzel én nem találkoztam, megtaláltam a hivatalos bejegyzést, de ott nem írnak semmi ilyesmit, vagy ez az egyik videóban hangzik el?
    Utoljára szerkesztette: Hogthar, 2020.10.15. 15:25:10
  • Torzonborz
    #6910
    "játszható bétának" játszható bétát soha nem ígértek, már ha ez alatt open bétát értesz. :Amúgy meg jön amikor szerintük kész lesz. :( Hivatalos oldalon van levél Robibától, meg SQ42 briefing room videó.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.10.15. 15:13:52
  • Hogthar
    #6909
    Squadron 42 ről lehet tudni valamit?
    Egy ideje nem követtem a Star citizen és Squadron 42 fejlődését, de úgy emlékeztem, hogy a játszható bétának most kellett volna megjelennie.
    Ránéztem a roadmapra és ott is 2020 Q3 van, viszont ahogy nézem utoljára márciusban volt frissítve.
    Próbáltam utána nézni is, de nem sok infót találtam róla.
    Azért is furcsállom ezt mert Q4-ben vagyunk most már, és semmi hivatalos posztot nem találtam ezzel kapcsolatban, se játékosok részéről fórumokon(bár annyira azért nem ástam bele magam).
    Gondolom kicsit csúsznak, de nem írták mikor várható? Esetleg ti tudtok valamit az egészről?
  • Torzonborz
    #6908
    wow ez jó cucc
  • JonasSandor
    #6907
    Ez már a büdös életbe nem fog megjelenni, megmarad techdemónak.
  • Caliph
    #6906
    :D
  • Diopapa
    #6905
    Igen? Az jó, akkor jöhet a C64-es konverzió!
  • Torzonborz
    #6904
    Ne beszélj már hülyeségeket, Unitiyre váltanak!


    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.10.13. 13:51:34
  • Diopapa
    #6903
    Jah, csúszik az egész a Unreal motorra váltás miatt
  • Torzonborz
    #6902
    Nana, Robi bácsi nem azt írta, hogy Q2-ben jön, hanem azt, hogy remélhetőleg akkor jön. Nem ugyan az! ;) :P
  • Caliph
    #6901
    yepp az jó lenne,de az icache t már át is tolták 2021 q2re. szal addig biztos nem
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.13. 12:42:39
  • Paladin
    #6900
    Hehe, hozzá akartam tenni én is ezt az opciót a korábban írottakhoz, de mivel gyakorlatban még nem próbáltam, inkább töröltem :)
  • Torzonborz
    #6899
    A legtöbb hajóban van tároló rekesz, vagyis megvan a helye már. Azt majd ugyan olyan inventoryként lehet használni mint most pl a saját tatyód. Csak kell hozzá icache, az meg még nincs teljesen kész.
  • Caliph
    #6898
    én Everuson adom el,rövid ugrás,nem kell atmoszférázni újra. ha megtelt a roc,kiveszek belőle annyit ami elfér a hátitatyóban,aztán újra telifúrom,igy majdnem 250k egy kör. Everuson kaja pia,aztán irány vissza :D

    ha nagyon kockáztatni akarsz,akkor a tatyóban lévő hadanitot le tudod rakni ládába a hajódba,aztán újra üres a ROC. :D
    megelőzhető ha a roc bebugol és robban,viszont bukod akkor is ha ledob a szeró vagy szétlövik a hajód :D
    rakhatnának a nagyobb hajókba pl freelancerbe egy szekrényt ahova teszem azt befér mondjuk 4-6 ilyen kézi láda és az megmarad akkor is ha pukkan a hajó :D ahogy a tatyóban lévő dolgok is megmaradnak ha meghalsz. és teszem azt egy hűtő is jó lenne amibe kaját meg piát raknál :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.12. 11:59:39
  • Paladin
    #6897
    Franc, azt még nem próbáltam, hogy leállítsam a motort :) Könnyebb lett volna az életem.
    Mondjuk azon nem segített volna, hogy kétszer is beleglitchelt valamibe, és oldalra dőlt. Egyszer el is süllyedt, másodszor (amikor gondoltam ágyban relog után hátha talpon lesz) eltűnt.
    Persze félig volt hadanite-tal, mindkétszer.
    Én Aberdeenen tolom. Ócskák a látási viszonyok, de sok a kő, és legtöbb a hadanite.

    Roc-os bányászatban az a jó, hogy nem kell népes helyre elmenni eladni a cuccot, bányász outpostok is megveszik. Segít életben maradni:)
    Utoljára szerkesztette: Paladin, 2020.10.12. 10:37:18
  • Caliph
    #6896
    már értem a chaten a grim hexes trade killeket :D
  • Caliph
    #6895
    hurston mellet arialon tolom most a bányászást,durván több a hadanite mint yelán,pedig a jeges hold bejövős :)
    roc nekem csúszkál konkrétan fúrás közben,de ha leállítod a motort akkor marad a seggén :D és épphogy,de befér a fricibe:)
  • Torzonborz
    #6894
    Hmm szerintem nem nagyon jelenik meg sehol, hogy ki ölt meg. De most októberben nem nagyon érdemes békés tevékenységet folytatni a Halloween event miatt..
    Roc csöppet bugos még, bármi előfordlahat. Nekem simán elfújta egy erősebb szél. :(
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.10.11. 22:48:38
  • Caliph
    #6893
    köszi,valóban ott volt,de csak relog után jelent meg,mert a helmet pl armor fülön kellett volna hogy legyen
    még egy kérdés: meg lehet tudni melyik jószándékú player ölt meg? bányászok békésen a roc al,aztán lövések robbanás,és már éledek is olisarban

    hm a freelancerem nem pukkantotta el,olyan van hogy a roc fogja magát és felrobban ? :D

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.11. 15:17:36
  • Caliph
    #6892
    hát végigkattogtam mindent,nem láttam de majd este megnézem megint. köszi a tippet
  • Torzonborz
    #6891
    Megjelenik az csak nem jó helyen keresed, ne az armornál nézd hanem az undersuitnál.
  • Caliph
    #6890
    hali. azzal lehet valamit kezdeni,hogy pl megveszem a novikoov armort,a pénzt le is vonja,mégsem jelenik meg a karakternél mint felvehető armor?
    live szeró

    kaja pia,illetve bármi más jó,vettem egy fegyót az is megjelent
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.09. 15:30:03
  • Torzonborz
    #6889
    Persze, ptu és live teljesen külön környezet, és ptu-n tesztelni kell nem játszogatni :D
    Amúgy Lorvilleben lehet kapni Roc-ot szóval ott nézd majd live-on ha kijött 3.11.
    Fricibe befér csak nagyon ki kell centizni.
  • Paladin
    #6888
    Láttam olyat is, hogy belefér a freelancerbe, de elég neces, az biztos. Egyébként cutlass blacket lehet 27k körül bérelni, ha jól emlékszem, azzal könnyen fuvarozod, és ennyi pénz nagyon hamar visszajön.
  • Caliph
    #6887
    ja,nem,sima szerón rohangálok még,követem mi hogy merre a ptu-n,de nem tolom
    de akkor jó hír hogy érkezik,ki fogom próbálni bár hajóm nincs amibe belefér,van egy ingyen freelancerem valahonnan valamiért,de abba nem fér el youtube szerint :D
    az aurorába meg se próbálnám betuszkolni.
    de majd veszek egy jó kis páncélt ami bírja a hideget aztán yelán csapatom majd :)

    ptuban amit szereznék pénzt az amúgysem marad meg a sima szerón,nem? meg hát azt is majd egyszer resetelik valamikor :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.03. 23:43:23
  • Torzonborz
    #6886
    PTU-n nézted? Mert az 3.11-ben jön majd.
  • Caliph
    #6885
    no,a greycat ROCt vettem volna meg,de levskiben nem eladó sajna,legalábbis nincs a listában
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.03. 19:09:29
  • Caliph
    #6884
    óóóó,köszi nektek a tippet,hurstonon próbáltam beszerezni/bérelni de nem láttam a lehetőségek között :) már megyek is :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.10.03. 18:14:20
  • Torzonborz
    #6883
    Ccyclone is 25k, Roc mondjuk drágább lesz az 172k de 2 jó körből már bejön az ára.
  • VJP
    #6882
    Bérelni nem tudom hol lehet, de az ingame ára 5,145 aUEC szóval.... Irány Levski Teach's Ship Shop és vedd meg!
  • Caliph
    #6881
    földi járművek jelenleg nem bérelhetők igaz? pl kipróbálnám a greycatet,nem lehet kibérelni 1 napra mint pl hajókt?
  • Caliph
    #6880
    akkor ma már nagyon érdekelhet :)
  • Torzonborz
    #6879
    Hát az nekünk kb tökmindegy, majd ha jön ptu wave1 akkor már érdekel :D
  • Caliph
    #6878
    királyság,köszi

    3.11 g és h patch egy leak alapján a héten jön,állítólag
  • Torzonborz
    #6877
    Nem, nem bukod a megvett hajó. Még az upgadrek is megmaradnak rajta.
  • Caliph
    #6876
    hát amikor először csinálta,akkor üritettem a rakteret,pedig nem szedtem quantát akkor,aztán folytattam a bányászást és megint elkezdett csipogni,akkor már hagytam had tolja,sejtettem hogy bug,de nem is pukkantam szerencsére. aztán quantát is már csak akkor fúrok ha nagyon jó kavicsot találok belőle,10 százalék felettit,az alatt nem kockáztatok.
    jut eszembe,ha megveszem ingame a prospit és eldurran akkor bukom a hajót? csak mert a biztosítási rendszer talán még nincs benne a játékban.
  • Paladin
    #6875
    Ja, az egy bosszantó bug a quantaniummal. Reportolták többen (én is). Én nem jutottam odáig, de írtak olyat is, hogy fel is robbantak, hiába nem volt quanta igazából a raktérben. Neked akkor szerencséd volt (vagy nekik pechjük :) ).
  • Caliph
    #6874
    no,csak megvettem a helixet a free flyos prospira,össze is kapartam vele hétvégén még fél millát,már csak 1 kell az ingame prospihoz,nem tom meddig marad a free flyos de mostmár kivárhatná amig meg nem lesz a két milla az ingame vételre,hétvégére szerintem össze is kaparom :D
    próbálkoztam yela övben,de elég sok kavics bugos volt,mutatta hogy bányászható aztán amikor közel mentél akkor mégse :D
    igy vissza yelára,a hóban elég jól kiszúrhatóak a bányászható kavicsok.első pár körben még szórakoztam hadenittel is ha találtam,hajóval megfúrtam de greycat nélkül elég gáz felszedegetni a 100+ hadenite kristályt,egy teli inventoryért kaptam 12k pénzt hadenitért. hajóval ennyi idő alatt kb 50 a minimum ha jó kavicsokat talál az ember.

    quantanium is jó,rámhozta a szívbajt,tudom hogy instabil,le is adtam időben,aztán kövi körben agriciumot tölöttem épp a hajóba amikor megint elkezdett csipogni hogy durran a hajó,de nem is volt benne quanta,nem is durrant,csak idegesített hogy robbanásra figyelmeztet meg nem is esett volna jól :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.28. 10:56:22
  • Torzonborz
    #6873
    A 3.11 már evo teszten, az is mindjárt jön, után lehet ladikot venni és használhatod majd' 3 hónapig, ha más nem is de a pénz megmarad, azt mindenképpen érdemes gyűjteni. Amúgy van aki 3.8ban vett hajót ingame és megvan neki szóval nem kell annyira parázni.
    Mondjuk ha jön dinamikus gazdaság akkor sztem biztos lesz teljes wipe de még nem tudni a céldátumot.