7912
  • Torzonborz
    #6832
    Nem valószínű, bár rebesgettek pletyka szinten demo-t az első küldiről amit '17 végén mutattak videón de hivatalos megerősítés nem jött. Single játékokból nincs manapság demo vagy trial.
  • JonasSandor
    #6831
    Squadron 42-nél nem lesz ilyen próba időszak? Ez a része érdekel belőle.
  • Caliph
    #6830
    igen tudom,prospectorral repültem sokat,annak is forgatható a hajtómű,meg free flyokon nagyokkal is repültem,cater , hammer ,de ennyire naggyal még nem. és valszeg az általad említett gombok valamelyikét sikerült véletlenül nyomnom,mert egy ideig tök szépen haladtam aztán valami gebasz került a rendszerbe,valszeg a hajtómű forgatás helyett nyomtam meg az u vagy i gombot :D
  • Torzonborz
    #6829
    Kukásnál nem szabad a hajtóművet fordítani leszállás közben. Függőlegesen kell emelkedni 2-3 kilóig aztán lehet fordítani a hajtóművet és emelkedni alacsony szögben (15 -20 fok).
  • Diopapa
    #6828
    "J"-vel tudod a hajtóművet forgatni, de érdemes sztem érdemesebb először kisebb hajóval kezdeni a gyakorlást. :) Jah és az "U", "I" gombokat kerüld... :D
  • Caliph
    #6827
    tegnap hosszabb kihagyás után kapásból a reclaimert kértem le lorvilleben,hogy vagány leszek,de felszállni sem sikerült :D
    aztán még a böribe is bezártak mert lezárt területre sikerült visszazuhanni :D valami gombot elnyomtam és nem lehetett irányítani a dögöt :D
  • Caliph
    #6826
    amúgy ingyenes free fly van,egy rakás hajó elérhető,regelj accot,ird be a kuponkódot,aztán ingyen kipróbálhatod még másfél hétig mit tud a jelenlegi formájában,nem kell venni semmit,tök ingyen.

    #6817 ben ott a link,ez meg a promo kód hogy aktiváld az ingyenes hajókat a free fly végéig: SHOWDOWN2950


    kipróbálhatóak a legnagyobb dögök is,mint a hammerhead vagy a reclaimer,az origin 890 vagy a hernyó

    a játék alpha fázisban van,bug lesz benne biztos,és ssdre rakd ha nem akarsz textura bugot vagy low fpst

    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.16. 09:14:28
  • Torzonborz
    #6825
    Nem aktiváltad te se a freefly-os kuponkódot. Ha csak simán regelsz a hivatalos oldalon akkor is be tudsz lépni a "játékba" de csak az üres hangárt fogod látni. Ahhoz, hogy elérj mindent vagy veszel egy csomagot vagy freefly idején használod a megadott kupont.

  • JonasSandor
    #6824
    Ott mi lenne egyébként?,mert hogy nem engedett semmit se az is hótbiztos.
  • lonvard
    #6823
    Nem engedi már az Olisart, hehe. Loreville-ből indultam, rögtön 100km-es légkör, kurvaállat. Kicsit át kell alakítani a gázkarozást, mer ez a coupled-decoupled úgy nézem légkörön belül már nem játszik.
  • lonvard
    #6822
    Na izzítom is a hajtóműveket. Átkelek a Stantonon, Olisartól Microtechig, jutok amíg jutok. :D
  • Torzonborz
    #6821
    Mert te se azt csináltad amit kellett volna.
  • JonasSandor
    #6820
    Csak a múltkor nem lehetett nagyon csinálni semmit se benne. Volt egy üres hangár is azt csókolom.
  • Paladin
    #6819
    Nagyon menő vagy. Megvolt az ego trip? Örülök.
  • JonasSandor
    #6818
    Még mindig egy semmitmondó szutyok?
  • Torzonborz
    #6817
    Ott van a hírben de tessék.. az oldalon először lépj be utána lesz aktív a kuponos mező.
    Utoljára szerkesztette: Torzonborz, 2020.09.14. 09:06:01
  • Luise178
    #6816
    Köszi!

    Ööö...ezt hova is kell beírni?
  • Torzonborz
    #6815
    Azt kell csinálni amit leírtak, nem elég regelni, a SHOWDOWN2950 promo kódot is aktiválni kell.
  • Caliph
    #6814
    nemtom mivan,nekem ment megy most is. a textúra nem betoltése régen nekem is volt,hdd-n,amóta ssdn van simán betölt mindent
  • Luise178
    #6813
    3.08 körül már toltam, letöltöttem az éjjel, most belépnék, de nem jelennek meg a spaceport-ok. akkor most mivan?!? :)
  • Caliph
    #6812
    2 hetes free fly kezdődik ha minden igaz mától
  • MerlinW
    #6811
  • Caliph
    #6810
  • Caliph
    #6809
    utsó vidiben elég faján néz ki a concept az állomáshoz való dokkolásról
    persze az más kérdés mikor lesz kész :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.09.08. 09:43:14
  • lonvard
    #6808
    Na tessék. Mer Chris olvassa a fórumot. Mondtam már korábban, hogy olvassa, mer rendre megcsinálják azt, amiről torzi szerint én "haluzni" szoktam. :P

    Hogy mire vagyok kiváncsi? Hát elsősorban a légköri repülésre és az esetlegesen upgradelt cockpit-műszerfalra. Kiváncsi vagyok, hogy a herald műszerfalán fityegnek-e már a villogó vészjelző bigyók. De most dolgozom, holnap leszek csak otthon. Juhuhuu.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.08.06. 19:02:09
  • Torzonborz
    #6807
    Mintha lecsúsznál bármiről is
  • Deviome
    #6806
    Hát szomorodjanak meg, hogy most adták ki a 3.10-t. Pont amikor a Zero down jön! -.-"
  • Panzeradler #6805
    Nem kellett sokat várnod.
  • Caliph
    #6804
    és mit vársz benne ?:)
  • lonvard
    #6803
    Jaaj, ezt a 3.10-et úgy várom, mint a kész játékot bazmeg. Jobban várom, mint a Horájzon Zérót. Legyen má' valami!
  • nortsen
    #6802
    Reset account utan megoldódott, tehát nem ez volt a baj.

    Amúgy semmi melankólikis hangulat. Egyszerűen kevés még ez a game a játékra. Most lesz kész? Hehe az meg odebb van.
  • kraven54
    #6801
    F gomb akkor nem szokott menni ha billentyűzet nyelvet váltasz game közben
  • lonvard
    #6800
    Mi az hogy "lassan távozik is"? Nem kell ez a melankólikus szál a történetbe, ez a te költői meglátásod. :) Nem tud távozni, tekintve hogy meg van vásárolva a játéka. Legrosszabb esetben addig nem játszik vele többet, ameddig azt nem mondják a fejlesztők, hogy KÉSZ. Nekem az elejétől megvan a játék, jó néhány kegyetlen pofára esést megéltem benne, de eszembe sem jut lassan távozni is, tekintve hogy még csak most lesz majd kész. Kb. olyan státuszban van nálam a játék, mint a Subnautica: Below Zero. Az a játék már ezerszer játszhatóbb, de még mindig nincs 100%-on, és nem játszom vele. Mentem vele egy kört pár hónapja, és most várom, hogy kész legyen. Star Citizennél meg minden nagyobb patch után megyek 3 napot, és aztán várom a következőt. A mostani patch a légköri repüléssel például nagyon izgat.
  • nortsen
    #6799
    Lutri volt, és nem jött be. Két hajója volt, 7 misi értékben, el is bukta mindkettőt. Az egész onnan jött, hogy a klasszikus négyzet shadereket akarta helyretenni, így törölte a komplett user foldert (sajnos nem csak a shader könyvtárat). Ezután nem mentek az "F" gombjai, pl mobiglas, stb. Mivel a többféle karakter módosítás semilyen módon nem segített, úgy döntött rizikózik, mert van aki elvesztette a cuiccait, van aki nem. Ő el. :)
    Én még mielőtt in game vásárolt hajóim lettek volna, többször is reseteltem, és pl az ursa roverem mindig megmaradt, meg a felszereléseim nagy része is. Hajóval még nem nyomtam resetet, de ezek után nem is fogok, persze könnyű ezt mondani, ha nem tudsz játszani. Ja ráadásul a srác subscriber is, de persze ez sem számít.
    Szar egy dolog ez az egész, mert aki a rengeted bug ellenére mégis belevág a game jelenlegi állapotába, az tuti keserű szájízzel szépen lassan távozik is. Ahogy látom az itthoni SC fórumokban sem azok az arcok vannak már, mint pl 4 éve (tisztelet a kivételnek), ez sem véletlen. Az csinálja okosan, aki egy-egy verzió után, pár napnál többet nem tesz bele.
    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2020.07.09. 20:46:08
  • SANTANTICA #6798
    ha nincs karakter vagy mobiglass akkor a karaktert kell újra generálni a menüben grafikailag...után 90% hogy jó lesz
  • Torzonborz
    #6797
    Hivatalosan reset után csak az uec marad meg és a "fizikai" itemeket amiket valós pénzért vettél, gyakorlatilag még kicsit lutri az egész mert változó mikor mi marad meg és kinek. Szóval én erre nem nagyon apellálnék.
  • Bucser
    #6796
    Hajok es itemek elvileg megaradnak En pl csak a rajtam levo armort meg a ruhakat buktam fegyverem attachmentel megmaradtak loszerrel egyutt.
  • nortsen
    #6795
    Szuper.
    Esetleg valami solution ha, nem megy a mobiglass profil törlés után? (nem nekem van bajom, de 6.5 misi van két hajóban, karakter reset nélkül kéne valahogy).
  • SANTANTICA #6794
    na a logoff azt eredményezte hogy végtelen loading....
    olvasom a hibát, hogy sokaknak ez van ha ágyban logoffol ki:

    "We recommend avoiding ship bed logout until this has been fully resolved if you frequently experience this error."

    szóval maradt a karakter reset....szerencsére pénz megmarad, de....*****

  • nortsen
    #6793
    Meg azt is, hogy megy, szóval csak az marad, hogy saját tapasztalatból kipróbálom. Egy bajom van csak, hogy a caterpillar nem fér be a self-land-be :)