7912
  • Torzonborz
    #6792
    Volt erről redditen egy thread ott azt írták nem működik.
  • nortsen
    #6791
    Én ezt úgy hallottam, hogy:
    1, Mikor tradeltsz, előtte valahol kietlen részen lofoffolj az ágyból
    2, lépj vissza, játsz
    3, 30k hiba után self hangar, hajó kirak
    4 exit, majd go game, és ott leszel ahol előtte logofoltál, rakománnyal.

    A tiedből hiányzik a logoff, kíváncsi vagyok mindegyik működik e, vagy melyik?. :)
    Sajnos az ideiglenes free freelanceremmel nem ment, mert nem jelent meg a hangárban, de ez lehet csak nálam volt így, a lényeg, hogy én még nem próbáltam.
    Nem régóta van catapilarom, ott azért fontos lesz, hogy ne bukjak 1.5m-et, szal én logoffolok :)
    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2020.07.08. 19:40:29
  • lonvard
    #6790
    Jah, hát ezt majd gyakorlatban kell feldolgoznom. :)
  • Bucser
    #6789
    A mai joystick programozo appok siman engedik a "masodlagos kiosztas" vagy on the fly profil valtast ha ahhoz van kedved.

    mint mondtam vannak olyanok akik megtartjak a gazkar funkciot a gazkaron ami tulajdonkeppen a maximalis thrusteroutputot szabalyozza, de az impulzus idot es iranyt a Joyyal szabjak meg decoupled flightban, de ha "c"-vel visszaakapcsolod a coupled mode-ot akkor az impulzus ido folyamatos es a teljesitmenyt csak a gazkarral engedelyezett maximalis thruster impulzus szabalyozza.
  • lonvard
    #6788
    Amúgy van hírünk Chris Robertsről és Sandiről? Egyáltalán együtt vannak még? Olyan rég láttam őket. Meg a régi kommunikációs csapatot. Az a rockerhajú is hiányzik. Brian Chambers asszem.
  • lonvard
    #6787
    Ilyesmi lesz majd a végén. :) x év múlva. :D
  • lonvard
    #6786
    Valami gyorsváltó lehetőség nincs két komplett config között? Csak mert dogfightra valszeg jobb a két joy decoupled módban, de normál üzemmódban meg kényelmesebb a joy+gázkar. Szerintem adja magát, hogy lehessen váltani.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.07.05. 16:48:55
  • Bucser
    #6785
    Attol fugg hogy allitod be az axiseket. Sokan teljesen decoulped flight-ra configoljak tehat a vektorokat a joystickok+Hat switchek adjak
    Peldaul mr hasgaha ezt hasznalja Dual Stick Control:
    -jobb kez stick
    X-axis: roll
    Y-axis: pitch
    4-way hat switch: Vertical (fel/le) es Lateral(balra/jobbra) strafe
    - bal kez stick
    X-axis: yaw
    Y-axis: strafe elore/hatra... throttle control
    Twist: strafe lateral (masodlagos/osztonos kontrol miatt)

    De vannak olyanok akik, megtartjak a throttlet offstick controllkent es beallitjak egy szintre.
  • nordan
    #6784
    najó :D

    ui: ugyanolyan PC házam van :P azt már nem kell megvenni :D
  • macleody
    #6783
    Ha nagyonnagyon tele vagy
  • nordan
    #6782
    hú bakki jól felment az ára.....nekem 2 éve van meg ,de 30 körül vettem
    Utoljára szerkesztette: nordan, 2020.07.05. 10:22:29
  • lonvard
    #6781
    55 ezer. Uh, azt hittem olcsóbb.

    Nyugtassatok meg, hogy két joyos irányításnál nem kell folyamatosan előre tolnom valamelyiket, hogy menjen a hajó.
  • nordan
    #6780
    ha nagyon tele vagy :)



  • nordan
    #6779
    szigoruan

  • SANTANTICA #6778
    30K-ra lett megoldás ha volt rakomány is.
    1. ne lépj vissza játékba
    2. Lépj be hangárba
    3. Hívd le a kérdéses hajót
    4. Majd belépve ott lesz az űrben ahol kifagyott a game
  • SANTANTICA #6777
    Elfér szerintem....joystick ötletek is jöhetnek, ha valaki használja SC-ben
  • lonvard
    #6776
    Jóvanna, annyira örültem. Kivel osztottam volna meg, ha nem veletek? Ki értené ezt meg? :D

  • nortsen
    #6775
    Kedves, hogy megoszutottad, de ez tényleg kiba off ide :)
  • lonvard
    #6774
    OFF

    Ma hozta meg a futár a vezeték nélküli hyperx cloud fülest, 30k árkategóriában. Soha többet gagyi fülest. Soha többet vezetékes fülest. Ezen a cuccon két dolog nem fog tönkremenni, ami az összes eddiginél sikerült: nem lesz kontakthibás, és nem törik el a szára (mivel az meg fémből van). Az utolsó gagyi fülesemet - aminek 3-4 méteres zsinórja össze-vissza tekeregve körbevett és az egyik hangszórója már alig szól - épp most dobtam ki szemétbe egy hangos "anyádat, menj innen" kiáltással.
  • lonvard
    #6773
    Shednek innen is köszi. :)

    • hajtómű hatékonysági görbék kerülnek hozzáadásra, így hajó típustól függően a hajtőművek veszteni fognak a hatékonyságukból légkörön belül
    • a hajók egyedi aerodinamikai felülettel rendelkeznek majd ami függ a geometriájuktól, légkörtől, széltől és a sérült alkatrészektől
    • ez az aerodinamika lehetővé teszi az átesést, vízszintes fordulásokat, sebesség vesztést szűk fordulónál és más “repülő szerű” jellemzőket a légkörben
    • egy mechanika hozzáadásra került ami annak mértéke, hogy a gyorsulás mennyire változhat a hajtómű tolóerőtől . Ez nehezebb hajókat eredményez hasonló manőverezés mellett
    • a manőverező és főhajtőmű közötti különbségeket finomították, hogy a lebegő hatás kevésbé érvényesüljön és előnyt biztosítsanak a légkörben az aerodinamikus hajóknak (pl Gladius)
    • példa: a Gladius sokkal stabilabb lesz mint a Hawk, ami ugyan gyorsabban fordul de nehezebb irányítani

    Fú de kiváncsi vagyok az ágyúgolyó aerodinamikájú heraldom hogyan fog muzsikálni. De még kiváncsibb vagyok, hogy egy caterpillar hogyan fog göcögni légkörön belül. :D Van egy olyan érzésem, hogy idővel kapni fog egy ki-be kapcsolható légterelő szerkezetet az orrára. Most ez a fantáziám. :P
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.23. 14:43:16
  • SANTANTICA #6772
    3.10 hamarosan
  • lonvard
    #6771
    SC világa az egy érettebb aggyal jobban befogadható világ. SW inkább a gyerek-fiatal felnőtt agyaknak jó. Olyan részletességű szimuláció nem biztos, hogy jól állna a Star Warsnak, mint ami az SC-ben van/lesz. SC-nél sokkal kötöttebb, és szegényesebb a repertoár. Tehát például egy rohamoszgatos vértezete, meg egy SC-szkafander között durva különbségek vannak. Űrhajókban is nézd végig mennyivel szerényebb, és akkor a belső tervezést nem is említem.

    Ami nekem viszont tetszene, az a Coruscant megcsinálva úgy mint a Cyberpunk 2077, és mi abban jediként GTA-zunk szépen. Bele lehetne rakni még pár bolygót persze, de valami ilyesmi feküdne jól a szériának, szóval olyan árkádosan megcsinálva minden.
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.06.17. 10:03:12
  • Bucser
    #6770
    Az EA ugyanazt csinalja a Star Wars franchise-al mint amit a Madden NFL-el tett. Az elmult 8 evben no fejlodes tekerik a Mikrotranzakciok fele es exclusive jogokat haracsolnak...
  • Bucser
    #6769
    Szerintem ez a lesz. Emlegetnek hotas supportot.
  • Torzonborz
    #6768
    Hát az SW-t már majdnem sikerült kicsinálniuk, jó a Mandalorian picit visszahozta a reményt de játékok terén mára egy nagy nulla lett. :(
  • nortsen
    #6767
    Az biztos, hogy óriási dolog lenne SC képzeletbeli világa helyett az SW-t ugyanezen koncepción legyártani, de sztem soha nem lesz ilyen. Túl sok a pénzéhes ember az SW körül, előbb csinálják ki egymást...
  • MarkBlade
    #6766
    Disney nem fog olyanra költeni ami nem fedi le a 1-150 évig az embereket.. azaz 1 gombos arcade nemsemleges játékot kapunk..
  • Cowie
    #6765
    Szerintem ez a variáció megy Win 10-en is:

    X-Wing Alliance on GOG.com
  • Caliph
    #6764
    x-wing alliance...mekkora jó is volt az...ahogy a családi biznisz kiteljesedik a birodalom elleni lázadáshoz :D
    hmm,win 10en vajon működésre lehet e még bírni... :)
  • Torzonborz
    #6763
    Hja :(
    Nekem egy X-Wing/Tie Figher meg X-Wing Alliance remaster is elég lenne amúgy.
  • Caliph
    #6762
    rosszul fejeztem ki magam,irtam is hogy lövölde... aztán minden átmenet nélkül tovább gondoltam :D
    szal vágom hogy valami árkád akármit kapunk :D
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.06.16. 09:07:34
  • lonvard
    #6761
    Valami árkád lövölde lesz, és az 5-5 fős multiját hájpolták. Lófasz ez a Citizenhez képest. Kétségtelen előnye, hogy viszont kész lesz októberre. :)
  • Torzonborz
    #6760
    Tesó, nem akarom az álmaidat romba dönteni de nagyon mellé lőttél. :(
  • Caliph
    #6759
    most olvasom jön az új star wars űrös lövölde...hú ha megcsinálnák a star citizent star wars világban...disneynek lenne is pénze rá :D

    kezdessz egy tie fighterben,aztán jöhetnek a interceptorok,bomber advanced,aztán a corvettek,fregattok,rombolók...a végén meg egy venator vagy egy star destroyer... :D

    a világ adott, a hajók adottak,a földi járművek adottak....nagyon fincsi lenne...ha bejön a star citizen sztem meg is lépik remélem

    persze előbb ez legyen kész
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2020.06.15. 22:17:27
  • nortsen
    #6758
    70-80K átlagban az reális, kb én is ezt tapasztaltam.
    Az, hogy a fejek nekem miért tűntek el nemtom, de nem vagyok egyedül, azt tudom. :)
    Nem lepődök meg már ezen sem.
  • Malibutomi
    #6757
    Lasd az elozo hozzaszolsomban hogy hol es hogyan banyaszok.
    A furofejet en egyszer vettem meg azt hasznaltamminden berelt hajomon, es most a mar megvett Prospectoron is. Sot meg valamiert megmaradtak a berelt hajokrol lekerult fejek is meg az elso 10K-s furofejem szinten:



  • Malibutomi
    #6756
    Nem olyan nagy hulyeseg csak nem ugy kell banyaszni hogy na jo megprobalom itt, majd jovo honapban meg ott.

    Eloszor is erdemes Clio vagy Yela-n banyaszni, sok a ko, es mivel hidegek, vilagos az alapszin.
    Masodszor, nem kell scannelni orrba-szajba, ha tudodmit kel nezni, a banyaszhato koveket sokkal messzebbrol eszrevenni szabad szemmel mint a scannerrel. Ketszer olyan messze jelennek meg mint a sima kovek igy a feher hatter elott nagyon jol latszanak. Volt hogy mar lefelerepulve kiszurtam a koveket (kb 2 km magasbol mar latszanaka banyaszhatoak), tele s voltak jo cuccal, felpakoltam es irany vissza.
    Tessek egy video hogy kell talalni a koveket:



    Harmadszor: Quantinium minden mennyisegben de az ugye ritka, vagy Agricium es Laranite...utobbiakhoz hozza sem nyulok ha nincs minimum 10% a koben, az alatt csak idopocsekolas.

    Az atlagos menet nekem Yela-n olyan 1-1.5 ora es az atlag az 70-80K Agricium+Laranite...ha talalok hozza nemi Quantiniumot akkor 100 felett is lehet (volt 120-150Ks menetem is)

    Van hoy szarabb mert nehezen talalok, van hogy percek alatt megvan. De az atlag az 1-1.5 ora 70-80K

    Ha vegre mukodni fognak a liften Neww Babbage-ben akkor atmegyek Clio-ra szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Malibutomi, 2020.06.15. 14:59:15
  • Torzonborz
    #6755
    Még jó, hogy odaírtam "ez elég extrém eset" mert tényleg az.
  • Deviome
    #6754
    Nagy hülyeség amit írsz. Már bocsi.
    A mining egy kibaszott nagy lutri. Az ilyen körökért töménytelen mennyiségű órát kell repülni és bányászni.
    Mindenki csak azt mutatja, hogy így fél milla meg úgy. De azt senki, hogy 3 órát repkedett csak azért, hogy megtöltse a hajót.
    Ha nagy mákod van beakad valami jó. De az nagyon ritkán lesz. Tudom, mert amikor a Mole-al mentünk semmi nem volt. Párszor sikerült jó lóvét kiszedni, de akkor nagyon sok követ otthagytunk meg nagyon nagyon megválogattuk, hogy mit kezdjünk törni.
  • Torzonborz
    #6753
    Igen, az biztos, hogy a bányászat a legjövedelmezőbb szakma most még a hibák miatt. Area18/Lorville pl ki is esik tradenél nfz miatt, talán most 3.10ben végre azt ki kikalapjálják.