870
  • DIESEL DOG #16
    Szvsz nem hiszem hogy a Showdown-t komoly projektnek szánták, tekintve az egész játékot, a járművek fizikája eléggé csapnivaló, én szerintem ez inkább csak ilyen szórakoztató jellegű játék amely a legkevésbé se hajaz a valóságra.
  • arty
    #15
    showdown azért ad némi okot az aggodalomra...
  • Totti5
    #14
    Legyen normális a féktáv és akkor boldogság. Az első részt csak amiatt nem bírtam. Most hogy a Dirt 2-3 és az F1ekbe sikerült mindent helyre rakni, remélem ezzel sem lesz gond.

  • Carlos
    #13
    +fav
  • arty
    #12
    nem lesz forza klón :D ezt még nem hallottam, az milyen? hogy sok autó és sok kocsi lenne benne, azaz tartalom? :D
  • ATi0021
    #11
    Nagyon kíváncsi leszek rá, mennyi maradt meg a régi GRIDből. Az elsőnek az irányítása billel és kormánnyal is fura volt, viszont gamepaddel tökéletes. A driftet kifejezetten imádtam. Emlékszem rá, hogy mikor kijött a demó azon ment a verseny kinek lesz a legtöbb pontja és volt egy srác aki 50 millát csinált majd azt megdöntettem és oda-vissza ment többekkel a csata. Szóval a drift nagyon ment Nekem, még itt SG-n is kérdezték páran hogyan csinálom. :D

    Amúgy Szabinak igazat kell adnom. A DLCs dolog elég szemét volt. Megígérték, hogy 1.3-as javításba ingyen megkapjuk erre a javításban semmi DLC, csak töltésnél leellenőrzi a DLCket és ennyi. Bár még mindig jobb, mint a DiRT3-nál ahol egyszerűen elbuktam a teljes arany minősítést mert nem volt meg a DLC. GRID1be talán még amit hiányoltam, hogy nem volt ellenfele LeMansba az Audinak.

    A GRID 2ben nagyon remélem, hogy megmarad a régi irányítás és nem lesz túl árkád és Forza klón se. Alapvetően a több pálya, autó stb mellé a GRID 1hez képest időjárás, jobb csapatépítés (esetleg PhotoShop támogatás matricázáshoz), kerékcsere kell és megvettek.
  • bertino
    #9
    drift jo volt benne, de amugy elajulva nem voltam tole, talan meg akcioba vettem en is meg az elso reszt steamen, vittem is egy darabig, de kormannyal az iranyitas... erdekes volt, a drift viszont tetszett.
  • SimaSuna #8
    pedig a Sylviával mennyit toltam...MadMax-es festéssel :)
  • Fpocok
    #6
    Tudtommal most is van mp. Gameranger vagy kik csinálják.
  • pxxl
    #5
    nem csak benne :D
  • berczely
    #4
    Fogalmam sincs. Még semmi infó!

    Amúgy igen... se dlc-t, se hosszan tartó szervereket nem kaptunk pc-re az első részhez! Ne is adjanak ki DLC-t mert az csak pénzlehúzás!
    Rohadt sokat toltam a multit az SG-s tagokkal minden este 7 vagy 8kor kezdődött privát szerveren a csapatás.
  • Fpocok
    #3
    Úgy látom mély sebeket hagyott benned az első rész :D
  • berczely
    #1
    Nem sok infó csak egy rövidke teaser érkezett a GRID 2. részéhez.



    A végén egy dátum 2012.08.08. Reménykedjünk, hogy egy hivatalos bejelentést és trailert kapunk!