870
  • berczely
    #1
    Nem sok infó csak egy rövidke teaser érkezett a GRID 2. részéhez.



    A végén egy dátum 2012.08.08. Reménykedjünk, hogy egy hivatalos bejelentést és trailert kapunk!
  • Fpocok
    #3
    Úgy látom mély sebeket hagyott benned az első rész :D
  • berczely
    #4
    Fogalmam sincs. Még semmi infó!

    Amúgy igen... se dlc-t, se hosszan tartó szervereket nem kaptunk pc-re az első részhez! Ne is adjanak ki DLC-t mert az csak pénzlehúzás!
    Rohadt sokat toltam a multit az SG-s tagokkal minden este 7 vagy 8kor kezdődött privát szerveren a csapatás.
  • pxxl
    #5
    nem csak benne :D
  • Fpocok
    #6
    Tudtommal most is van mp. Gameranger vagy kik csinálják.
  • SimaSuna #8
    pedig a Sylviával mennyit toltam...MadMax-es festéssel :)
  • bertino
    #9
    drift jo volt benne, de amugy elajulva nem voltam tole, talan meg akcioba vettem en is meg az elso reszt steamen, vittem is egy darabig, de kormannyal az iranyitas... erdekes volt, a drift viszont tetszett.
  • ATi0021
    #11
    Nagyon kíváncsi leszek rá, mennyi maradt meg a régi GRIDből. Az elsőnek az irányítása billel és kormánnyal is fura volt, viszont gamepaddel tökéletes. A driftet kifejezetten imádtam. Emlékszem rá, hogy mikor kijött a demó azon ment a verseny kinek lesz a legtöbb pontja és volt egy srác aki 50 millát csinált majd azt megdöntettem és oda-vissza ment többekkel a csata. Szóval a drift nagyon ment Nekem, még itt SG-n is kérdezték páran hogyan csinálom. :D

    Amúgy Szabinak igazat kell adnom. A DLCs dolog elég szemét volt. Megígérték, hogy 1.3-as javításba ingyen megkapjuk erre a javításban semmi DLC, csak töltésnél leellenőrzi a DLCket és ennyi. Bár még mindig jobb, mint a DiRT3-nál ahol egyszerűen elbuktam a teljes arany minősítést mert nem volt meg a DLC. GRID1be talán még amit hiányoltam, hogy nem volt ellenfele LeMansba az Audinak.

    A GRID 2ben nagyon remélem, hogy megmarad a régi irányítás és nem lesz túl árkád és Forza klón se. Alapvetően a több pálya, autó stb mellé a GRID 1hez képest időjárás, jobb csapatépítés (esetleg PhotoShop támogatás matricázáshoz), kerékcsere kell és megvettek.
  • arty
    #12
    nem lesz forza klón :D ezt még nem hallottam, az milyen? hogy sok autó és sok kocsi lenne benne, azaz tartalom? :D
  • Carlos
    #13
    +fav
  • Totti5
    #14
    Legyen normális a féktáv és akkor boldogság. Az első részt csak amiatt nem bírtam. Most hogy a Dirt 2-3 és az F1ekbe sikerült mindent helyre rakni, remélem ezzel sem lesz gond.

  • arty
    #15
    showdown azért ad némi okot az aggodalomra...
  • DIESEL DOG #16
    Szvsz nem hiszem hogy a Showdown-t komoly projektnek szánták, tekintve az egész játékot, a járművek fizikája eléggé csapnivaló, én szerintem ez inkább csak ilyen szórakoztató jellegű játék amely a legkevésbé se hajaz a valóságra.
  • lac coo
    #17
    Bevallottan nem annak szánták, nem véletlenül nem a CM sorozat tagja .
  • grebber
    #18
    Elvileg még idén jön egy új cm f1 game poénnak.Az egész jó lesz ökörködni amíg nem jön valami jobb autós game.
  • mester1987
    #19
    Bebaszna ha 2 nap múlva a GRID 2 jön ki így váratlanul...
  • atila4
    #20
    Szerintem jó lenne, de szvsz csak egy videót kapunk majd :D
  • mester1987
    #21
    Mely egy másik trailerre utal :D
  • ScarY MAN
    #22
    ami megy egy artwork montázsra!
  • SötétBarom
    #23
    Elsőt imádtam, +fav
  • pxxl
    #24
    lehetőleg dubstep zenével, idiótán villogva, "rángatva a kamerát", böszme effektekkel váltott képekkel...
  • arty
    #25
    :DDD
  • grebber
    #26
    GRID 2 Announced - Screens
  • arty
    #28
    remélem a végleges nem lesz ilyen fos módon fossáeffektezve :( első részt rengeteget kellett hekkelni, mire emberien nézett ki...
  • zzeN
    #29
    További infók

  • Fpocok
    #30
    Ó istenem, csak el ne kúrják azzal... hogy NITRO-t raknak be a játékba. Attól hányok. Csak ne kúrják el pls...
  • Fpocok
    #32
    YT kommentnél:



    Grid is baaaaaaccccccccccckkkkkkkkkkkk­k......Best racing game I have played...*high5 Codemasters*..:D

    nick1991able 45 perccel ezelőtt

    *high five*

    gridgame válasz a következőre: nick1991able 44 perccel ezelőtt lejátszási listában
    :D
  • pxxl
    #34
    #24

    dubstepet leszámítva megvan minden :D
  • IMYke2.0.0.0
    #35
    S pont az ilyenektől hányok sugárban.
  • IMYke2.0.0.0
    #36
    Igen - Dubstep-től is hányok :)
  • Norberto91
    #37
    Nekem is tetszetős volt ez a játék, addig, amíg az egyik fejlesztő ki nem nyilatkoztatta, hogy nem lesz a kocsiknak belső nézete... Nálam itt totál elvágta magát a játék...
  • lac coo
    #38
    Ezt honnan veszed, nem kevered véletlen a gyerekeknek szánt új DIRT baromsággal ? :)
  • Norberto91
    #39
    Sajnos nem :/

    http://www.eurogamer.net/articles/2012-08-08-codemasters-responds-to-criticism-about-loss-of-in-car-view-in-grid-2

  • lac coo
    #40
    Igazad van, Codemasters forumon is megy az okoskodás.így valóban kuka az egész....

  • Bence94
    #41
    "ááá konzol az nem elavult minek új gen..."

    pc-re nyugodtan rakják bele!
  • lac coo
    #42
    Ebben bízom én is. Persze nem mintha nagy szívügyem lenne a GRID, első része sem jött be a nevetségesen rövid féktávokkal... Csak hát, no ... milyen már egy autós játék belső nézet nélkül ??? Csak ne szokjanak hozzá ! :DD
  • Fehercsoki
    #43
    Nem fogják, nem költenek PC-re, csak amennyit a portoláshoz muszáj.
  • Bence94
    #44
    tudom sajnos...

    Legalább a pc-s verzióban is legyen split-screen és akkor én örülök.
  • arty
    #45
    beszóltál a dirtre, miközben ott VAN belsőnézet.

    képben vagy rendesen :)
  • Fehercsoki
    #46
    Te is, mivel az új Dirt-ben nincs belsőnézet.(showdown a neve asszem)