5627
10804749371368208052.jpg
  • TomDantes
    #855
    Aha, és ha nem tetszik neki, akkor már jogos is ellopni? Vagy mi a franc? Vagy jó lesz, vagy nem a jövőbe nem lát senki, de talán lesz demo, vannak tesztek...meglehet tudni vásárlás előtt, hogy mire számítson az ember. A lényeg az, hogy ez magyarázat arra, hogy letöltöm, és nem fizetek érte. Nagyon hülye hozzáállás ez.
  • Belkar
    #854
    Attól hogy valaki TW rajongó miért kéne megvennie egy játékot ami lehet nem is tetszik neki? A TW név nem garancia a minőségre legalábbis az utóbbi években nem.

    Tegyük fel hogy a Rome 2 az első rész közelébe se fog érni de ugye mindenki megveszi a hype meg a név miatt abból mi fog lejönni a Sega-nak meg a Creative Assemblynek? Az hogy elég csillivili grafikával meg agyonszkriptelt videókkal kiszúrni a rajongók szemét, adni egy jól hangzó nevet a projektnek és máris garantált a haszon és jöhet a több tucat rókabőr DLC formájában.

    Lehet hogy ez egyeseknek megfelel de én egy olyan játékot szeretnék ami nem csak jól néz ki de tartalommal van megtöltve és rengeteg órányi szórakozást kínál anélkül hogy beleunna az ember és az sem lenne rossz ha nem próbálnák ellehetetleníteni a modolást.
  • TomDantes
    #853
    Azért nem azon kéne gondolkodni, hogy fellehet-e törni. Biztos. De ez egy Total War játék. Aki TW-rajangó annak illik megvenni. Akár DLC, akár nem, tök mindegy hogy adják ki, ezt így kéne. Nem kapásból a ,,ellopom " mentalitásnak kéne beugrania.
  • Andriska86
    #852
    Multi szintén feltörhető, miért ne lenne az...

    Viszont a TW töréseivel mindig is gondok voltak. Az Empire részben nem szóltak az ágyúk és laggolt, a Shougn 2 kifagyott 10 kör után stb.
  • Belkar
    #851
    Nincs az a védelem amit ne törnének fel 1 héten belül Single játéknál DLC-stül mindenestül. A multi az amit nem lehet feltörni de az meg csak egy mellékes dolog TW játékoknál.

    Én őszintén megmondom nem merném előrendelni 3 frakció miatt max akkor ha kiadnának egy demót de talán még akkor sem.
  • Andriska86
    #850
    Sajnos ilyen ez. Én vártam vele (2 évet...) és a Shougun Gold kiadást vettem meg, 10 ropi, igényes kiadás és benne van minden DLC.
  • MaRee
    #849
    Az összes Shogun is ment minden DLC-vel együtt. Mondjuk a Napoleonon kívül mindegyik TW játék megvan nekem eredetiben, anno nagyon olcsón vettem meg steamen az összeset együtt, de ezt utálom, hogy 10+ ezer forintot kiadok valamire amire utána még több ezret kell elkölteni.
  • Andriska86
    #848
    A TW-szériának elég erős a védelme, a tört változatok alig működnek. Ha találsz működőt is, a DLC-tartalmakat akkor sem biztos tudod feltelepíteni.

    Amúgy meg DLC-k nélkül is teljes értékű a játék, csak mondjuk nem lehetsz Spártával meg Athénnal, de van helyette Róma.
  • Kurfürst
    #847
    Gondolom így is benne lesznek a görögök az alapban, csak "generic" hoplita egységekkel (ahogy sok más nép is).. ami nyilván nem teljes értékű játszható frakció. Egyébként meg vannak olyan szempontok is, hogy lezárhatják az alapjátékot, kiadáshoz teszteléshez, CD nyomatáshoz stb., ami időbe telik, és a szeptember már itt van a nyakukon. Addig a grafikusok stb. nyugodtan elmolyolhatnak a görögökkel, és letölthető az első napon. Kalózkodás elleni védelemnek sem utolsó, tekintve hogy a TW-nál kevésbé van csak meg a multiplayer miatt megveszem téma..
  • MaRee
    #846
    Kapják be DLC-ikkel együtt. Meg akartam venni a játékot, de ha ezt fogják csinálni, akkor letöltöm a faxba.
  • Belkar
    #845
    Ha még valaki nem látta volna a 3 görög frakció képei:





  • sakkay
    #844
    Na ok, de ebből a vidiből pont nem látok semmit. Csak azt , hogy nagyon jó rövid snittek. Amúgy meg úgyis mindig elő rendelem.
  • ratgab
    #843
    Ez a görög pack, azért így első látásra elég must have-nek tűnik nem?
  • sakkay
    #842
    Én aztán elég morgós típus vagyok(már ami a Rome 2 jelenti), de ha a dlc komoly tartalom plusszal jelenik meg, engem nem zavar, sőt. Mondjuk max. 2-3 nép érdekel Rómán kívül. Ez olyan mint a Rof(rise of flight)..ha van tartalom a pénz mögött megfizetem..akár többször is. Mondjuk eddig a TW dlc nagy kalap kakák voltak, de talán most.
  • Molnibalage
    #841
    Az MI számára a legtöbb egység nem úgy működik, mint a játékosnál. Szóval igen, pluszmunka az azonos szinten való kidolgozottság.
  • bajsz
    #840
    Spárta egy kicsit bejövős :D
  • bajsz
    #839
    Remélem lesz más fajta CE is! :D

    Római katona figura jobban tetszene! :D


    Steam -re is feltették már,úgy,hogy semmi megjelenés eltolás meg stb, kezembe akarom tudni szeptemberben :D :D :D
  • a.carkey
    #838
    Egyébként ez nagyon korrekt, mert a Shogun II-höz is volt sakk. Marha korrektül nézett ki.

  • a.carkey
    #837
    Nagyobb képen
  • a.carkey
    #836
    Az egyik CE:


    ... és a kis aranyos, amit hozzá adnak:
  • McCartman
    #835
    Ez egyszerű rablókapitalizmus, semmi más.
    Ha valamit is adnának magukra , alapból így, minden részletre kiterjedően adnák már ki a játékot (főleg, ha már kész lesz a megjelenés napjára).

    Undorítóak ezek a pár megás DLCk, meg úgy en bloc az egész DLC politika, hogy szándékosan félkész, szar játékokat adnak ki, csak, hogy még egy párszor lefejjék rólad később a teljes játék árát.
    Tény, ilyenekkel egyszerűbb pénzt keresni, mint normális, teljes értékű kiegészítőkkel mint azt régen volt szokás készíteni, de ettől hánynom kell.
  • Scharnhorst
    #834
    Gondolj bele, jelen helyzetben az egységeket amúgy is megcsinálják ezekhez a frakciókhoz. A városok ugyanúgy megvannak. Egyetlen dolgot kell nekik beállítani, hogy játszható legyen a többihez képest. Gondolod, hogy ez nekik akkora megerőltetés és cserébe pénzt is kereshetnek?
    Nem mindenki teszi/teheti meg, hogy előrendeli a játékot.
  • Kurfürst
    #833
    Pre-Order esetén jár a három görög frakció "ingyen" az alapjátékhoz.
  • Molnibalage
    #832
    Sanszosan felmérték a piaci igényeket. A játékosok többsége Rómával tolja. Nekik igencsak bőszítő lenne azért kérni az alajátért még többet, mert a ROME Total War játékben valami "nevesincs nép" - Róma az isten :) - kicsit jobban kidolgozott. Akinek kell ez, az fizesse meg. Ha meg drága a DLC, akkor a bele ölt pénzeket bukják, de nem az alapjáték kárára.

    Egyszerűen nem értem, hogy ezt az egyszerű szemléletet miért nem érti meg a többség. A DLC-n kurva nagyokat lehet bukni ám. Én pl. még semmihez nem vettem DLC-t. A Risen II-höz kaptam ajándékba egyet, mert a CE-t vettem meg. (Sok értelme nem volt...)
  • McCartman
    #831
    Sajnos ez az irányvonal már a Pontusz "ingyenes DLC"nél elég világossá vált.
  • McCartman
    #830
    Szeptember 3-án jön a játék.
  • Scharnhorst
    #829
    Nem fikázás csak fájó pont a játékos részéről, hogy pluszba kell fizetni azért ami benne lehetett volna az alapverzióba. Másfelől nekik tutira megéri pénzügyileg ezt csinálni. Szóval kettős a mérce. Plusz abban is biztos vagyok sokan fogják megvenni a DLC-t nem számít,hogy az alapjátékon felül kell fizetni.
  • Molnibalage
    #828
    Ez most fikázás vagy nem?
  • Scharnhorst
    #827
    Már látszódik is a DLC politika a játéknál.
    Külön Greek States Culture Pack van aminek tartalma 3 új játszható frakció. (diplomatic Athens, shrewd Epirus and formidable Sparta)
  • maistroni
    #826
    Ezekkel a játékokkal játszottam régen, nem voltak rosszak.
  • Belkar
    #825
    Nem de miért spórolna pont ezen a SEGA?
  • a.carkey
    #824
    Tudsz valamit?
  • Belkar
    #823
    Nyilván lesz miért ne lenne?
  • TomStorm
    #822
    Nem,még sajnos nincs ilyen info
  • a.carkey
    #821
    Nem tudjátok, lesz ebből dobozos CE, valami értelmesebb fajta?
  • bajsz
    #820
    régi kártyák teljesen jók voltak!
  • Solyom2
    #819
    Egyetértek, az első RTW egységkártyái szerintem is megfelelőbbek voltak a célra.
  • haxoror
    #818
    +1
  • sakkay
    #817
    Amikor már azt hitted te vagy a király(császár) megjelentek keletről, és nagyon brutálisan nyomultak. Ez nagyon megmaradt.
  • Kurfürst
    #816
    Direkt nagyon hülyén számoltam ;)