5627
10804749371368208052.jpg
  • sakkay
    #735
    117 frakció.
  • bajsz
    #734
    :D
  • sakkay
    #733
    Erről van szó kérem!!!!!!!!!!!!!44 Népből elég lesz azt gondolom,így még az is elég ha csak 8 lesz játszható!
  • MaRee
    #732
    Szeretem az ilyeneket, a Wolinra már évek óta el akarok menni, csak sajnos nagyon messze van :\
  • sakkay
    #731
    érdekességnek.
  • MaRee
    #730
    Csináltam neki topicot
  • Prof William
    #729
    Eddig mindig TÖRTÉNELMI alapokon nyugvó játékokat csináltak. Lehet hogy túl meredek lenne hirtelen fantasy alapra váltani. bár az biztos hogy nem lenne rossz.
  • Pluskast
    #728
    Jó kérdés. Gondolom valami stratégiai mmo lesz. Mondjuk egy medieval total war amit csak multiban tudsz játszani?
  • sakkay
    #727
    EZ mi ez ez mi ez??????????Ez.
  • bajsz
    #726
    Ez mi ez ? :D
  • sakkay
    #725
  • wednes
    #724
    El. Most már nem tudok fogást találni.

    Én is így gondolom, legyen jó a Rome. Aztán tőlem jöhet egy jó kis W40k játék is.
  • sakkay
    #723
    Na most má' elég!
    Így már elhiszed????
    Amúgy csinálják meg jól a Rómát , a többi engem nem érdekel.
  • wednes
    #722
    Csak stratégiát?
    Akkor ez lehet, akár a Dawn of War 3 is, nem biztos, hogy TW-hez köze van.
  • sakkay
    #721
    Megvették a jogot , hogy csak ők adhatnak ki WH stratégiát.
  • wednes
    #720
    Most akkor mi a helyzet?
    Ez azt is jelentheti, hogy egy WH játékod ad ki a SEGA, ami bármi lehet. Vagy azt, hogy egy TW játékot fog bejelenteni a SEGA (ami akár lehet WH-s is). Mert nem ugyan az a szitu.
  • sakkay
    #719
    Megvették a jogot, úgyhogy tényleg kiadnak egy warhammer játékot.
    Pár hete már olvastam a jog megvásárlását.
  • wednes
    #718
    Ha bejelentenek egy TW játékot, annak valószínűleg oldalágnak, vadhajtásnak kell lennie.

    Sima történelmi TW-t, nem jelentenek be, mert még ki sem jött a Rome 2.
  • ratgab
    #717
    Jó is volna.
  • sakkay
    #716

  • MaRee
    #715
    Lepippantom őket, ha Warhammeres Total War-t csinálnak :D Azt jobban várnám, mint a Rome-t :D
  • gseldon
    #714
    Speciel ennek van alapja, nem (csak) ápr 1.

    A Creative Assembly megszerezte a Games Workshop-tól a Warhammer (nem a 40k, hanem a sima) jogait. Gondolom nem azért, hogy üljenek rajta...
  • Fec papa
    #713
    Apr.1.
  • MaRee
    #712
  • Prince23
    #711
    Új Total War játékot fognak bejelenteni holnap (vagy ma késő este)

    A rajongók Total War: Warhammer-ről beszélnek...
  • sakkay
    #710
    40-50 különböző nép lesz.
    Az , hogy ebből dlc miatt mennyi lesz a játszható valamikor, még nem lehet tudni.
    De azért az nem így működik mint 10 éve már a Shogunban sem..ahhoz , hogy játsz egy néppel nem elég átírni. Főleg ha komolyabb az alap a Róma 2-ben.
    Ez olyan minta szimulátorokban az új gép...régen kidobtak húszasával, ma meg hetek hónapok mire leszimulálják az adatait egynek! De a gép kezelheti addig is, ott a részletek nem számítanak.
  • Belkar
    #709
    Lehet hogy a modderek most is megtudják majd oldani.
  • Prince23
    #708
    Ógörög hagyaték a messzi délen :)
  • Nos
    #707
    Meg a ptolemaidak is azok (na jo, az inkabb egy mix)
  • wednes
    #706
    Mert az 10 évvel ezelőtt volt, akkor még teljes játékokat adtak ki :D Akkor még nem létezett ez az üzleti modell.
    Benne is voltak a játékban, hiszen ha legyőztük az adott népet, akkor játszhattunk velük később. Shogun 2-ben is 3 klánt DLC formájában lehet elérni (Otomo, Hattori, Ikkio Ikki).

    Nem azt mondom, hogy ez lesz, de nagyon valószínű.
  • Prince23
    #705
    De minek kell ehhez DLC?

    Emlékszem a sima Rome-ban egy jegyzettömböt kellett szerkeszteni (pár delete parancssort), és lám tudtam játszani a trákokkal így.
  • wednes
    #704
    Nem barbár falvak lesznek, hanem ott tartózkodó népek, mondjuk attól lehetnek még barbárok persze. :-)

    Görögök, hispánok, többi gall és germán törzs stb. Egyszerűen nem lesznek játszhatóak most. Persze később tuti DLC formájában, játszhatóvá tesznek még pár népet.
  • bajsz
    #703
    De most akkor gyakorlatilag ezek közül tudunk majd választani az rendben van!

    Többi területen meg csak barbár falvak lesznek ? :D
    Mert úgy tudom nem kis térképen fogunk mozogni!
  • wednes
    #702
    A játszható népek

    Makedónok benne vannak.
  • Prince23
    #701
    A "görögajkú" nemzektről (görög, makedón, trák, szeleukidák, stb) tudsz vmit?

    remélem benne lesznek
  • Belkar
    #700
    Ja nem még lesz 1 bocsi
  • Belkar
    #699
    Az utolsó frakció Egyiptom!

  • bajsz
    #698
    konkrétan a srác mindenbe beletekinthetett ,így sztm egész jól állnak már a játékkal! :D
  • sakkay
    #697
    Igazán szép dolog...továbbá az is kiderült, hogy előrébb tart a program mint sokan gondolták. Persze nem lehet tudni mennyire.
  • bajsz
    #696
    Ejha! :D Szép tőlük :D Srác hős és egyben legenda lett! :D