5627
10804749371368208052.jpg
  • ratgab
    #15
    Belerakják az Empire Total war tengeri ütközeteit már akkor hatalmas lépést teszünk előre. És még sok egyéb apró hibát is lehet javítani, meglévő dolgokat fejleszteni. És hát valljuk be az az RTW motor is kiált egy modern grafikai megvalósításért (amitől mi Róma fanatikusok elfojunk, mint a napon hagyott csoki nagy valószínűség szerint!)

    Lehet itt még többfajta játékmód (Római érák: Felemelkedés, csúcspont, bukás, rabszolgafelkelések, nagyobb bajuszakasztások a germánokkal, gallokkal, trákokkal.... Hadjáratok specifikus célok eléréséért (foglalj el területeket, kikötőket, nyersanyag szempontjából fontos területeket).

    Akár a triumvirátus felbomlása utáni felszabdalt birodalomban is győzelemre lehetne vezetni Cézárt, Pompeius-t vagy akár Crassus-t. Ugyanezen mintára a második triumvirátus harcait is el lehetne játszani.

    Van ebben még potenciál bőven.
  • Molnibalage
    #14
    Húúúúúúúúú, soroljam. N+1 idegesítő bugja volt az RTW-nek. Pl. röhejes volt, hogy ha felhúztad a legkisebb várfalat és ostrom alá vettek, akkor kitámadva a támadóknak nem volt ostromgépe. Viszont odamásszott a fal alá és szépen le lehetett gyakni őket.

    Tengeri csaták? STb....
  • bakvarnyu
    #13
    Nem rossz csak nem tudom mit lehet még hozzátenni az eddigiekhez?
  • Prince23
    #12
    Mediaval és Rome a kedvenc tematikám a Total War szériából.
  • Pluskast
    #11
    Ha a gamestar értesülései jók, akkor igen:)
  • wednes
    #10
    Hmmm, hajókról fogunk ostromolni tengerparti városokat és partraszállóst játszani? Kíváncsi leszek...
  • Pluskast
    #9
    Igen nekem is az az érzésem. De az alsó kép nagyon tetszik. Remélem majd itt is lehet az épülő városaidban mászkálni ahogy az első részben is lehetett:)
  • Molnibalage
    #8
    A felső az inkább conception art.
  • Pluskast
    #7
    Találtam a játékról két (gondolom még csak alpha) képet



  • Pluskast
    #6
    Ave Caesar!
  • pubiloál
    #5
    Titus Pullo belekerülhetne valamilyen úton-módon! Nagyon várós, mai napig játszom az első résszel, megunhatatlan.
  • Bandris86
    #4
    Ez nagyon jó hír!
    Alig várom, hogy ismét leigázzam a barbár hordákat! :)
  • Molnibalage
    #3
    Salve!
  • PrasCo
    #2
    Erre inni kell!
  • Retom
    #1
    Total War: Rome 2 - jövőre érkezik
    Megtekintéshez kattints ide!