5627
10804749371368208052.jpg
  • ozzz
    #895
    Ez olyan dolog, hogy a negatív szavak neked sem tetszenek úgy mint a pozitívak. Örülj inkább, hogy az emberek ilyenek és nem fordítva.
    Egyébként elfogadom, hogy valakinek abban jobb hinnie, hogy biztos rosszabbat kap mint amit vár. Mert ugye mivel nem sokat láttunk még a játékról, itt hit kérdése ez még...

    Én azt tudom, hogy jó alapokra építik a progit és ezt a játékot nehezebb elrontani, mint jól megcsinálni. Ahhoz valamit nagyon el kell szúrni, hogy ne legyen nagy siker.
    Azért elég sokan dolgoznak rajta. Sok időt, energiát, pénzt fektettek bele, hogy azt kapjunk amit szeretnénk, ha megfizetjük. Biztos vagyok benne, hogy nem ezzel a játékkal fognak csődbe jutni.
  • sakkay
    #894
    Khm..
  • Belkar
    #893
    Jó nem mindenki de tízből nyolcan akkor és ráadásul ha valaki kicsit is pesszimistábban áll hozzá a dologhoz máris le van szólva...
  • sakkay
    #892
    Javaslom olvassál vissza kicsit, hát nem éppen a "mindenki isteníti", a jellemző. De az igaz, egyenlőre ezek a videók még nagyon kevesek ahhoz, hogy az ember komoly következtetés levonjon. Személy szerint nekem az erdős csata nagyon nem tetszett, de nem kezdem el újból, alaposan kiveséztük a témát, nézd meg.
  • Belkar
    #891
    Hát én az Empire-ben nagyot csalódtam a Napoleon közepes volt Shogunt meg már ki se próbáltam de nem is bántam meg így utólag. Ezért nem értem miért kéne most úgy hozzáállnom a dologhoz hogy minden amihez a CA hozzáér abból csak hűdejó játék lehet amikor nem is.
  • Molnibalage
    #890
    De egyenlőre még alig láttunk a játékból valamit szóval elég furcsa hogy mindenki ennyire isteníti...

    És a fordított helyzet akkor az mi? Egyesek folyamatosan csak fikáznak meg sírnak, mint egy fürdőskurva...
  • Belkar
    #889
    Megtaláltam de az alig egy fél mondat... Mindegy reménykedjünk komolyan is gondolják és nem csak összevissza beszélnek.

    De egyenlőre még alig láttunk a játékból valamit szóval elég furcsa hogy mindenki ennyire isteníti...
  • ozzz
    #888
    Shogun 2 is jól játszható volt már modok nélkül, Rome 2 is minimum ilyen lesz. Mondjuk nekem a sok japán eléggé egyhangú lett hamar.
    Ettől az időszaktól azért többet várok, jóval nagyobb játékélményt.
    Azért nem arra számítok, hogy várnom kell fél évet egy modra amivel játszható lesz a játék, hanem kiadás után már olyan lesz amit nehéz lesz abbahagyni.
  • sakkay
    #887
    Legalább adjuk meg az esélyét , hogy nem hazudtak!
    Amúgy azt egyik rész előtt sem írták, hogy külön figyelnek a jó módolhatóságra, csak itt, úgyhogy több mint reménykeltő!
    Inkább fikázzunk olyat amit már láttunk pl. miért manipulus méretű a cohors, vagy miért ilyen undorítóak az egységkártyák.
  • Agaba72
    #886
    Aha értem......tehát mi a tapasztalat és mi az ami logikusan kikövetkeztethető az nem számít ha valaki mond vagy ír valamit, mondhatni ígérget.
    Gyanúsan emlékeztet a politikára.
  • Molnibalage
    #885
    Talán olvasd el a dev posztokat öregem...
  • sakkay
    #884
    Még az első programozókkal folytatott kérdez felelekben volt.
    Ha érdekel nézd meg a tw online Magyarország fórum archívumában.
  • Belkar
    #883
    Igen a Rome 1-et is a modok tették klasszikussá az alap Medieval meg egyenesen rossz volt viszont modokkal szerintem a legjobb TW lett belőle.

    Őszintén szólva kétlem hogy a Rome 2 jobban modolható lesz mint pl a Shogun 2 vagy az Empire de ne legyen igazam.
  • Agaba72
    #882
    1. A tapasztalat.
    Nézd meg milyen modok vannak a rome 1-hez és a MTW2-höz, aztán nézd meg a már dlc "korban" készült total warokat (empire, shogun2). Sokkal kisebb változtatásokat tudnak csak csinálni a móderek.
    2. Logika
    Ha pénzt akarnak, csupáncsak abból is ami pár éve még bárki által 1 perc alatt megcsinálható volt (pl. a nem játszható frakciók játszhatóvá tétele) akkor logikus, hogy úgy írják meg a programot, hogy ezeket a dolgokat ne vagy csak nagyon nehezen lehessen megváltoztatni a felhasználói oldalról. = nehezebben módolható.

    (bár ne legyen igazam, mert ha az alap TW-ket nem is tartom sokra de a móderek mindig igen nagyot dobtak rá ami által hónapokig, évekig játszott játékok voltak részemről.)
  • Belkar
    #881
    Ezt hol mondták?
  • szabii98
    #880
    Nem is lenne rossz ötlet, ha a modderek kidolgoznának valamit, a fejlesztők pedig biztosabbá tennék a módot. Felőlem azt el is adhatnák DLC-nek, biztos jó lenne
  • sakkay
    #879
    Pont , hogy azt ígérték minden eddiginél könnyebb lesz a modolhatóság. Én el is hiszem ezt.
    Halkan jegyzem meg, van ebben kemény önérdek is, hiszen így egy csomó jó ötlet felszínre kerül, ami aztán mehet a pachekbe' meg a DLC-be.
  • Molnibalage
    #878
    Miért lenne korlátozottan moddolható ettől...?
  • Agaba72
    #877


    Az egészben az a legrosszabb, hogy e miatt a játék csak korlátozottan lesz modolható. (lásd shogun 2). Márpedig az alap rome 1 is csak modoknak volt köszönhető, hogy legenda lett.
  • Nos
    #876
    http://www.onlinekeystore.com/Total-War-ROME-II-CD-KEY-STEAM.html?partner=dlcompare&s_currency=EUR

    €31.99

    Azért így már barátibb :)
  • cataflam02
    #875
    Üdv!
    Total War Rome 2 Előrendelés! Csak itt, csak most!
    A játékot szeptemberben a megjelenéskor tudod Steamen aktiválni!
    Ára: 10 000 Ft.
    Az előrendelőknek jár a The Greek States Culture Pack DLC is, ami 3 új frakciót ad a játékhoz, név szerint: Athen, Sparta, Epirus
    Előrendelés Június 15-ig, Amennyiben sok előrendelő lesz, hamarabb zárul az előrendelés!
  • Nos
    #874
    Na ez egy drága játék lesz, mire a megjelenés utáni első év végére meglesz az összes DLC :(
    De az elmúlt két évben ezt a játékot vártam a legjobban (meg a Skyrimot).

    A Crusader Kings 2-vel voltam még úgy, hogy nem bírtam kihagyni egy DLC-t sem, kivéve az elcseszett dél-amerikai inváziót. Hát itt is ez lesz.

    Szóval ajánlom, hogy naggyon jó legyen :)
  • ozzz
    #873
    Nem nagy különbség árban, de akkor is minek fizessek többet.
    Warezban meg nem gondolkozom ennél a játéknál, több okból se. :)

    Mondjuk remélem nem fogják mind a 100 frakciót DLC-kben kiadni hármasával.
  • ozzz
    #872
    Ja igen látom is, ez írja:
    "A Steam account, registration with enclosed serial code and internet connection are required to play. "

    Akkor ott veszem meg ahol olcsóbb.
  • SZEG007
    #871
    Teljesen mindegy hol veszed, ugis steam-en kell regisztrálni a játékot
  • ozzz
    #870
    Néztem Steam árát a játéknak ami 55euro, a játék honlapján pedig 60$. Most azon gondolkodom, van e értelme megvenni steamen mivel ott jó 2000Ftal drágább (mondjuk az 1-2 DLC ára).
    Steamen azért szoktam játékokat venni, mert folyamatos a patchalés és elérhetőek az új letölthető tartalmak, DLC, kiegek. De nyilván ez az eredeti oldalon is így van.

    Szerintetek van értelme Steamen megvenni így?
  • sakkay
    #869
    Jó lesz.
    Különben meg-
    Fikázni meg csak szépen, ahogy a csillag....
    Jó lesz a progi is, meg majd úgyis szétmódolják ahogyan az már szokás(szerencsére).
  • Kurfürst
    #868
    Haccóljon.

    A rinya meg tényleg abbamaradhatna. Mindegyik TW játék kibaszottul zseniális volt eddig, ez a legnagyobb dobás, akkor meg miért ne lenne az..?
  • Molnibalage
    #867
    Az meg kibaszottul irritáló, hogy meg sem jelent, de egyesek már toporzékolnak. Agyrém...
  • Molnibalage
    #866
    Amen.
  • bajsz
    #865
    Részemről mehet :D
  • szabii98
    #864
    nekem tetszik
  • wedge31
    #863
    Bannernak?

  • Belkar
    #862
    Egyébként mond már meg hogy én hol mondtam hogy le fogom tölteni vagy javasoltam bárkinek hogy warezolja le? Csak mert hiába nézem nem látom sehol. Annyit mondtam hogy az előzetes információk alapján én nem rendelném elő ami nem jelenti azt hogy automatikusan letöltöm

    Utána meg arra reagáltam hogy azt mondtad minden TW rajongónak illik megvennie csak mert TW ami elég "hülye hozzáállás" mert én ugyan nem fogok egy kétes minőségű játékot megvenni csak azért mert 10 évvel ezelőtt nagyon szerettem az elődjét. De ez szintén nem azt jelenti hogy le fogom tölteni az gondolom nem jutott eszedbe hogy esetleg azt fogom csinálni amit sakkay is mondott...
  • sakkay
    #861
    Olyan még csak véletlenül sem lehet, hogy nem rendelsz elő, nem is lopod le' hanem vársz pár hetet, utána nézel a játékosok véleményének, videóinak(netán kidobnak egy demót)aztán megveszed...vagy nem. Ennyi.
  • TomDantes
    #860
    Nem ezt mondtam, sőt félre értés ne essék, én nem a warez ellen kampányolok, nem vagyok álszent. De az viszont igen is egy balkáni elmaradott mentalitás, hogy ,,jogos lopni" Nem jogos. Nem jár ingyen ! Nem az a kiakasztó, ha valaki warezol, haenm ha még meg is magyarázza, hogy neki ez jár, és semmi baj nincs azzal ha ő lop. Hát egy nagy francokat! Warezolj, lopj, bánom is én, de legalább ne magyarázkodj, hogy ezért meg azért.
  • MaRee
    #859
    Az amerikákok biztos nem warezolnak, meg senki más, csak a gonosz lopós magyarok.
  • Belkar
    #858
    Komolyan mondtam hogy nem szeretnék itt erről vitát nyitni... Meg amúgy is látom hogy a szemellenző fel van téve neked és csak egyfelé látsz. Ráadásul fogalom zavarban is szenvedsz szóval tényleg nem éri meg ha ennyire érdekel a téma beszéljük meg máshol ;)
  • TomDantes
    #857
    Min? Hogy jogos-e lopni? Kicseszett Balkán vagyunk semmi más...
  • Belkar
    #856
    Erről elég sokáig el lehetne vitatkozni de mivel off lenne inkább nem teszem.