5627
10804749371368208052.jpg
  • ozzz
    #1095
    A térkép alapján ami kimaradt a játékból, azok a szkíták nagy része (bár ahogy nézegettem alaposan, azért lesznek benne 1-2 területen) az uráli törzsek teljesen kimaradnak, ami mondjuk belefér és a balti szláv népek. Szarmaták benne lesznek legalább.

    Olyan szempontból megértem hogy nincsenek benne, mert az az időperiódus amiben a játék játszódik és ugye a római területekbe, ezek nem tartoztak. Viszont ha már ekkora a térkép betehették volna őket.

  • ozzz
    #1094
    Köszi érdekesség pont aktuális ide most.
    Azt megértem, hogy keletebbre nem mentek az indiai népek felé, meg Szaharába nem tettek népeket a sivatag közepébe, de a sztyeppei népek azért a RTW1-ben is benne voltak.
  • sakkay
    #1093
  • PrasCo
    #1092
    Ezt pedig akkor neked, sok szeretettel. :D
    (Nem, sajnos nem az, amiben egyébként én is reménykedem... :\ )
  • PrasCo
    #1091
    Na, és a minimálinterfész stílusáról mit gondoltok?
    Passzol az elég megosztó egységkártyákhoz, de itt nekem nagyon bejövős!

    Jó, mondjuk már elkezdem pszichoanalizálni magam lassan, a "fiatalságom" legjobb időszakának májusfáján volt egy szalagocska az eredeti RTW, úgyhogy valahol érthető, hogy egy Twilight-rajongó kiscsaj a mozipremieren hozzám képest kutyaf*sza... :D
  • AnuluWork #1090
    Amúgy, csak ez az egy katapultos CE lesz kapható? Semmi Shogun 2 szintű?

    S2CE
  • AnuluWork #1089
    Baz. 30k lesz itthon a CE? :D
  • McCartman
    #1088
    Ezek a népek így tárgyalnak.
  • ozzz
    #1087
    Köszi a jó minőségű képeket!
    Egyébként tényleg látszik, hogy szinte minden minden fél provincia 1 külön frakció.
    Görög városállamok így most tényleg azok, meg a kis "barbár" törzsek is jobban elvannak szeparálódva egymástól, nehéz lesz őket egyesíteni. Valóságban is ilyen lehetett.

    Nagyon tetszenek az egyiptomi egységek, egyébként is úgy terveztem velük fogok először játszani majd, de így még valószínűbb.
    Nem tudom gondolkodtatok e rajta melyik néppel kezdenétek. Elsőnek olyannal érdemes talán ami könnyű kezdési pozícióban van.
  • ozzz
    #1086
    Egyébként a térképen nekem kicsit hiányos ott észek-keleten, néhány frakció a szkíta félék nem lesznek?
    Mondjuk még kiegészítőkben jöhet oda, de nem valószínű, ott eléggé üres lesz így.
    Igaz a lovas nomád népek nem igen voltak egységesek és nem is ostromoltak városokat, de azért néha-néha feltűntek fosztogatni és szétverni 1-2 légiót.
  • ozzz
    #1085
    Az nem lehet, hogy utánpótlás amit küldenek városból a fő seregnek az ilyennek látszik?
    Az biztos, hogy nem diplomata, vagy ha igen akkor nem a klasszikus módon. Esetleg lehet fejvadász is.
  • sakkay
    #1084
  • McCartman
    #1083
    Harcos természetű ügynök. :D
  • sakkay
    #1082
    Ja mégis valami +funkciós karakter, mert látok jobbra fent egy hasonlót, csak rómaiban.
  • sakkay
    #1081
    Ja ok, csak olyan hadsereg formája van.
  • SZEG007
    #1080
    "Más játék esetén annyi preview volt, hogy kis túlzással belefulladunk. Ez meg az év egyik nagy durranása és kb. annyi anyag van róla, mintha a koncepció fázisnál és első tesztelések között lennének. Az ember nehezen hinné, hogy ez ki lesz adva 3 hónap múlva"

    Most jutott eszembe, hogy a SEGA nemrég adta ki a Colonial Marines nevü remekmüvet, ahol szintén volt 2-3 video, és az is kamu volt:)
  • McCartman
    #1079
    Screenshotok jó minőségben:

    1
    2
    3

  • McCartman
    #1078
    A frakciójelzés látszik rajta, lehet egy ügynök is akár.
  • McCartman
    #1077
    A 3D térkép ma már alap.
  • sakkay
    #1076
    Forgatható(szerintem) a videón is beforog, ahogy nézem a játékból van, egészen addig amíg Cleopátra meg nem jelenik. Szóval tuti..főleg , hogy már a Shogun is az volt.
  • Molnibalage
    #1075
    A térkérpet lehet forgatni vagy most is fix marad?
  • bajsz
    #1074
    Másik,hogy ez a Cleopatra dolog remélem nem DLC lesz :D
  • bajsz
    #1073
    pff :D lesz mit uralmam alá hajtani :D :D MUHHAAhaha :D
  • McCartman
    #1072
    Ez eltűnt, itt van újra.

  • McCartman
    #1071
    Minimap, külön:

  • sakkay
    #1070
    Nagyon állat, úgy látom , hogy az összes nagy'(provincia, vagy terület központi városa) város tényleg egyedi. A térkép tényleg hatalmas és szép is. Fura az a benszülött egységnek tűnő valami, ami fölött nincsen jelzés-már ami a benne lévő egységek számát illeti. Vagy nincsen felderítve, vagy nem is hadsereg. Bár olyasminek néz ki..ja a vidiben láthatsz elefánt mozgást Molnibalage.
  • sakkay
    #1069
    Szerintem ez meddő vita..inkább nyomjatok kommenteket az új infókra. Azt szívesebben olvasnám.
  • McCartman
    #1068
    Jó lenne tudni, hogy a magyar boltok dobozos verzióihoz járnak majd-e a görög népek. Bár nem valószínű.
  • bajsz
    #1067
    Én elő is rendelem komolyan mondom :D
  • McCartman
    #1066
    Mindenképpen.
  • McCartman
    #1065
    Teljesen és tökéletesen irreleváns, hogy te mire mennyit költesz, más meg a kocsijára költi el azt amit te taxira, tudod mások a prioritások.
    Ha ettől még nem akar kétszer annyit fizetni ugyanazért a termékért az nem garasoskodás maximum tudatos vásárlás, ezt leszólni/ebbe beleszólni pedig kb. annyi értelme van mint neked megmondani, hogy holnaptól járj busszal.

    A szövegértelmezésemmel semmi baj, te nem fogod fel (vagy nem akarod), hogy mire céloztam de mint mondtam te tudod mi a célod mindezzel, a te dolgod.
  • bajsz
    #1064
    Hamar választ kaptam a kérdésre :D
  • bajsz
    #1063
    Térkép kinézet


    Térkép 2.kép
  • bajsz
    #1062
    Gyakorlatilag a térképünk így fog festeni mint a videóban? Mert nekem eléggé bejövős :D
  • Molnibalage
    #1061
    Látom a szövegértelmezés nem megy. Nem szívesen, de annyiért is megvenném. Ennyinél már lehet, hogy én is okosba venném. Én havi szinten 15k-t költök taxira. Tehát innen nézve nekem tökmindegy, hogy 8, 10 vagy 16k. Az áras témát zárjuk le és szerintem térjünk vissza magára a játékra.

    Számomra pl. eszméletlen fura, hogy elvileg 3 hónap múlva jön, ehhez képest alig láttunk valamit a játékból. Votl sok kép ugyanarról a csatáról, de az n+1 nép vagy csak magukról a római egységekből alig valamit. Ostromgépet talán csak a Karthágos snittekben lehetett látni. Vagy pl. elefántot mozgásban nagyon megnéznék vagy tengeri csatát.

    Más játék esetén annyi preview volt, hogy kis túlzással belefulladunk. Ez meg az év egyik nagy durranása és kb. annyi anyag van róla, mintha a koncepció fázisnál és első tesztelések között lennének. Az ember nehezen hinné, hogy ez ki lesz adva 3 hónap múlva.
  • McCartman
    #1060
    A magánakciódra vonatkozott, ahogy random vadidegenek előtt bizonygatod, hogy legszívesebben 50kért vennéd meg miközben leszólod a "garasoskodó embereket" akik nem akarnak kétszer annyit fizetni ha feleannyiért is megkaphatják okosba'.
  • Molnibalage
    #1059
    Mi az a DSLR? Az, hogy valamiért hajlandó vagyok fizetni az nem jelenti azt, hogy minden szart megveszek. Pontosan azért van pénzem arra, amit nagyon akarok...
  • Kurfürst
    #1058
    Ez esetben van egy eladó, jó állapotú, használt DSLR-em ami piaci áron kb. 60 ezer, de neked 150-ért odaadom.
  • Molnibalage
    #1057
    Semmit. A kommentedet sem érte. De valahol elképesztő, hogy egyesek mit összse sírnak rínak valaminek az árán. Ha valami nagyon kell, akkor olda meg rá, hogy teljesen. Ez nem egy Ferrari, nem elérhetetlen összegekről an szó...
  • McCartman
    #1056