5627
10804749371368208052.jpg
  • sakkay
    #1295
    Egyre jobb! Tényleg figyelnek a reálisabb stratégiát akaró játékosok kérését..előtte-utána!
  • bajsz
    #1294
    ez se rossz! Mi csak elütöttük az időt arra elég volt :D
  • AnuluWork #1293
    Próbáljátok ki táblásban is!

    Conquest of the Empire
  • bajsz
    #1292
    Ez a térkép fasza :D Haverral pár órás Rizikó lenyomtunk rajta! 4 dobó kocka és aki nagyobbat dobott vitte a területet! :D


    Haver nyert a Rómaikkal a Spártaiak ellen! :D Jó játék volt!
  • ozzz
    #1291
    Na akkor sírjunk ezért is.
    Nekem nem tűnt fel, hol látszik annyira?
  • Molnibalage
    #1290
    Mi baj van vele? Pannóniánál úgy sejtem, hogy a "hazaiság" miatt tudjátok, hogy pontatlan. Ebből kiindulva viszont a többi része a térképnek simán lehet pontatlan.

    Egyébként meg nem értem, hogy egyesek miért keresik a 100% történelem hűséget. A modellezés oltárán ennél sok több odavész... Nálam pl. kb. kinemaszarja le a kép alapján, hogy mi nem stimmel Pannóniával. Lényegtelen.
  • sempronius18
    #1289
    Pannóniát leszámítva kb tökéletes a térkép.

    A med II térképéhez képest meg egyszerűen kimondhatatlanul pazar.
  • sakkay
    #1288
    Ja a térkép elfogadható, sőt egész jó.
  • sakkay
    #1287
    Csak nem volt kedvem írni..egyenlőre sok minden zavar a csatában, de mivel ugyanaz a környezet-és állapot szinten mutatják a progit 2 hete, nem nagyon van mit hozzáfűznöm.. megvárom a következő videót. A germán csatához képest látok javulást a sebesség és mozgás terén , de lehet az is csak a domb miatt van..szóval érdeklődve várom az új helyszínes (és remélhetőleg némileg javított) csata videót.
  • Molnibalage
    #1286
    Senkinek nem tűnik fel, hogy a javelines egységek superhumanok? Bőven 100+ távolságra dobálják egy a cuccost. A szétkokszolt szovjet atléták shortban nem dobták ennyire nekifutásból nemhogy páncélban, állva...

    Érdekes, hogy sokan mennyi miden miatt sírnak, de ilyen dolog fel sem tűnnek...
  • AnuluWork #1285
    Szerintem, ki lehet majd kapcsolni.
  • PrasCo
    #1284
    Csak ezek az üstökös-dárdák ne volnának... :| Marhaság, hogy "így látják, hogy egy egység tűz alatt áll." Eddig is látni lehetett, ott volt erre legkésőbb az egységkártya. Számomra sokkal kényelmesebb volt a numerikus kijelzés is, de ezt a csíkos mókát meg lehet szokni, ergo nem baj; de a lövedékek érthetetlenek.
  • AnuluWork #1283
    Jajj! Szegény Pannonia! Kb. mindent elqurtak. :)
  • McCartman
    #1282
    Interaktív kampánytérkép
  • McCartman
    #1281
    Nílusi csata, római szemszögből
  • Fec papa
    #1280
    A zene még be is jönne, de az üvöltés mellette számomra elrontja.
  • RedRiot
    #1279
    Eh, miért ezt a szart teszi be defaultnak, és nem a vágólap tartalmát? Érti ezt valaki? Na itt az Ex Deo klip:
  • RedRiot
    #1278
    Amíg nem jön ki a játék egy kis zene. Az Ex Deo tagjai rajongói az ókori Rómának, minden számukhoz, minden lemezükhöz a római történelem adta az ihletet. (Ha valakinek bejön, élőben is megnézheti a produkciójukat: szeptember 3-án a Nile társaságában lépnek fel a Club202-ben. A Nile pedig az ókori Egyiptom nagy szakértője, és egy fokkal brutálisabb zenét játszanak. :)

    :
  • ozzz
    #1277
    Szerintem volt azoknak annyi eszük anno, hogy rohamnál tömörebben mentek, sokkal hatékonyabb. Jó pár ezer évig volt arrafelé tevés hadviselés, ennyi idő alatt csak rájöttek erre.
  • Molnibalage
    #1276
    Csak lazább formációt enegdélyezzenek. Az RTW első részében alap íjászok számára sem engedték a tömör formációt emlékeim szerint. Itt is csak erre lenne szükség.
  • TomDantes
    #1275
    Hát kicsit fura, de mégis milyen formációban tevegeljenek? Tevésben? Olyan szreintem, konkrétan nincs.
  • Molnibalage
    #1274
    A lovas formációban rohamazó tevék elég furám néznek ki. Tényleg volt ilyen?
  • bajsz
    #1273
    Nem is rossz! Nekem kifejezetten tetszik az az apróság,hogy a faszikám rá van feszülve a katapultra mikor húzzák fel! Apróság ,de jó ,hogy ilyenre is figyelnek!
  • McCartman
    #1272
    Új screen. link
  • sakkay
    #1271
    AI információ..és más.
  • sakkay
    #1270
    Na ja ez igaz..de beszarnék ha ezt el mernék játszani itt is. Annyira várom már a következő csata videót, hogy végre láthassam a motor harci részét. Ha az rendben lesz, igazából le is tojom (na jó nem elég ennyi, de ez a legfontosabb) , hogy adják ki, mert akkor a móderek átszabják nekem, meg a többi töri fannak, olyanra, amilyenre akarjuk. Csak legyen fasza a keret.
  • PrasCo
    #1269
    Gondolom, nem kell rámutatnom arra, hogy az eredeti RTW intrójában hány ember is szerepelt...
  • sakkay
    #1268
    160-legalábbis a római gyalogságnál...megszámoltam.
  • sakkay
    #1267
    Az egyik..de csak azért mert úgy lenne korhű..mármint ami a gyalogságot illeti. És igen én is remélem , hogy állíthatóvá teszik, de meglepődnék. Én a Shogun módokat csak úgy használom, habár ott inkább csak azért , hogy nagyobbak legyenek a csaták, és tovább tartsanak.
  • ozzz
    #1266
    Szerintem pedig ez sem kevés, 160-200 ember lehet egységenként talán?
    Amúgy nem biztos, hogy ez a max lesz a játékban.
  • Molnibalage
    #1265
    Látom az egységméret növelés a mániád....
  • sakkay
    #1264
    Megszámoltam körülbelülre, 80! egység van a csatában a hajókon kívül. A képeken meg mintha végre! meglenne csinálva az, hogy egy harcost többen is támadhatnak..de ez biztosan csak a videón látszik majd. Na mindegy ez azért már csata
    -főleg ha majd megcsinálják az egység méretet normálisra(na de majd moddal)-így van ebben a csatában vagy 10000 ember az is szép -de úgy lenne 20000.
  • sakkay
    #1263
    Na ez epic csata! Ez még nekem is tetszik így elsőre.
  • TomDantes
    #1262
    Nem olyan sok az. Persze mihez képest. Van benne olyan is, amit még egy darabig jegelek, csak már megvan. Meg ha egy játékkal huzamosabb ideig játszok, akkor azt megveszem, és hát ebben a 19-ben régi darabok is vannak, mint a Half-Life 2. A Rome-al már 20 lesz, és összesen foglalnak úgy 290 gigátA steam-eseken kívül van még két-három eredeti, ha a Rome 2-ős is számítjuk , akkor 5-6 év alatt 25 játék az nem sok.

    Van aki fél évente letölt ennyit torrentről...és végig is viszi őket...na az sok.
  • Nos
    #1261
    Elég gyorsan tölt a steam. Én csak azokat hagyom fenn, amik esélyesek arra, hogy rájuk nézzek a következő hónapokban. Szerintem nyugodtan törölhetsz belőle te is vagy 10-14-et. :) Minek foglalják a helyet, ha úgyis pikk-pakk lejönnek?
  • Molnibalage
    #1260
    19...? Az igen. Az elmúlt 10 évben nem játszottam komolyan összesen ennyi játékkal.
  • TomDantes
    #1259
    Ja, de az összes steames játékom egy helyen van, azt hiszem jelenleg 19 játék, hát egy pár gigát lefoglalnak, és melléjük az a röpke 35 giga...de ez legyen amúgy a legnagyobb baj.
  • Nos
    #1258
    Steamen is oda telepíted, ahová akarod, csak meg kell változtatni az alapbeállításokat. Most nem vagyok a gépemnél, de ha rákeresel, biztos megtalálod a megoldást.
  • ozzz
    #1257
    Nagy részét a steamen keresztül tölti le netről,nekem ami van ETW játék DVD-s az is amint elindítom, hogy install, rögtön elkezd steamen keresztül letölteni. Net nélkül nem lehet már ezeket játszani.
  • TomDantes
    #1256
    35 giga hely? Alig van már helyem. Mivel steam-es máshová nem is telepíthetem, azt hiszem nagy takarítást kell végezni, az egyik meghajtón, hogy elférjen.