6291
banner
  • Carlos
    #5367
    2: 1 évvel.
  • PiszkosFred
    #5366
    Egyetertek. 1-2 dlc es csokolom, viszlat lastgen, marad a pc/ps5/xsx. #5343
  • lwb
    #5365
    Szerintem ez a vonat már elment. A CP2077 marad crossgen sajnos.
    Viszont lehet, hogy jön egy folytatás majd vagy a multi mód lesz next gen csak egyedül. Nem hiszem, hogy a CDPR mégegyszer ugyanezt a hibát elköveti.
  • PiszkosFred
    #5364
    Igen, laikuskent en is ebben - a lastgen kukazasaban -, a latom a kiutat es a "feltamadast", de 8 misi preorder es abbol szarmazo bevetel egy (nagy?) reszerol nehezen mond le par felsovezeto, foleg akkor, ha mar keszul az uj, egyedi kialakitasu yacht a dokkban :) Viszont a kovetkezo lepesben muszaj lesz ledobni azt a "koncot".
  • lwb
    #5363
    A megoldás az lett volna, ha

    1. lemondanak a last gen gépekről
    2. eltolják a játékot úgy 6 hónappal

    Akkor is lett volna baj, mert ez a bugfixre lett volna kb elég, a hiányzó feature-ökre nem, de nem akkora lett volna a baj, mint tavaly decemberben volt.
  • PiszkosFred
    #5362
    Jo, csak a code freeze eseteben kapsz egy fejlesztoi villat, egy A es B aggal, amelyben az "A" a javitott (jelenlegi allapot), a B pedig a nem (uj tartalommal). Regression meg egy kb. megint halalra itelt dolog a folyamatosan kontent frissitesekkel egy akkora openworld jateknal, mint a CP, nem lesz kesz hamarabb, sot... Egy olyan pocsek allapotu es elsietett release eseteben, amit a CP produkalt, egyik megoldas sem jo es gyors, ezt az idoszakot ki kell seggelni mind a ket oldalon, nincs mese :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.08.10. 09:36:00
  • Carlos
    #5361
    ezért van a code freeze meg a regression. Márha van. Valszeg nincs. :D
  • PiszkosFred
    #5360
    Azert azt is vedd figyelembe, hogy a preorder nagy resze egy olyan platformrol erkezett - es ebbol is volt a gond -, amelyen a jatek nem futott, sot, a platform gazdaja kukazta ideiglenesen a boltjabol az egesz cuccost (igaz, ebben szerepe volt a lengyelek altal beigert, Sonynak annyira nem tetszo refund policy is). Vagyis kijonni egy kontent dlcvel addig, amig a jatekosok nagy resze nem tud vele normalisan jatszani, az... hat ezt te is belathatod, hogy hiba lett volna.

    Fejlesztokent te is tudod, hogy ugy nehez a QA/hibajavitas, ha a vizsgalt tartalom allandoan valtozik. Megoldhato, de a QA lead biztos, hogy anyazni fog, ami megint nem segit a jelenlegi szituban. A legegyszerubb sztori kontent is olyan szinten epul be egy meglevo alrendszerekbe, hogy a meo kezdheti szinte elolrol az egeszet abban a percben, ahogy megerkezik.

    Biztos, hogy tart mar az uj dlc-k fejlesztese, biztos, hogy ha kellene, mar most ki tudnak adni a nagy reszet annak, amit terveztek, de az mar nem biztos, hogy mukodne is ugy, hogy ne legyen megint kukazva egyes helyekrol es ne kezdodjon minden elolrol.

    Most, hogy nagyjabol fut a jatek mindenhol, most mar johet a kesz anyag integralasa, finomhangolasa es a release.
  • lwb
    #5359
    Idénre ígértek extra tartalmat a roadmapjükben. Várjuk ki a végét. Az biztos, hogy eddig az volt a legfontosabb, hogy a ps store-ra visszakerüljenek, miután az a legnagyobb piac jelenleg a videojátékok terén. Most meg a next gen patch a lényeg, az jön legközelebb.
  • Carlos
    #5358
    Igen, ezért mondtam, hogy kb az az egy küldi van normálisan kidolgozva a többi olyan mehh...
    Nem, patchelés mellett KELL csinálni a kontentet egy ekkora csapattal. Mese nincs.
  • lwb
    #5357
    Ezért mondom, hogy a W3-hoz érdemes a játékot hasonlítai és nemcsak azért, mert az volt a csapat előző játéka. Ott sem volt elágazás a küldetésekben. A végén hozhattál kisebb döntéseket, hogy pl. segítesz a bloody baronnak megkeresni a feleségét vagy nem, vagy hogy kit választasz, a banyákat vagy a fában lakó szellemet, de maga a küldetés egyféleképp játszódott le akkor is. Ugyanez megvan a CP-ben is: Judy küldetésében odaadhatod a Cloudst Maikonak, elfogadhatod a pénzét, megölheted a Tyger Claws vezetőket. Jelentősége egyik játékban sincs és maga a küldetés akkor is ugyanaz.
    Az, hogy Bricket megmented vagy sem az elején, az későbbi küldetésekben is visszaköszön: ettől függ, hogy a Totentanzban harcolni kell vagy simán kisétálsz.

    Ennél nagyobb leágazások nem voltak a W3-ba sem. A végső küldetésben itt is vanak egymást kizáró szálak: pl. Arasakával mész vagy Rogue-gal ostromlod meg a toroyházat, esetleg a nomádokkal stb. A W3 alapsztoriban nem nagyon volt semmi elágazás, a Blood and Wine--ban igen, de egyrészt az kiegészítés, másrészt ott is meg a Heart of Stone -ban is bár volt többféle megoldás, egyik mindkettő kiegészítőben nyilvánvalóan jobb volt, mint a másik. Az Unseen Elderes befejezésnél kizártad magad a legjobb befejezésből. Ha nem csináltad meg Gaunter O'Dimm feladványát és nem mentetted meg Olgierdet, akkor szintén a rossz befejezés egyikét kaptad.

    "egy ekkora csapatnak bele KELL hogy férjen a kontent gyártás"
    Biztosan gyártják is, de a fókusz elsőnek azon volt, hogy az működjen legalább, amit eddig kiadtak. 8 hónapja jött ki a játék, most került csak vissza a ps store-ra nem rég. Év végéig még bőven belefér extra tartalom. Szerintem az volt a jó választás, hogy előbb stabilizálták a játékot, aztán megcsinálják az ígért next gen upgrade-et, végül jönnek az új tartalmak is.
    Utoljára szerkesztette: lwb, 2021.08.10. 07:59:53
  • Carlos
    #5356
    Bugfix mellett (főleg hogy tudom milyen játékot bugfixálni és tesztelni) egy ekkora csapatnak bele KELL hogy férjen a kontent gyártás. Ha nem fér bele, akkor az a cég NAGYON rosszul csinál valamit. Szerintem ez utóbbiról van szó.

    Sok minden hiányzik: Full lineáris. Nincs elágazás a küldetésekben. (számomra az nem sokféleképpen megcsinálás, hogy lopakodva vagy tankolva csinálom ugyanazt). Egy küldetés van normálisan (95%-ig) kidolgozva, az első ami a 40 percesben is bennevolt. Az összes többiben SEMMI lehetőség nincs. bemész, lősz (vagy hekkelsz) és kb ennyi. Én ezt hiányoltam/hiányolom.
    Bandaháborúk? Nincs. Akkor minek a sok faction?
    rendőrök kuka szintén, de legalább csinálhatsz nekik küldiket (egy törvényen kivüli, érted...).
  • lwb
    #5355
    Ezzel nem értek egyet. A CP megjelenéskor minden platfromon CTD-t dobott, nekem pc-n kétszer, konzolon egyszer volt az első két peccsig. A T-pózoló npc-kkel, a lebegő tárgyakkal, a felvehetetlen loot-tal meg tele az internet, 2 perc alatt találsz youtube videót ezekről.
    Amíg ezeket nem orvosolták, szó nem lehet extra tartalomról. És ez minden verziót érintett, a last gen konzolok bajaiba most bele se mentem.

    "CP2077 hibája hogy hiányzik a játék fele. Legalábbis amit igértek az nincs..."

    Ez tényszerűen nem igaz. Fele? Tényleg? A játék egy akció-rpg. A lényeg a sztorin és a küldetéseken van, ezek működnek. Mi hiányzik, amit ígértek?
    - funkcionális rendőrség
    - trauma team
    - jobb AI
    - falmászás a mantis blade-del
    - több alkalom úszni, drónozni és bd-t használni

    Ezek a fő pontok. Ez lenne a játék fele? Meg hogy nem lehet GTA larpozni benne? Hát, ízlések és pofonok. Nekem ennél egy jó questline, a sztori, az npc-k fontosabbak. Ha úgy nézel a játékra, mint a GTA-re, akkor soha nem leszel elégedett. Ha úgy nézel rá, mint a W3-ra, akkár más a helyzet. Night City lényegében Novigrad, kb annyit tudsz ott csinálni, mint itt. A rendőrök a városőrség. Arrébb mész, elfelejtik, mi történt. Nekem ezzel nagyon nagy bajom nincs. Jó lenne,ha ez bekerülne a játékba? Persze. Ettől még jó a játék és ennél sokkal fontosabb volt, hogy a végigjátszást ellehetetlenítő bugokat javítsák előbb, mielőtt bármi extra feature-t hozzáadnának.

    "Miért van az, hogy az egyik kommentedben full hülye a másikban meg full valid vagy? :D"
    Mert az egyikkel egyetértesz a másikkal meg nem. Ettől még senki nem hülye vagy valid, hanem egyszerűen az egyik egybevág a saját véleményeddel, a másik meg nem. Ennyire egyszerű.
  • Carlos
    #5354
    Miért van az, hogy az egyik kommentedben full hülye a másikban meg full valid vagy? :D
    Amúgy igen, sokan (én is) ott basztuk el, hogy azt vártuk amit a 40 perces trailerben mutattak. És nem azt kaptuk. Ha most megnéznéd akkor meglepődnél hogy miket nem kaptunk meg igy utólag.
  • Carlos
    #5353
    a bugfix az bugfix. a content az hozzáadott tartalom. it's simple is that.
    Legalábbis játékfejlesztésben.
    CP2077 hibája hogy hiányzik a játék fele. Legalábbis amit igértek az nincs...
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2021.08.09. 18:54:30
  • lwb
    #5352
    ??? Egy reklámot nem láttam a CP-hez. Egyet sem. Egy kurva trailert nem néztem meg hozzá. Még azt a 40 perces gameplay bemutatót sem. Teljesen zéró előzetes információval mentem neki. Lehet, ez a baj, hogy nem figyeltem a marketing bullshitre, így nem is tudtam csalódni a játékban.
    PC-n egyébként launchkor is a legstabilabb volt a játék. Nekem mindhárom platformon megvan és messze a PS a legszarabb. PC-n kezdetektől fogva teljesen játszható volt a játék.

    "a szűk gamer mag manapság személyes érzelmeket táplál a cégek iránt"

    Én pont leszarom a CDPR-t. Az viszont tény, hogy messze ezzel játszottam a legtöbbet a tavaly kijött játékok közül. Nem tudom mit vártok tőlem, hazudjam azt, hogy nem tetszett? Vagy hogy felültem a reklámoknak, amiből egyet sem láttam, egy trailert sem, semmit sem?
  • lwb
    #5351
    Szerintem a bugfix is kontent vagy szerinted nem? Ha kijavít egy félkész questet, az nem ad contentet? Mire gondolsz? A NMS legnagyobb hibája nem a bugok voltak, hanem hogy hiányzot az ígért játék fele. A CP legnagyobb hibája ehhez képest az volt, hogy konkrétan nem ment a platformok felén, a maradékon meg iszonyú bugos volt, CTD balra-jobbra.
    Egész más a terv a támogatásra.

    Őszintén, mekkora faszság lett volna már új dolgokkal telepakolni a játékot, mielőtt még végig lehet vinni egyáltalán? Előbb javítsák ki, aztán majd jöhet a plusz tartalom.
  • Ssenkradlive
    #5350
    Nem csak a millenáris gondolkodásmóddal sajnos.
    A gyerekek könnyen beetethetők persze, de rengetegszer vitatkozol olyanokkal akik elvileg életkoruknál fogva már kellő ismeretekkel és tapasztalatokkal kellene hogy rendelkezzenek ahhoz hogy a reklámokon túllátva tudatos piaci vásárlóként viselkedjenek, és ehelyett a legelvakultabb "fanboyként" ugranak foggal körömmel a legkisebb kritikára is.
    Manipulálni meg csak azt lehet, aki nem kellően tájékozott és/vagy tudatos-öntudatos...
  • MerlinW
    #5349
    Értjük, de most őszintén a többséget, az átlagos vásárlót aki megvette €60-70-ért a játékot PC-re, hol érdekli hogy mit csinál a cég a konzolportokkal, vagy úgy általában hogy mi van a céggel? Tudjuk, hogy a szűk gamer mag manapság személyes érzelmeket táplál a cégek iránt (legnagyobb hülyeség), úgy kezeli a cégeket, mint személyeket, barátokat. Közben a többséget ez baromira nem érdekli, nem foglalkozik vele.

    XY a hamis reklámoknak köszönhetően vett egy félkész bugos terméket, eltelt egy év és még mindig középszar játékkal játszik. Akár tetszik, akár nem, itt nem létezik kifogás, senkinek sincs oka védeni a céget. A korábbi CDP játékok is ultra bugosan jelentek meg, az egyetlen különbség, hogy a tartalom kompenzált valamilyen szinten. CP2077 a lineáris pár órás kampányán kívül semmi újat nem nyújt. Minden a főszálon kívül törött, rosszul balanszolt, átgondolatlan, hiányos, trehány.

    Én a két csoport közé tartozom. Gamer vagyok 30+ éve, és rohadtul nem érdekelnek a cégek kifogásai - kivéve ha F2P játékról van szó, mert abban az esetben "leszerződtél" arra, hogy akár passzívan, akár aktívan, de kommunikálsz a fejlesztőkkel. De ha veszek egy telefont a Samsungtól, aminek nem működik egy gombja, hadd ne érdekeljen már az, hogy a Samsungnak leégett a gomb gyára.

    Amíg nincs kész egy termék, nem adom el a vásárlónak. Ennyi.

    Összefoglalva itt a millenáris gondolkodásmóddal van baj, és hogy a vállalatoknak sikerült beszivárognia a vásárlók életébe, ezzel manipulálva minket.
  • PiszkosFred
    #5348
    Egyebkent nagyon aktualis a NMS, pont ma 5 eve :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2021.08.09. 16:08:47
  • Carlos
    #5347
    Ebben igazad van!
  • Carlos
    #5346
    CONTENT!!!
    Nem bugjavitás... úristen...
  • lwb
    #5345
    Az a helyzet, hogy pl a rendőrüldözések, a dinamikus minimap stb, amit sokan hiányolnak, azok kint vannak modban már ma pc-re. És egy last gen konzolnak kb megfelelő pc-n el is futnak, nem igényelnek nagy erőforrást.

    Eddig kb arra fókuszáltak, amit te is mondasz, hogy a last genen elfusson a játék. Ez részben sikeres is volt: most már nincs annyi CTD, sőt, a DF szerint egyáltalán nem volt CTD a régi konzolokon. A teljesítmény az gatya 20-30 fps, de mondjuk ebben nem lóg ki a AAA piacról.
  • lwb
    #5344
    Patch 1.22 2021/4/28 ・Improved game stability and performance.
    ・Numerous fixes to specific Quest bugs.
    Patch 1.21 2021/4/14 ・Improved overall game stability.
    ・Fixed bugs and issues that prevent progression of gameplay
    Patch 1.2 2021/3/29 ・Improved stability on last-gen consoles.
    ・Fixed major bugs and improved gameplay performance.
    ・Numerous fixes to specific Quest bugs.
    ・Various tweaks to open world and cinematic design.
    ・Improved graphics, audio, and animation.
    Patch 1.12 2021/2/5 ・Resolved a code vulnerability in the PC version of the game.
    Patch 1.11 2021/1/28 ・Fix for bugs introduced in Patch 1.1.
    Patch 1.1 2021/1/22 ・Improvements to memory usage and game stability to improve performance on last-gen consoles.
    ・Numerous fixes to specific Quest bugs.
    Patch 1.06 2020/12/23 ・Fixed minor bugs and improved game crashing issues.
    ・Removed the save file limit on PC.
    Patch 1.05 2020/12/19 ・Fixed a number of console-specific bugs.
    ・Fixed issues that cause the game to be unprogressable during specific Quests.
    Patch 1.04 2020/12/12 ・Modified the controversial flashing effect on braindances.
    ・A number of stability improvements and fixes to specific Quest bugs.
    Patch 1.03 2020/12/10 (PC only)
    Patch 1.02 (Day One Patch) 2020/12/10 ・Fixed critical game progression and stability errors.

    Május 10-ig kb ennyi.
  • PiszkosFred
    #5343
    Most a legnagyobb fejfajast - SZERINTEM - szamukra az okozza, hogyan tudnanak megszabadulni a PS4/XB1-es platformtol, mert az a szuk keresztmetszet minden egyes olyan DLC eseteben, ami nem csak sztorit adna hozza, hanem gameplayt technikan is valtoztatna.

    Siman el tudnam kepzelni (volt mar ra pelda), hogy a kovetkezo 1-2 sztori DLC-t kiadjak ingyen mindenre, majd lezarjak a fejlesztest es ezzel kvazi letudnak az oldgen reszet is a dolgoknak, megszabadulnanak egy kolonctol, amelyet menet kozben boven kinottek, csak a vezetok jobban szerettek a penzt annal, hogy ezt elfogadjak (lasd a foscunami az elmult 8 honapbol).

    Mindezek utan lehetne tiszta lappal inditani a meglevo alapokra epitkezve, de mar csak pc/nextgenre. Igy nem szovegelhet az oldgen sem, mert megkapta amit megkapott (alapjatek+par ingyen nagyobb sztori dlc), es a pc/nextgen is orulne, mert vegre teljes(ebb) lehetne az elmeny azokkal az ujdonsagokkal, amelyeket kivagtak es/vagy lebutitottak.
  • Carlos
    #5342
    Az első fél évben 2 content update jött a NMS-hoz. Kérlek számold össze eddig mi/mennyi jött a CP2077-hez.

    p.s.: És a NMS fejlesztői ha 20-an voltak és nem 2000-en.
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2021.08.09. 14:54:29
  • lwb
    #5341
    5 év alatt. 2016-os a játék. CP tavaly jött ki.
  • MerlinW
    #5340
    NMS-hez azóta már 18 nagy feature update jelent meg :)
  • lwb
    #5339
    A roadmapjük szerint 2021-ben jön a next gen verzió és ingyen dlc-k. Hónapot nem írtak, most augusztus van, decemberig még jöhet mindkettő. Expansionről nem szóltak semmit sem egyelőre.

    Egyébként tényleg nem értem ezt a hisztit, ami a játék körül van. A bugok jelentős részét orvosolták, nincs a játékban végigvihetetlen küldetés, ami nagy szó, tudnék nem egy AAA játékot mondani, ahol ez 10 év alatt sem sikerült. Kicsit túltolták az ígéreteket, ez igaz, a játék nem lesz soha GTA, a város nem lesz olyan, mintha GTA5 Los Santosában lennénk. Kár volt ilyet ígérniük, ez igaz, de ettől még maga a játék jó. Single player akció-rpg-nek nagyon jó. Ezt nem GTA5-höz meg RDR2-höz kell mérni, hanem Deus Ex Mankind Dividedhoz. Ez mégcsak nem is Skyrim vagy Fallout 4, hanem egy lineáris first person rpg egy cyberpunk világban. A történet jó, az npc-k jól megírtak, a küldetéseket sokszor többféleképp végig lehet vinni, képességektől függően. A GTA-ban egy küldetést egészen pontosan egyféleképp tudsz végigvinni. Semmi eltérés nincs egy-egy végigjátszás között. Itt egy küldetést többféleképp lehet megcsinálni: sokszor még lövöldözni sem kell, ki tudod dumálni magad vagy be tudsz osonni úgy, hogy senki észre sem vesz. Nagyon más a játék egy sandevistanos solo tank és egy lopakodós netrunner végigjátszásnál.

    A történet sincs összecsapva, van eleje, közepe és vége. Kicsit Johnny Mnemonic, ez tény, de ettől még nem rossz. Bárcsak más rpg-nek is ilyen története lenne és nem az mondjuk, hogy jönnek a démonok, de menj el 3 évig gombát szedni meg patkányt kalapálni nyugodtan, aztán epikus csata 6 katonával és 4 démonnal, oszt' vége a játéknak, az igazi főhős hősi halált hal, te meg csak ott voltál, GOTY.

    Akárhogy fikázzátok, egy olyan játék sem jött ki tavaly, amibe közel ennyi időt raktam volna.
  • Carlos
    #5338
    na igen, no man sky...
    Hát az mekkora szar volt az elején (azért élvezhető, de nem akkora jóság mint aminek igérték). Aztán fél év alatt 2 nagy CONTENT patch. egy év alatt talán még egy vagy kettő. Azóta meg kb az egyik legjobb űrgyűjtögetős, craftolós, bolygólátogatós játék lett a piacon (casual kategóriában).
    Sokan azt hitték itt is ez lesz, de ezek a bénák még erre se voltak képesek sajnos.
  • Carlos
    #5337
    Én is hazudok. én release-kor beletoltam másfél hónap alatt 350 órát. február óta rá se néztem, még a gépet se kapcsoltam be.
    Utoljára szerkesztette: Carlos, 2021.08.09. 08:27:49
  • endorphinz
    #5336
    drága kenyér, nem is próbáltad de osztod az észt :D
    minek szólsz hozzá? részemről a minimum, hogy ha védek vagy kritizálok valamit akkor azt saját tapasztalat alapján teszem...

    nem arról van szó, hogy vakon elhisz mindent az ember, de nekik nem lett volna okuk átb*szni az embereket. minden forrás rendelkezésükre állt, minden támogatást megkaptak a rajongóktól, szinte kötetlen időt kaptak a játék fejlesztésére, kivételes körülményeket kaptak és ne felejtsük el, hogy a sikerük óriási lökést adhatott volna az egyjátékos kampányra fókuszáló piacnak

    amúgy volt egy hasonló eset, a no mans sky, ott is az emberek képébe hazudtak és jogosan megkapták a magukét, és mit csináltak? azonnal nekiálltak és nyomatták a jobbnál-jobb verziókat, igaz több év eltelt azóta de rá se lehet ismerni a játékra. de ott kiscsapatról beszélünk. a lengyelek egy éve vakarják a töküket
  • robicarlos6
    #5335
    Nem kell lemenni személyeskedésbe... Nem mellesleg az én fajtám pont az ami totál nem hat ki semmire mivel egy fillért nem adok ki játékokért.Szóval ezt a részét benézted a dolognak. Mondjuk ez is egy jó oldala mert mire lebundlézok valamit már "hibamentes"

    Én mivel nem toltam és legalább 4-5 évig nem is fogom csak azokból tudok kiindulni aki érdekes mód túl tudta tenni magát a csordán és élvezte az a 100+ órát amit belevert a játékba.. Ja igen most jön majd az hogy ők biztos hazudnak...

    "én az egyik legnagyobb támogatójuk voltam, mikor sokadszorra csúsztak és a fórumokon kezdtek hőbölögni az emberek én akkor is vállszélességgel kiálltam mellettük, mert kibe bízzunk ha bennük nem? ki érdemli meg a tiszteletet és türelmet ha ők nem?és akkor a képembe tolták ezt a minősíthetetlen szarkupacot"

    Ez meg sajnos csak téged minősít ,hogy vakul elhiszel mindent...ha másra nem is erre az egyre már ezer éve megtanított mindenkit a játékipar
  • endorphinz
    #5334
    pont a magadfajták miatt engedhetik meg maguknak, hogy az emberek képébe hazudjanak évekig és pont a magadfajták miatt nincsenek rákényszerítve, hogy legközelebb ne csinálják meg ugyanezt

    én az egyik legnagyobb támogatójuk voltam, mikor sokadszorra csúsztak és a fórumokon kezdtek hőbölögni az emberek én akkor is vállszélességgel kiálltam mellettük, mert kibe bízzunk ha bennük nem? ki érdemli meg a tiszteletet és türelmet ha ők nem?
    és akkor a képembe tolták ezt a minősíthetetlen szarkupacot

    még a megjelenés előtti napon is azt pofázták, hogy megreformálják a videójátékokat? hogy minden npc-nek külön élete van? egyedülálló játékélmény? élő-lélegző város? jaj, hát hibáztak na, buksisimi nekik és felejtsük el... az ilyen igénytelen embereken ugyanúgy felhúzom magam mint a cd project reden

    amit ők csináltak az nem hiba. soha nem csalódtam még ekkorát fejlesztőkben, pedig azelőtt a blizzard és a bioware volt még akik megérdemelték a bizalmamat de még ők együttesen se szúrtak annyira hátba mint a lengyel g**ik
    Utoljára szerkesztette: endorphinz, 2021.08.08. 22:44:03
  • lonvard
    #5333
    :-D
  • robicarlos6
    #5332
    Igen mert ma aztán az ONLY single játékokhoz csak úgy ömlik az új tartalom.. főleg ingyenes formában igaz? Hagyjuk már ezt.
    Ahol esetleg van ilyen ott a season pass vagy bármi az azért tud jönni időben mert nem volt világméretű az indulási fiaskó és tudnak azzal foglalkozni amivel kell..
    Ez is kiforrja majd magát idővel..


    "Ha az egész egy nagy kalap wish-ről rendelt szintű szar lenne, az ember az első enyhe idegroham után már csak jót nevetne, vagy lehetne egy olyan szar hogy már jó kategória...de nem, így még idegesítőbb, és ahogy telik-múlik az idő, csak még idegesítőbb..."

    Továbbra is 12+ év alatt első hibájuk egyetlen játékkal...aki ezt nem tudja feldolgozni dobja a dolgot
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.08.08. 08:42:19
  • hykao #5331
    Ezt úgy írod, minta egy emberről, vagy egy pár fős társaságról beszélnénk. Csakhogy itt egy zászlóaljnyi ember tevékenykedik. Aztán nem egyszer hibáztak, hanem most már többedjére ugyanaz a nóta. Aztán más - akár a sokat emlegetett nagy cégek - azért közel egy évvel a megjelenés után általában már vagy egy komolyabb készültségi fokra jutnak, vagy plusz tartalmakkal fogják be a csőcselék pofáját, vagy alapvető játékmeneti változásokat eszközölnek stb. - míg a mi esetünkben inkább módszeres kasztrálás történik, ami elég vérlázító, főleg az előzmények, és annak tükrében, hogy jól látható - modderek ténykedése folytán -, hogy mennyivel más út is járható lenne!

    Az egész azért különösen dühítő, mert adott volt minden a kurva házi feladat jól elvégzéséhez: egy olyan szegmense a videójátékoknak, ahol még viszonylag nagy az űr, pénz, idő, tehetség, és korábbi tapasztalatok - tanulni a hibákból, és igen, látszik, hogy a csapat egy része tényleg jól végezte volna a munkáját, van a játékban potenciál, csak jelen állapotában olyan, mint egy rosszul kirakott puzzle...vagy mintha a Sixtus-kápolna mennyezetfreskójának elkészítésekor egyes részleteket Michelangelo óvodásokra bízott volna...

    Mintha avatott kezek rész munkáihoz időről időre avatatlan kezek nyúltak volna...

    Ezek után nagyon gyenge műsor egy ijedt szemű hülye hajú sajnálkozó videó - nesze semmi fogd meg jól...aztán jutalmakat osztogatni, és kasztrálás szerű javításokkal hergelni a népet...

    Ha az egész egy nagy kalap wish-ről rendelt szintű szar lenne, az ember az első enyhe idegroham után már csak jót nevetne, vagy lehetne egy olyan szar hogy már jó kategória...de nem, így még idegesítőbb, és ahogy telik-múlik az idő, csak még idegesítőbb...

    ...a páros felemelkedése rész egy vaskos és igényes DLC formájában még javíthatna valamennyit a dolgokon...bár erre egyre kevesebb esélyt látok...

    Utoljára szerkesztette: hykao, 2021.08.08. 08:32:48
  • robicarlos6
    #5330
    Milyen hamar meg tud fordulni a világ...10+ évig istenek voltak 1 játéknál hibáztak és ők a sátán...
    Ők is emberek nem tudom leesett -e már. Ez 20x nagyobb cégek már nagyon sokszor eljátszották
  • endorphinz
    #5329
    kemény vagy, mint a több napos kutyaszar

    amúgy nekem nem kell semmilyen dlc ettől a nyomorult szélhámos csapattól, csak egy kérdésre válaszoltam meg kiegészítettem a gondolatommal, hogy mivel lehetne feldobni ezt a hulladék játékot
  • lonvard
    #5328
    Neked nem ingyenes DLC-t fejlesztenék a helyükben, hanem péklapáttal basználak hátba. :D
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2021.08.08. 00:30:38