24421
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • TDC Geronimo
    #858
    Eddig szinte semmit se láttunk így nem csoda :D
  • PiszkosFred
    #857
    Skyrimhoz is keszult, ami szinte csoda volt valahol, hiszen "a sivatagba astak egy kutat", de sajnos azon kivul, hogy megjelent a masik jatekos egy default skinben, mozgott sokkal tobbre nem volt kepes a dolog.
  • j0nNyKa
    #856
    hááááááát, egyet kell értenem a tömeggel, 3-4 fős cooperative móka az tényleg nagyon hiányzott az eddigi részekből, de hogy a tömegmészárlás mennyire lesz beleillő... hm.

    egyébként valamelyik részhez volt valami 3rd party mod cooperative-hoz nem? oblivionhoz talán?
  • Running
    #855
    Én csapatjátékos vagyok, szeretek csapattal rohangálni, ez hiányzott eddig a frencsájzból, szóval nekem csak jót tettek.
  • PiszkosFred
    #854
    Hat, azutan az erzes utan, amelyet a Morrowind, Oblivion es Skyrim kalandjai es felfedezesei soran ereztunk szolozgatva(!) egy sandbox vilagban, azutan sok embernek nehez lesz megemeszteni majd, hogy huszad magaval probal egy barlangot kifosztani, mig a TES jatekokban mindezt egyedul tette lopakodva, vagy egyedul, taktikazva harcolsz egy lich-csel, mig itt hatan ugranak ra egybol. Egy 3-4 fos coop lehetoseg lett volna a legtobb TES jatekos szerint, mintha az allando es ideiglenes followerek is playerek lennenek. Ehelyett mmo lesz, massziv es esetenkent hompolygo tomeggel.

    Aki ezen tul tudja majd tenni magat, es elfogadja, hogy az mmo mozaik szoban a ket MM az a massziv multit roviditi, illetve elfogadja, hogy a Skyrim csucsgrafikajat egy mmo-ban egyelore nem lehet ugy visszadni, hogy ne menjen mas elem rovasara, akkor az elozetes infok szerint jol fog szorakozni. Aki nem, akkor ott jon a nerdrage, meg a direkt "1" ertekeles/bosszubol lepontszamozas a szokasos nemzetkozi oldalakon.

    A jo hir, hogy ha nem ugy alakul az mmo, ahogy szeretnenk, akkor barmikor vissza lehet terni a TES reszekhez is, van meg boven kraft a Skyrimban is :) (es kozben par ev, es jon a kovetkezo resz is)
  • Omlás
    #853
    Az eddig látottak alapján nagyon nem kapott el a "Kell!!" érzés :( no de ami késik nem múlik :] minimum egy beta hozzáférés kell, hogy meg győzzenek :D
  • Running
    #852
    Nekem túlzóak lesznek az elvárásaim, mivel a Morrowind megjelenése óta várok egy Elder Scrolls mmo-ra és követelni fogom, hogy jó legyen!
  • Although
    #851
    Hát sok sikert :) Én megvárom míg a "minden szar" réteg tovább áll meg kijavítják a hibákat :) És beáll a végleges létszám. Az swtornál is így voltam ráadásul 10e helyett 5e töltöttem le :D
  • PiszkosFred
    #850
    Hamarosan kezdodik a beta, es kiderul, mi a pontos sztori. MAC tulajoknak mar napokon belul kuldik az inviteokat, a pcseknek a ho vegen. Valakinek csak el fog jarni a "szaja", es kiderul, hogy ez a "foglyul ejtett lelek visszazerzese Molag Baltol" pontosan mit takar, az amire gondolunk es amit tapasztaltunk a TES jatekokban (lasd soulgemek, soultrap, stb), vagy valami egeszen mas magia, ami most jelenik meg eloszor az mmo-ra kialakitva.
  • j0nNyKa
    #849
    hát én azért titkon remélem, hogy jön még ki olyan játék, ahol meg kell próbálnom D&D 3-as karaktert kreálni... :)
    nyilván nem a neverwinter lesz az, meg persze nem is a teso, de valami más játék meglephetne
  • Although
    #848
    ott a pont :) Látod ezt birom az öregúrba. Töri a fejét a dolgokon :)
  • Although
    #847
    uww. :) Na jó ez ütött, de őszintén nekem kellene figyelni rá ez így van. Csak a a rendszer gondolkodik helyetted egy ponton észreveszed hogy neked már nem megy :) Pont az amiről beszéltünk a neverwinter topicba, ha véletlenül D&Ð 3-as lenne nagy valószíűséggel már azt se tudnám hogy kell egy jó karit csinálni. a conan már túlságosan reflex szinten megy így kellene egy másik amihez gondolkodni kell de az swtor se az annyira de nem rossz :) Tehát van igazság abban amit írtam.
  • PiszkosFred
    #846
    Ez a lelekrablos dolog jo kerdes, en sem ertem, hogy akarjak megoldani. Gyanitom, hogy a karaktergeneralasnak is legyen ertelme, a lelked kiszabadul valahogy a Dawnguardban is lathato Soul Cairn nevu letsikrol, es egy uj testbe fog koltozni - es itt lehet majd valasztanod, krealni karaktert. De, hogy utana ha meghalsz es feleledsz a spirit healereknel, az mar tenyleg elut a TES sorozat hatteretol. DE pont ezert irtak, es szinte mar kertek elnezest elore, hogy bizonyos kompromisszumokat meg kellett hozniuk, olyanokat, amelyeket egy MMO mint jatekstilus megkovetel. Valamit valamiert.
  • j0nNyKa
    #845
    minden a rendszer hibája, ez tény és való :)
  • Although
    #844
    vedd úgy, nehezen tanulok :) Az a baj nem jelez hibát rá!!! :)
  • j0nNyKa
    #843
    egyelőre
  • Although
    #842
    Szépen összefoglaltad :) Voltak oldalak ahol ment az eszmecsere a témában amit írsz. Nagyon topon vagy ebben. Nekem van pár észrevételem de nem mélyedtem el így. Tisztán játékmechanikailag a warzone és a lezárt határok érdekeltek. Végre egy játék ahol működni fog az ostrom nem verik szét mint a conanba néha, történet is van hozzá. És ha szintezek nem kell attól tartanom hogy két hülye orosz kinéz magának, valamint ha kedvem van megyek az imperial zónába pvpzni. Ezt ma meg tudom kicsibe csinálni a conanba vagy az swtorba. De így ahogy itt lesz na ez új lesz.

    Nekem mindössze egy zavaró dolog van egyik a lorénál bár bele mehetnék kit kedvel a nord és kit nem de nincs értelme mert egy mmo-ba ami gyerekcipőbe jár ma még nem lehet mindent megoldani. szóval csak azt nem értem miért erőltetik ezt a respados magyarázatot az eredettörténetnél mikor elvileg a TEsbe a soul nélkül csak zombi vagy na mindegy. Tehát szerintem ez az egy ami eddig biztosan nem állja meg a helyét.
  • PiszkosFred
    #841
    "Ráadásul a történet is úgy van felépítve nem véletlenül hogy az imperial területér folyik a harc."

    Pedig csak es kizarolag. Ket okbol is.

    Egy:
    Harom olyan kenyszerusegbol osszeallt szovetseg harcol a kozpontilag iranyitott hatalmat jelkepezo csaszari tronert, akik korabban es a kesobbiekben is folyamatosan egymas ellen harcolnak/tak. Az, hogy az interregnum idoszakara osszealltak, az csak egy kenyszer, legszivesebben ugyanugy atvagnak egymas torkat, mint elotte vagy utana. Nordok meg dark elfek egy csapatban? Vicc... Orkok azokkal a Redguardokkal es a Bretonokkal egy csapatban, akik vegigkergettek oket a kontinens nyugati reszen, es evezredeken at irottak modszeresen oket? Ez is hiheto :D Persze, meg lehet magyarazni, es meg is lett magyarazva minden, miszerint pont, hogy a Ruby Tron birtoklasa jelentette teljhatalom az, amiert harcolnak egymas oldalan. De ha realisak akarunk lenni, akkor akarki is kaparintja meg a tront, kezdodik elolrol a marakodas, hogy a harom nemzet vezetoi kozul kinek mi jar, majd ez ujabb haboruhoz vezet.

    Nem hiaba, az egesz TES Online-nak hatteret ado interregnum idoszak veget nem az egyik szovetseg gyozelme jelentette, hanem Talos/Tiber Septim szinre lepese, es hogy vegig pofozta a kontinenst, es megalapitott azt a birodalmat, amelyet mindenki ismer a TES jatekokbol, egeszen az Oblivion epilogusaig.

    Ha lenne mas celja is a pvpnek, akkor itt az osszes tartomany harcolna mindenkivel, es konkretan 10 nemzet allna folyamatos haboruban egymassal (esetleg 11-kent az Akavirok is jonnenenk), ahogy az a TESben megszokott.

    Ketto: Az, hogy Molag Bal eppen ujra Tamrielt akarja elpusztitani es egyeb huncut vilagvege dolgokat akar veghez vinni az Imperial nep vezetoivel szovetkezve, az csak hab a tortan. Ahogy vege a fenyegetesnek - es altalaban mindig a Hercegek jarnak porul -, ujra egymasnak esik mindenki.
  • Although
    #840
    #836
  • Although
    #839
    Remek :)
  • Although
    #838
    Erre itt lehetőségük se lesz ha a határok zártak.
  • Although
    #837
    Nem segít, nem érdekli az érintettek, jó sok cég belebukott már hosszú távon az open world pvp-be mert normális ember nem viseli el amit csinálnak. Nekem nagy türelmem van e téren de mikor harmadszorra rootolta be a low level karimat egy max leveles azért hogy a kicsike jó xp kapjon hogy levág akkor nekem is lehagyta a számat a kurva anyátokat. Pedig nem káromkodok.
  • Nephin
    #836
    Nem lesz dedikált szerver, semmilyen szerverEK nem lesznek, egy nagy megaszerveren futkároz majd mindenki. :)
  • EnxTheOne
    #835
    Kicsik gankelésére jó megoldás lenne a vérdíj. Aki megtámad nála x számú y szinttel kisebbet annak vérdíja lesz, és a fejvadászok látnák a térképen, és ha megölik végleg meghal :D
  • Although
    #834
    Te meg tudsz csinálni három különböző keraktert a pvp az csak imperial zónameg legfeljebb lesz olyan amit a conanba is láttam spare zónák ahol a veled egy frakcióban levővel is tudsz pvp-ni.(aréna) stb. Maga módján ez nagyon új rendszer lesz ha tényleg nem lesznek külön dedikált szerverek. Ráadásul a történet is úgy van felépítve nem véletlenül hogy az imperial területér folyik a harc. Ki van ez találva nagyon. Már cska abba reménykedek legalább fele ennyi energiát ölnek a questekbe is mert akkor legalább egy morrowind szintű TESSel játszathatok és semmi szükségem nem lesz a mai skyrim szintű tesekre mert ez többet fog adni :)
  • Although
    #833
    Az ok pl ha nincs dedikált pve, pvp szerver. Márpedig semmi értelme az egésznek ha nem akarnák távol tartani a kezelhetetlen open pvpsek-et(nem mind az de nagyon nagy számú). Akkor nem zárnák le a határokat, biztos nem emlékszel de anno írtam is ezt. figyeltem a forumokon ezt a hírt mert vártam, mert így van értelme. És be s jelentették le lesznek zárva a határok. Innentől kezdve semmi értelme dedikált szervereknek. De még mindig nem veszem 100%-ra. Egyébként Tommy is rájött anno amikor beírtam a dolgot azonnal írta így nem kellenek dedikált szerverek.Persze nagyon sok ember dühös lesz majd de ők szerintem nem fognak hiányozni a Zenimaxnak helyettük ott lesz a sok solo játékos, talán. Gondold végig a dolgot.
    Tehát ha ilyen szisztémát találsz ki akkor semmi értelme külön pvp pve szervernek, mert open world nélkül nincs értelme. Ha végiggondolod zseniális. lehet nem áll amit írtam hogy ezért találták ki de ez az egyik eredménye.
  • PiszkosFred
    #832
    Az okokkal tisztaban vagyok, bar annyit hozzafuznek, hogy nem a gankeles kivedese az ok, hanem egyszeru jatekmechnikai koncepcio. A szintezes 1-50 kozott olyan lesz, mint a TES jatekokban, es a TESben ujnak szamito pvp csak es kizarolag egy tartomanyban lesz, es annak is celja lesz.

    Amit nem ertek, es mar sokan leirtak, es nem is akarok belemenni, mert ez mar megmasithatatlan, hogy miert nem lehet siman csak atmenni a tobbi frakcio teruleteire az adott karakterrel kivancsisagbol. Persze, fejvesztes terhe mellett ugy, hogy esetleg azt kockaztatnam, hogy mindenki megtamad, de en persze nem tamadhatok egyetlen jatekost vagy NPC-t sem, nem tehetem tonkre a szintezos jatekosok jatekelmenyet, viszont szetnezhetek, hogy mi a helyzet arra fele. Mert igy - bar ez nem akadaly, hiszem, hogy minden frakciot ki fogok probalni majd -, aki kivancsi az osszes zonara Tamrielen, amit eddig csak az Arenaban lattal 320x200-ban, vagy olvastal rola a kesobbi jatekokban, annak csinalni kell 1-1 karaktert ket olyan frakcioba is, amellyel mondjuk nem szimpatizal.
  • Although
    #831
    *És ha így lesz nyilván a nagy kérdés az open world pvp rajongói mit lépnek ennek függvényben mivel egy mmo sose fejeződik be lehetnek változások. De számomra az is jelent valamit hogy ennyire a solo TES játékosok megszólítására helyezik a hangsúlyt próbálnak felkészülni minden eshetőségre hogy legyen elég játékosuk. Ügyes kis csapat, messze a legügyesebbek egyike akiket eddig láttam. Már csak az a kérdés milyen lesz maga a játék a questek történet meg a maga az élmény.
  • Although
    #830
    PVP miatt van, még nem látom teljesen én sem, de egyenlőre ha jól olvastam hivatalosan nem lesz külön dedikált pve, pvp szerver. Nyilván instances megoldással csinálják vagy valami hasonlóval.
    Az elszigetelt 3 frakció azért van hogy a kicsik legankelésére esély se legyen. Ezek tényleg mindenre gondoltak, nagybetűkkel kiírták a mi játékunkat nem cseszitek el. Nyilván mint írtam korábban, a warzones megoldást emelték alapkoncepció szintre. És a fejlődési területeken nem lesz pvp csak az impperial területen. Legalábbis nekem így állt össze
    Persze nem biztos hogy így lesz, de egyenlőre mindenki azt mondja nem lesznek dedikált szerverek. És akkor ez a megoldás tökéletes, ha így lesz. És nyilván ez határolja azeredetstorikat másrészről a resspad létének magyarázata a korlát.
  • Although
    #829
    És na igen az EVE elit mmo, nagyon kevés olyan van, lesheted mikor lesz a következő :)
  • PiszkosFred
    #828
    Igy van, nem fogja megvaltani a vilagot az ESO sem. Amit kapni fogsz, egy szokasos TES singleplayer szintezos, kalandozos szabad vilag lvl1-50 kozott, harom kulonfele sztorival (lasd 3 frakcio elszigetelt szintezos zonaja - amit mai napig nem ertek tovabbra sem...), mindezt megtoldva a TEs sorozatban eddig nem latott beepitett coop/multi/group lehetosegekkel. Mindezt ugy, hogy kalandjaid kozben a Skyrim kovetoid helyett most James az usabol, vagy Jan Hollandiabol, vagy Geza Magyarorszagrol fog futni veled, es egyutt gyilkoljatok az oriasokat, puculjatok ki a banyakat, romokat, kutattok kincsek utan, vagy epp vadasztok, gyujtogettek, kalandoztok. Annyi kulonbseg lesz, hogy az egyes zonakban lesz egy minimalis szintkovetelmeny, amely kicsit, de megis csak iranyitja a jatekosok fejlodeset, vagyis itt megjelenik a themepark feeling. Viszont a kvesztek, szintek szerzeseben, klasszok alakitasaban, es minden egyebben szabad kezet kapsz. A zonak kurva nagyok lesznek, vagyis a szintlimitek csak azoknak lesznek majd problema, akik "direkt" a legtavolabbi zonaba futna el, es ott akarnak jatszani. Mert lesz ilyen ember, ezeket majd ignoralni kell, es kesz. Minden masbab azt csinalsz, amit akarsz - persze az mmo jatekstilus hatarain belul, mert ami egy singleplayerben egyszeru feladat fejlesztoi szemmel, az egy mmo-ban mar kisse bonyolultabb. Lesznek szintenkent valtozo dungeonok, ezeknek heroic szeru modeja, lesz groupfinder (epp a napokban erositettek meg), lesz raid content, lesznek mindezen dungeonok es raideknek publikus valtozatai, ahol nem kell mast tenned, csak odamenni es beszallni a balheba (lasd gw2 outdoor bossok), es lesznek guildek szamara fenntartott instanceolt raidek es dungeonok. Itt majd mehet az epeen progress, aki szereti ezt csinalni. Aki pedig nem akar se raidelni, se pvpzni, annak ott lesz a crafting, amellyel - az igeretek szerint - olyan szinten lehet ervenyesulni, mint eddig keves mmo-ban. Nem feltetlen a raid content lootja fogja a BiS geart jelenteni.

    A masik resze pedig a szokasos massziv pvp, hasonlo objektumorientalt alapokon, ahol a harom frakcio konstant egymast gyilkolja. Lesznek elfoglalando erodok, farmok, "resource"-k, node-k, es minden, amit lattal a DAoCban vagy a GW2-ben. Lesznek frakcio kozpontok, minden kozpontban 1-1 Elder Scrolls, amelyet meg kell szerezni, es ha megszerezted, meg is kell vedened. (lasd capture the flag stilus). Minel tobb objektumot, feladatot, es random eventet teljesitesz a pvp zonaban, annal jobban jar a te frakciod, mind a pvpsek, mint a "kint" szolozok.

    A Cyrodiili kozponti zona akkora lesz teruletre, hogy a harc itt nem csak egy villamhaboru lesz, hanem tenyleges hosszu, taktikara is epulo haboru. Aminek a vegen a gyoztes frakcio megkoronazza a legjobb harcosat, es az uj Csaszarral az elen x ideig elerhetove valik az Imperial Cityben talalhato kincseskamra jellegu raid content, extra jutalomnak.

    Es akkor lesz achievment, mert par eve ugyebar mar ez is az epeen resze, es kulon iparag lett ennek gyujtese es maxolasa - respekt azoknak, akik csinaljak, nem csinalnam utanuk, az hetszentseg.

    Ennek ellenere nem fogja megvaltani az mmo piacot, viszont a GW2-hoz hasonloan, az ESO is az ujabban mmo jovojenek tartott iranyt celozza meg, es nem a "bevalt recepten ne valtoztass" alapon klonozza a WoW-t.
  • Although
    #827
    *Akkor ez neked übber király mmo lesz :) Ráadásul a TES-be van potenciál is(guild rendszer,stb:) Mondjuk akkor neked a gw2 is tökéletes kéne legyen.
  • Although
    #826
    Hát a wow nekem is fent volt két hét után uninstall. Se nehézség se semmi. Fura elsőre én is azt gondoltam wow clone. De spec a boss harcok jók, egyedi group rendszer a solo questek és történet elsőosztályú :) Remek kis iparosmunka amin látni 7 évig ügyködtek rajta. Talán nekem csak túl nagy, meg a bolygóhoz köthető questek elég egyformák, de hogy wow clone lenne? Nyáron egy hónapig le se tudtam tenni idézőjelesen :) A wowból meg szó szerint menekültem.
  • Uniel
    #825
    tisztában vagyok vele, hogy nem a TESO lesz a megváltó, swtor-t meg kipróbáltam 4 lvl50 2-2 mind két oldalon 4 hónap játék után cancel sajna nekem wow klón az egész, a grafikai és teljesítmény beli borzalomról nem is beszélek. A lenti játékot azért linkeltem be, hogy megmutassam mégis vannak olyanok akik mernek sandbox mmot csinálni fantasyban is... Nekem teljesen mindegy, hogy "tab-os" vagy a kis keresztet kell célon tartani, szerintem nem ez a lényeg, hanem a játék élmény, a szabadság illúziójának minél valóságosabb megteremtése.
    3 év EVE után nekem egyértelmű hogy a pvp a lényeg, a pve csak kötelező "rossz", hogy legyen pénz hentelni ;)
  • Although
    #824
    Igen sokan vannak így ezzel és megértem. :) Még 10 év és talán lesz ilyen ha nem ragadunk be ebbe a korba úgymond. Most még nem lehet tudni, milyen lesz, az öregúr aki vezeti az jónak tűnik. De hogy ez hozza meg azt amit vársz? Meglátjuk. Amit gondolok és jó ideje nem okoz csalódást nekem az az figyelem a kommunikációba mire helyezik a hangsúlyt. Itt pedig a háborúra. Nem gondolom a TESO fogja meghozni amit vársz, sőt az is lehet még az swtort is jobbnak látod majd. Persze függ tőle mit preferálsz tabos régi rendszert vagy az új aktív rendszert és még sokmindentől. Jobban jársz ha megkeresed a kínálatból mi az amit szeretsz amit el tudsz fogadni, mert különben neked tényleg nem marad más a kickstarteren kívül egyenlőre. Lesznek classok mert amire gondolsz mint amilyen a D&D régi 3-as rendszer is volt pl, senki nem fogja bevállalni ma már. Nem csak ma, már 4-5 évvel ezelőtt sem és ez nem csak a wow miatt van így.
  • Torzonborz
    #823
  • Uniel
    #822
    ArcheAge

    Remélem a TESO fejlesztői ebből a fent belinkelt játékból is "kiloptak" mindent, mert érdekes mód mégis meglehet csinálni a teljes szabadság érzetet egy mmo-ban is, ráadásul u3 enginnel... A többi csak fejlesztői kifogás, na meg persze a WOW sötét korának hatása, hogy nem tudnak v nem mernek egy értelmes mmo-t készíteni és megszületnek az ilyen wow klón swtor-ok, nagyon vártam azt a játékot de hatalmas csalódás is lett, ha wowozni akartam volna azzal játszok... remélem a TESO tényleg beváltja a hozzá fűzőtt reményeket...

    (a fenti videó az ArchAge mmoról csak egy rövid részlet, a lényeg, ház/vár/város építési lehetőség, és annak le is rombolása :), nincs semmilyen teleport, de van helyette saját hajó, mount, amikre más játékosokat is felvehetsz, nincs konktér kaszt te variálod össze mi akarsz lenni, stb...stb...)
  • Although
    #821
    *Viszont kizártnak tartom a solo instancok azt a mennyiségét vagy a quest színvonalat amit az SWTOr tud az itt megjelenjen. Az npc-k tényleg élnek. A világ él és lélegzik az a rész ami a solo részhez tartozik de a multi is. Ki mit vár el egy rpgtől tudod. Persze szerintem ez is jó lesz. Tetszik a lore master nagyon komolyan veszi a témát, komolyabban mint ütődött Tod barátunk.Nem nagyon érdekel a harcrendszerből kifolyólag a játék. De a történetre questekre kíváncsi vagyok mert ez a fickó nagyon ott van a szeren :) Bár szerintem a kiindulási alapja a denisty questnek erőltetett :) De megértem miért csinálja :)
  • Johika
    #820
    Na ez az en velemenyem is, csak Te jobban osszefoglaltad. :)

    SWTOR lehetett volna egy jo jatek is, ha nincs Lucas bacsi, ha minimalisan figyelembe veszik SWG-t, ha nem kotik meg enyire a frakciohoz valo tartozast.

    Kulonben TES-bol, ha atviszik a fejlodest, a kraftot, a bounty hunter rendszert es a ház rendszert, nagyon jo kis MMO-t lehet csinalni.
  • Although
    #819
    Na egyről beszélünk végre. Amit írtam az nem a TESO-ra vonatkozott. Itt többet remélek az infok alapján mint a TES jelenleg tud. De még nem jelent meg. Igen kevés helyen van döntésed az SWTOR-ba de van elég lassan haladok vele és sok apróság van ami nagyot dob ott van acompanionos quest ami atom jól meg lett oldva. Nekem elég mert ahol lehet választani ott párbeszédben questben is megjelenik. Kevés?, igen az de jelenleg ez a legjobb amit láttam, a groupos részről nem is beszélve. Jó lenne ha több lenne de ennyi, ez is baromi sokáig tartott és minden classra megcsinálták két oldalon. Ha olvastad amit írtam én is úgy gondolom illúzió lenne sokat várni jelenleg ezen a téren.

    Amit még írtam az arra vonatkozott a skyrim soloként sem tud többet ott a forsworn conspiracy quest ami jó lett, de benned van az érzés de jó lenne ha másképp is dönthetnék és ez jelen van állandóan, viszont ezt egy mmoban nem várom el. Sok solo játékos viszont igen. Ezért mondtam azt jelenleg a solo játékosok részére az SWTOR lehet a legjobb belépő az mmokba kezdésnek műfajában kiváló solo tartalommal rendelkezik.Ha az nem elég akkor... Vagy esetleg a TSW. Azt meg teljes körűen mit fog tudni a TESO azt majd meglátjuk.