24451
sybbf8.jpg
Hivatalos oldal :: Hivatalos facebook :: elderscrolls.hu :: Tamriel Történelmi Tudástár :: Magyar guildek @ ES HQ
TÖRLÉSRE KERÜLŐ HSZ-EK: TROLL, OFF, SPAM, FLOOD, SZEMÉLYESKEDÉS, KÖZÖSSÉGBOMLASZTÓ VISELKEDÉS

MAGYAR SZÖVETSÉG

ELDER SCROLLS ÚTMUTATÓ

  • PiszkosFred
    #24451
    Nincs lehetoseg egyedi chatet letrehozni, mint a wowban vagy mas mmoban a /hun chat. Itt a zona (odaat general) a party es a guild chaten tudsz kommunikalni. Mivel egyszerre 5 guildnek lehetsz a tagja, pont ezert erdemes egy-ket social guildbe is belepni, a maradek helyekre meg kereskedelmiket vagy mas jellegueket keresni. A legtobb guildnek van discordja is, nyilvan az nem ingame, de attol meg kozosseg az is.

    PC-n a Magyar Szovetseg guildben szivesen latunk, de PS-en es XB-n is van nepesebb magyar social guild, keresd oket bizalommal.
  • Plata
    #24450
    Épp skyshardot gyűjtögetek,erre a tengerparton megtámad egy szellem hajóval valami süket kalóz. :D
  • Plata
    #24449
    Én erre a klán csatornát használom.
    A klánban ahol tag vagyok mindig nyitottak az idióta kérdéseimre. :D
    A klán cset sokkal nyugisabb és értelmesebb mint Wow-ban a hun cset.
    Plusz biztos senki nem fogja a felmenőidet szidni,vagy egyéb csúnya dolgot emlegetni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.27. 20:59:33
  • Plata
    #24447
    Tegnap grahtwood sztorit tolva esett egy recept.
    Kiskarival találtam egy házba ahol keresgélni kellett.
  • TheRainmaker
    #24447
    Hello, kezdőként érdeklődnek az ESO ban hogyan tudok valami magyar nyelvű csatornához csatlakozni ahol magyarok is vannak? Lenne pár kérdésem. Olyasmire gondolok mint a wow ban a hun csatorna.
  • Plata
    #24446
    Szerintem add el,de bútor recepteket attól még gyűjthetsz,ha nem is ilyen drágát.
  • ntex
    #24445
    Még nem tudja ezt sem a karakterem, de szerintem úgyse nagyon fogok bútorozni, vacillálok hogy eladjam a fenébe :) Később még úgyis kieshet gondolom random is.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2024.04.25. 17:41:51
  • PiszkosFred
    #24444
    Igen, ebbol alig van par a piacon meghirdetve, ezek ara nem sokat valtozott, 2m korul (picit alatta) szerintem elviszik par napon belul. Csak az illetek lesz sok, arra figyelj :)
  • ntex
    #24443
    Akkor azt mondod ezt is megéri meghirdetni 2M körül?

  • PiszkosFred
    #24442
    Nagyon ritka recepteket most is jo aron el lehet adni, de a motifokkal jobb varni, ahogy irtad, mert jelenleg az atlagos ar 10-20%-at erik.

    Nekem mazlim volt, tegnap jott egy recept anniverary ladabol, beraktam nagyjabol az eredeti aron, ma mar el is ment. De csak azert, mert osszesen 2-3 aktiv ajanlat volt ebbol. egyik 3m, a masik 1m, en belottem kb a ketto koze.
  • Plata
    #24441
    Nem hiszem hogy kevés lenne.
  • Orbancapitan
    #24440
    lehet h ez lesz mert az eso külön log-kat gyűjt ami nem kicsit ramot igényel a live adatok mellett
  • Plata
    #24439
    Nem tudom.
  • Irgum76
    #24438
    nem lehet, hogy kevés a szabad helyed amit a STO összeszemetel és elfelejti kipucolni?
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2024.04.24. 11:02:47
  • Plata
    #24437
    Tényleg elég ronda szegény.
  • Plata
    #24436
    ESo nagyon nem szereti ha STo után játszom vele,valamiért hisztis lesz és le fagy.
    Mgecsináltam STO-ban kb 30 karival admiraltyt,ahogy tudtam,sok afkolással mert közbe jött ez az,toltam egy ISA-t endeavor miatt,majd indítanám ESo-t erre ki fagy a kariválasztóban.
    Nem értem miért csinálja,de észrevettem hogy más játék is hisztis lesz ha STO sokáig fut.
  • Plata
    #24435
    Hogy a rusnya magdi rúgná meg.
    Azt nem is figyeltem.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.24. 08:20:57
  • Plata
    #24434
    Az a pénz még nem sok,kell a daggerfalli vár is,ahhoz meg kevés.
    Egyébként mi a szent szösz történt ezzel a karakterrel?
    Ez valami harci festés vagy esetleg sárbirkózás volt?
    Egyébként pénzt majd abból az iszonyú sok motifból akarok csinálni amit begyűjtöttem az event alatt.
    Idővel csak magasabb lesz az áruk.
    Plusz még ott a bútorgyártás,bár mostanában nem nagyon veszik.
    De event adott olyan könyvet is ami TTc szerint 100 ezret is ér,gondolom egy félév múlva még drágább lesz,most az event miatt olcsóbb.
  • PiszkosFred
    #24433
    nem tudod eladni, a konfetti ami a lohoz kell binds on pickup

    Szerintem hasznald el, es ha 25-ot megettel, akkor megkapod az achiet. A J betut lenyomva az achie - holiday events - anniversary kategoriaban alul van egy achie, ott a szamlalo, 25/25-nel tied a mount. Ha nincs meg a 25, meg ma es holnap tudsz venni extrakat az impressarional.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.24. 08:25:19
  • Irgum76
    #24432
    mondjuk ha tényleg ez a nyálas ló a jutalom akkor nem is kell

    de ahogy érzed már így is milliomos vagy :)
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2024.04.24. 07:53:20
  • Plata
    #24431
    Én most reggel felugrottam,pc-n még tart,1 nap 8 óra valameddig.
    Csak nem tudom mit csináljak,lovat vegyem ki konfettiért,vagy várjak félévet és drágán adjam el?
  • PiszkosFred
    #24430
    Akkor konzolon nem hosszabbitottakmeg. Sajnos volt egy kis incidens a PTS karakterekkel, azert kapott +2 napot a PC-s verzio.
    Jovore be tudod potolni szerintem.
  • Irgum76
    #24429
    köszi
    de úgy tűnik konzolon vége van
    vendorból már csak az egyik van akinél a pók vagy mi darabokat lehet venni
    a torta nem ad tikettet és nincs arany box kraftnál
  • PiszkosFred
    #24428
    Impressario arul 3 ticketert 1-1 konfettit. PC-n eltoltak 25-ig a veget egy hiba miatt, konzolon nem tudom, de ha ott is, akkor meg van idod szerdan es csutortokon hagyomanyosan is szerezni. Legrosszabb esetben megveszed majd a jovo evben az asszisztenstol, mint "regi korok jutalmai"
  • Plata
    #24427
    A mostani eventes dologra gondolsz?
    Azt még lehet gyűjteni,és vendornál is lehet venni.Event vendor is árul.
  • Irgum76
    #24426
    xboxon nem találtam
    PC-n meg neki sem kezdtem a gyűjtésének

    úgy értettem, hogy esetleg a jövőben várható-e a szerzési lehetősége
  • Plata
    #24425
    Persze vehetsz a piacon.
  • Irgum76
    #24424
    van valami esély arra, hogy konfettit lehessen szerezni?
    vagy ez már elúszott 23/25-el?
    nem bánom mert épp "nyaraltam" de azért jó lenne az a hátas
  • Irgum76
    #24423
    ilyen nekem is szokott lenni xboxon
    én úgy tapasztaltam csak ha nyomok egy teljes xbox rebootot akkor enged utána vissza
    más nem segít kiléps-belépés stb
    lehet PC-n is bejön egy újraindítás

    bár én nem láttam összefüggést a túl sok akció és a "server booted" között nekem randomnak tűnik
  • Plata
    #24422
    Megcsináltam az első master writ-et.
    Ma kaptam,napi küldiből,sajnos csak 2 vouchert adott.
  • Plata
    #24421
    Hmm,lehet,pár instában voltam és a sok vackot egyszerre próbáltam lebontani,plusz cseteltem a klán tagokkal.Meg indítottam pár kraftos research-et is.
    Vissza jelentkezés nehezebb volt mert sorba kellett állni minden próbálkozásnál.
    Mondjuk STO is szokott vacakolni mikor 30-50 karival ki be logolok. :D
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.18. 12:47:33
  • PiszkosFred
    #24420
    Amikor tul sok dolgot csinalsz rovid ido alatt, akkor neha ledob a szerver, foleg csucsidoben ha kozben meg lag is van: Pl, gyorsan csetelsz, egymas utan rovid mondatokat irva, vagy ahogy irtad, cuccokat bontasz szet esetleg egyenkent, ilyesmik, ilyenkor a szerver elveszti a kapcsolatot veled, de mivel kozben te aktiv vagy, inkabb ledob, minthogy exploit legyen belole. Mivel elvesztette a kapcsolatot veled, igy varni kell picit, hogy visszarakjon az utolso ismert helyre. Kb 8-10 percenkent frissiti magat a szerver (kvazi ment egyet), igy varj 10 percet (addig lepj ki teljesen) es folytathatod.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2024.04.18. 12:35:00
  • Plata
    #24419
    Tegnap este instázgattam kis wood elf karival és épp szétbontottam a lootot craft asztalnál daggerfall-ban amikor lagolni kezdett a játék majd megfagyott a karim és kilépett a játék,vissza nem engedett valami olyamsit írt ki hogy server booted vagy mi a túró és még mindenféle errort.
    Mivel morci voltam gyorsan kinyomtam az ablakot és próbálkoztam újra és újra vissza menni.
    Guild cseten amúgy is épp beszéltem valakivel.
    De nem tudtam vissza menni.
    Steam szórakozott csak velem vagy tényleg nem volt szerver?
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.18. 11:42:31
  • Plata
    #24418
    Hát én lusta vagyok,1 karival le tolom a 7 küldit,többivel 3-at. :D
    De már iszonyú sok motif-om van és sok style page,rengeteg kék és lila recept.
    Amit a tolvaj karim nem ismer azt meg is tanulja a receptekből,motif-okból és style pege-ekből nem tanulok semmit,max ha már 2-3 van belőle.
  • Irgum76
    #24417
    eddig nekem is szinte csak woodból esett arany alapanyag a 7 kraftból az vagy 18 láda és most vagy nagyon mákos voltam vagy valami
    Utoljára szerkesztette: Irgum76, 2024.04.17. 19:51:06
  • Plata
    #24416
    Nem tudom,nekem mindig lila recept esik,néha kék bútor.
    Meg sárga style vackok és lila motif könyvek.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.04.17. 19:39:11
  • Irgum76
    #24415
    az lehet, hogy minnél ritkábban csinálod a kraft "küldetéseket" annál jobb cuccok esnek?
    tegnap kihagytam és ma szinte mindenből gold cucc és lila recept esett
  • Irgum76
    #24414
    "kontroller visít,szirénázik,villog"
    ja de egy nyomorult aku töltöttség ledet csesztek rátenni
    múltkor pont dungeonban boss fájgtnál merültem le csak úgy repkedtek az elemek ahogy dobáltam őket ki-be
    na mondom nekem gatter de hálisten healeltek végig
  • Plata
    #24413
    Hááát,ha láttad volna hogyan játszottam ps-en GTA V-öt,az vicces volt,folyton azért haltam meg mert kiugrottam a kocsiból menet közben. :D
    Plusz az agyamra ment hogy a kontroller visít,szirénázik,villog satubbi.
  • Irgum76
    #24412
    ez jó ötlet, kösz