The Elder Scrolls Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Minden fajta pre-orderhez jar a szabadsag, az nem penz kerdese. Ano megvetem Warhammer pret, pedig tudtam hogy vagy 3 honappal kesobb tudok csak jatszani mint kezdes.
Imperial na jo erre en sem tudok mit mondani, de a p2p-s mmoknal is van mar manapsag real penzert vett ingame item. Ez van. 😊
- Mara gyûrûk is hagyján, az is csak premier elsõ hetében érdekes, utána lesz mindenkinek.
- Kis szobor, térkép, könyv - szokásos tartalmak, ezzel sincs gond.
- De, hogy az Imperial fajjal csak az játszhat, aki 20 dolcsit fizet extraként a standard editionhoz képest, az a necces a korábbi igéretekhez képest, miszerint ha fizeted a havidíjat MINDENT megkapsz, nincsenek korlátok, nincsenek megkötések, stb.
Pre order
- Illetve, hogy az eddigi fixen belemagyarázott szövetségeket el lehet felejteni, ha a következõ két hónapban megveszed a preorder/prepurchase verziót?
Ezeket lehet, hogy késõbb majd lehet unlockolni ingame, némi meló árán. Vagy a storeban megvenni 20 meg 5 dollárért. Nem tudjuk. Nem is ez a baj. A baj az eddig kommunikált dolgok, és a mostani megoldás szöges ellentéte. Mondom ezt úgy, hogy simán kifizettem, gond nélkül így engem (sem) érint a dolog, sõt örülök, hogy lesznek játszható Imperialok és nem lesznek kötöttségek, viszont az elvvel és az eljárással - minden örömködés ellenére - nem értek egyet.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Altalaban CE-hez jar ingame item, MMO-ban ezek nem szamitanak igazan. End gameben nem leszel gyengebb, pvp szinten nem szamit. Regen en sem vettem CE-t mert nem volt ra penzem, aztan meg tudtam engedni magamnak oket de regen sem ereztem ugy hogy elony annak aki megvehette.
Ha az nem tetszik hogy pre-hez jar az ott kezdesz ahol akarsz amivel akarsz, az megint elerheto mindenkinek.
Ha imperial faj nem tetszik CE-ben, nem szamitanak a faji skillek end gameben.
Szoval nem tudom mi az ami a gondod. 😊
I don't have a World of Warcraft account, do you? No, I have a life.
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
Gamefly
G2play
Tegnap feltûnt a 3 nap a GMG-n és rákerestem, ez a fórumukon volt és több helyen (lásd linkek) megnézve valóban 3 nap, sajnos.
berniekk posted 1 day ago
GMG lists 3 days of early access for the regular version and 5 days for the imperial version of the game. Zenimax' own store lists 5 days for both versions.
Can you confirm which one is correct please?
radaeron posted 1 day ago - 306 posts in total
Hey berniekk,
The 5 day early access on the Standard edition of the game is exclusive to the TESO store itself - we will only be able to provide 3 day early access on Standard, or 5 on Imperial.
link
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Teljesen bele lehet keveredni az egészbe.
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Parasite Eve 2, best game EVER!
Digitális Standard
- Ha elõrendeled most, akkor jár hozzá az Explorer pack (9 faj bárhol kezdhet, pet, kincsestérkép, és márc. 30. kezdés),
Digitális Imperial
- Jár hozzá az Imperial faj (játszható 10. nemzet, crafting, stb.)
- Egy mount (sima alap "standard" 17ezer aranyat érõ mount)
- Egy pet (mudcrab)
- "Rings of mara" gyûrû, amellyel két accountot össze tudsz kötni (haver vagy ismerõsét a sajátoddal), és HA együtt, egy partyban kvesztelgettek a késõbbiekben, akkor kaptunk némi extra xp-t.
- Ha elõrendeled most, akkor jár hozzá az Explorer pack (9 faj bárhol kezdhet, pet, kincsestérkép, és márc. 30. kezdés)
Retail Imperial (ez a dobozos CE verziója)
- Jár hozzá az Imperial faj (játszható 10. nemzet, crafting, stb.)
- Egy mount (sima alap "standard" 17ezer aranyat érõ mount)
- Egy pet (mudcrab)
- "Rings of mara" gyûrû, amellyel két accountot össze tudsz kötni (haver vagy ismerõsét a sajátoddal), és HA együtt, egy partyban kvesztelgettek a késõbbiekben, akkor kaptunk némi extra xp-t.
- Molag Bal szobrocska
- Nagy Tamriel térkép
- 225 oldalas képes artbook, történetekkel és gazdag lore anyaggal
- Acéldoboz mint tartó alkalmatosság
- Ha elõrendeled most, akkor jár hozzá az Explorer pack (9 faj bárhol kezdhet, pet, kincsestérkép, és márc. 30. kezdés),
Retail Standard (dobozos alap kiadás)
- Egy szép dvd tok, benne a key meg a lemez
- Ha elõrendeled most, akkor jár hozzá az Explorer pack (9 faj bárhol kezdhet, pet, kincsestérkép, és április 1. kezdés),
Utóbbi kettõ esetében a magyar forgalmazókkal kell tisztázni, hogy jár e hozzájuk a preorder Explorer csomag, vagy nem. Mert ha nem, akkor nincs "bárhol kezdés" és társaik, csak egy dvd és key, illetve a dobozos CE esetében "csak" a szobor és a térkép+könyv. Mert az egy dolog, hogy most bárki leadja a rendelést a CD Galaxisnál, vagy bárhol, és majd egyszer megkapja ha megjön az áru... de azt is tudni kell, hogy melyiket fogják kapni.
Ha digitálisan veszed meg, akkor is érdemes megnzéni, mit kap az ember a pénzéért. Ha az hivatalos storeban veszed arany áron 😊, akkor az tuti preorder és kapsz mindent. Ha más boltban, akkor érdemes ott is utánanézni, hogy milyen extrákat tartalmaz a digiális verzió, van e preorderhez járó Expl.pack, vagy nincs.
A lényeg, hogy elõbb tájékozódni kell, aztán bizniszelni.
ui: remélem jól írtam le a dolgokat.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
lirikTENK |XMG Neo 17 (M21), RTX 3080(16GB), i7-11800H, 64GB ram
http://www.gamebreaker.tv/news/elder-scrolls-online-pre-order-now-at-20-off/
valaki leírná pontosan?
A mohának mindig a déli oldala fás!
"...Ezen kívül mind a kilenc fajjal bármilyen szövetségben lehet várhatóan játszani ennek a segítségével..."
http://cdgalaxis.hu/PC/21224/elder-scrolls-online-imperial-edition.html
A mohának mindig a déli oldala fás!
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Azoktól kérdezném, akik bejutottak bétára, mennyire optimalizált a játék?
Van egy nem túl acélos notim, el futna rajta az ESO "notmális", élvezhetõ formában?
Samsung Ativ Book4
Processzor: Intel Core i3-2365M ( 1400 Ghz )
Merevlemez: 500 GB Hard Drive (5400RPM)
Memória: 4GB DDR3
Operációs rendszer: Windows 8
Grafikus vezérlõ: NVIDIA GeForce 710M (2G😎
Válaszokat elõre is köszönöm!
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
ez 3 nappal korábbi hozzférést biztosít / a gyûjtõi 5 nappal/
ha a saját honlapján rendeled akkor az alap verzió is 5 napos,
de kb 2600 ft-al drágább
Sosem fogom megérteni, hogy jön ki az euró=dollár sok bolt kínálatában. 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
- csatlakozom három kereskedelmi klánhoz.
- csatlakozom egy nemzetközi klánhoz.
- megalapítom a saját klánomat.
(van benne tapasztalatom)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Mindenki csak napi 1 orat jatszhat mert neked csak enyi idod van es az 10 nap utan milyen durva kulonbseg ha mas napi 12 orat jatszik. Hulyeseg amit irsz.
Az h bárhol bármivel kezdhetsz azért elõny mert jelenleg ez preorder bónusz csak és egyedül elõrendelve kapod meg a - TES-re amúgy annyira jellemzõ- teljes szabadságot.
Az imperial edition-ös gyûrû + paci pedig igaz, h nem túl nagy segítség de ettõl még az. nem azt akartam mondani, h ettõl p2w lesz a TESO hanem azt, h ez a fajta magatartás azokhoz a játékokhoz illik amik mikrotranzakciókból tartjaákfent magukat. egy elõfizetéses mmo esetén pedig ilyet nem vártam volna. (ja, WoW-ban is faszság sztem az, h tudsz venni csiri-csáré mount-okat amikhez egyedül így juthatsz hozzá, ingame pedig nem.) kezdéskor ló = nagyobb mobilitás, gyûrû = (haverral) gyorsabb fejlõdés. nem vagyok az aki a tökéletes baéance-ért sír, de ezek az apróságok simán hozzájárulhatnak ahhoz, h 10 nap után durva különbség legyen 2 karakter között (tfh ugyanannyi játékidõ mellett). a „bajom” ezzel az, h márpedig mind2 aktív fizetõ ember akik között csupán 20-30 dodó különbség van.
\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"
Röviden: Guild alapú zárt és/vagy nyílt kereskedelem lesz, nagy kereskedelmi és ipari "céhekkel", begyártókkal és begyûjtõkkel, stb. a közösség által létrehozott rendszerben. Bõvebben lásd a fenti keresõk találatait.
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
A kamera mozgása már más téma, azt mondjuk lehetett volna fele ennyire mozgatni, de amóta a BSG-ben elkezdték ezt, azóta szinte kötelezõ elem lett használni, fokozandó a feszültséget. Majd leszoknak róla 😊
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”