The Elder Scrolls Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6035
Addig még van kb 1 hónap wow elõfizum 😊
#6034
Ami... iszonyatosan sok.

PiszkosFred
#6033
Ez megvan már, a teljes verzióját keresem ennek a concept artnak minimum 1920*1080 felbontásban. 😊 Mert láttam már mindenféle felirattal, kicsiben, nagyban, ebbõl gondolom, hogy ez is olyan, mint a régi nyilazós kép, ami a fesztiválokon a standot meg a kamionokat is díszítette, vagyis valahol lesz belõle nagy verzió is.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6032
Es tenyleg, koszi. Bezavar, hogy mindig nemetre valt az oldal ha uj lap nyilik meg 😞
Count Adyn
#6031
Iet taláttam ha bannernek gondoltad😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

PiszkosFred
#6030
Ott van pedig. Belépsz (Sign in), és az account infóban ott a Download PC/Mac kliens opció, a Redeem Code felett.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6029
Hú már csak 56 nap 😊)
#6028
Koszi. A beta client letoltheto valahonnan meg? Pont az uj rendszer miatt kellett letorolnom es az acount oldalon most nem talalom a letoltesi lehetoseget csak az elovasarlast. Ravasz megoldas 😄
drop
#6027
nem tudni mikor lesz, egyébként ha másodperces megakadásra gondolsz az szerver oldali volt

#6026
Uj rendszer. Akkor valami mas lehetett a gond :S
Beta varhato meg valamikor? 😊
drop
#6025
szerintem tedd újra a rendszered mert semmi baj nincs a gépigénnyel

#6024
Tegnap vettem gamepad-et és megrendeltem a gammát explorer dlc-vel, de remélem a boltban/webshopban lesz majd 60 napos game card is. 😊
BooMiller
#6023
Jelen pillanatban 3600 pontosan😊

#6022
Hali!
Csak nekem volt a beta alatt gepigeny gondom? GW2 utan ez eleg furcsa volt mert az megy rendesen (z500 Lenovo).
Talan ez valtozik meg de total low-on sem volt meg a 30 fps.
#6021
4.000FT körül van a havidíj. Minden hónapban fizetned kell, különben inaktívvá válik az accountod és nem tudsz belépni.

#6020
Akkor most lesz ez a havi 3-4000Ft? És ha igen akkor azt ha nem fizetem nem játszok? köszi a válaszokat
PiszkosFred
#6019
Ha valaki látja valahol ezt az rajzot teljesben, értékelhetõ minõségben, az sikítson lécci, jó hangosan. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6018
Lehet nyerni 10 digital változatot 😛 (Persze esélyetek sincs, de sok szerencsét ) mmorpg.com
#6017
Köszi! Elõrendelve 😊
#6016
Az a könyv NEED!

PiszkosFred
#6015

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6014

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#6013
Nem egy hónap, csak egy hét. De mostanság nem jönnek be ezek a pletykák, már az oroszok sem a régiek...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6012
Mimimi? 😄

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Count Adyn
#6011
Jó látni az "Early Access" feliratott acc managmentbe de nem early enough😄

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

#6010
Ez jol hangzik es remelem hogy mostmar a hatralevo ido sem soon, hanem minimum soonester.

#6009
open beta?😛 1 hónap?😄

PiszkosFred
#6008
Elköltöttem a bethesda storeban... Viszont a következõ béta nem hétvégére fog esni, és nem három napos lesz. 😊 (#pletyka)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6007
sry elbaxtam a linket! ez az elsõ! érdemes végignézni a release-ig.....


#6006
Fred neked van még pénzed a jövõheti bétára fogadni?😄

#6005

#6004
Akkor ezzel most megint bevan fogva a haterek szaja (oh wait...).

#6003

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#6002
De legalább ez a bolt kijelzi, hogy tartozik hozzá Exp.pack. Sok bolt nem jelzi, és félõ, hogy sokan összekeverik az elõjegyzést a hivatalos pre-orderrel.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6001
?

j0nNyKa
#6000
milyen mivel? 😄D
amúgy ték

SG troll, ban, büntetőpont, hsz törlés FAQ: http://kocsog.eu/ban/

#5999
Találtam egy webshopot ahol 12.990FT-ért kapható az Elder Scrolls Online, ajándék Explorer's Pack DLC-vel és ingyenes házhoz szállítással.
Akit érdekel:
The Elder Scrolls Online elõrendelés

PiszkosFred
#5998
Do people who order the Imperial Edition gain a big gameplay advantage over those who don't? – Sven Denteu

No. With the Imperial Edition you get the opportunity to play as a rogue Imperial who has broken from their Daedra worshipping ways, and you get a unique racial skill line of equal gameplay impact to other races' unique racial skill lines. As an Imperial you also get a mount and the automatic ability to craft items into the Imperial style. All non-Imperial races can also learn this ability after locating the corresponding racial motif. Imperials do not begin the game in a unique starting location or via a separate quest, but they can start in any alliance as befits their status as un-aligned outcasts of their own Province. Being an Imperial includes a racial skill line that offers unique gameplay opportunities, but there is not an overall gameplay advantage. It is an opportunity to set yourself visually apart in the lands of Tamriel.

Gameplay benefits within this edition have been designed to avoid bestowing unfair advantages over players who do not purchase this special edition. This is cool content designed for some of our biggest fans who wish to have something different from other collector’s editions in the market. The only other alternative would have been to offer a collector’s edition that offers no in-game items whatsoever. That simply didn’t seem fair to fans who are excited about the game and want some special digital items.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5997
Vásárláskor jár az ingyen 1 hónap ugye?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5996
25%-os kupon a GMG-re hétfõig: E0VXS0-T1IEIV-CZHSPO

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

PiszkosFred
#5995
Hát, bízok benne, hogy hamarosan lesz erre valami komment a hivatalos oldalról is. Áprolisig le fog csengeni a dolog, és ugyanúgy megveszik az emberek az ESO-t, csak ezen az öngólok nem kellenének menet közben 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Ahet
#5994
Egyetértek. Mikor eldöntöttük melyik szövetséget választjuk, mi is - részint a régi szerepjátékos múltunk kapcsán - próbáltuk felépíteni, belelátni a leendõ karaktereink a történetbe, és ez a döntésük most összekuszálta a dolgokat.
Tudom ma már nem ez az elsõdleges szempont, és a mostanság készülõ szerepjátékok is másra helyezik a hangsúlyt, de azért az Elder Scrolls nem egy Rift vagy Wildstar, ami egy "csettintéssel" lett megalkotva.

Szóval na ... keserû az a bizonyos "szájíz" ... Amellett, hogy jó dolog a többi fajjal való közös játék, és a cross faction klánok gondolata, én nem örülök maradéktalanul ennek a változásnak. A bosszantó, hogy nem is írnak semmit, hogy helyre - pontosabban tisztába tegyék az esetleges félreértéseket.

The gods have disconnected you ...

PiszkosFred
#5993
Elsõ kérdésedre nagyon remélem, hogy az lesz a válasz, hogy igen, elérhetõ lesz. Úgy lenne fair. Még ha mondjuk elõbb végig kell hozzá játszani az adott Szövetséget, és úgy unlockolni, vagy valami egyéb módon, mindegy, csak ne pénzért.

Én annak örülök, hogy bárki kreálhat bárhova. Ha, ez mindenki érvényes lesz. Annak nem örülök, hogy ezt csak most döntötték el, és nem így lett felépítve a lore. Nekem oly' mindegy, hogy egy taurennel játszok együtt, vagy egy altmerrel, esetleg egy ûrgárdistával. Csak legyen meg a sztori hozzá. Na itt is lesz, talán, csak eddig másként volt tálalva.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5992
Na ez az, erre mondta Fred, hogy nem kellett volna az egész dologgal vacakolni, hanem a kezdetektõl így csinálni, erre most, hogy már megszoktuk, bekevernek, ráadásul olyan módon, amit sokan félreérthetnek.

https://www.twitch.tv/nephinplaysgames https://twitter.com/Nephin79 http://www.handofunity.eu/ (Ashes of Creation)

Ahet
#5991
Lehet rosszul fogalmaztam. Persze ez jó, és rendben is van. Arra gondoltam, hogy miért nem teszik lehetõvé mindenféle csomag vásárlása nélkül, alapesetben, hogy bármilyen fajt válassz, bármelyik szövetségbe - ha már úgyis eldöntötték, hogy lesznek cross faction klánok?
Az elején felvázolt szövetségek pedig, hatalmi csoportosulások, melyek mint minden ilyen - az összes lehetõséget megragadják ami a javukat szolgálja, legyen az "idegen" fajok zsoldosai.

The gods have disconnected you ...

#5990
Az durva fejfajas lenne, azert hetfoi berugas pehteki ebredessel nem semmi. 😄
PiszkosFred
#5989
csak maximum csetelni *tudnál* velem

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

PiszkosFred
#5988
Elõször azt hittem viccelsz 😄

Hogy mi értelme? Alap esetben (egy héttel ezelõttig) csak maximum csetelni velem, ha te Dunmer leszel én meg Altmer. Sose találkozhattunk volna, se pve területen, se pvp területen, guildtársként, de még friend-ként sem.

Most viszont akár együtt is szintezhetünk, mert vagy én kreálok hozzád, vagy te kreálsz hozzám egy karaktert.

Az, hogy a kérdésre, miszerint el lehetne e törölni a korlátokat (alap esetrõl van szó), a válasz az volt, hogy szeretnék ezt megtenni a jövõben(!). Majd, fél év múlva, vagy mittomén, de semmi képpen sem instant.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5987
Felelmetes, bar, ez az internet.

Ahet
#5986
Oké! Hiszek én neked. (: Lelkük rajta. Legyen így. Viszont akkor, minek a pre-orderhez kötött: "PLAY ANY RACE IN ANY ALLIANCE" dolog?

The gods have disconnected you ...